Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor

Recenze (1 102)

plakát

Příběh služebnice - Pozdě (2017) (epizoda)

Ako sme sa sem ako spoločnosť dostali? Flashbacky sú asi ozaj najlepšie, ako ženy začali strácať práva a slobody, ako prišla nová armáda, ako sa rozohnal dav guľometmi. Veľmi pôsobivé

11'09''01 (2002)

Prvé príbehy boli zaujímavé ale potom to šlo dolu vodou, buď o ničom alebo úplne zbytočné preartované príbehy ktoré by človek snáď už druhýkrát ani nechcel vidieť...

Valčík s Bašírem (2008)

"V roce 1982 je Ari Folman devatenáctiletý voják pěchoty Izraelských obranných sil. V roce 2006 se setká se svým přítelem, který s ním sloužil v armádě, a ten mu poví o svých nočních můrách spojených se zážitky z první libanonské války. Folman je překvapen, že si z tohoto období podobné věci nepamatuje. Později té samé noci má vizi z noci, kdy proběhl masakr v uprchlických táborech Sabra a Šatíla, o které není schopen mluvit. V jeho vzpomínkách se on a jeho kamarádi vojáci v noci koupou na plážích Bejrútu osvětleného světlicemi. Folman se sejde s jiným přítelem z armády, který mu poradí, aby své zážitky probral s lidmi, kteří v Bejrútu sloužili ve stejném období, a aby tak porozuměl co se tam stalo a znovuprožil své vzpomínky. Film sleduje Folmanovy konverzace s přáteli a psychologem a novinářem Ronem Ben-Jišajem, který byl v Bejrútu ve stejné období jako on." (Wiki)

plakát

Randall a Hopkirk - Duch, jenž zachránil Monte Carlo (1969) (epizoda)

Námet je rozhodne zaujímavý ale nepáči sa mi že aj v tak pokročilej časti je zápletka postavená na tom že Randall neverí Hopkirkovi a zaslepene si melie svoje. Žiadna dôvera ani nič, proste robia z Randalla debila ktorý si ide svoje a na ostatné serie 🙃 Džíny oblečená ako princezná do star wars bola na zožratie 🥰

plakát

Randall a Hopkirk - Kalnější než voda (1970) (epizoda)

Veľmi dobrá časť kde sa stretávajú dedičia v dome starého pána. Randall ma pocit, že to v sebe ešte má a tak posiela Martyho preč, vystačí si sám. Tentokrát je vrahom niekto nečakaný.

Držme spolu (2020)

Autentický dokument zachytáva búrlivé obdobia v HK za posledné roky - Od protestov voči Extradition Bill cez National Security Law az po Corona lockdown.

Lví král (1994)

Príbeh o otcovstve, zodpovednosti a mužnosti

plakát

Randall a Hopkirk - Milovníci ptactva (1969) (epizoda)

Parádna časť. Škoda klasických nezmyslov, akože Hopkirk nestrazi hlavných podozrivých, nemajú stále komunikačný kanál s vdovou ako zálohu atď. Každopádne, jedna z lepších časti kde nie je všetko také ako sa zdá

Ovládací panel
3 body