Rychlik1

okres Mělník
student

2 body

• 27.9.2016  20:27

Tohle Pařbu ve Vegas vystihuje asi nejlépe. Dva naprosto protichůdné názory a komentáře, prostě jsem se musel smát když jsem si je přečetl, ještě jsou seřazené tak pěkně za sebou: ||| KevSpa (aneb ženský pohled na věc, hodnocení - odpad!): "Nesmála jsem se, trpěla jsem, bylo mi trapně. A všechny ty hloupé amorální (rádobyvtipné) řeči na adresu manželství, coby nejhorší noční můry nebohých mužů, mě vysloveně iritovaly." ||| Cival (aneb mužský pohled na věc, hodnocení - 5*): "Chytré, pravdivé a nakonec i svérázně romantické chlapské vyznání. Film roku, bitches!"

• 8.9.2016  22:49
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Tři hvězdičky za zábavu plus jedna celá za Kouďáka:D

• 2.9.2016  22:37

Daleko lepší než jednička. Prvnímu dílu bych dal max. 60 %, tady to je na 75 % minimálně...

• 5.2.2016  22:19
    Argo (2012)

Klobouk dolů před Benem Affleckem. Na to, jak mě tohle téma ve filmu obecně nezajímá a vůbec nebaví, mě Argo velmi zaujalo a především pak v druhé polovině téměř pohltilo. Ze začátku jsem se bavil jen scénami ohledně přípravami filmu, ale ke konci už jsem všem držel palce. Velmi dobrá hudba a úvod, který vlastně ukazuje, že si za to můžou američani sami.

• 4.2.2016  22:24

Po prvním shlédnutí jen 3 hvězdy, asi jsem měl díky těm 85 % přehnaná očekávání. Ale rozhodně se na Věčný svit neposkvrněné mysli podívám někdy znovu. Už jen proto že tu většina lidí píše jak po dalších shlédnutích přidávala hodnocení...

• 5.12.2015  23:14

U drtivé většiny filmů, které mají trochu vyšší ambice než jen pobavit (u těch nemá cenu nad tím přemýšlet), se vždy najde situace, ve které hlavní hrdinové jednají nereálně. Zareagují jinak, než by ve skutečnosti měli, jejich činy a odpovědi jsou upraveny podle toho, kam se má film ubírat. Ne tak ve Skryté identitě, nebo jsem si toho aspoň nevšiml, což taky značí o dobře odvedené práci, že? Originál jsem neviděl, tak nemám srovnání, ale pro mě je tohle dílo brilantní. Škoda, že krimi thrillery patří ke dnu mého žebříčku žánrů podle oblíbenosti. Jinak by to byla top 10.

• 11.2.2015  15:01
    Gladiátor (2000)

Maximus: "Jmenuji se Gladiátor. (otáčí se zády k císaři)" Commodus: "Jak se opovažuješ obracet se ke mě zády! Otroku, sundej si helmu a řekni mi své jméno." Maximus: "Jsem Maximus Decimus Meridius. Velitel Severní armády. Generál legie Felix. Věrný služebník pravého císaře, Marca Aurelia... Zavraždili jste mi syna a zavraždili moji ženu. Ale já se pomstím teď, nebo v přístím životě." Myslím, že komu nevadí trocha krve nebo Russell Crowe, ten bude z filmu nadšený podobně jako já:)

• 20.9.2014  22:58

Takhle příjemný pocit jsem neměl už hodně dlouho. Zasloužil se o to nejen Cameron Crowe, ale i výborné herecké obsazení snad na všech postech, především samozřejmě Matt Damon se Scarlett Johansson:) Přemýšlel jsem jestli mám dát 5*, ale ne moc dlouho. Protože až na tom někdy nebudete úplně nejlíp, vzpomeňte si - "All you need is 20 seconds of insane courage."

• 24.8.2014  22:38

2,5*

• 20.8.2014  13:21

Pokud hledáte něco, při čem se budete válet smíchy od začátku do konce, pusťte se 21 Jump Street. Společně s DIktátorem je tohle podle mě nejlepší komedie roku. Dokonalý film, když hledáte komedii na filmovej večer s kámošema a chcete se pořádně zasmát. Prostě super.

• 20.8.2014  13:12

Podle mého na stejné úrovni jako jednička. Tady jsem sice chytil daleko větší záchvat smíchu, ale jen při scénkách, které se točili kolem kapitána a jeho dcery (až uvidíte, pochopíte). Ostatní už nebyly tak super jako v jedničce, ale pořád to stačí na to aby se 22 jump street zařadil mezi nejlepší komedie, jaké jsem kdy viděl. Doporučuji jít do kina, protože když se směje celej sál, je to neuvěřitelnej pocit:) + samozřejmě nejlepší titulky na závěr, škoda, že to všechno nemůžou stihnout:D

• 1.6.2014  13:52

Tento film jsem viděl už před pár měsíci a moc si ho nepamatuju, proto dávám 4*. Až ho uvidím znova tak možná přehodnotím:)

• 30.12.2013  11:57
    Bělásek (1995)

Powder ode mě nedostal 5 hvězdiček za výborné herecké výkony, za vynikající režii, hudbu a nebo snad efekty. Zasloužil si je za nápad. Za myšlenku. Za to že poukazuje na uzavřenost společnosti proti něčemu novému. Protože podle mě je dobré věřit v něco víc než v to co každý den vidíme a slyšíme. Podobný komentář jsem napsal i k filmu Fenomén, protože si myslím že to platí i tam, a který bych vám taky doporučil k shlédnutí pokud se vám líbil Powder.

• 30.12.2013  11:55
    Fenomén (1996)

Fenomén ode mě nedostal 5 hvězdiček za výborné herecké výkony, za vynikající režii, hudbu a nebo snad efekty. Zasloužil si je za nápad. Za myšlenku. Za to že poukazuje na uzavřenost společnosti proti něčemu novému. Trochu mě mrzí, že se to všechno nakonec snažili vysvětlit vědeckou metodou, protože ne všechno tak jde a je dobré věřit v něco víc než v to co každý den vidíme a slyšíme. Podobný komentář jsem napsal i k filmu Powder, protože si jsou ve spoustě věcí podobné ( a protože jsem ho viděl už skoro před rokem:) ), a který bych vám taky doporučil k shlédnutí pokud se vám líbil Fenomén.

• 29.12.2013  14:47
    Warrior (2011)

Super! Jako fanoušek většiny sportovních filmů jsem tušil, že mě tento film bude bavit, ale to co jsem zažil během sledování Warriora zdaleka překonalo veškerá má očekávání. Nenudil jsem se ani minutu a emoce, které mnou prostoupili během dojemného finále (ať to zní jakkoliv podivně nazvat finále MMA turnaje dojemným tak to jinak prostě nejde) posunuly Warriora mezi nejlepší filmy které jsem kdy viděl. Pokud se dokážete sžít s hlavními postavami tak máte zaručeně postaráno o zážitek na hodně dlouho. A píseň About Today tohle všechno jen potvrzuje.

• 23.3.2013  18:21
    Fontána (2006)

Toto hodnocení je pouze předběžné, pravou váhu bude mít až se na film podívám znovu. Zatím opravdu nevím co si o něm mám myslet... Ale rozhodně je to velice zajímavý film a myslím že po dalším shlédnutí hvězdičku přidám:)

• 9.3.2013  16:54

Už tomu bude pár let co jsem tento film viděl, přesto si pamatuju jak hluboce mě zaujal. Musím se na to podívat někdy znovu, pak snad připíšu trochu víc...

• 21.1.2013  18:34
    Matrix (1999)

Tenhle film si svých 90% rozhodně zaslouží. Určitě patří mezi jeden z nejlepších sci-fu filmů, které jsem kdy viděl. Kdykoliv ho budou dávat znovu, velmi rád se podívám. Zbývá už jen shlédnout dvojku a trojku a budu spokojený:) Musím se podívat jestli tenhle film dostal nějaké oscary, protože jestli ne, tak nevím co si o tom mám myslet:) Prostě BOMBA...

• 2.1.2013  16:27

Tento film si rozhodně zaslouží 5 hvězdiček. Protože nejsem zrovna fanoušek golfu, byl jsem velmi příjemně překvapen (a velmi je ještě slabé slovo). Rozhodě doporučuji ke shlédnutí každému. To co radí Will Smith Mattu Damonovi by se dalo použít na téměř každou činnost v našem životě. Oba zahráli své role fantasticky a tenhle film se rozhodně zařadil mezi moje oblíbené. Škoda, že si jich můžu označit jen 10...

• 2.1.2013  13:59

Už dávno jsem si všiml, že platí: Jim Carrey = smích. Ať ve filmu Lhář, lhář, tak ani tady mě nezklamal. Ale tento film na mě zapůsobil i jako něco víc než jen komedie. Je o tom, že bychom neměli nikoho vinit z věcí, které se nám nepovedly. Často je to především naše chyba a náš pesimistický přístup k životu. Morgan Freeman zahrál svou úlohu Boha také skvěle. Ta nás, myslím, měla přivést k pochopení, že prostě nemůžeme pomoci každému, ale měli bychom se chovat tak, jako bychom opravdu mohli. ||| Bůh: Bruci, ty máš božskou jiskru. Máš dar přinášet světu radost a smích. Vím to, to já tě stvořil. Bruce: Nevytahuj se:)||| |||Bůh: Grace. Chceš jí zpátky? Bruce: Ne. Chci aby byla šťastná, nezáleží co to znamená. Chci aby našla někoho, kdo dá všechnu lásku, kterou si zasloužila ode mne. Chci aby potkala někoho, kdo ji bude vidět tak jak já nyní, skrze Tvé oči. Bůh: Tak TOHLE je modlitba.||| Až tenhle film budou dávat v televizi, rád se znovu podívám:)