DavidDizzer

• 18.1.2020  01:35
    Kořist (2019)

Jednoduše nechápu tak nízká hodnocení, proto dám 4*

• 7.6.2019  23:44

Napad super, provedeni a zpracovani katastrofa! Celou dobu jen krik a histerie, bez jakehokoliv rozumneho deni. Jak rikam, myslenka je super, ale velmi spatne zpracovana.

• 14.5.2019  01:44

Dle mě jeden z nejlepších filmů za poslední dobu. V podstatě si myslím, že to je jeden z nejlepších filmů vůbec, proto si jej řadím mezi své TOP oblíbené filmy. Naprostý luxus co se týče provedení, nápadu, zpracování, myšlenky, efektů. Bylo tam prostě všechno. Nebyl to nějaký další nepromyšlený nebo naopak až příliš fantasmagoria film. Všechno dávalo logiku, všechno zapadlo, ten nápad s kvantovou fyzikou byl v podstatě popsán a zpracován přesně tak, jak to ve skutečnosti opravu může fungovat (Tímto vás odkážu na vědecké filmy a dokumenty o časoprostoru). * Pozor!!! SPOILER! *** Popravdě, na samotném začátku filmu, kdy se zbylí přeživští z Avengers vydali za Thanosem, který kameny již zničil, Avengers zničili jeho, jsem si říkal, co se sakra zbylé dvě a půl hodiny bude dít? Už předem jsem si troufl film hodnotil a říkal jsem si, že tentokrát asi Marvel neudělal správný krok a že to celé dvě a půl hodiny bude nuda a že se budu nudit... Naštěstí moje obavy se nevyplnily. Ano, je možná pravda, že oproti prvnímu dílu se v průběhu celého filmu dělo možná méně věcí, bylo tam méně akce. Otázkou ale je, zda to bylo potřeba? Nikoliv. Právěže díky úžasnému nápadu a zpracování celkové myšlenky byl děj natolik famózní, že mě zkrátka uchvátil, neboť se jedná v podstatě o velmi málo prodiskutované téma a s tou kvantovou fyzikou to byla trefa do černého. Celkově to všechno do sebe zapadalo! Nevím, jak to vnímají ostatní a zda si i ostatní uvědomují, jak a co do sebe zapadalo, kdyžtak viz SPOILERY níže. Všechno to bylo promyšlené, mělo to nápad, mělo to spád, dle mě to mělo všechno. Dokonce to mělo i humor a to i přesto, kdy člověk, zapojený do děje poměrně depresivní situace, se dokázal opravdu dokonce daným situacím zasmát nebo alespoň pousmát. Myšlenka tohoto filmu dle mě předčila jakékoliv jiné filmy, které se kdykoliv snažili o nějaké fantasy či scifi představení v podobě cestování časem a zkrátka umět využít téměř neprozkoumané fyzikální "zákony" o zakřivení časoprostoru a kvantového světa - správnou myšlenkou a zpracováním se tomu přiblížily alespoň filmy jako Interstellar a podobně). Co se týče ostatních prvků filmu, popravdě pár scén mě opět velmi překvapilo a dokázalo mi položit si otázku „cože, to jako fakt?“ nebo jednoduše řečeno „ty vole, tak to je mazec!“. Mnohdykrát se situace nečekaně vyhrotily a byly tam často dosti překvapivé momenty, které jste nečekali, navíc tehdy, kdy jste v napětí fandili straně dobra, přičemž se to někdy dokázalo během vteřiny obrátit na stranu zla. Co se týče zpracování jako takového, naprosto jsem byl uchvácen z poslední, závěrečné třetiny filmu. Nešlo ani tak o efekty, ale celkově o provedení samotných scén. Chtělo se mi bulet už jen z té super akce, luxusního děje, samozřejmě napětí a já nevím, prostě tomu nechybělo nic. Hudba a zvuk samozřejmě v pořádku. Nejsem typ člověka, který navenek umí dát najevo emoce. Zkrátka když se mi chce bulet v kině, dokážu to zadržet a nemám problém emoce potlačit. U tohoto filmu se to nedalo. Mohl jsem se snažit jakkoliv, samotný film, ale hlavně závěr mě zkrátka rozbulel i v kině, najednou to prostě nešlo udržet a během vteřiny jsem alespoň se zakrytou hubou začal strašně moc bulet. To je známka toho, že tento film ve mě uměl vyvolat emoce, a to hlavně takové, o kterých vím, že dokážu do určité "kritické" hranice ovládnout. Tady se podařilo mou hranici prolomit a za to si tento film u mě získal obrovské sympatie. Klobouk dolů před Marvelem, klobouk dolů před režisérem, který se chopil opravdu velmi dobrého nápadu. Díky všem hercům a všem kteří se na tomto filmu podíleli. Mohu jen doufat, že alespoň za jednu kategorii si tento film oskara odnese! Popravdě, bude mi to chybět! Zde alespoň zmiňovaný SPOILER co se týče toho, jak vše do sebe zapadalo: *** Např. proč Doktor Strange předal jen tak dobrovolně kámen nekonečna (času) Thanosovi pod podmínkou, ať nechá Iron Mana žít? No protože jak říkal, ze 14 milionů či kolik možností vyhráli s Thanosem pouze jednou. Moc dobře tedy věděl, že mu kámen předat může, neboť věděl, že jediná možnost, jak nad Thanosem vyhrát, je přežití Iron Mana do posledního závěru. Jiná možnost neexistovala, proto ta jediná možnost z 14 milionů byla obětování Iron Mana.

• 28.2.2019  03:01

Super dokument plny pravdivych zaberu, rozhovoru a faktů. Bohuzel bych byl radeji, kdyby tento dokument nikdy nebylo potreba natocit, nebot zemrelo hodne lidi, kteri byli uneseni a zabiti. Tyto odporne ciny jsou bohuzel pravdive. Alespon nam dokument muze ukazat, jak precizni a sikovni mohou byt vysetrovatele.

• 25.2.2019  05:00
    Medvědí princ (TV film) (2015)

Trochu jsem nepobral toho carodeje, ktery se sam nemohl dostat z te site? Treba kouzly ? Jinak pohadka neurazi, nenadchne. Velmi primitivni dej a napad, nic extra dej.

• 25.2.2019  01:28
    Sestra (2018)

Čisté tři - ani vic, ani méně. Na lepší tři tam toho spoustu chybělo, na slabé tři to bylo nadprůměrné. Musim uznat, ze co se atmosféry a scénáře tyče, vůbec to nebylo spatne. Ponurá atmosféra v temer opuštěném klášteře bylo vhodnou volnou pro rozvíjení děje a přesně to prave místo tehdejší doby - bez elektřiny, daleko od civilizace a s příměsi pekne přírody. Celek pak působí opravdu chladně a uz samotné prostory kláštera nahani husi kůži. Bohužel šanci ukázat v tomto vcelku skvělém prostředí a s poměrně dobrým hereckým obsazením, ze to muže byt opět jeden z velmi nadprůměrných dobrých hororu, se bohužel nepodařilo využit naplno. Chybělo mi tam neco, co popravde neumím jakkoliv nazvat - asi lepší scénář s vice rozvíjejícím a méně předvídatelným dějem by nebylo na škodu. Většina lekacich scén byla zkratka dopředu předvídatelna, a i přesto, ze jsem se leknul, to pro me neznamená vzdy povedený záber ci scénu. Lekaci scény musí byt nepředvídatelné a mely by spíše překvapit, necekat je. Uz pouhým pohybem kamery se v podstatě vzdy trochu prozradili dopředu, ze se “mame” lekat. Co se tyče scénáře, mohl byt mírně zamotanejsi, dramatictejsi a ne tak samozrejmy s predvidatelnymi prvky. Na jednu stranu se tam toho dělo spoustu, v konečném důsledku se tam událo méně, nez bych uvítal. Říká se, ze méně je vice, zde to Vsak neplatí. Musim uznat, ze závěrečné scény, kdy vse dokonale navazuje na Conjuring (v zajetí demonu), se povedly a vse do sebe opět dokonale zapadlo. Klobouk dolu. Sestra se jako celek poměrně dobre povedla, mohla se povest ale o neco lépe - jen ten dej mohl byt směřovan trosku jinym směrem, s ne tak jasným a rychlým spádem. Ne jen chytit “bubaka” démona, který tam celou dobu straší a hotovo. Tohle neni běžný ducharsky horor, proto vim, ze to jde i lépe. Bežně ducharske filmy se mohou jit zahrabat, ovšem od sestry jsem čekal kapanek vice - nejspíš v ději a tedy v scénáři. Jako celek ale opět povedený horor z rady conjuring - prvni annabelle se muže jit prozatím zahrabat. Tesim se na další horory se spolupráci Jamese Wana a rady conjuring a annabelle.

• 1.2.2019  04:42
    Láska v Indii (TV film) (2016)

Celkem prijemny film, nijak zvlastni a odlisny od klasickych romantickych filmu. Zkratka stejna zapletka, dejove nic extra zvlastniho. Libi se mi ovsem tamejsi exotika, kultura, jen dej by mohl byt rozvitejsi, dobrodruznejsi.

• 18.12.2018  02:33
    Linka 112 (TV pořad) (2018)

Urcite prirozenejsi rozhovory a celkem verohodnejsi nez policie v akci apod...

• 14.11.2018  01:36
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Hovadina. Zapletka je zlocinec, ktery zpusobi hromadnou havarii, kdy vsechna auta letaji vzduchem, vybuchuji, valeji sudy...

• 17.9.2018  14:16

Jedna hvezda za snahu a za alespon dobre ceske herecky. Jinak totalni sra*ka!!!

• 27.6.2018  00:14

Popravde se mi to moc libilo, avsak na ctyri hvezdy to neni, zase jen na tri je to malo. Ve me ten film zanechal spoustu emoci - strach, fobie, napeti a spoustu jinych “negativnich” pocitu. Film mel dej, mel napad a urcite se na nej chci jeste nekdy podivat. Mozna, kdyby byl zpracovan na delsi stopaz a dej byl vice rozvity a propracovany, mohl to byt lepe hodnoceny film. Kazdopadne sviravy pocit z ponorky, ktera se pohybuje mezi utesy, uz nikdy nedostanu z hlavy a vzdy z toho budu mit strach :)

• 30.5.2018  23:29
    SuperStar 2018 (TV pořad) (2018)

Dvě hvězdy (30 %) za super zpěvačku Terezu Maškovou, jinak oničem!

• 19.5.2018  23:01

Docela velká blbost! Hodně velky sešup dolů oproti předchozím dílům, více netřeba komentovat!

• 23.4.2018  22:42
    Štiky (TV pořad) (2018)

Sracky sracky a same sracky v kombinaci s totalnimi idioty bez zubu, bez mozku a nekteri jedinci navic vyzrani jak prasata! Celou hodinu jen krik a krik a krik a opet same sracky!!! Lide, kteri tady hodnotili vice bez jednou hvezdou, dokonce az peti hvezdami, by si meli nechat udelat vysetreni. A pokud je to ironicky, pak se neni cemu divit, kdyz prumerne hodnoceni neodpovida realite ...

• 14.4.2018  18:35

Strašná slátanina - nepřirozené hrané rozhovory, nesmyslný humor.

• 12.4.2018  21:17

Nuda!!!

• 12.4.2018  19:17
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Radeji kacet stromy nez tento stupudni serial a moje mamka to hrozne zere. Hnus!

• 4.4.2018  02:27

Film se super napadem, ktery ale nebyl natocen vubec zajimave. Nemelo to spad, nemelo to zapletku, dej, nemelo to potrebne prvky, ktere by vas zapojili do deje. Par dobrych momentu tam bylo, jinak nuda. Dvakrat jsem u toho usnul. Namet a napad dobry, ale nepodarilo se ten napad rozvinout lepe. Jinak se zmenovanim to ma spolecneho mozna tak prvnich 30 minut, a pak scena s velkou lahvi. Jinak je film smerovan uplne jinym smerem a vlastne onicem.

• 25.3.2018  19:53

Vizualni efekfy vcelku velmi dobre, melo to spad a nejaky dej. Co to nemelo temer vubec, byla zapletka. Jinak fajn, na volny vecer vhodny

• 25.3.2018  13:11
    Záchrana divokých medvědů (TV seriál) (2017)

Zalezi jak ktery dil, jinak pomerne prijemny dokument s peknymi zabery a vizualizacemi. Priroda, oceany, zivocichove veskereho druhu. Moc pekne. 70 %

• 14.2.2018  11:29
    Call on Me (hudební videoklip) (2004)

Je pravda, ze tato pisen nema moc co nabidnout - v podstate zadny text nebo se jen opakujicich par slov. Ovsem jelikoz je pisnicka spise tanecni, je to logicke a pochopitelne, ze nebude obsahovat dlouhy text. Videoklip se mi nahodou libi - vasnive cviceni s trochou provokace, sexy pohledy, dravost a zabery jak se patri. Nahodou super tanecni pisen :)

• 5.2.2018  00:23

Samozřejmě už slabší, než předchozí dva díly, ale ne nějak extrémně výrazně. Panuje zde již jiná atmosféra, jiný druh lekaček - lekačky založené prvotně na zvukových efektech, ale i přesto se zde najde několik lekaček, které opravdu nečekáte, nejsou tedy primitivní a laciné. V podstatě podobně dobré, jako u Jamese Wana, i když James Wan to stále umí nejlépe a je pro ostatní velkou konkurencí. I když je styl již v trošku jiném duchu a atmosféře, stále to funguje velmi dobře - to tajemno a svět mrtvých je zachyceno stále velmi vkusně s tou mrazící atmosférou. Musím ocenit, že tento díl opět skvěle navazuje a vše skvěle zapadá spolu s prvním a druhým dílem, i když se ve třetím díle v podstatě jedná o dobu ještě před prvním a druhým dílem, skvěle se to vše propojilo a vyjasnilo. U mě má první díl těsně pod 75 %, druhý 75 % a tento, tedy třetí, i když nižši hodnocení, stále nadprůměrný horor - 65 %, tedy ***

• 19.12.2017  23:55

Skvely herecky vykon Kate Winslet, vcelku vkusne herecke obsazeni. Film, ktery neurazi, ani nenadchne. Prijemny film, na ktery se da koukat opakovane.

• 10.12.2017  02:24
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Ten, kdo dava takovemu filmu 5 * jen pro pobaveni, je stejny retard jako clovek, co ten film vymyslel a reziroval. Ho*na a sama ho*na. Tomuto dat 5* a spickovym filmum 1*? Opravdu nepochopim!

• 21.11.2017  21:52
    Extrémní držgrešle (TV pořad) (2011)

Tomuto dat 5 *? Asi jste stejne mimo jako ti, o kterych ten pořad je!

• 17.11.2017  13:59
    Co nového Scooby-Doo? (TV seriál) (2002)

Kouzlo s touto novou verzí nějak výrazně opadlo. Nelíbí se mi grafické zpracování, děj a celkový nápad. Animace rovněž nestojí za nic a starší verze byla mnohem lepší.

• 15.11.2017  14:08
    Extrémní kuponové slevy (TV pořad) (2011)

Jde videt, jaka je mentalita nekterych americanu. Vlastnit tuny jidla po celem dome uz hranici s hromadenim veci a poruchou, navic tento porad fakt neni nicim zajimavy.

• 8.11.2017  23:49
    Shania Twain - Poor Me (hudební videoklip) (2017)

Opravdu rozdílný žánr od Shanii, který jsme možná nečekali. V podstatě bychom ale měli čekat takový song, protože je hodně osobní a z jejího života, kterým si prošla v mnoha bolestech. Tohle je jedna ,,osobní" píseň věnovaná nejspíš jejímu manželovi a nemoci, díky které přišla Shania o hlas. Každopádně, i když je to její píseň mimo její žánr, vždy je lepší zkusit něco nového, není špatná, ale dokonalá taky ne. V podstatě ne každému umělci se povede 100 % ze svých songů.

• 8.11.2017  22:25

Pomerne hodne silny pribeh, ktery vase emoce nenecha v klidu. Hudba je uzasna.

• 8.11.2017  22:23
    Shania Twain: Man! I Feel Like a Woman (hudební videoklip) (1999)

Super pisnicka a jeji znamy hit. Klip jednoduchy, ale pisnicka jej predčí.

<< předchozí 1 2 3 4 5