FreeDooM44

Michal Skalický

okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 16.1.2018  20:25

Od filmu sem dostal přesně to, co jsem čekal... Tedy brečel jsem smíchy a moc nepřemýšlel :D

• 27.11.2017  21:08
    Rodin (2017)

H2SO5. Pokud nejste sochari/umelci tak vas film bude bavit asi stejne jako anekdota ze zacatku komentare pokud nejste chemici...Pri maximalni empatii nedavam odpad byt sem cely film chtel utect z kina a hledal nejkratsi cestu ven;)

• 1.11.2017  22:12
    Wind River (2017)

V podstatě jako jeden z dílu Colomba... Bez jediného překvapení, hlubšího zamyšlení, empatie. Zítra si na ten film ani nevzpomenu.

• 29.5.2017  08:50

Člověk se chvílema zasmál, chvílema mu bylo trapně. I ten Johnny působil nějak vyčpěle. Co se mi ale líbilo, abych jenom nehanil byl Salazar. Pěkně napsaná, zahraná a ztvárněná postava! Asi jako jediná z těch ,,nových".

• 20.4.2017  21:34

Výborné, vtipné, výborné, dojemné, výborné, smutné, výborné, přehnané, výborné, jednoduché, výborné a hlavně výborné. Řekl bych že po dlouhé době film, co se dostal do mojí top 10 filmů, kdybych mohl tak bych dal šestku. ,,...Proč??? Já byl teploušem dvě hodiny a stačilo mi to!!" :D

• 17.4.2017  23:32

nešlo by to bez kýče?

• 27.1.2017  22:44

Aspoň jsem to zkusil :) a přesvědčil se, že tenhle žánr není můj šálek čaje, proto dávám neutrální hodnocení

• 16.1.2017  08:37
    Pasažéři (2016)

Super, po dlouhé době film s netradičním a o to víc zajímavým námětem. Parádně ztvárněný vnitřní boj hlavního hrdiny a po tom ,,bodu zlomu" i hrdinky! Skvělé herecké výkony všech 4 postav. Kromě trošičku kýčovitých posledních cca 20 min nemám co vytknout.

• 5.1.2017  10:39

Původně ****, ale ten Otthelovský, surový, naprosto bez skrupulí naservírovaný konec se mi rozležel v hlavě. Dokonce mě po dlouhý době film dojal. takže *****

• 30.11.2016  15:15

Dlouho jsem u filmu nebrečel smíchy :) sice jednoduché, ale dokonalé.

• 10.10.2016  12:56

Už to byla celkem nuda... Tahle žíla už je vytěžená a pšenka tu už nepokvete

• 24.9.2016  20:18

Nejvíc mi vadí, že všechno vtipné co se ve filmu událo sem viděl v traileru a prvních 5 minutách filmu, což byl v podstatě trailer. Udělat to takhle okatě a bez skrupulí mě fakt nasraxx. Pak následovala nuda a šeď neoriginálního animáku.

• 25.2.2016  23:35
    Deadpool (2016)

Komiksové filmy moc nemám rád, nedívám se na ně a nehodnotím je a možná právě proto se mi tolik líbil deadpool.

• 28.1.2016  19:00

Pěkný film, který je postavený na skvěle napsaných a zahraných postavách... Gustaf Skarsgård neuvěřitelně zahrál toho parchanta, kterýmu máte celý film chuť rozkopat ten jeho hezounskej obličej.

• 25.1.2016  17:57

156 minut plazení se v zimě a pojídání syrového masa. Plné logických chyb ve scénáři. Postavy špatně napsané a ještě hůř zahrané mi byly naprosto jedno a nedokázaly si získat (ne)sympatie. Výjimkou byl Tom Hardy, kde postava byla dobře napsaná i zahraná.

• 3.1.2016  16:34
    Méďa 2 (2015)

Neoriginální blbost, dělaná přes kopírák jedničky. Podobně jako nové epické a všemi oslavované star wars...

• 3.1.2016  11:10

Velice zajímavý příběh. Pěkně natočené a odehrané.

• 20.12.2015  22:04

Ocituji zajímavost : ,, Kvôli zdokonaleniu scenára žiadal J.J. Abrams štúdio o presun premiéry o rok, to mu však nevyhovelo. (kacer4) " škoda že mu to zatrhli, protože to bylo opravdu hodně znát. Blbostí ve scénáři bylo požehnaně. Popravdě na mě film působil spíš jako starwarsExpendables (asi hlavně díky H. Fordovi, který to ovšem hrál geniálně)... Kde se film posunul do trochu jiné roviny a ztratil pro mě punc star wars, který předtím drželo všech VI epizod. Trochu se ale začínám bát VIII a IX. Hodnocení asi těží z toho, že těm skalním fandům se nechce dávat horší počet hvězd, ale podle mě u toho skřípou zubama. ruku na srdce :)

• 9.12.2015  21:51
    Marley (2012)

Nehodnotím Boba Marleyho, ale ten dokument, který měl nějaké mouchy... Dokument ve kterém toho bylo hodně řečeno a taky hodně neřečeno atd...

• 18.10.2015  22:48
    Marťan (2015)

SPoiler: No, první velkou chybou (mojí) bylo, že jsem si o filmu nic moc extra nezjistil a podle hodnocení čekal něco ve stylu interstallar v kombinaci s trosečníkem. Bohužel film se ani zdaleka nepřiblížil podstatě ani jednoho s těchto filmů, i když k tomu byl předurčen. Tak nějak jsem se nedokázal vcítit do situace a nevěřil jsem Damonovi, že strávil sám několik let na planetě vzdálený desítky milionů km od domova. Chvíle, kdy opustil hub, kde přežíval takovou dlouhou dobu, a vydal se k raketě, měla být alfa a omega celého filmu. Bohužel jsem prostě najednou zjisti že někam jede... No porovnání s IS radši ani nebudu komentovat... Snad jen, že po shlédnutí každého takového filmu, si začínám čím dál více vážit právě interstellaru. A leavnout Mars s izolepou a kusem igelitu je FAKT PÍ*****A!!! A další věc je, že by mě opravdu zajímalo, jestli na amerických školách herectví mají speciální hodiny, předměty a studijní programy s tématem hromadná euforie a tleskačka, objímačka a házečka papíru v řídicí místnosti NASA.. fakt trapas

• 22.9.2015  19:45

Po slabším začátku jsem se do filmu docela zakoukal a ten příjemně utíkal. Přiznám se, že mě to začalo bavit až když na scénu nastoupila komediální část tohoto počinu. Taky se přiznám, že mě mile překvapila Martha Issová, kterou jsem do té doby vůbec neznal a která i s defektem, kdy nemohla skoro 3/4 filmu promluvit, roli zahrála velice pěkně a sebevědomě. Na rozdíl od Bydžovské, ze které se stal nejslabší článek celého filmu.

• 23.7.2015  22:03

Film se nese na neurážecí tříhvězdičkové vlně a směřuje k slzám ždímajícímu konci, který by asi většina diváků uvítala. Naštěstí se tomuto kýčovitému konci velkým obloukem vyhne a za to mu přidávám čtvrtou hvězdičku :)

• 27.6.2015  01:34

Vůbec netušim, čím si mě ten film získal. Nejde mu nic vytknout ale na druhou stranu ani extra vypíchnout, film prostě dokonale funguje jako celek a za mě teda všechno krásně do sebe zapadlo od úvodní tancovačky po závěrečný příchod odlíčené Leighton Meester spolu s "Give In To Me"!!! Fakt je ten, že film v závěrečných titulkách vyvolal pocity, který jsem po shlédnutí filmu už dlouho neměl... Takže za mě jasnejch pět hvězd, který určitě nejsou ze soucitu nad tím ubohým hodnocením co film má

• 17.6.2015  17:23
    Lidice (2011)

Konečně jsem se k tomu filmu dostal... Myslím si, že má příliš nízké hodnocení... Samozřejmě, že se jedná o velmi smutnou a bolavou část historie, která se týká nacistické genocidy, tudíž to někteří uživatelé komentují jako ,,ždímačku slz". Částečně tomu asi i tak je, ale i tak si myslím, že na české poměry se jedná o velice pěkně zvládnutý film po režijní stránce i herecké. I když se jedná o trochu jiné (složitější) téma než na které je český divák povětšinou zvyklí od Českých filmů, jako třeba že jedeme k moři, nebo na hory, nebo na Moravu... Jediné co bych tomu vytkl je scénáristická práce. Tato část mi nepřišla moc dobrá a film se asi úplně nezaměřil na nějaké důležité prvky...

• 28.5.2015  22:02

Je to teda blbost s nehercema, ale nebudu si tu hrát na pseudointoše a přiznám se, celkem sem se upřímně zasmál.

• 9.5.2015  01:19

Nevim no, nebejt toho ,,epického" fajtu na konci s milionem fricků, kterej by zvládli lépe natočit kazachstánčtí filmaři, byl by to i celkem povedenej film, ale na konci sem fakt hodně skřípal zubama... Pro mě zklamání

• 26.4.2015  00:35

Zajímavě natočené, hlavně se mi líbilo pohrávání si s divákem do poslední chvilky, ještě deset minut před koncem film mohl mít 1001 alternativních konců. Taky se započítá plus za kočku Antje Traue.)

• 26.4.2015  00:23
    Nanga Parbat (2010)

Vcelku průměrný film, kterému bych dal ***, ale jednu hvězdičku ještě srazím a to za volbu hudby, která mi k tomu vůbec nesedla... Záběry na krásné a skoro až mystické hory prostě nemůže doprovázet rocková vypalovačka a drumce, výjimkou jsou na konci filmu asi dvě pěkný instrumentální kytarový sóla.

• 3.3.2015  22:12

No... Mohlo z toho být 4-5ti hvězdičkové krimi, 4-5ti hvězdičkový thriller, 4 hvězdičková road movie, nebo krásná 3 hvězdičková parodie na horor, ale takhle je ten film opravdu a bohužel jen slátanina a hrozná sračka, nebudu na to měnit názor, nebo předstírat, že jde o umění jen proto, že je pod tím podepsaný Q.T. V jednu chvíli mi bylo za herce tak trapně, že jsem film nedokoukal a vypl, takže odpad.

• 24.12.2014  00:39
    38 (2014)

Moc pěkný dokument. Snažil jsem se přenést přes tu hokejovou rivalitu CZ vs SK :) a snad se mě to při hodnocení povedlo a hodnotil jsem objektivně formu a obsah dokumentu. Jen mi teda trochu přišlo, že v závěru to bylo až moc tlačený na pilu.

<< předchozí 1 2 3