Vencik89

okres Hradec Králové

<< předchozí 1 2 3
    • 23.1.2018  07:35
    Blade Runner (1982)

Nesmyslny brak bez pointy..

• 27.1.2017  00:15

Já ani nevím, jak tohle hodnotit. Moc větších šíleností jsem v životě neviděl...

• 17.4.2016  19:49
    Zátoka (2009)

Hajzlové! Zase jednou něco, z čeho se mi chce zvracet...Všechny bych je propíchal harpunou..

• 28.3.2014  21:21

Opět jsem se přesvědčil,že místním pseudoznalcům nemám věřit ani nos mezi očima...Komentáře typu: zapíchnu nůž do chytrého slovníku a budu machrovat,že těm slovům rozumím..totální sračka bez děje a pointy. Chce se mi zvracet... Top 5 nejhorších filmů,co jsem kdy viděl...

• 26.2.2014  03:01
    Konzultant (2013)

Hovadina na n-tou. Tady nekdo zapomnel na ingredienci jmenem pribeh a zapletka nebo minimalne posunul oboje na druhou kolej. Vysledek je velka kupa exkrementu hozenych do mixeru,z cehoz je nasledne uplacana pekna siska a vse je prohlaseno za hovezi wellington. Naprosto zbytecna zhovadilost

• 24.11.2013  20:32

Popravdě vůbec, ale vůbec nerozumím zdejším hodnocením a komentářům k HG2. Nikdy jsem neviděl z kina odejít tolik lidí, jako teď. Film je totálně příšerný a nudný. Jennifer Lawrence nevěřím ani dobrý den a mé sympatie si nedokázala získat ani jedna postava z filmu, takže pokud by všechny kraje explodovaly a herci vymřeli, nechalo by mě to ledově klidným. Skvělý návod, jak zazdít velice slibné téma...

• 7.8.2013  19:33

Ono to ani není o tom, že by to někdo nepochopil, ono to není dobrý a ve výsledku ani moc vtipný..

• 22.7.2013  20:24
    Klute (1971)

Proč mám pocit, že kdyby tohle někdo natočil dnes, je úplně jedno s jakými herci, lítal by tu jeden odpad vedle druhého? Film totálně o ničem, bez napětí, neskutečně otravná Fonda, která místo toho, aby si odmakala svoje, tak pořád jenom žvaní o ničem. Přesně takhle užvaněnou ku* bych si určitě přál...Na práci ji po 59 minutovém dialogu zbyde minuta a zákazníkovi jen oči pro pláč. Neusnout u téhle kraviny je nadlidský výkon..Přál jsem si od druhé minuty, aby tohle utrpení skončilo. Film nemá absolutně čím upoutat.

• 21.7.2013  12:05
    Orphan (2009)

Příjemné překvapení v dnešní době stupidnich hororů bez nápadu. 5* hlavně za to,že pořád ještě existuje někdo,kdo dokáže natočit film,ze kterého jde mráz po zádech. V rámci žánru pro mě jeden z nej filmů,co jsem viděl..

• 11.7.2013  19:18

Kdybych neslyšel tu písničku v závěrečných titulcích, kdy se zpěv, jistě talentované zpěvačky, dá připodobnit ke zvuku, který vydává týraný mýval, byl by film ještě lepší. I tak to ale stálo za to, i když pro mě se film z průměru nedostal.

• 28.6.2013  20:47
    Spring Breakers (2012)

Za mě trapas roku...Sorry

• 16.6.2013  13:20
    White Swan (2013)

Rambo balerína? To jako doopravdy? Jako komedie to ušlo, ale opravdu tohle mysleli vážně? Konečný song není špatný..skoro to ale vypadá, že ruské vězení je skoro ideální místo pro soustředění baletek.. Samotka je ideální pro trénink otoček,udržují si tam nízký až žádný přísun potravy a ještě je to celé neuvěřitelně zocelí.. Kdo chce v baletu něco dokázat, tak vzhůru do Ruska páchat zločin..

• 11.5.2013  00:30
    Ve stínu (2012)

Super film, konec mě úplně odpálil, nic takovýho jsem nečekal..Paráda od začátku do konce

• 7.5.2013  23:40
    Iron Man 3 (2013)

Hodně hodně přehnaný, hlavně s ohnivákama. to mě dost štvalo, ale pořád hodně, hodně vtipný...

• 4.5.2013  12:22

Hvězdně obsazená sr***a. Hvězdička za příběh s Halle Berry....To mě rozbilo...

• 20.4.2013  13:29
    Bídníci (2012)

Nerozumím lidem, kteří si stěžují na Russela Crowea. Zpívá velice dobře ve všech pasážích, kdy jde opravdu o písničku. V těch "zpívaných" větách je to trochu horší, ale rozhodně to není věc, kterou by měl každej vytahovat. Mezi ostatními v klidu zapadne, možná i vyčnívá...Jinak super výprava, film ke konci graduje a písně jsou lepší a lepší.

• 5.1.2013  13:25
    Poprava (1998)

Kdyby nakonec pověsili i šerifa, byl by to pro mě šok. Nebo kdyby aspoň se ona nějak pomstila reportérce. Takhle to by lo jenom stupidní. Nemůžu si pomoct. Strach z Phoenixe přímo tryskal, ale to bylo na tom filmu tak jediný zajímavý. Těžce průměrná romantická slátanina, která podle mě romantická vůbec být neměla, aby to stálo za to.

• 24.12.2012  20:40
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Hruza,to jsme rusaci? Tohle je vic ruska nez ceska pohadka...

• 18.12.2012  15:58

Začalo to tak slibně. První hodinka filmu se mi poměrně dost líbila. Mádlovi byla tahle role ušitá přímo na míru. Takhle si ho představuju úplně nejpřirozeněji. Škoda, že se z toho ke konci stal celkem brak a každá další scéna ubírala filmu hvězdičku po hvězdičce. Podle mě to prostě chtělo jenom dotáhnout do konce. Škoda...

• 11.12.2012  22:44
    Hra (1997)

Tady jsem až do poslední chvíle netušil, na čem jsem a to se mi moc líbilo. Vlastně jsem ani na konci neveřil, že je to tak, že ještě něco nepřijde. Myslím si, že tohle by přesně měl film na člověku zanechat, tu touhu přemýšlet o tom ještě pěkných pár dní po tom, co ho viděl, i když přitom při filmu samotném se moc přemýšlet nemusí.

• 10.12.2012  14:52

Druhá hvezdička je opravdu asi jenom za Cindy do půl těla...Jinak tyhle "Baldwinovky" jsou všechny naprosto jako přes kopírák, jenom se mění situace a herečka. Jako kulisa k práci to jde, jelikož člověk film nemusí ani moc vnímat, aby věděl, o co v něm jde.

• 29.11.2012  22:36
    Prometheus (2012)

Víc nedám, je to možná sci fi monstrózních rozměrů,ale je to o ničem. Chybí tam jakékoliv vysvětlení čehokoliv, nic se tam neděje z nějakého důvodu a ani nic co se stane nemá žádné následky. Je to dost velká spatlanina, kterou by možná zachárnil epickej konec, kdyby nějakej vůbec přišel a místo toho se tam neobjevilo něco co mi vetřelce ani vzdáleně nepřipomínalo.... Zabitý film s obrovským potenciálem BTW: Charlize Theron velmi rychle šplhá v žebříčku mnou neoblíbených herců a hereček...

• 29.11.2012  01:03
    2:37 (2006)

Jde určite o zajímavej film,ale já prostě...kdyby to možná skončilo o půl hodiny dřív,klidně bez vysvětlení,dál bych víc,ale takhle mě už začínali ti ubulený spratci lízt krkem,že jsem je popravdě viděl nejradši na hromadě všechny. Každopádně tenhle film stojí za to, o tom vůbec nepochybuji,jen prostě není pro mě..

• 28.11.2012  16:10

Dobře natočený film o další zbytečné akci pro záchranu jednoho člověka výměnou za vyvraždění poloviny východní populace. Vousatý Novak Djokovic mi v roli hlavního záporáka moc neseděl,ale budiž.

• 28.11.2012  01:43
    Donnie Darko (2001)

Tak, a teď si jsem naprosto jistej,že tímhle hodnocením nekoho třeba trochu rozčílím,ale já nemůžu dát víc. Mně se to nelíbilo... jsem divnej? Asi to momentálně nebyla dobrá volba filmu,uznávám,že je možný ze chyba je ve mně,ale od takhle hodnocenyho a favorizovaného filmu jsem prostě a jednoduše čekal víc..sorry kraliku

• 16.11.2012  23:48
    Žraloci útočí (TV film) (2005)

Když tenhle koment a hodnocení zachrání někomu 88 min času, které by ztratil sledováním "filmu", budu to považovat za úspěch.

• 16.11.2012  23:08

4 za to, že to není stejné jako všechny filmy o žralocích co se od čelistí natočily. Má to spád a dokáže to člověka slušně přitáhnout k obrazovce;)

• 6.11.2012  13:44

Za prvních pár epizod musím dát 4*. Obdivuju Ramsíka, že těm dvěma idiotům z prvního hotelu nerozbil hubu:)

• 30.10.2012  01:16
    Valkýra (2008)

Dost tomu u mě ubírá ta angličtina, nicméně je to určitě zajímavý a dobře natočený film

• 30.10.2012  01:05

Krásnej film, je v něm tolik hezkého. Hodně se mi líbil styl vyprávění příběhu na střídačku. Tohle musí každého, kdo měl někdy rád chytnout za srdce.

<< předchozí 1 2 3