OlushQa

okres Přerov
Studentka

4 body

• 6.4.2014  14:57
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Nejlepší seriál, který jsem kdy viděla. 5* je v tomto případě málo.

• 27.6.2013  21:58
    Sígři ve výslužbě (TV pořad) (2013)

Náhodou jsem se nasmála... :)

• 12.5.2013  20:35
    Pes a jeho blog (TV seriál) (2012)

Děs a hrůza.......

• 11.5.2013  23:23
    Austin a Ally (TV seriál) (2011)

Nebylo to na Disney seriál tak špatné, i písničky byly docela chytlavé. Byla jsem naopak docela překvapená. Uvidím co přinesou další díly.

• 8.4.2013  19:39
    Facebook vs. realita (amatérský film) (2010)

Video je v podstatě pravdivé a vtipné. Nechápu jen, proč je to zde na csfd.....

• 7.4.2013  14:30
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Jeden z nejlepších a nejvtipnějších seriálů vůbec. Nejlepší je Sheldon, který mě dostává v každém dílu.

• 7.4.2013  14:21
    W.I.T.C.H. (TV seriál) (2004)

Už od mala jsem si kupovala Witch komiks, ten bohužel klesal postupně na kvalitě. Seriál byl naštěstí velmi dobrý, od začátku, až do konce. Postavička Blunka, byla naprosto dokonalá. Na čarodějkách Witch jsem podstatě vyrostla, proto má tento seriál ke mně zvláštní pouto :). Kde jsou ty časy, kdy jsem si přála být Cornelii, strážkyní země :).

• 7.4.2013  14:05
    RRRrrrr!!! (2004)

Je to tak stupidní, až je to vtipné, po pravdě některé hlášky byly fakt super.

• 7.4.2013  00:37
    Phineas & Ferb (TV seriál) (2007)

Úžasný animovaný seriál :) Ptakopysk Perry je prostě dokonalý.

• 6.4.2013  14:44

Jakožto fanynka Demi Lovato, jsem byla nadšená. Demi je velmi dobrá a talentovaná zpěvačka, to musí uznat každý ;). Nechápu lidi co dali odpad, buď nemají hudební sluch, nebo nemají rádi Demi, tak rovnou hází odpady.

• 4.4.2013  13:05
    Partička (TV pořad) (2011)

Partičku jsem viděla 2x živě a musím říct, že byla naprosto dokonalá. Škoda jen, že v TV jsou hry prostřihané, tak občas nedávají smysl, proto doporučuji pustit si na Prima Play UnCuty (celé verze her). Pravda některé hry jsou slabší, ale co čekat od improvizace, že? Partička je jediný český pořad, na který se dá dívat. Ondřej Sokol je naprosto perfektní.

• 4.4.2013  12:27
    Partička (TV pořad) (2009)

Česká Partička se mi líbí o hodně víc, ovšem i u Slovenské verze se člověk zasměje. Lukáš Latinák je perfektní :).

• 13.11.2012  18:40

Vsadím se, že všichni co dali odpad, ten dokument ani neviděli. Mě osobně se velmi líbil! Bylo v něm vše co mělo.

• 12.10.2012  22:23
    The X Factor (TV pořad) (2004)

Britský X Factor se nedá z naším vůbec srovnávat. Díky tomuto X Factoru vznikla moje nejoblíbenější hudební skupina One Direction. Porota naprosto výborná, hlavně Simon Cowell.

• 9.9.2012  13:38
    Vnitřní zář (TV film) (2012)

Po dlouhé době konečně Disney film, na který se dá dívat. Dokonce i písničky byly chytlavé. Vážně jsem byla velmi mile překvapená.

• 28.8.2012  19:48

Moc krásné pokračování, krásné pohádky, sice krátké, ale moc povedené. Smála jsem se od začátku až do konce. Maximus a Pascal v hlavní roli, co víc si přát... :)

• 28.8.2012  19:41
    Ulice (TV seriál) (2005)

Upřímně, je to děsná blbost, ale dobře se u toho večeří a odpočívá.

• 28.8.2012  19:36
    Farma Rak (TV seriál) (2011)

Toto je snad nejtrapnější seriál na Disney Channelu, hlavní představitelka je mi velmi nesympatická.

• 28.8.2012  19:31
    Jsem v kapele (TV seriál) (2009)

Tento seriál je tak blbej, až je dobrej, hlavně Ash, ten tomu dává říz. Musím se přiznat že mě to docela baví.