• Fantasy

Deadpool (2016)

Mně se to líbilo, asi jsem pořád v hloubi duše pomatený patnáctiletý spratek, jak tu kdosi napsal. :-)))

Pixely (2015)

No neee, to bylo prostě výborný! Dokonalá blbost, nad kterou jsem se od začátku do konce řáchala smíchy... A ta nostalgie. Film, u kterého se tak moc pobavím, nemůže dostat jinak, než 5*

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Za mě snad nejlepší. Neumím hold ocenit starou klasiku s nepřívětivýma barvama a suchým byť krásným dějem. Tady bylo všechno. Děj, akce, nezvedený děti, láska, přátelství, dobro a zlo, parádní vtip... Trochu mi vadilo, že se všichni úplně náhodou potkali v obrovský galaxii, ale bez toho by to nešlo. Nádhera. Konečně mě začaly star wars bavit...

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Dvě hvězdičky za naprosto luxusní první půlhodinu. Proč to proboha má dvě a půl hodiny? Já v tom kině málem usnula. Zbytečně natahovaný díl, to už i ta jednička byla lepší. Celá koncepce Hunger Games má naprosto skvělou myšlenku, celý Panem, diktatura, poměry mezi kraji a Kapitolem... Jak z toho někdo mohl udělat takovýhle hollywoodský doják, ve kterém se skoro celou dobu nic neděje... Viva la revolución!!!

Sherlock (2010) (seriál)

Chytré, zábavné, občas člověk kroutí hlavou, jak to vůbec někdo dokázal vymyslet. Hlavní herci Ben a Martin... To ani nejde říct, skvělá práce. Kdo jste neviděl, povinně jeden díl na dvojce, co teď dávají a pak už sami budete chtít vidět všechno... ;-) Steven Moffat, náš Whovianský troll a podobně tak i Mark Gatiss jsou prostě páni!

Dinosaurové (1991) (seriál)

Tohle byl prostě luxusní seriál. Jako dítě jsem ho milovala a když jsem si teď zopakovala první díl, tak musím říct, že se ještě občas asi kouknu. Prostě americký sitkom ve stylu Simpsonových, který neomrzí. Škoda, že se tolik nechytil.

The Runaways (2010)

No nevím, objevují se zde komentáře, že se film nezdál dost ostrý... Mně se zdál odvážný až dost, vzhledem k tomu, kolik bylo Dakotě let při natáčení. Hned na začátku to dostane, div že není celá od krve, Kristen močí do kytar, Dakota sexuje v šatně a pak i s Kristen. No ne, myslím, že to bylo tak akorát. Každopádně skvělý film, dokonalá hudba, která mě teď bude dlouho držet. Fakt se mi to líbilo a můžu jen doporučit. Crimson and Clover, I love it! Jo, akorát mi trochu neseděla časová osa ve filmu. Cherrie odešla, když jí bylo 19, ale ve filmu to vypadá, že s nima byla jen rok, protože ke konci o ní mluví jako o šestnáctileté. V tolika letech do kapely nastoupila, podle Wikipedie začala hrát v kapele v době šestnáctých narozenin a ne patnáctých. No, to jediné mi nesedělo.

Byli jednou dva (1986) (TV film)

Tenhle film jsem viděla jako malá holka a moc se mi tenkrát líbil, takže myslím, že pro děti skvělý film! Nízké hodnocení připisuji grafické kvalitě amerického filmu z 80. let a také tomu, že hodnotili dospělí. Je jasné, že příběh holčičky, co se vyfláká na bobu a pak se jí v bezvědomí něco zdá, jen tak dospělého nezaujme, ale já bych se na to sama klidně znovu podívala. Pohodový vánoční rodinný film. Doporučuji. 80/100%