• Fantasy

Čarodějky (1990)

A mě se to strašně líbilo, takovej rodinnej film ;) A ta čarodějnice a ta její maska..Za ní je ta čtvrtá hvězdička ;)

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Když jsem byl menší, celkem rád jsem se na to díval. /50%/

REC 3: Počátek (2012)

Bylo to lepší než první dva díly, ale pořád stejná píčovina. Nebyl by to špatný film, ale tim božstvem, světlem a tadytěmahle sračkama to jenom totálně posrali a stává se z toho neuvěřitelná kravina. Ale konec byl luxusní, takováhle rozstřílečka se nevidí ani v těch nejlepších střílečkách. /10%/

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

O hodně slabší než luxusní jednička, bez děje, bez atmosféry. A to jsem se na to docela těšil, ale žeto bude takovýhle kravina, to jsem nečekal. Přidávám hvězdičku za Seana Beana. /50%/

Pekelná výzva (2013) (pořad)

A stejně je to luxusní. Hlavně Pazderková. Hlavně je to normální televizní pořad, na kterej vim, že budu koukat pořád...

Natočto! (1999) (pořad)

Sakra, když mi bylo pět a více, žral jsem to jak něco. Petr Rychlý je fakt borec. /80%/

G. I. Joe (2009)

Neviděl jsem to celým ale myslím si, že 62% je málo. Alespoň těch 75% by si to zasloužilo. Za mě tedy /60%/

Hustej nářez (2009) (pořad)

Všechny tyhle videa jsem už viděl na youtube, ale komentáře těch uvaděčů nejsou vyloženě špatný.

Budování říše (2005) (seriál)

Koukáme na to na dějinách umění a vyloženě tak špatné to neni. Typický dokument, kterých tu bylo už hodně..