muti

okres Bratislava
fanda dobrych filmov

3 body

• 27.5.2018  16:53

Tento horor je priemerný a dávať ho do rebríčku najhorších filmov nie je fér. Neprináša síce nič nové ale pozerať sa dá. Chyby vo filme tuná asi netreba vôbec riešiť :-) koment : Flipnic

• 22.5.2018  19:20
    GANTZ: O (2016)

Gantz O, aleb Gantz Osaka arc. Namiesto anime máme CGI a od mangy je podstatný odklon v zložení tímu. Toto mal byť doteraz najväčší fight ale náš Tokio team je tu riadne zdecimovany - chýbajú VŠETKY silné postavy z tímu takže je otázne ako majú vlastne naši vyhrať. Chýba tu aj jeden z trojice bossov (taký pes - chrt) ktorý tu chýba úplne bezdôvodne. Odklon od predlohy je úplne zbytočný (je toho viacej...) a len vyvoláva nepriaznivé ohlasy u fanúšikov. na druhej strane je fajn vidieť v pohybe so zvukom to co som doteraz čítal. Keď k tomu pridáme aj správnu hudbu a odhliadnuc od tej predlohy... Musím povedať že Gantz sa mi natoľko zapáčil že tento film si pozriem rád fakt ze kedykoľvek

• 22.5.2018  10:40

Ten moment keď si raz za rok prečítam obsah na csfd a dostanem 100% spoiler ktorý mi to cele zničí namiesto toho aby mi načrtol o čo pôjde. Moja chyba... Časť super, odporúčam aj ako samostatnú epizódu. Koment : Traffick

• 11.5.2018  14:28

Parádne pesničky a zamyslenia Alice, ktorá vchádza do sveta LSD

• 10.5.2018  20:03
    Jerusalem (2013)

Mesto mieru ktoré drží pokope len krehký mier a kde sa zrazaju svetonázory. Snáď ten mier už vydrží než sa všetko znovu zrovna zo zemou

• 5.5.2018  12:57
    Distance (2001)

Film mi príde ako dokrutka k inému filmu kde sa vlastne všetko udialo. Teraz je rok po udalostiach a my sa stretávame aby sme sa znovu stretli a oplakali mŕtvych.

• 26.4.2018  19:41
    Heavy Metal (1981)

Tak odtiaľto máme tu teslu vo vesmíre...

• 23.4.2018  13:06

cely film zde: https://www.youtube.com/watch?v=nhJ9VVOKvfY

• 19.4.2018  16:39
    Ali and Nino (2016)

velmi pekny filmik podla romanovej predlohy z netradicnych vod - multikulti vztah na podazi vzniku nezavislosti Azerbajdzanu a nastavajucej bolsevickej reovlucie. clovek sa dozvie ako ako sa cca veci mali pred 100 rokmi. Uzasny je aj samotny kraj, ktory som pred par rokmi sam navstivil. Z komentov vidim ze nasincom takyto krehky pribeh uz proste nestaci a clovek vytkne ludom z blizkeho vychodu aj ich prizvuk.

• 15.4.2018  21:16

Až na over-the-top preháňanie istého herca je to super. Who has munchies tonight?

• 7.4.2018  21:14

Úžasný film, vrelo odporúčam všetkým. Človek si už vie vizuálne predstaviť situáciu v Ríme po nerovom požiari, pohľad do basy z pohľadu väzňa aj šéfa väznice, aké rozhodovanie museli postupovať rímski občania Priscilla a Aquila, a pod. Nezabudni to zapísať.

• 1.4.2018  22:15

Hodnotenie po prvej časti

• 28.3.2018  23:01
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Dosť sa to podoba na Pacific Rim (remake Evangeliona) a Elfen Lied. Dej je zasadený do Ameriky a máme tu aj klasické ťaháky na divákov - pre dospelých je to dráma zmiznutia dieťaťa a pre mladších je to zmiznutie kamošky a prvá láska na strednej. Recept na úspech zaručený. Postava policajta šerifa sa mi páči asi najviac - rozmýšľa outside the box a celkom logicky ide na veci. Look, I know she's not here, but just for them. 10min max. Are there video tapes?

• 24.3.2018  21:58

Joachim bol skvelý, avšak 43-rocny herec bol ozaj pristary na rolu 33-rocneho Ježiša. Pre mňa najlepšia scéna na chramovom námestí. Odporúčam.

• 20.3.2018  16:36

Amerika - krajina kde vzťahy nekončia v posteli ale v nej začínajú. Tam, kde sa nik nechce viazať, len si užiť bez záväzkov. chcú hovoriť o láske ale hovoria len o posteli. A obaja sú mladí a krásni. Alebo je to len filmová Amerika? Bod za vsadenie do neštandardného prostredia farmaceutického repáka

• 20.3.2018  13:06

Nie je všetko ako sa zdá, ale kto je tu aby to kriticky hodnotil? Veď aj divák sa práve prebúdza z kryospanku a tak si musí dať veci dokopy ako aj hlavní hrdinovia. Čas beží a čoskoro odbije dvanásť, keďže životnosť korábu sa blíži ku koncu. A aby to nestačilo, na lodi nie sme sami. Kto je kto, a kto hrá ako hru o prežitie?

• 19.3.2018  16:00
    Stanice Soul (2016)

V tomto filme sú korejci zobrazení ako národ ktorí len frfle, pohŕda každým navzájom a nikto nikoho nepočúva. Akože srsly? ešteže train to busan bol reálnejši. Uz by som si niekedy rád pozrel aj film kde ľudia žijú v súčasnosti a o zombie už počuli. Takto každý ďalší film začína s tým že nikto nikdy také ani nepočul zo žiadneho hororu kde ti filmoví ľudia žijú? 🙂

• 13.3.2018  01:06

Alebo ako Matovič porazil Kaliňáka a Fica 😁

• 19.2.2018  18:34
    Agent WC 40 (1996)

No čuduj sa svete, ono je to ozaj hrozný film. Leslie mal proste veľmi veľkú smolu že tam hral.

• 1.2.2018  21:58
    Westworld (TV seriál) (2016)

Veľmi zaujímava skladačka, ktorá vtiahne do deja. Pekne plot twisty až na Koniec ktorý trochu predvídatelny. Vytkol by som snáď len to ze androidov nemali pod stálou kontrolou a nevideli odchýlky a blížiace hrozby. Anyway, odporúčam 🙂 podobnosť s : Truman show, Smrtihlav.

• 5.1.2018  23:51

Páčiť sa pacilo, ale je to prakticky vykradacka filmu eXistenz, len v novom šate. A hlavný hrdina bol príliš otravný, takže aj postradatelny

• 25.12.2017  22:29

Tak toto bola paráda, určite jeden z naj filmov čo som videl. Technická stránka úžasná, herecké výkony absolútne a prekrásny dej. 100%

• 23.12.2017  22:22

pribeh bol celkom putavy aj akcny, ale vadili mi fakt prehnane sceny ako napr uplne off-topic bluznenie po zrade a zblaznenie sa, ktore odislo tak ako aj prislo. cinsky humor bol miestami skor trapny ako vtipny, az na sceny v klastore. film mohol byt trochu vaznejsi. choreografia bola ozaj paradna, najviac ma zaujala cast v klastore. skoda ze vyvoj postav nemal dost priestoru a tak sa mnich po celozivotnom vycviku v klastore az po dospelost nenaucil z jeho filozofie absolutne nic a pri prvej prilezitosti sa nechava strhnut mocou. to musle byt asi najhorsi mnich ever.

• 22.8.2017  17:50
    Rychle a zběsile 7 (2015)

po hodine aj nieco pozerania som rozmyslal ci dam odpad alebo nejaky vlazny priemer. napokon sa necakane priklanam k odpadu. zabudnite na realitu a akukolvek logiku, toto uz nie je ani vo filme mozne (vlastne je). Bond je chudacik oproti tomu co tu uz stvara cely Dominikov tim a clovek uz moze len neveriacky krutit hlavou. Uz ma neprekvapuje ze v osmicke uvidime ponorku a tank, kludne to mohli dat cele aj sem a do odmicky dat riadenie kozmickej lode. tato seria uz ale ozaj upada. A to co sa dialo v Abu Dhabi to uz bol vrchol. pockat, ten film ma este hodinu? tak to ma podrz... toto j eproste uz cast ktora nemala nikdy vzniknut. neda sa uz nijak brat vazne a pri kazdej druhej scene si hovorite wtf to sa neda. well, asi da. ked hodite na kocke vzdy sestku tak vyhrate vzdy. a o tomto je tento film.- vzdy vam vyjde vsetko.

• 22.8.2017  13:01
    Crows Zero (2007)

film evidentne podla manga predlohy, kde ide o boj nad strednou skolou, kde snad ani nevyucuju (bol vo filme vobec nejaky ucitel?) kam sa hrabe obecna skola, toto je boj skolskych gangov o nadvladu - neuveritelny, plny nasilia a nikdy nekonciacich subojov. zase neda sa im to mat za zle, kazdy den bojovat bez nasledkov, bez vyrazenych zubov, vnutorych krvacani, otrasov mozgov ci inych vaznych zraneni, to sa jednemu bojuje jedna radost. snad sa mladi neinspiruju touto nasilnou cestou... sablonovito mi to pripomina shokugeki no souma, kde si tiez hlavny hrdina chce dokazat ze sa vie vyrovnat otcovi a tak ide dobyt najprv skolu. Avsak v crows zero sa nebojuje v kuchyni pri sporaku ale vzdy a vsade pastami a kopancami. kto skonci v nemocnici a kto na vrchole celej mely? a co na to vsadepritomny tien jakuzy?

• 8.8.2017  20:57
    John Wick 2 (2017)

Ten Keanu si fakt ze aj dobre zahral. Pekná choreografia, Keanu! Ale celé mi to prišlo príliš neuveriteľne, skôr to bola presvedčená ukážka vašich cvikov a hmatov ako reálne zápasy. Ďalšia realita dňa: snáď si si nemyslel že ju nepomstim.

• 5.8.2017  22:33

Dosť zmätocna rozprávka 🙄

• 11.7.2017  22:12

Opajcovany Scream 😱, ale trochu modernejší. Nebolo to zle, až na pár pritiahnutych scén ako blokovanie 911. Tipci narazili na najväčšieho hackermana v meste. Do posledného momentu som netušil ako sa to napokon skončí.

• 11.7.2017  19:05
    John Wick (2014)

velmi pozoruhodna "segalovka" noveho typu kde specialista opusta nedobrovolne pokojny zivot a vracia sa k staremu zivotu zabijaka. clovek musi fandit antihrdinovi, ktory da co proto holym hlavam a ich hnusnym bossom :) potesil aj hotel kontinental (hlavne recepcny), ktory zda sa ubytovaval cisto najomnych zabijakov. stol pre 12ich, vdaka. ... este keby Wick nevyzera ako Kalinak... :D

• 20.5.2017  21:16
    Furi Kuri (2000)

Bez ladu a skladu, proste celé zle.