zipper111

Řytíř

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 15.11.2018  04:20
    Equalizer 2 (2018)

Equalizer 2 je z půlky tak dobrý jako jednička, dvakrát tak pitomej a scénář by mohl soutěžit o zlatou malinu, kdyby se rozdávala za scénář. Z Denzela je Mirek Dušín se schopnostma Johna Wicka a McGyvera, rozdává moudra kde chodí a všichni mu to hrozně žerou. Na konci je to už totální výmaz, když vyhlásí válku svým soupeřům a hned první věc co udělají je, že jedou k němu domů sejmout ho. Určitě bude doma a naivně si myslet že se nic nestane... No nic, Denzel už je taky starej a je tp vidět. Slabší 3*

• 3.8.2018  09:01

Jako je to hrozná blbost, ale má to i svoje momenty. Výplach mozku, který nechci vidět znovu, ale v letadle mě to zabavilo. :) 3*

• 7.5.2018  20:53

Ale jo, není to hrozný. Bohužel týden po projekci si nevybavuji snad jedinou scénu z filmu... Emocionálně mě to taky nezasáhlo, ale triky jsou super a herci většinou taky. Jak mám rád Scarlett, tak ta její postava mě točí už od prvního filmu, kde se objevila... Některé souboje super, hlavně dr. Strange proti Thanosovi, kterej byl opravdu povedený záporák, s trošku divnou motivací. Ale nakonec proč ne, jen už by to mohlo skončit. :) Lepší 3*.

• 28.6.2017  12:05
    John Wick 2 (2017)

John Wick není chlápek, kterýho byste chtěli naštvat. Je to jinej sekáč, než jsme zvyklí, ten se nezakecá.... 4*

• 18.4.2017  10:36

Není to vážné, není to ani moc legrační, není to nespoutaná jízda ani přehlídka geniálních hereckých výkonů, není to ale ani ostuda, nuda nebo trapárna. Je to hrozně zvláštní film, protože se mi docela líbíl, bavilo mě se na něj koukat, nepůsobí nijak lacině nebo nudně, ale znova bych ho už vidět nechtěl. Hill i Teller tomu ale vládnou, Cooper mi přišel divnej, nejspíš kvůli jeho charakteru. Pohodovka na nedělní večer. 3*

• 18.4.2017  10:33
    Rozpolcený (2016)

Film působí hrozně rozháraně, McAvoy hraje jako král, holky se taky povedli a paní psycholožka je vyloženě výborná, ale film není strašidelný, díky různým vtípkům ani moc napínavý a konec byl podle mě naprosto zbytečný, myslím, že by se to obešlo bez jakéhokoliv nasílí, a byla by to dobrá psychárna. No a ten úplný konec, to je takové pěkné pomrknutí... ale osobně bych v tom nic víc nehledal. 3*

• 18.4.2017  10:29

Tajemství. Hlavní motiv tohoto filmu, který je vlastně jen strašně rychlá konvezračka obsahující dobré dialogy a zajímavé, ale značně přestřelené zvraty. Resp. je jich snad až příliš mnoho na jednu skupinku lidí. Ale ve filmu to nevadí, konec je taky pojatý originálně a působí skoro až morbidně. Slabší 4*

• 6.12.2016  22:38
    Válka světů - muzikál Jeffa Waynea (divadelní záznam) (2006)

Já teda muzikály rád nemám, ale tohle je spíš takovej hranej koncert než muzikál. A je to neskutečná pecka! Neskutečná! 5*

• 2.10.2016  01:28

Tak nečekal jsem mnoho, ale přesto jsem trošku zklamanej. Totiž velkolepý a pěkný vizuální fantasy film tu už dlouho nebyl a podle velkohubých prohlášení tvůrců se film rovná či dokonce překonává Pána Prstenů. To by mě zajímalo, co tam sakra hulej! Herci, to je čirá tragédie. Casting je jeden z nejhorších, co jsem měl tu smůlu vidět. Paradoxně nejlépe fungují celopočitačoví Orci. Král, Strážce i ten hlavní týpek, to je prostě castingový faul. Král vypadá královský asi jako Zeman prezidentsky, Strážce je příliš mladý a nevýrazný, abych mu to věřil a hlavní borec to ani svýma modrýma očima nezachrání... Muselo to stát všechno hodně peněz, ale vypadá to přesto strašně lacině. Už v Hobitovi bylo vidět, jak příliš mnoho CGI prostředí naprosto zabíjí atmosféru. Triky jsou vůbec zvláštní, v jednu chvíli Orci vypadají naprosto bombasticky, aby pak ostatní potvory zase vypadali jak král Škorpion ze druhé Mumie. Hele, o scénáři snad ani není třeba mluvit, to je taková snůška oslích můstků a vykonstruovaných scén, že to prostě nepůsobí věrohodně. Některé bitky jsou na druhou stranu fakt kulervoucí, jen silně nevyvážené. Orci například v jedné scéně měří snad pět metrů a zadupávají lidi do země jak králíky, v poslední bitvě se svojí výškou najednou lidem skoro vyrovnají. A ty nesmysly s tou zelenou buchtou, hlavně scéna u táboráku, to prostě nefunguje. Ne, ne, je to bída, jestliže bych to chtěl srovnávat k LOTRovi, tak mu to nesahá ani po kule zakrslého hobita. Slabší 3*

• 30.8.2016  00:22

Opravdu nevím, co jsem to viděl... Co si o tom mám myslet. Proč? Co to jako mělo být? Napadá mě jediné slovo , a to je bizár. 2*

• 28.8.2016  01:30

Úlet, ale v dobrém slova smyslu. 4*

• 21.8.2016  01:45

Ač jsou oba herci dobří, až na pár scén skoro nemají co hrát. Celou dobu se to tvaří jako promyšlená buddy movie akce, ale vlastně skoro všechno v ději je jen o náhodě. Opravdu, od Blacka bych čekal kvalitnější prácičku. Pořád je to ale docela vtipná komedie s chlápkama, kterým musíte fandit, i když vlastně nevíte, o co jim jde... Ty postavy mi tam přišly docela zmatený, zkrátka a dobře, další Poslední Skaut z toho nevylezl... 3*

• 16.8.2016  23:57

Petr Zelenka je prostě jinde. Takhle nápaditý, vtipný a hlavně zároveň velice chytrý film jsem od českého režiséra neviděl už hodně dlouho. Pecka, které do absolutna ale něco chybí. Přesto je to výborná alegorie a metafora, která si hraje s divákem po celou dobu, ale není to nefér hra, protože na první pohled skrytá vodítka jsou vidět po celý film... Povedené 4*.

• 22.5.2016  01:19

Strašně super! Jako fakt, má to příběh, má to vtip, má to hlášky, krásnou animaci a spoustu žvížátek. Detektivní příběh v hlavní roli s roztomilou králičí policistkou a vychytralým lišákem má říz a jede na plný plyn skoro celou stopáž. Já se bavil, lepší než poslední Pixary. 5*

• 14.5.2016  12:42
    Senna (2010)

Má to skoro tři hodiny, ale uteče to jako voda. Senna je výbornej dokument o jednom borci, který neznal snad nic jiného než závodění. Byl agresivní, byl neohrožený, byl nejlepší. Předtím jsem o něm vlastně jen slyšel takže všechny situace pro mě byly nové a stálo to opravdu za to. Nenechte se odradit délkou, je to pecka. 5*

• 25.4.2016  00:00

Málem jsem to nedal, ale ne proto, že by to byl špatný film, ale proto, že tak 80% děje jsem vlastně zažil...panejo... Sam válí a Robbovic holka je fakt neskutečná :) 3*

• 19.4.2016  23:42
    Mimo zákon (1986)

Benigni to fakt táhne, jinak by to byly hvězdy tři...

• 30.3.2016  23:42

Tento film doceňuji až zpětně a myslí si, že svým přesahem bude pořádně uznaný až za nějaký čas... Legolas hrál fakt dobře a i když je to dlouhý jak daňový období, je to dobrý film. 4*

• 13.3.2016  01:45
    Spectre (2015)

Tak Bond má teď dvě a půl hodiny, a vlastně je to naprosto o ničem. Ale opravdu, jedna z nejblbějších doublezero sedmiček, James neustále jezdí po světě, všude všechno vystřílí, rozkryje hrozná tajemství, pak si to frčí dál, tam zase ošouní nějakou buchtu, zpátečka a vracíme se do Londýna, zase nějaká buchta, bum prásk třísk tajuplnej Waltz, kterej by podle mě by nejradši úplně jinde, osudovost nulová, příběh debilní, akce nudná a zoufalá. Sestřelení vrtulníku devítkou je fakt už jen pomyslná třešnička na mizerném dortu Spectre. Hele, uteklo to sice docela svižně, ale z celýho filmu si nepamatuju vlastně až na sexy Monicu (v 50ti!) vlastně nic.... Takže ne, trůn se pod Casino Royale neotřásá v základech, pořád je to jasně Nejlepší Bond. Slabé 3*

• 5.3.2016  23:56

Tak to je velké zklamání. Hodný dinosaurus je totiž neskutečně nádherně udělané nic. Opravdu, zhola NIC. Emoce tu nejsou, napětí tu není, příběh tu už vůbec není, je tu jen chození a na sobě skoro nezávislé scény, které někdy ani nenavazují. A ač je animace kulervoucí, největší prim hraje pozadí a prostředí, kde se postavy pohybují, to je opravdu něco. Ale taky je to bohužel všechno, todle podle mě nemůže bavit ani děti. Nejhorší Pixar ever, ani V Hlavě nebyla extra pecka, pořád je ale o dvě třídy nad tímto filmem. Škoda, jednou to příjít ale muselo. 2*

• 19.2.2016  22:45
    Steve Jobs (2015)

Knihu jsem přečetl během týdne a pak jsem si hned pustil tento film. Koukal jsem na to ještě s kámošem který o Jobsovi neví nic a tak jsme měli hned dva různé přístupy. A řeknu vám, oba dva nás to nebavilo. Je to vlastně pár vybraných stránek z knihy, hozených na plátno. V první řadě tu jde o vztahy Jobse a lidí okolo, jeho výrobky a práce tu hrají druhořadou roli, na první i druhý pohled. A je to španej film. Fakt že jo, nuda, žádná gradace, dialogy, které nejsou ani zásadně zajímavé, ani zábavné, herecké výkony jsou unylé, jako by si to šel každej odkecat, vydělat si na párky a nazdar. A největší problém pro mě byl, že toho Steva jsem prostě Fassbenderovi nevěřil. Ani náhodou. A hlavně se tu ani nedá s žádnou postavou ztotožnit, prostě to je freakshow a vlastně naprosto zbytečný film. 2*

• 18.2.2016  01:23

Nádherně natočený snímek o pomstě, vytrvalosti a krutosti lidské rasy. A taky o tom, jak se Leo dvě hodiny válí, plazí, sténá a chrčí. A jak Tom Hardy bručí a mluví hlasem postaršího rednecka... Ale je to pecka, v kině opravdu zážitek. Iñárritu je prostě jinej režisér a Lubezkimu to podle mě zase cinkne. 4*

• 10.1.2016  22:29

Já mu to prostě žeru, tři hodiny slasti :) 5*

• 23.12.2015  23:53

Ryzí syrovost a surovost. Ale je to pecka, a všichni herci hrajou jako o život. 4*

• 21.12.2015  23:08
    Creed (2015)

No je to tam, má to atmosféru, má to spád, má to parádně nasnímanou poslední bitvu, má to spoustu Rockyovského klišé, má to Slye ve veliké herecké formě, má to parádní hudbu a taky je to fakt zábavný, dvě a čtvrt hodinky uteče jak nic. Je to pravda docela předvídatelné a od Lundgrena nemá Rocky pořádného "záporáka"... ale je to fakt fajn. 4*

• 17.12.2015  23:56

ZKLAMÁNÍ, obsahující možné spoliery... Vypadá to krásně, hudba je fajn, herecké výkony jsou taky super, starej dobrej Han je taky zpátky... ALE, co se nedostavilo, je originalita. Vesmír Star Wars má asi tak nekonečně možností jak natočit pokračování a jen několik jich není zrovna dobrých. Asi tak 6. A oni si vybrali tu čtvrtou. Kam tím mířím? Epizoda VII je v podstatě remake, klon, kopírka nebo jak tomu budeme říkat, epizody IV. Spousta scén je jak vystřižených z "původního" filmu, situace a osudovost se opakuje... Ale todle někdo chtěl?? Já chtěl rozšíření univerza, já si přál kulervoucí podívanou a ne nostalgickou reklamu na staré díly. Sakra, kdybych si chtěl zavzpomínat na původní trilogii, tak si jí pustím na dývku!.. Toto mě vyloženě zklamalo, je to sázka na jistotu a přesto že epizody I-III mají pofidérní kvalitu, alespoň se snažili ten příběh a vesmír nějak rozvinout... Tady je to jen takové pozlátko, všechno vypadá fakt pěkně, možná až na digišéfa-záporáka a scénu s divnými chobotnicemi na Hanově lodi. Finální souboj je taky trochu prapodivný, poraněný hlavní záporák, který sejme jednu z nejlepších postav SW univerza (ta scéna mě fakt naštvala!...) dostane sice do boku blasterem, ale to jak mu nakope holka, která má světelňák poprvý v životě v ruce, je dost fail. Nezlobte se na mě, ale její přerod v ultra wanabe Jedijku je prostě moc rychlej, neuvěřitelnej. Poslední scéna má kule, ale po konci filmu zůstává jen jakási pachuť. Ano, vrátil jsem se do starého SW světa, ale nedostal jsem v podstatě nic nového. Kdybych si pustil Novou Naději, bavil bych se víc. :( 3*

• 6.12.2015  23:14

Pohodová retro kravinka, která se ale prostě nevyrovná Ritchieho klasikám. Kde ty časy Snatche jsou... Ale i tak je to nadprůměrně stylizovaný a vcelku zábavný film, kde se sice děje hodně děje... ale bylo mi celou dobu úplně jedno, jestli to kdokoliv z hlavních postav odskáká a o co v tom filmu vlastně jde, konec si dokáže domyslet každý. Slabší 4*

• 22.11.2015  12:06
    Big Eyes (2014)

To že točil Burton?...3*

• 18.11.2015  21:31

Unudit k smrti se můžete i jinak...2*

• 14.11.2015  00:08

Film s neskutečnou atmosférou, hereckými výkony, hudbou a scénou v dešti...

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39