Bitva roku: Tým snů (2013)

Myslím, že pri takýchto filmoch netreba bodovať dej, ale tanec. Lenže ja som tam z b-boyingu veľa nevidel. Hrajú tam síce top b-boys, ale vo filme sú len saltá saltá a ešte saltá. A fakt netuším čo tam mal znamenať ten Chris Brown ten vie akurát salto, to bude tým. :D Dávam 1/5 za niektoré songy čo tam odzneli. :)

Původní (2013) (seriál)

Som síce teenager a malo by sa mi páčiť to večné romantické drama v TVD ale úprimne, už je to nudné a ohrané a nové the Originals naladili laťku oveľa vyššie dúfam že im to vydrží na viac ako prvú sériu, myslím že toto je seriál už aj pre vyššiu vekovú skupinu ako 10-15 rokov :) Zatiaľ nieje čo vytknúť uvidíme ako sa to bude vyvíjať za mňa 90% :)

Beat Street (1984)

Najlepší film čo som videl. Na toto let´s dance, street dance ani podobne dnešné ,,muzikály" či jak tomu nadávajú nikdy mať nebudú. :)

Divoký Stomp (2007) odpad!

Mladý, prvotřídní breakový tanečník ??? Ja neviem jak vy ale b-boying (breakdancing) som tam fakt nevidel ani chvíľu.... Príbeh bol síce ohraný ale celkom dobrý.. až na to že som si na konci filmu spomenul že tam aj nejaký bol.. je fakt že ho mohli spracovať lepšie... Ten tanec , kvôli ktorému som to pozeral, bol celkovo asi najslabší zo všetkých muzikálov/tanečných filmov a to som ich videl fakt že dosť... Tak aby som to zhrnul, príbeh 20% tanec odpad...Tento film by som 2x pozrieť nevedel. :)

Tohle je Sparta! (2008)

Videl som to asi 40x a vždy som išiel na WC, lebo som sa od srandy skoro pošťal. No proste mne takýto humor sadne a veľmi ale veľmi chcem Method Manovu železnú flexu :DDD 300 som ani ja nevidel nevydržal som pri tom sedieť ale táto komédia na veľa filmov pre tých čo rozumejú tvrdému humoru je za 5 hviezdičiek.

Bratr Rádce (2010) (TV film)

Neviem ako vám, ale mne sa to páčilo, dosť som sa nasmial a kedže je to disney tak čo od toho čakať ale keď to porovnáte z inými disney filmami ? Takže priemer disney. Taká odreagovačka.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Rowan Atkinson je jedinečný, zábava pre každý čas, pozriete si ten istý diel viac krát aj tak vás pobaví :)

Snobs (2003) (seriál)

No, tento seriál je podľa mňa pre všetky vekové kategórie, pretože je vtipný má veľmi zaujímavý dej. Páči sa mi v ňom najmä priateľstvo medzi Abby a Marianom a jeho psom Snobs ktorý je veľmi zlatý a múdry výborné herecké obsadenie a odporúčam si ho pozrieť ak viete niečo po anglicky na internete som ho bohužiaľ s titulkami ani s dabingom nenašiel želám si aby to niekedy vyšlo na DVD s CZ dabingom.