Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Zajímavosti k filmům (62)

Good Boys (2019)

Fráze „Bean Bag Boys for life“, kterou říkají hlavní hrdinové, je narážkou na frázi „Bad boys for life“ z filmu Mizerové 2 (2003), kterou říkají Will Smith a Martin Lawrence.

Rampage Ničitelé (2018)

George je gorilí albín. Ve skutečnosti je znám také jediný případ gorilího albína. Tato gorila se jmenovala Sněhová vločka a žila v Barcelonské zoo do roku 2003, kdy zemřela na rakovinu kůže.

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Ve filmu se na krátký okamžik objevili hráči fotbalového klubu FC Bayern Mnichov, David Alaba a Mats Hummels.

Pařba v Mexiku (2014)

Po závěrečných titulcích následuje ještě krátká scéna.

Pod jednou střechou (2010)

Na konci filmu, při oslavě druhých narozenin Sofie, mají Holly (Katherine Heigl) a Eric (Josh Duhamel) dort na oslavu jejich prvního výročí. Ovšem na oslavě Sofiiných prvních narozenin spolu ještě nebyli. Vztah spolu utvořili až později, během starání se o jejich kmotřenku Sofii.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Nabídku na pokračování v pátém díle série dostali Orlando Bloom (Will Tuner) i Keira Knightley (Elizabeth Swann), kteří hráli v původní trilogii, ale ve čtvrtém díle se neobjevili. Orlando Bloom nabídku přijal, ale Keira Knightley nabídku odmítla z důvodu, že tato filmová série je již za ní a je čas posunout se ve své kariéře, ale nakonec se i ona ve filmu objevila.

Dokonalý svědek s.r.o. (2015)

Po závěrečných titulcích následuje krátká scéna, kdy hlavní hrdinové filmu hrají tenis.

Hráči (2015) (TV seriál)

V osmém díle první série Spencer Strasmore (Dwayne Johnson) jede v autě a zpívá si píseň od Taylor Swift "Shake it off". Dwayne Johnson účinkoval v pořadu Lip Sync Battle (od 2015), kde zpíval právě tuto píseň a epizoda se stala snad nejpopulárnější z celé show.

Temný případ (2014) (TV seriál)

V první sérii pátrají detektivové po "špagetovém monstru". To skutečně existuje, konkrétně se jedná o přezdívku pro tvora s latinským jménem Bathyphysa coniferna, žijícím v hlubinách a jen málokdy se ho podaří natočit.

The Avengers (2012)

Ve filmu můžeme nalézt odkaz na trilogie Pán prstenů a Hobit, a to ve scéně, kdy Iron man (Robert Downey Jr.) osloví Hawkeyeho (Jeremy Renner): "Legolasi." Právě elfský lučišník je považován ze jednoho z nejlepších lukostřelců filmového plátna.

Reklama

Reklama

Reklama