• Hudební

Trosečníci (2002)

Film byl sice propadák, ale Madonna v něm byla skvělá.

Hostel (2005)

Docela dobrý. Nenudilo mě to tolik, jak jsem očekával.

Madonna: Sticky & Sweet Tour (2009) (koncert)

Nebudu se tady rozepisovat, show jsem viděl na vlastní oči i na DVD. Největší hudební podívaná všech dob.

Apokalypsa - kdy a jak (2008) (TV film) odpad!

Viděl jsem hodně dokumentů o apokalypse, ale žádný nebyl tolik přehnaný jako tenhle, zajímavé je, že stejné pošuky vidím téměř ve všech dokumentech o konci světa. Že by zamindrákovaní lidé, šílení vědci, nebo prostě jen podplacení maniaci na postrašení lidí? Nejvíc mě dostali ti mimozemštani. No comment.

Sedm (1995)

Jeden z nejlepších snímků, co jsem kdy viděl. Tajemno, napětí a samozřejmě strach. Jediný film, který mě udržel napnutého až do konce. Výborný děj, výborná hudba a výborné herecké obsazení.

Mlčení jehňátek (1991)

Miluji horory s tajemným pozadím. Ze začátku jsem byl napnutý, ale pak se dalo předpokládat, jak to všechno skončí a mělo to rychlý průběh bez tajemna a napětí. Čekal jsem, že se budu bát a lekat. Děj je dějem průměrné kriminálky. Tři hvězdičky je za skvělé herecké obsazení a hudbu, kterou složil Howard Shore. Osobně jsem čekal něco tajemného a napínavého jako je film Sedm. Takže tento film byl pro mě spíše zklamáním.