muti

3 body

1 3 4 5 6 7 8 9 12 18 23
    • 31.12.2014  15:58
    Godzilla (2014)

pri takychto filmoch sa presviedcam ze spracovat namet Magic the Gathering: Rise of Eldrazi je uz len otazka casu. len tak dalej.

• 23.12.2014  20:24
    Kredenc (TV pořad) (2014)

po dlhom case nieco pozeratelne v style Telecvoking/Tele Tele. uvidime ako si udrzia uroven.

• 18.12.2014  11:44
    Oira sukeban (2006)

toto nie je zabava pre europu a asi ani pre zvysok sveta. only for Japan. neuveritelne zle herecke vykony, grimasy a odrecotovane repliky ako na zakladke, proste cele zle. situaciu vobec nezachranuje ani to, ze su tam vsetci polonahi :) hviezdicka za napad ale to je tak vse. cudujem sa, ze som to dopozeral do konca, asi preto ze to trvalo len hodinu. a ano, je tu aj plot twist, no bezny divak by mal taketo veci vynechat (hlavne ked pride na scenu uchylny daddy)

• 18.12.2014  11:37
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

celkom v pohode kratsi serial, z ulic stareho Londyna kde sa deje kazdeco. postavy a ich postupne odhalovanie bolo fajn, najvacsie prekvapenia sme mali ked niekoho konecne predstavili celym menom. skoda, ze sme sa nedockal pohladu na Dorianov obraz, zeby v dalsej serii? Tretia záverečna séria bola super, prepletenie postáv a finálnym doomsday

• 11.12.2014  21:41
    Zvětšenina (1966)

uplny suhlas s uzivatelom Fr - tento nudny stary film ide mimo mna. ak toto bol vrchol roku 1966 tak som rad, ze uz je to davno za nami ako odpratana mrtvola z parku.

• 5.12.2014  13:59
    Noksaek uija (2005)

vydareny realisticky snimok. nas par ma smolu ze 19 rokov je v Korei este vek, kde patri clovek pod zakon. u nas by s tym nejaky problem nebol. a 32 rocnu by som oznacil prinajhorsom za v strednych rokoch nez za staru (oproti nemu samozrejme ze stara je). pacili sa mi vsuvky kde prebiehali sceny, ktore sa nestali, len v mysliach postav. takisto super bola aj vecera kde sa akotak vyjadrili vsetky postavy k problematike. fandil som chlapikovi, ktory sa nemienil vzdat zeny svojho zivota aj napriek rozdielom, ktore mali aj jej zvlastnej povahe kde nedavala najavo co ju trapi. stal pri nej vzdy a vsade, mala nanho stastie. on si zase urcite uzil natacanie :3 pri niektorych scenach som sa bal, ze sa film zvrhne do klasickeho milostneho trojuholnika, bude tlacit na city alebo niekto umrie na rakovinu. nastastie tento film ostal vynimocnym.

• 2.12.2014  13:35
    Jeni, Juno (2005)

trochu naivne, detinske, bezproblemove, takmer idealne. mladi sa tvaria ze sa nedokazu za ruky chytit, pricom je vsetkym jasne, ze toho v 15.ich vyskusali uz pomerne dost. pacila sa mi Starkraftovska vsuvka, takisto unik z domu v noci a prekvapko v skole aj tajne plany rodicov o buducnosti.mila a prijemna oddychovka. Elen Page tam sice nebola,ale aj tak za 4.

• 29.11.2014  20:27
    Uzumaki (2000)

zaujimavy hororovy pribeh, ktory vychadza asi z akejsi spiralofobie rzisera. zaujme hned hlavna postava Kirie (Eriko Hatsune!) a spiralovity des, do ktoreho postupne upada cele mestecko. zial, po polke uz film stagnuje a nenastava ani ziadne finale. na film sa ale dobre pozera az do konca, dokonca sa da priucit aj trochu tej japonciny :)

• 27.11.2014  21:33

film, ktory uz na zaciatku kladie otazku ci je mozne aby 4 kamosi co byvaju v jednom byte boli vsetci zabikaci pracujuci spolu na zakazku. nerealne zoskupenie, nerealne konanie postav, absencia humoru, clovek len caka nejaky rozbeh, ale ten neprichadza a dokonca ani ziadne grand finale sa nekona. takze z Hamleta sa napokon stalo Cakanie na Godota. ak je podla vas ok ze sa fesni zabijaci zacnu zamilovavat do obeti, tak je film presne pre vas a vasu drahu. nebojte, tito zabijaci su v podstate ti dobri.

• 27.11.2014  17:54

film som si chcel pozriet koli Gong Li a tak som nevahal skocit rovno na trojku, s cim napokon velky problem nebol. co bolo bolo a po uvodnom chaotickom zaciaktu sa dostavame do minulosti kde sa dostavame do zlateho veku - predvojnoveho Sanghaja 1937. takze co bolo napokon nebolo a ideme nielen trosku ovplyvnit minulost, ale si aj riadne zagamblit, hlavne kde uz mame tie nadprirodzene schopnosti vdaka panovi reziserovi. Stephenovi Chowovi fandim, v minulosti mu to ide ozaj bravurne. som rad ze mozem dat desiate hodnotenie filmu a tak mu dodat %ualne hodnotenie, pretoze si ho zasluzi. ps: film je na nase pomery dost drsny, tvrdym ranam neujdu ani zeny. "I'm not a man if I don't hit you. bitch! dead?" Koment: Kordus

• 24.11.2014  13:25
    Temný případ (TV seriál) (2014)

pacilo sa mi realisticke zobrazenie pripadu kde sa na zaver nedostavame pomaly az do Bieleho domu, ale chytame len "tych nasich", rozpravanie pribehu, ktore sa na zaver zacne menit a vidime ako si postavy zaicnaju upravovat verziu a zistime aj preco je to tak. cakal som asi prilis vela, ale aj tak je to vyssi nadpriemer. “Once, there was only dark. Ask me, the light’s winning.”

• 21.11.2014  00:44

pozerat sa to da - pohodovy akcnak na Dajto. zaujme urcite prestrelkami kde ma kazdy inifnite ammo, takze striela ako sa mu zachce. o to vacsi je trolling ked Wesleymu dojde strelivo pri zaverecnom suboji na streche. bod za lamanie vazov, zo supermi ktori vas chcu zabit nesmiete mat zlutovanie (ako v inych filmoch kde na to samozrejme vzdy doplati nejaky dobrak hrdina)

• 15.11.2014  18:24
    Rozhovor (1974)

na svoju dobu mozno super thriller, ale vidiet ze odpocuvanie moze byt aj riadna nuda. okrem zaverecneho obligatneho plot twistu sa tam takmer nic nedialo. s nemeckym filmom o odpocuvanie Stasi sa to ani neda porovnat.

• 14.11.2014  22:53

zial som dostal verziu bez konca, to mam za to ze som nesiel do kina. co sa stalo po tom co nahrali ze su zivy a zdravi si tak skoro nepozriem asi kedze film online prakticky nie je. trochu roztahane zial ale do toho som s tym uz siel. zaujimave snad sledovat postupy radikalov a dilemu mnichov.

• 12.11.2014  22:04
    Topâzu (1992)

zvlastne ale kazda polovica filmu bola uplne o nieocm inom. co na zaciatku zacalo fajn po polke upadlo a nastal tulm ako po zazracnych tabletkach. mozno som nepresiel vsetkym tym co FLipnic a teda som tomu vlastne ani nemohol pochopit :) ale co viem s istotou je ze hladanie akehosi ex milenca bolo nekonecne a prakticky bez konca. RIP Tokyo Decadence

• 12.11.2014  19:59

velmi zaujimavy snimok, ktory zaujme uz od zaciatku. cely film sledujeme z pohladu hlavneho hrdinu, ktory prisiel do hotela ako najomny vrah. netusi vsak, ze za tym vsetkym stoji reziser Giulio de Santi, ktory rozbehne skvelu akciu v style Duke Nukem. 78 minut obehlo ako voda a ja za obzeram kde su dvere do dalsieho levelu.

• 16.10.2014  22:35
    Požáry (2010)

ak si chcete usetrit cas tak si precitajte obsah a zacnite od 55. minuty. ako pise verbal, vela sa tam toho nedeje. druha cast bola rozhodne lepsie nez ta prva. to ze 1 + 1 = 2 vie divak aj ked neni odbornik z Kanady na matematiku. staci pozorne sledovat. no skoda tej roztahanosti... hladanie vlastnej minulosti je zaujimavy namet a pekne aj odhaluje pocas filmu co sa dialo, za co dakujeme aj notarovi, kotry ide podla predpisov a nic nepredbehne. V rozsiahlom povojnovom regione mame poruke stale tucet ludi, ktori nam pomozu v pravy cas, je to akoby ste hrali Zeldu. po par minutach som musel pozriet na nete, ze kde sa to vlastne odohrava a tak som zisitl ze nikde. zvlastne prostredie, moze to byt prakticky v akejkolvek moslimskej krajine (neboli nejake protesty proti tomuto filmu?) prestrihy medzi minulostou a pritomnostou su taktiez riadne servirovane a zahaluju pravdu az do finalneho poirotovskeho rozuzlenia.

• 16.10.2014  18:05
    Rudé pole (1987)

cesta na vrchol v niekdajej provincii Shandong - znasilni o 30 rokov mladsiu nevestu, zabi manzela, pochval sa kamosom robosom aka bola, nasti do tohtorocnej urody, vezmi zensku cez plece a namier si to pred vsetkymi priamo do spalne. neviem, ale tieto zvyky mi prisli divoke aj na divoky cinsky vidiek. samotny film by som hodnotil za 4* ale ked prihliadnem na to, ze ide o reziserov debut tak mi neda ist na plny pocet. zaujimave je, ze herec Wen Jiang vyzeral na 50 rokov aj v 87'

• 16.10.2014  15:16

pribeh o potulnom podvodnikovi, ktory sa po neuspesnej pomoci kamaratom vydava do Shaolinskeho klastora, aby sa naucil ozajstne kung fu. Mnisi ho naucia pokore a namiesto ucenia boja ho ucia stavat lesenie. ani netusi, ze pri tom pouziva vsetky tahy bojoveho umenia. konecny zapas proti mandzusom predvedie svoje stavebne kungfu, ktore bude podrobene skuske ich stolarskemu so skladacimi stolickami. Jet Li by sa mal co ucit, zvazovanie nepriatelov bambusovymi prutmi mu ide dokonale. kvalitny stary film s ponaucenim, na ktory sa skvele pozera cely cas.

• 15.10.2014  22:52
    Touha zabít (2010)

ja som pre zmenu dostal ovela viac nez som cakal. film ma zaujal uz od zaciatku a drzal ma v napati ked sa situacia zacala zauzlovat. ked prisli na radu experimentalne lieky s vedlajsimi ucinkami, tak zacalo ist fakt do tuheho. do hodiny som sice uz vedel ako film asi skonci, ale to ma neodradilo, naopak, udrzalo ma, aby som sa o tom predvedcil. kto koho zabil a kto ma vlastne pravdu a kto iba bluzni sa dozvieme pri drsnom finale pocas basebaloveho zapasu. tieto scenky boli obzvlast zaujimave, vyzeralo to ako keby vsetci fandili nasim dvom pacientom a nie hracom v TV. pacila sa mi aj gradacia zlocinov, ktore si na seba pacienti chystali. ked zmizol z miestnosti skalpel tak uz zacalo ist fakt o kejhak :) vo vedlajsej ulohe hviezdila sestricka, mlada, krasna, a naivna. urcite odporucam.

• 15.10.2014  14:12

uplny suhlas so sniperom18, tento film je takmer bez emocii a podla mna aj trochu roztahany. sam neviem komu fandit, je mi akosi jedno kto z nich vyhra co by sa pri tychto filmoch nemalo stavat. neziskala si ma ani jedna strana. zaver bol sice lepsi, ale koli poslednym 10 minutam uz na 4 nepojdem. no stale lepsi priemer.

• 14.10.2014  22:41
    Wasabi (2001)

film ktory ma dost pamatnych scen a da sa pozriet v TV kedykolvek si nan clovek prepne, aj ked to vobec nie je ziaden top. reno je sice klise drsnak, ktoremu nic nevadi a nic ho nerozhadze, no vo Wasabi je to est ako tak na znesitelnej urovni. skoda ze nenatocili prequel.

• 14.10.2014  22:33
    Kong bu ji (1997)

plny pocet by som tomu sice nedal ale aj tak je to vysoky nadpriemer. home invasion tema je zaujimava a toto spracovanie ma este dokonca aj par zvratov. hlavna hrdinka dobre vie o co jej ide, nejedna sa o obycajne nahodne prepady. skoda ze tu nie su velmi pamatne sceny ani hlasky, dokonca ani lakacky, ktore do riadneho thrilleru patria. potesil killing spree hlavnej hridnky kde pod vahou domacej vybavy padali aj domace zvieratka ci postarsie babicky.

• 14.10.2014  19:24

ako pise Nethar, tento film siel uplne mimo mna. komedialne tam snad nebolo nic, po polke som to uz vypol. mozno na to realistickom spracovani nieco je ale nepatrim k tym co by pozerali film koli nieocmu ako je nabeh kamery. takze u mna pozeratelnost takmer nulova.

• 14.10.2014  14:22

stary poklad z HK z dob davno minulych. dve nebezpecne krasavice bojuju proti zlemu majstrovi menom Black Demon. najprv ale musia zistit, kto je kto pretoze Lady Hermit je v utajeni a lieci sa z posledneho boja proti Demonovi. Pri patrani po totoznisti Lady Hermint sa dostava hlavna hridnka Tsui Peng do mestecka kde sa deju zvlastne veci v okoli klastora, ktory udajne spravuje samotna Lady Hermint. vztah ucitel-majster sa meni a dochadza k zaujimavym rozkolom ked do hry vstupuje dalsia postava. film ma miestami celkom drsne sceny (palicky v ociach, taniere zasekane do hlav) skoda vsak ze sa rychlo strihnu prec, zalsuzili by si viac miesta. zaverecny boj pripomina skor vidoehru kde pri kazdom dalsom leveli pred hlavnym nepriatleom vyskajuju novi a specifickejsi nepriatelia cez ktorych sa treba presekat. vo filme mohol dostat taktiez viac miesta hlavny zloduch, ko ktorom nevieme prakticky nic, len to ze ho treba znicit. vzniknut tak o 10 rokov neskor mohol to byt dost drsny krvak. film by som mozno aj zostihal koli miestam kde sa nic nedeje.

• 7.10.2014  00:06
    Ju Dou (1990)

stara rodinna drama, ktora ukazuje ze na kazdeho raz pride rad a bude treba zuctovat za hriechy minulosti. skoda ze vo filme sa toho az tak nedeje, dramaticnost nie je vygradovana, su tu hluche miesta, ktore by sa dali aj skratit ci vystrihnut. ale na to, ze ide o reziserove takmer zaciatky tak ide o celkom slusny filmik.byt tak natoceny o 10 rokov neskor tak by bol urcite o triedu lepsi (Hrdina, Klan lietajucich dyk)

• 6.10.2014  00:09

neviem ako mam brat zmenu zanru a celkovy odklon od smerovania berserku. bolo to povodne planovane takto, alebo jednoducho tvorcovia uz nevedeli co si pocat a rozhodli sa ist cestou Behelitu? toto mi clekom nedava zmysel, no vizual bol rozhodne dychberuci. stvarnenie podsvetia a roznych demonickych sil je tak desive a strasne, ze taky hellraiser je proti tomu ako snehobiely zajacik pasuci sa na travicke. ak sa teda Gatsu transformuje na noveho constantinovskeho hrdinu, rad by som si pozrel pokracovanie. rada na zaver - ak sa nechcete stat nadrzanym kralom demonov v pekle tak si neberte ziadne divne amulety od babiek na trhu.

• 5.10.2014  12:04

tak tomuto by som veru dal aj 6 hviezdiciek, pretoze tato dvojka bola jednoducho genialna, uplne top animak kde za 1,5hod uvidime snad uplne vsetko. nadherne scenky, pohlady, zobrazovania, suboje, postavy a samozrejme uzasny hudobny doprovod... znacny pokrok voci jednotke kde sa pribeh len akosi formoval. tu nie je miesto na prazdne vyplne, alebo roztahane scenky. jednoducho top!

• 4.10.2014  13:19
    Enderova hra (2013)

film sa s knihou vraj neda ani porovnat, takze je skor pre tych ktorym sa nechce citat. dej je zasadeny do zaujimaveho prostredia par rokov po odrazenem mimozemskej invazii oktorej sa dozvedame hned v prvych minutach filmu. paci sa mi postup mladeho Endera a jeho rozhodnutia, ktore ho avsak vystavuju nebezpecenstvu dalsich misii. treningy v beztiazovom stave by som si rozhodne vyskusal. potesili aj niektore hlasky, napr s podvadzanim a postarom :)

• 29.9.2014  00:30
    Baccano! (TV seriál) (2007)

zasadenie deja do ameriky 1930's je zaujimave, hudobny doprovod skvely, ale ten Hlupy Zmatok... privela postav, nezodpovedane otazky, open endings, deje mimo vlaku sa miestami zlievali a bolo tazko rozoznat kto je s kym a co bolo pred cim. mozno by to zaposobilo trochu lepsie ak by som pozeral verziu s openingom :p koment: Cedr

1 3 4 5 6 7 8 9 12 18 23