Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Horor
  • Krátkometrážní

plakát

Nikdo není dokonalý (2012) (TV pořad)

Jednu hvězdu za to, že záměrně vybírají samá individua (bezdomovce, romy, nevzdelané lidi, starši lidi s demencí, zkrátka že danou otázku zodpoví max. 2 lidé z těch 10, proto mě takový nucený humor vůbec neoslovuje. Český je lepší opravdu v tom, že tam dávají lidi s úmyslem ne zveřejnit jen samé pitomce a i celý pořad, kdy se dobře konverzuje, mi sedí více.

plakát

Hlas Česko Slovenska 2 (2014) (TV pořad)

Velké zklamání, když srovnám s ,,The voice UK". Tam jsou porodci jako Jessie J, Tom Jones, WilliAm, Danny prostě bezkonkurenční, vědí o čem mluví a jsou kvalifikovaní ve svém oboru velmi znatelně. To, že česko/slovenská porota nemá tolik energie vézt tento pořad jako z The voice UK, je zcela jasné a tímto celá soutěž a pořad upadá. Vybavení křesel, studia a ozvučení mě tedy zklamalo, pokud to porovnám. Díky tomu všemu si to nemohu užít naplno s úžasnou energií, kterou narozdíl v anglickém hlase díky tomu všemu vymakanému cítím nepopsatelně několikanásobně více.

plakát

Hlas Česko Slovenska (2012) (TV pořad)

Velké zklamání, když srovnám s ,,The voice UK". Tam jsou porodci jako Jessie J, Tom Jones, WilliAm, Danny prostě bezkonkurenční, vědí o čem mluví a jsou kvalifikovaní ve svém oboru velmi znatelně. To, že česko/slovenská porota nemá tolik energie vézt tento pořad jako z The voice UK, je zcela jasné a tímto celá soutěž a pořad upadá. Vybavení křesel, studia a ozvučení mě tedy zklamalo, pokud to porovnám. Díky tomu všemu si to nemohu užít naplno s úžasnou energií, kterou v anglickém hlase díky tomu všemu cítím nepopsatelně několikanásobně více.

plakát

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Matonoha mi sedi vyslovene maximalne jen v comebacku. Tady jeho hloupe vyslychani a neustale pripominky ktere mohou trvat i minuty v jednom rozhovoru, jsou otravne. Celkove to nema takovy smrnc jako drive. Chybi tam soutezivost a takova ta jiskra - presne nevim ani proc. Mnohdy se divim, co za individua tam soutezi. Kazdy neni chytry a nema IQ na urovni alespon inteligentniho cloveka, ale mnohdy jsou tam odpovedi a rozumy takovych lidi, ze si rikam, ze nemaji ani zakladni skolu. Vzdycky se chytam za hlavu.

plakát

Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (2011) (TV seriál)

Naprosto otřesná grafika v tomto animovaném filmu. Jde naprosto vidět, že už to s původním prvním a ostatními díly nemá nic společného. Grafika absolutně primitivní a děj už taky jak pro tříleté děti...

plakát

Chůva v akci (2006) (TV pořad)

Další z amatérských pořadů absolutně bez hereckého zastoupení s nepřirozenými výkony. To, že příběhy mohou být pravdivé, nebo vymyšlené - na tom už nesejde, když už chci natočit nějaký dokument nefungující rodiny, zapojím do toho trochu hlavu a patu, myšlenku a trochu i hereckých výkonů včetně kvalitních záběrů. Kamera totiž v tomhle ohledu sice plní funkci amatérských záběrů, ovšem se na to nedá koukat!

Scary Movie 5 (2013)

Tady se někdě stala chyba. Jaká? Tento způsob natočení a humoru 5. dílu Scary movie totálně selhal. Humor zde není humorem, nápad je zde špatným nápadem a smysl filmu chybí. To, že ve Scary movie předchozích dílech, je možné prakticky všechno a lze udělat parodii na jakýkoliv film, chápu, ovšem tohle nemělo velice nic společného se zábavným a vtipným filmem. Humor je otřesný, až vás spíše naštve než rozesměje, nebo se spíše smějete tomu, jak hloupý humor je a že nefunguje. Smysl filmu úplně postrádám - to, že tam oživnou čističky na bazén a dělají si party, mi už přijde tedy hodně Sci-fi nebo spíš scénárista s režisérem museli něco brát... takový nápad zapojit do filmu, který vás nebaví a není vůbec pro zasmátí, je opravdu špatný. Dávám jednu * alespoň za snahu!

plakát

Ordinace v růžové zahradě (2005) (TV seriál)

Celé situace zachraňuje Babeta, která mě vždy pobavila. Jenže jednoho dne jsem se zkrátka rozhodnul, že to přestanu sledovat, začalo se to neskutečně kazit, děj pořád dokola, nic nového. To když porovnám se seriálem ,,zoufalé manželky" V jednom dílu se stalo vždy tolik, že ve druhém už jste nevěděli pomalu detaily. Tady si pamatujete každou kravinu, protože se tam vlastně nic neděje.

Rozmarné léto (1967)

Možná budu za velkého kritika s nesmyslným hodnocením u někoho, ovšem tento film mě i přes herecké výkony českých herců absolutně nebavil. Proč? Neměl žádný děj, žádnou zápletku, žádné rozuzlení, žádný nápad a průběh. Během toho filmu vlastně ani nepochopíte, proč byl film natočen (respektive kniha napsána). Většinou se film natáčí, pokud to má mít nějaký záměr či nějaký průběh - v tomto filmu se ale vůbec nic nedělo. Děj byl takový, jako když si představíte, že někdo natočil film, jak se lidé koupou v rybníce, a dále se jen koupou a koupou, opalují a koupou a je konec filmu. Takto to asi vypadalo. Zkrátka žádná zápletka, nic... Za snahu musím dát alespoň (*), více opravdu ne, nezlobte se na mě, ale film bez žádného děje a smyslu natočení, si více nezaslouží.

plakát

Panenka z pekla (2014) (TV film)

Absolutní propadák. Proč? Protože pokud je tohle horor či thriller, měla by být alespoň nějaká atmosfera a zajímavý děj. Rád bych dal alespoň dvě hvězdičky, ale to už dávám podprůměrným hororům, které mají alespoň nějaké hororové scény a atmosféru, když už ne žádné zajímavé záběry. Zde žádná atmosféra, absolutně nefungujicí lekaci scény, žádná strašidelná atmosféra prostě spíš vtipné záběry. Prostě tento film vůbec nepůsobí jako horor. Za tento "horor" tedy jen *

Ovládací panel
1 bod