Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Dokumentární

Recenze (1 264)

plakát

Banda - Série 3 (2022) (série)

Drsnejšie, brutálnejsie, viac Supe. Blast from the past Captain America prinesie väčší problém ako je doterajší Homelander. Chladnejsi ako Winter soldier, silnejší ako ktokoľvek na svete. Homie je už v špirále šialenstva a ľudia mu fandia ako Trumpovi. Yeah, that's how we deal with it in America. Keďže sa zvyšuje latka a ľudia už nestačia tak na scénu prichádza aj látka Temp V, ktorá spravi z človeka Supe na 24hod. Postavy padajú ako muchy a slučka sa sťahuje. Kto sa dožije konca tretej série?

Anthropoid (2016)

Konečne film o Československych hrdinoch o ktorých sme veľa počas komunizmu nevedeli. Je fajn vedieť že to s nami nebolo až také zlé. K filmu by som mal otázku čo sa stalo s Judášom, nejak sa naň zabudlo.

plakát

Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)

Niečo medzi himym a the office, skvelý seriál plný dobrých vtipov, postáv, dokonca i plot twistov. Škoda že vyšla len jedna séria, učíte to malo aj na päť sérii

plakát

Mikro monstra (2013) (seriál)

Absolútna špička pohľadu do ríše hmyzu kde postupne zisťujeme šialené zvyky bola o prežitie. Život nie je len krásny ale miestami aj brutálny a neľútostný boj. Každým príbehom zisťujeme že naša planéta patrí hmyzu a my sme len jednou kapitolou. Aj keď sa znukujeme na prach, z popola určite povstane nejaký šváb ktorý začne všetko odznova. Príroda je fascinujúca a dychberúca! Legendárny David Attenborough je tak zasiahnutý týmto svetom a aj na staré kolená je topkou celého žánru.

plakát

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Jeden z to anime čo som videl, príbeh o nenávisti, xenofóbii, predsudkoch a krívd minulosti. Všetky momenty ktoré vedú ku genocidnej vojne. Skvelé postavy, ich konanie, známa aj utajená história, plno krvi a strašných scén, starovek Vs novovek, strach z neznámeho, proste all in. Serial ma skvelý lore aj vývin a odkryvanie deja. Pozor, človek sa môže veľmi ľahko naspojlovať. Podobnosť konfliktu s Čínou a Tajwanom čisto náhodná 💁🏻

plakát

Gordon Ramsay: Do neznáma (2019) (seriál)

Skvelý dobrodružný kulinársky a cestovateľský seriál, ktorý ide podľa rovnakej šablóny - stretnutie s miestnym kuchárom, ktorý pošle Gordona do sveta, aby spoznal o čom je krajina. Ten sa stretáva s rôznymi domácimi, ktorí ho zasvätia do tajov rôznych jedál a lokálnych zvykov. Po týždni sa vracia ku kuchárovi kde si dajú rozstrel a navaria miestnym obyvateľom, niektorým čo sme videli v seriáli. Gordon má za úlohu prejsť ich kritickým pohľadom na to čo sa mal o krajine naučiť. Seriál sa mi páči vďaka podobnému scenáru ako má moje obľúbené anime Shokugeki no Souma - food wars.

plakát

Gordon Ramsay: Do neznáma - Jihovýchodní výběžek Aljašky (2019) (epizoda)

Aljaška je drsná a prežije len ten najsilnejší. Nie vždy sa vrátite s úlovkom, nie je to len tak že hodíte návnadu a do minúty máte úlovok. Miestni obyvatelia boli zaujímaví ľudia o ktorých by som si pozrel aj niečo viac. Plní vtipu a radosti. Ramsey nechytil nič, ale keď sa chytil noža tak bol vo svojom svete. Rybárom navaril lososa tak, že dovidenia. Hneď by som sa pridal. No snáď, ked tam bude o čosi teplejšie 😁

Ovládací panel
3 body