D.Gilmour

D.Gilmour

Tomáš Prokop

okres Pardubice

0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
1 2 následující >>
  • 1.12.2014  20:42
  13 duchů (2001)
  *

  Prvních 5 minut je super, pak došly zřejmě peníze a zbytek je debilita.

  • 1.12.2014  20:35
  Babovřesky 2 (2014)
  odpad!

  Ano jak podotkl B!shop: prostě klasický Troška. Což je u mě hnus velebnosti. Jak Troškovi "komedie" tak pohádky patří na úplné dno - no spíše dno bažiny, která snad dno ani nemá. Troškovi výtvory jsou úžasně primitivní a buranské, pohádky jsou špatně zahrané a komedie jsou nevtipné. Takže asi tak. Lidová tvořivost jménem Babovřevsky z tohoto konceptu nevypadla. Ostatně myslím, že Troškovi filmy jsou samostatný oddíl kinematografie. Někdo kdo dokáže vyplodit rodokapsoví pořad jménem Kameňák nemůže bít brán vážně.

  • 1.12.2014  19:32
  Hercules (2014)
  ****

  Musím a rád přiznat, že mě Hercules v podání Rocka velmi příjemně překvapil. Kluk se nám pěkně vybarvil. Role mu sedí - sir Anthony Hopkins by to asi nedal. Ikdyž nejsem žádný "macho" nemám rád ženy bojovnice. Vadí mi to vždy a všude - takže i tento film není výjimkou. Pokud se téma Hercules uchopí akčně tak asi nějak takto, i když nějakou mušku to má.

  • 1.12.2014  19:19
  Labyrint: Útěk (2014)
  odpad!

  Zajímalo by mě kolik muselo být producentovi co do téhle sračky (promiňte mi ten výraz) dal peníze. Skutečně rád bych viděl člověka (zda se vůbec jednalo o člověka) co do tohoto (záměrně nepoužívám slovo film) vložil svoje peníze. Ta plátnová skopičina snese srovnání snad jen s Viliš ságou nebo jinou podobnou hrůzou.

  • 15.8.2014  10:11

  Nemyslím, že jsou Expendables 3 již pro každého. Čím dál více jsou spíše určeny pro fanouška tohoto žánru a herců. Z logiky věci si ale také myslím, že je to tak i myšleno. Děj je oproti prvnímu dílu již hodně natažený a vyumělkovaný. Druhý díl měl snad ještě trochu nápad, ale třetí díl je opravdu dělaný již jen a jen pro nové herce a herečky. Nábor nových herců z řad upírů je pro mne už trochu moc - hlavně Twilight ságu z duše nenávidím. A teď proč jsem dal 5 hvězd. Prostě protože, jsem fanouškem této série, tohoto žánru již od 3 let a stejně tak herců prakticky od kolébky. Banderas je perfektní a Mel má stejně šílený výraz jako ve Smrtonosné zbrani. Pro mne de facto povinností dát 5 hvězd. Musím, ale dodat, že děj trojky má velkou pachuť. Určitě bych souhlasil s Tome Hardym - návrat ke kořenům nečekejte - a jestli půjdu na 4.díl - to si ještě hodně rozmyslím.

  • 22.3.2014  21:41

  Prostě akční film ze staré školy, ale moc dobré školy. Není nad to když akční film je akční, není tam 10% sexu, 10% lásky, 10% zvířátek, 10% srandy, 10% pavědeckých žvástů atd..., zkrátka aby si tam každý našel něco svého. Eat shit! Když akční film tak 100% akce - když 100% akce tak Expendables. Viva Sly.

  • 22.3.2014  21:23

  Jako velký fanda jsem možná lehce neobjektivní, ale musím říct, že stejně jako filmová adaptace Dvou Věží v Pánu Prstenů je Šmakova dračí poušť v Hobitovi minimálně z 50% výplň pro velké finále v podobě třetího dílu. Laciné scény s Evangelinou Lilly mi velmi vadí a celý film sráží na hranici béčkových blbovin - proč to ten Peter takhle splácal. První díl měl úroveň, byl zde cítit silný rukopis J.R.R.Tolkiena bez zásahu P.Jacksona, de facto kopíruje knihu. Oproti tomu dvojka je spletenec akčních scén a pokřiveného děje, který mnohdy snad ani nedává smysl. Film mne opravdu zklamal a osobně bych doporučil Petru Jacksonovi ať se mu třetí díl nevymkne z rukou jako Šamkova dračí poušť, protože jinak si pro něj zajedu.

  • 4.3.2014  19:39

  Stručně: Tom Hanks je prostě jeden z nejlepších herců co kdy žil.

  • 4.3.2014  19:36
  Gravitace (2013)
  **

  Všem komu se líbilo se omlouvám, ale ve filmu jsem nenašel nic co by mě nadchlo. Sandra Bullock je jako tradičně příšerná. Oběť George je čistě účelová. Kdo viděl Toma Hankse v Kapitánu Philipsovi při poslední scéně zahrát trauma z únosu ten nemůže dát Gravitaci přes 80% to je svatokrádež. Pro mě je film hodně neuveřitelný, špatně zahraný (hlavně Sandra) a překombinovaný. Myslím, že všichni kdo byli ve vesmíru včetně psů a opic musí být uražení z neprofesionálního chování Sandry Bullock resp. doktorky Stoneové.

1 2 následující >>