TheJokerCZ

Facebook: Jan-Machata-Photography-242717925788109
Instagram: honzamachata

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 4.1.2015  00:36
    Muži sobě (TV seriál) (2012)

Výborná dvacetiminutová oddechovka, jen škoda že to nemá víc než tři série. Všechny postavy jsou hodně dobré, ale PJ je prostě nejlepší! 1. řada 7/10, 2. řada 7/10, 3. řada 8/10.

• 4.11.2014  19:18
    Aféra (TV seriál) (2014)

Po třech dílech parádní záležitost, která mě velmi rychle vtáhla do děje a nepustila. A předpokládám že mě to nepřestane v nejbližší době bavit. Už se těším na další díly! //Konečně jsem se dostal k tomu, abych to dokoukal a až do posledního dílu se jedná o výbornou záležitost, do které jsem se dokázal vcítit i díky skvělým postavám a podmanivé hudbě. 9/10

• 1.11.2014  21:40
    Kameňák 4 (2013)

Mám jen jednu otázečku. Proč kurva, proč?!

• 23.7.2014  14:30
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Co jsem od tohoto seriálu čekal jsem také dostal. To je vtipný a pohodový seriál, u kterého můžu vypnout a 20 minut se smát skvělým vtípkům a situacím. První řadu jsem sfoukl za jediný den a výborně jsem se bavil, takže plný počet je z mé strany zasloužený. Jsem zvědavý, co přinese druhá řada, kterou už budu sledovat co jeden týden to jeden díl. Jsem zvědavý jestli mě to nepřestane bavit, ale já věřím, že ne. První řada 9/10

• 23.7.2014  14:23
    Andělé v Americe (TV seriál) (2003)

Naprosto dokonalé herecké výkony, ale nejvíce vyčnívá ten Pacinův (alespoň pro mně). Kupodivu jsem zde našel i velmi dobře zvolené vtipné momenty, které odlehčují celkovou vážnost tématu. Těch pět hvězd není úplně zasloužených, ale já se nechal unést již právě zmiňovanými hereckými výkony. 8/10

• 23.7.2014  14:15
    Hledání (TV seriál) (2014)

Díky tomu, že jsem to shlédl za jediný den, tak mi to nepřišlo nijak nudné. Ale vidět jeden díl týdně, tak se mi do toho moc chtít nebude. Nevěděl jsem o jaký druh humoru se bude jednat, ale jedná se o celkem inteligentní vtipy, kterých bohužel není tolik, co bych si od komediálního seriálu přál. 6/10

• 14.7.2014  19:24

Věděl jsem, že to nebude nic extra, ale že se budu celou dobu nudit to bylo opravdu překvapení. A to hodně nemilé. Zvláště pak, když je to film ve kterém akční scény dominují, což by mě mělo jako fanouška akčňáků potěšit. Bohužel se tak nestalo. 4/10

• 23.6.2014  14:37
    Zátah 2 (2014)

Neskutečnej nářez! Trochu jsem se bál příběhové linky, ale ta je zvládnutá na výbornou. No a co se týče té akční, tak nemá chybu. Dovolil bych si říct, že se jedná o jedničku v tomto žánru. 10/10

• 22.5.2014  14:11
    Zpátky na vrchol (TV pořad) (2013)

Prví řada mě zajímala a hodně mě bavila, ale ta druhá mě už nezajímá, takže nemám důvod to nějak sledovat. Takže co se týče první řady 6/10

• 6.4.2014  00:45

Po prvním díle jsem byl hodně zklamaný, tudíž jsem druhý nijak zvlášť nevyhledával a nevěnoval mu pozornost. Trailer jsem viděl a ani po něm jsem se o tento projekt extra nezajímal. To prolomily až první recenze a začal jsem se těšit a teď vím, že jsem neudělal chybu. Pro mě zatím nejlepší a nejdospělejší Marvelovka. Hodně povedené akce, které je dost, drží film po celou dobu ve vysokém tempu a to skončí, až po závěrečných titulkách. Je to trochu guilty pleasure a těch 5* je fousových, ale já je prostě dát musím. 9/10

• 16.3.2014  20:07
    Lucky Louie (TV seriál) (2006)

Tenhle seriál mi hodně připomínal Louisovi stand-up vystoupení, což neberu jako klad a ani zápor. Jeho styl humoru mi nijak nevadí a celkem mi i sedí, takže jsem se všech třináct dílů spokojeně bavil. A za vrchol tohoto seriálu považuji rozmluvu o bohu, ta opravdu stojí za to. 8/10

• 3.3.2014  22:16

Nádherný a dojemný snímek s výborným příběhem. Animace mohla být samozřejmě lepší, autoři by to jistě zvládli, kdyby chtěli. Jenže ono jde o propagaci freewareového programu, pomocí kterého byl tento film vytvořen, takže to autorům za zlé rozhodně nemám. Ba naopak, jde krásně vidět, co lze s pílí vytvořit a nemusíte na to použít program za X tisíc. 9/10

• 3.3.2014  19:55

Výborná záležitost! Stačí jen dodat, že všechno má svůj čas. 8/10

• 2.3.2014  16:04

Nečekal jsem od toho žádný zázrak. Ne že by se ten zázrak konal, to ne, ale je to svěží a má to šmrnc. Hodinka a půl je super stopáž u které se nenudíte a dostatečně vtipné to taky je. 7/10

• 20.2.2014  14:18
    Nahoru a dolů (TV seriál) (2009)

První řadu mám za sebou a mám z toho takové smíšené pocity. Kenny Powers je strašný hovado. I přesto jsem si myslel, že mu budu fandit. Stejně jako tomu je u How not to live your life, ale po první řadě tomu tak není. Jsem docela zvědavý, jaký dojem na mne udělá druhé řada, snad lepší, než ta první. 1. řada 6/10 Druhá řada je za mnou a mám z ní tak nějak stejný pocit, jako z té první. Český název "nahoru a dolů" je celkem výstižný, protože mi Powers přijde pořád tak blbě nerozhodný a neví co by. Ale vtipné to je, to jako ano, ale čekal jsem víc. Nechám se překvapit třetí řadou. 2. řada 6/10

• 16.2.2014  21:32
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Nejsledovanější motoristický pořad na světe! Top Gear je neskutečně vtipná show o automobilech plus v každém díle je zajímavý host v cenově dostupném autě. Ano, zdůraznil jsem slůvko show, protože to tak je. Spousta věcí tam je nahraných a hnaných až do extrému, ale já to prostě žeru! Viděl jsem to od první řady až po současnou jednadvacátou, plus většinu speciálů a pořád mě to baví! Také oceňuji absolutně nabušený soundtrack, díky kterému jsem objevil mistra Ludovica Einaudiho a za to tomuto pořadu velmi děkuji. Za všechny řady dohromady je to za 9/10.

• 16.2.2014  21:21
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Suits neboli kravaťáci, což je mimochodem jeden z těch lepších názvů, které byly přeloženy z originálního názvu, jsou velmi sympatičtí, vtipní a i to napětí tam je v jisté podobě. Všechny postavy v tomto seriálu jsou výborně napsané i zahrané no a Luis je hovado! První řadu jsem dal téměř na jeden zátah a u té druhé jsem už čekal na nové díly, které byly rovněž parádní. No a díky mému bratrovi jsem si tento seriál střihl celý znova společně s první částí třetí řady za jeden víkend. Také velmi oceňuji parádní soundtrack, zvláště pak v závěrečném díle druhé řady na konci dílu mne hudba od The XX velmi umocnila zážitek z dané scény. Což způsobilo, že jsem si danou scénu pouštěl asi třicetkrát. 1. řada - 9/10, 2. řada 9/10 Třetí řada je slušně rozjetá a už se těším na březen, až to vypukne. // Třetí řadu mám úspěšně za sebou a pořád se nemůžu zbavit pocitu, že je to neskutečná pecka! Na ten špatný pocit v žaludku při závěrech každé řady si začínám pomalu zvykat, ale ten parádní soundtrack v každém díle rozdýchávám jen stěží. 3. řada - 9/10

• 15.2.2014  22:34

První díl se mi líbil. Bylo to něco nového, nový Marvelovský, neokoukaný titul. Ale u druhého dílu to už bohužel neplatí. Ne že by mě to úplně nudilo a že bych klikal na čas kdy už bude konec, to ne, ale stejně to nemělo šťávu. Strašně předvídatelné a tuctové. Chtělo by to, aby Marvel přišel zase s něčím novým a aby to mělo koule! 6/10

• 31.1.2014  21:59
    Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

Docela ulítlý seriál, abych pravdu řekl. Ale mě ty bláznivé scény a dialogy nevadí. Ba naopak. Zvláště pak v podobě teplého děkana a seňora Changa. No a myslím si, že scénu s Piercem pokoušícím se nakreslit mlýn si budu hodně dlouho pamatovat, protože jsem měl skoro slzy v očích. První dvě řady byly TOP no a ta pátá se slušně rozjíždí, takže to nevypadá na podobný průser, jako tomu bylo u té čtvrté. 1. řada 9/10, 2. řada 9/10, 3. řada 7/10, 4. řada 4/10.

• 24.1.2014  22:25

Co to mělo znamenat? Jak mohl být tenhle absolutně zbytečný a nudný film v červených číslech? To jsem zase šlápl vedle s výběrem v žánru komedie. Jediné co je na tomhle filmu dobré je herecké obsazení. Bohužel. Protože tohle jsou opravdu strašně nevděčné role pro zúčástněnou hlavní čtveřici. Možná si to natáčení užili, ale já těch 104 minut trvající nudu opravdu ne. 4/10

• 19.1.2014  11:34

Walter Mitty je snílek, který občas odpadne od reality a chvilku mu trvá, než se opět vrátí. Což se vlastně stává i mně, ale naštěstí to netrvá tak dlouhou dobu. Tohle je strašně příjemný a pohodový film, který si na nic nehraje a krásně pobaví. Zkrátka to je výborná oddechovka. A také musím opravdu pochválit za skvělou kameru a parádní soundtrack. 9/10

• 16.1.2014  20:43
    Kick-Ass 2 (2013)

Jak byla jednička nekompromisní a vtipná, tak dvojka je stejně tak nudná, nezáživná a dokonce i místy trapná. Jediné co si z tohohle filmu pamatuji je právě ta trapná a zbytečná scéna ve školní jídelně. Mělo se zůstat jenom u jedničky a nebo měl zůstat u projektu Vaughn, aby to za něco stálo. 5/10

• 16.1.2014  20:32
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Jako malý jsem tento seriál opravdu žral a za to si tato absurdní podívaná s nepřemožitelným Chucek Norrisem zaslouží tu jednu hvězdičku. 3/10

• 15.1.2014  21:29
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Pilotní díl se mi hodně líbil. Má to takový klasický, pomalejší rozjezd, jak už tomu u HBO bývá. Ale člověk se u toho opravdu nenudí, má to výborný spád a atmosféru. Navíc hlavní dvojce v podobě McConaughey, Harrelson je opravdu skvělá a tuším, že to bude ještě mnohem lepší. Už se opravdu těším na další díly. Další dva díly mám za sebou a jsem opravdu nadšen! Hutná atmosféra je na každém rohu a ty výborné dialogy hlavně v podobě mumrajícího McConaugheye jsou skvělé. Navíc se sem tam i zasměji, což beru jako příjemné osvěžení v té temné atmosféře. A také mě potěšil ve třetím díle hostující Shea Whigham. Tak čtvrtý díl byl naprostá bomba! Zvláště pak ten šestiminutový, nepřerušovaný záběr bez střihu je opravdu kulervoucí! Jak tenhle případ jenom dopadne? Poslední díl první řady mám za sebou a musím říct, že jsem čekal trošičku víc asi. Ale za to může to obrovské očekávání, jinak se jedná opravdu o povedený kousek a plný počet si do zaslouží. 1. řada 10/10

• 6.1.2014  20:56
    Konkurenti (1992)

Takhle si nějak představuji film, když se řekne že je o dialozích. Perfektní konverzační drama s ještě lepšími hereckými výkony a s drobnou přísadou humoru. Žádné zbytečné natahování, krásná stominutová stopáž. Až na slabší začátek super. 8/10

• 5.1.2014  11:52
    Vůně ženy (1992)

"Hoo-hah!" Opravdu geniální výkon Al Pacina, za který byl po zásluze konečně odměněn. Nebýt Pacina, tak ten film bude poloviční, možná ani ne. Myslím, že by se patřilo dopsat za drama i komedie, protože já se náramně bavil. Jako jedinou výtku k tomuto filmu mám, že byl možná až příliš dlouhý, určitě by se dalo něco vyškrtnout. 9/10

• 3.1.2014  20:27

"What if..." Nádherný, avšak celkem předvídatelný film. Ale stejně jsem své slzy neudržel. 10/10

• 2.1.2014  20:49

Na tomhle filmu si mi líbila jenom jedna věc a to byly herecké výkony všech zúčastněných. Jinak se jedná o celkem nudný film, který mně opravdu nezaujal ani tím vychvalovaným černým humorem, který jsem snad nepostřehl.6/10

• 2.1.2014  14:20

"Proč tu bombu nestrčili Trish do trouby.Všechno to zbytečný trápení tím mohlo skončit." Řekl bych, že dnes už kultovní akční a perfektně nahláškovaná podívaná s nečekanými zvraty. Dvojka mě bavila ještě více, než první díl a už ten byl perfektní. 10/10

• 2.1.2014  11:38
    Louis C.K.: Chewed Up (TV film) (2008)

"Here's the difference, to me, between boys and girls: Boys fuck things up; Girls are fucked up." Opět nekompromisní, dokonce ještě více než Shameless, a výborné stand-up vystoupení. 9/10

<< předchozí 1 2 3 4 5