• Krátkometrážní

Kancl (2005) (seriál)

Tenhle seriál by si tak strašně zasloužil plný počet hvězdiček, ale bohužel mu kazí skóre poslední dvě série a také trochu ta první. Michael je naprosto boží! // Po opětovném shlédnutí se neubráním tomu dát plný počet, jinak to prostě nejde!

Muži sobě (2012) (seriál)

Výborná dvacetiminutová oddechovka, jen škoda že to nemá víc než tři série. Všechny postavy jsou hodně dobré, ale PJ je prostě nejlepší! 1. řada 7/10, 2. řada 7/10, 3. řada 8/10.

Aféra (2014) (seriál)

Po třech dílech parádní záležitost, která mě velmi rychle vtáhla do děje a nepustila. A předpokládám že mě to nepřestane v nejbližší době bavit. Už se těším na další díly! //Konečně jsem se dostal k tomu, abych to dokoukal a až do posledního dílu se jedná o výbornou záležitost, do které jsem se dokázal vcítit i díky skvělým postavám a podmanivé hudbě. 9/10

Kameňák 4 (2013) odpad!

Mám jen jednu otázečku. Proč kurva, proč?!

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Co jsem od tohoto seriálu čekal jsem také dostal. To je vtipný a pohodový seriál, u kterého můžu vypnout a 20 minut se smát skvělým vtípkům a situacím. První řadu jsem sfoukl za jediný den a výborně jsem se bavil, takže plný počet je z mé strany zasloužený. Jsem zvědavý, co přinese druhá řada, kterou už budu sledovat co jeden týden to jeden díl. Jsem zvědavý jestli mě to nepřestane bavit, ale já věřím, že ne. První řada 9/10

Andělé v Americe (2003) (seriál)

Naprosto dokonalé herecké výkony, ale nejvíce vyčnívá ten Pacinův (alespoň pro mně). Kupodivu jsem zde našel i velmi dobře zvolené vtipné momenty, které odlehčují celkovou vážnost tématu. Těch pět hvězd není úplně zasloužených, ale já se nechal unést již právě zmiňovanými hereckými výkony. 8/10

Hledání (2014) (seriál)

Díky tomu, že jsem to shlédl za jediný den, tak mi to nepřišlo nijak nudné. Ale vidět jeden díl týdně, tak se mi do toho moc chtít nebude. Nevěděl jsem o jaký druh humoru se bude jednat, ale jedná se o celkem inteligentní vtipy, kterých bohužel není tolik, co bych si od komediálního seriálu přál. 6/10

300: Vzestup říše (2014)

Věděl jsem, že to nebude nic extra, ale že se budu celou dobu nudit to bylo opravdu překvapení. A to hodně nemilé. Zvláště pak, když je to film ve kterém akční scény dominují, což by mě mělo jako fanouška akčňáků potěšit. Bohužel se tak nestalo. 4/10

Zátah 2 (2014)

Neskutečnej nářez! Trochu jsem se bál příběhové linky, ale ta je zvládnutá na výbornou. No a co se týče té akční, tak nemá chybu. Dovolil bych si říct, že se jedná o jedničku v tomto žánru. 10/10

Zpátky na vrchol (2013) (pořad)

Prví řada mě zajímala a hodně mě bavila, ale ta druhá mě už nezajímá, takže nemám důvod to nějak sledovat. Takže co se týče první řady 6/10