• Krátkometrážní

Louis C.K.: Chewed Up (2008) (pořad)

"Here's the difference, to me, between boys and girls: Boys fuck things up; Girls are fucked up." Opět nekompromisní, dokonce ještě více než Shameless, a výborné stand-up vystoupení. 9/10

Nestyda Louis C.K. (2007) (pořad)

Po větě "You look like your mom" jsem vyprskl smíchy a neudržel jsem ani slzy v očích. Naprosto parádní stand-up show s naprosto nekompromisním Louisem. 9/10

Sicko (2007)

Nechat si přišít prostředníček za 60 000 dolarů a nebo za 12 000 prsteník? Toď otázka. Hodně zajímavý pohled na americký zdravotní systém. Mám sestřenku, která žije v Coloradu a už párkrát jsem slyšel historky ohledně tamějšího zdravotního systému, ale že by to bylo tak špatné jsem si nemyslel. Vždycky jsem chtěl žít v Americe, ale po shlédnutí tohoto a Bowling for Columbine si to ještě hodně rozmyslím. A jestli bych se měl rozhodnout žít v Kanadě nebo v Americe, beru všemi deseti Kanadu. 7/10

Jméno (2012)

Sto deset minut trvající nuda takřka bez humoru. Dialogy jsou celkem dobré o tom žádná, ale tohle přesně ten typ filmu u kterého koukám každých pět minut na čas a modlím se, aby byl už konec. 4/10

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Tak tohle ne-e. Po první projekci jsem to po cca 20 minutách vypnul, s tím, že tomu dám ještě šanci. No a já idiot tomu dal druhou šanci a přišlo stejné zklamání. Sice se tam pořád něco děje, ale já se u toho mohl unudit k smrti. Derek nejsem, takže s chutí od tohoto filmu uteču. 4/10

Pelíšky (1999)

Pro mě snad nejlepší český film, co jsem viděl. Rozhodně tedy nejlepší komedie. Pelíšky jsem viděl minimálně desetkrát a pořád se u toho senzačně bavím. Nechybí tomu výborné hlášky a i vážnější momenty. No a jestli se to někomu nelíbí, tak... No však ty víš Sašo. 10/10

(1998)

Zlý sen každého učitele matematiky. Možná bych si dovolil tvrdit, že nemusíte být ani žádný matematik, aby jste měli problémy s usínáním po shlédnutí tohoto prvního celovečeráku od Aronovskyho. Ale jinak super psychárna podtrhnutá ještě horším (v dobrém slova smyslu) soundtrackem díky Mansellovi. 8/10

Marley a já (2008)

Čekal jsem, že to bude další americká slátanina s už tisíckrát omývaným happy endem, ale naštěstí jsem se spletl. 7/10

Bella Mia (2013) odpad!

Tak tohle byla doslova kravina. 2/10

Wolverine (2013)

Věděl jsem, že to nebude nic extra, ale že mě to takhle zklame jsem opravdu nevěděl. 132 minut trvající nekonečná nuda. Už dlouho jsem neviděl film, naštěstí, kdy bych každé 3 minuty koukal kolik ještě zbývá do konce. 4/10