Unn

Unn

okres Praha-západ

<< předchozí 1 2
    • 26.3.2020  23:34

"Come away, O human child! To the waters and the wild. With a faery, hand in hand. For the world's more full of weeping than you can understand."...

• 21.1.2020  13:08

Za mne vyborny. Obcas to melo mouchy, jednu masarku, ale zazitek mi to nezkazilo. Krasna podivana. A dejove bezvadne dotahnuty prvni dil, ktery zanechal nekolik otazniku. Pisne v cestine byly taky nadherne. Povedlo se, dekuji :*

• 1.11.2018  16:28

Nakonec vcelku milá pohádka. Svoje kouzlo to mělo a malým fanynkám mořských vil se bude určitě líbit. Hlavní herečka je příjemná a efekty kolem ní se mi líbily. Většina tvůrců je téměř neznámá a je to tedy na pohádce dost cítit a některé scény působí dost lacině a herci těžkopádně. Jediná výraznější herečka je Shirley MacLaine, ale to moc nepomohlo. No, je to tak napůl cesty, za tři.

• 14.8.2018  13:00

Z této pohádky mám opravdu radost. Skoro jsem učůrávala blahem. Nádherná animace, hudba, jednoduchý poutavý příběh. Prostě skvost! Proč ale ten chybný, zavádějící český název?? Ty dvě struny jsou podstatou této pohádky, ne meč.

• 29.7.2018  14:27
    Ferdinand (2017)

Zase trochu Disneyovska ujetarna. Ovsem i s prvky libezne a vtipne pohadky.

• 29.7.2018  12:40

Hoodne americky. Asi motivacni film pro tloustiky. Mne to prislo dost pitomy

• 29.7.2018  11:35
    Lásce v patách (TV film) (2016)

Prima naivni romanticky film s prijemnymi herci. Oddechovka

• 27.7.2018  14:32

Povedený film, vynikající výkony. Trochu mi tam nesedlo dosti popové pojetí písní, ale nepopírám, že je to o to chytlavější.

• 27.7.2018  11:38

Tak to ne. Začínám asi chápat, proč chodí většina amíků k psychologovi. Postavičky měli asi tři čtvrtě filmu vyděšený výraz a já s nimi. Míra vyděšenosti asi předčila i Hledá se Dori. Chápu, že i pohádky mají akční zápletku, ale tohle je na mne moc. Ve výběru pro děti to mít teda nebudu, ikdyž mě to párkrát pobavilo v té beznaději.

• 17.6.2017  08:51
    La La Land (2016)

Na poprvé mě to nezaujalo. Líbila se mi akorát píseň o tetičce, co skočila do Seiny. A dál nic. Konec mě dostal. Nevěděla jsem, zda to dopadlo dobře či špatně. Nenadchne...neurazí...Překvapivě ale, jsem si broukala melodie z filmu několik týdnů. Po asi dvou měsících jsem se k filmu vrátila. Spíš náhodou. A moc jsem si ho užila. Asi, že už jsem čekala náladu a tempo, užívala jsem si kameru a střih, a u hudby jsem se už totálně rozplývala. Na počest všech bývalých lásek, které z nějakého důvodu odešli a na co by kdyby..

• 12.6.2017  16:33

Takhle to můžou natočit opravdu jen v Americe. Bezedné téma "matky", kde by mohlo být použito mnohem více sarkasmu s trochou důstojnosti a černého humoru. Tohle je vyhopsaná slaboduchá teenegerovská kravina. ++ pár dobrých scén se tam najde a na Milu Kunis se dá vždycky koukat.

• 12.6.2017  15:31

Výborné, dost emotivní zakončení celé řady. Zápletka vymyšlená suprově a dotažená do dokonalosti vykreslením postav. Pro mne zase jen moc brutality. Nevadí mi nějaká ta rvačka, krev a tak, ale těch usekaných a proseknutých hlav tam bylo moc moc. A to čvachtání tkání, když nože vjely do těla...no fuj!

• 10.6.2017  10:54

Neviděla jsem zbytečnější film. Je to jen samá střílečka. Ještě, že jim vymysleli aspoň důvod k tomu. Důraz je položen na akci, napětí a výrazné hudbě. Hlavní hrdinové mi byli cizí a děj skoro neexistoval. Jinak jsem velký fanoušek většiny filmů Star wars. Ale tohle ne!

• 10.6.2017  07:50

Emma Watson mě rozhodně překvapila. Její pěvecké pasáže byly nádherné, tak jako ona. Bohužel mě ale zklamalo vše ostatní. Vše nafouklé, přehnaně grandiosní se spoustou zbytečných písniček a odboček z hlavní linie. A na akčnosti mohli také trochu ubrat. Pro děti je tam brutality a napětí až dost. Těžko hodnotit takhle rozporuplné dílo, takže za tři.

• 29.6.2016  23:04

No, chtěla jsem si dát relax u pohádky a místo toho jsem dostala pěknou dávku napětí a stresu, kdy se rybičky pokaždé snaží dostat ze svízelné a na pohled beznadějné situace. Ještě, že vím, že pohádky pro děti končí dobře. Nápadů až až, je to opravdu nabouchané dobrodružství. Na mě až moc

• 18.11.2015  20:31
    Steve Jobs (2015)

Čím to? Výborné obsazení, výborné výkony, kostýmy, kamera.. a přesto mě to nudilo. Možná není Steve Jobs šálek mého čaje, ale já měla zkrátka pocit, že filmu chybí dějová linka, která by někde začínala a něčím zásadním třeba končila. Nic, nic se nedělo.

• 24.1.2015  11:54
    Neviditelní (TV seriál) (2014)

Musím říct, že jako český seriál mě opravdu překvapil. "Fantazy" postavené na základech historické Prahy je výborný nápad. Poutavý příběh, zajímavé postavy a různé typy humoru jsou plus tohoto seriálu. Hlavně jsem ocenila, že se netlačí nijak na diváka. Žádné přehnané akční scény, žádné emoční vysávaní. Herci nepřehrávali, působili velice přirozeně a někteří až roztomile. Bavila jsem se až do konce.

• 3.12.2014  23:33
    Všiváci (2014)

Tedy, na jednu rodinu je těch nepřízní osudu až moc. Ale i přesto se mi zdál film koukatelný a zajímavý. Herci hráli výborně, kamera poutavá a i na lehkou zmatenost v událostech mě film dokázal vtáhnout do děje a soucítit s postavami. Tedy jen do chvíle, než to zabily závěrečné scény. To už můj mozek, i s dávkou rezervy pro pravděpodobnou realitu, nedokázal vstřebat. Otázka, že by se jednalo spíše o parodii na rodinná dramata, smrdí ve vzduchu.

• 20.9.2014  21:51

Nu nic. Takhle otrávená z filmu jsem dlouho nebyla. Hodně slaboduché. Příběh na úrovni předškolních dětí doplněný velkou dávkou násilí. Zvláštní efekty na mne moc efekt neudělaly.

• 24.3.2014  19:28

Nu, škoda. Celé to bylo jaké si kostrbaté, nezapadající. Potenciál by pohádka měla, nápady nebyly špatné. Zajímavé postavy, dobré kostýmy, hezké záběry. Ale pohořelo to hlavně na dialozích. Takové mdlé, místy podivné rozhovory. Moc jsem nepochopila, co tím chtěl autor vyjádřit.

• 19.3.2014  19:24
    Orphan (2009)

Vcelku zajímavý snímek, který si celou dobu udržoval jemně mrazící náladu. Ta ovšem zmizela ve chvíly, kdy se ozval Roden (mmch nejlepší část filmu). Po této scéně se film zvrhl a ztratil ve mně všechen zájem, který do té doby gradoval. Přehnaný závěr na můj vkus.

• 18.3.2014  19:34

Čekala jsem velkou šílenost, ale nakonec mě film překvapil svým nepřehnaným stylem. Příběh postupuje příjemným tempem, tvůrci se nesnaží na diváka zapůsobit zbytečnými efekty a použili i vcelku zajímavou zápletku. A další plus za vypravěče. Samozřejmě by se daly vytknout nějaké drobnosti, ale film na mě působil komplexně a nenudila jsem se.

• 18.3.2014  14:25

I přes to, že mi moc nepasuje Emile Hirch do této role, je příběh Christophera úžasný. A Eddie Vedder je třešnička na dortu. Silný film.

• 26.1.2014  22:01

Velmi povedené dílko opět na téma "omezení lidé". Zprvu mi trochu vadil ten směšný transport do černobílého seriálu, ale jak jinak rozlišit něco, co na pouhý pohled není vidět? Černobíle a barevně-výborný nápad.

• 26.1.2014  21:51

Úžasný! Strhující film ve kterém jsem shlédla vlastně reálnou situaci Země. Obklopují nás všemožné hrozby, ale omezení lidé bojují mezi sebou. Ty pocity beznaděje a zklamání.. i přes to, že je to jen animovaný film. Škoda, že nemáme nějakou takovou hrdinku, která by i nás zachránila :D

• 18.1.2014  20:04
    Čtyři dohody (divadelní záznam) (2013)

Něco mi na tom záznamu vadilo. Jako by Dušek párkrát znervózněl. Nevím. Ale když jsem tenkrát odcházela z divadla, byla jsem nadšená. Výborné téma. Velmi náročné pro divadelní zpracování, ale výsledek se mi líbí. Poklona každopádně.

• 18.1.2014  19:46
    Absurdistán (2006)

Tohle není komedie. Ani jednou jsem se nezasmála. Tohle je normálně existenciální drama.

• 5.12.2013  20:19
    Sanitka 2 (TV seriál) (2013)

Dobré téma naprosto spláchnuto do záchodu. Ze zdravotnického hlediska je to "povalečství" versus "přehnaně akční scény" a děj okolo už je naprostá katastrofa. Je to zase každý s každým. Jediná postava, která přemýšlí "normálně" je asi jen doktorka Foldynová. Líbí se mi znělka a kamera. Zvládla jsem dokoukat všehovšudy pět dílů.

• 13.11.2013  14:25

Je zvláštní, že film se mi začal líbit až po druhém zkouknutí (po pár letech). Asi je to tím, že film nazvali Hříšný tanec dvě. Člověk pak očekává něco podobného jako v jedničce. Hlavní pár se mi tehdy zdál tak nějak nepřirozený a chabý. Ale časem jsem viděla, jak to do sebe vlastně všechno zapadá. Začala jsem si všímat maličkostí a kubánské atmosféry, která mi přišla velmi dobře a nenásilně zachycená. Oba Hříšné tance se nedají spolu srovnávat. Jsou to filmy o jiných lidech, s jinými problémy. A Diego Luna je roztomilý

• 24.5.2013  20:32
    Insomnie (2002)

Velmi jednoduchá a nezáživná "detektivka". Přišlo mi, že to je film o nespavosti v dobách, kdy neměli lidé ještě zatemňovácí závěsy a prášky na spaní. Přehlédla jsem snad nějakou mysteriózní zápletku? Ne, žádná tam totiž není. Aljaška, ovšem, nádherná.

<< předchozí 1 2