AjfelCZE

3 body

<< předchozí 1 2
    • 15.3.2017  03:25
    Interstellar (2014)

Po tom, co jsem viděl Passengers,jsem se sem musel vrátit hodit filmu 5 hvězd. Co nás dělá lidmi?Nejen lidskost, ale i pud sebezáchovy.

• 25.1.2017  00:10

To je taková pooooohooodička, že tomu těch 5 hvězd dát musím. Ejflíkův herecký objev: Ella Purnell - a pak dělejte z Britek ošklivky. Tohle je velká krasavice a tu povětrnou holčinu střihla skvěle. Ejflíkova nuda: Chris O´Dowd - sakra, tak dobrý herec. Tahle role mu prostě nesedla. Mám ho zafixované jako to pometlo z I.T. Crowd. TOP moment fimu: Kolotočářská bitka s kostlivci. Pro strýčka Verbala: A nepodlehá ten luxusní páreček nesporných hereckých kvalit už trochu gravitaci?

• 16.12.2016  03:07

Dávám 5 hvězd. Díky za scény s Darth Vaderem. Neskutečný badass!

• 9.6.2015  02:59
    Želvy Ninja (2014)

Jak to jen ta Megan dělá, že má v každé scéně naprosto jiné tvary obličeje. Ta pěkná lolita z Transformers je v čudu. 3 hvězdy za trhlé charaktery želv. Jinak to byl spíš průser.

• 30.1.2015  02:48
    Lásky čas (2013)

Romantická komedie s britským humorem. Zajímavý námět a výborné obsazení herců. Už v půlce filmu jsem tomu zrzkovi uvěřil, že by Rachel dokázal zkvaltovat. A Margot se na roli pěkné mrchy hodí naprosto neskutečně.

• 27.1.2015  04:01
    Godzilla (2014)

Až na ty počítačové orgie to byla jedna velká nuda. A nepomohly tomu ani 3 potvory.A to ještě jedna z nich uměla lítat.Místo toho je divák svědkem neustálého skákání z lokace do lokace a čeká na to,až Kick Ass někomu nakope hýždě. Bohužel se nezmohl na víc než na menší pyromanské číslo. Škoda ...

• 22.1.2015  01:52

Taková verze holek,co to chcou taky,pro nynější generaci teenagerů. Jen rozdíl je v tom,že mi jsme se učili jak správně trtkat. Dnešní teens už trtkat umí, a tak potřebují rady od kriminálníka, jak neskončit v mekáči. Doba se hold mění.

• 21.1.2015  03:10

Velice příjemný animák pro celou rodinu.

• 18.11.2014  01:56

Já tyhle moderní pohádky můžu. Ledger výborně zahrál mladšího Grimma-snílka. Masožravý kůň je pro fanoušky Velké pardubické asi příliš velké sousto.

• 29.10.2014  19:44

Spiderman začal mít koule. Po zmateném prvním filmu jsem od druhého nic neočekával. Ale jednoznačně mě překvapil a myslím si, že samotný film překonává předchozí trilogii Spidermana co se týče akce. A ten závěr, super. I hlavní postava , kterou ztvárnil Andrew Garfield, mi nepřišla tak nesympatická jako v prvním díle. Já se dobře bavil. A Elektro? Konečně pořádný záporák. A v poslední řadě nám Emička také vyrostla do krásy, jen jí to moc dlouho nevydrželo.

• 3.9.2014  03:18
    Jack a obři (2013)

Docela se divím nízkému hodnocení. Myslím, že si film určitě zaslouží více než 70 %. Modernější pohádka. Pěkná princezna. Hodně akce na závěr. Za 4 hvězdy.

• 15.8.2014  12:52
    Lucy (2014)

Tohle není žádná oddychovka, která asi nebudu bavit každého. Já jsem ale z kina odcházel spokojen. Dobré sci-fi, jen jsem čekal, že nám toho Scarlett ukáže víc ;)

• 22.12.2013  11:18

No, tohle byla skutečně úchylárna.

• 20.11.2013  03:05

Povedená fantasy s prvky řecké mytologie, která byla hozena do moderní stylu. Ano, bylo tam pár takových trapných momentů ( smrt Annabeth, jamajská verze kyklopa ), ale já se dobře bavil. Jedna z mála sérií, kdy se povedl i druhý díl. Uvidíme, jak zvládnou pokračování. Ale měli by si pospíšit než se stane z Alexandry sexy třicítka, protože potom jí tu náctiletost už moc diváků žrát nebude.

• 14.11.2013  16:05
    Wolverine (2013)

Hugh Jackman je fanda komiksu Wolverine a komiks, ve kterém se Wolverine dostane do Japonska patří k jeho oblíbeným. Jak sám říká, bavilo ho to spojení japonské kultura, která dbá na tradice, a Wolverina, který nedbá vůbec na nic ( a už vůbec ne na svůj zevnějšek ). Nakonec z toho byla docela dobrá akční řežba. Jen tu japončíkovu vnučku nemusel zkvaltovat. Přece jen tam určitý věkový rozdíl je. Pro mě byla asi z celého filmu nejzajímavější zápletka na konci po titulkách. Nebudu spoilerovat, ale v pokračování se máme na co těšit ;)

• 4.11.2013  15:39
    Němý Bobeš aneb Český Tarzan (divadelní záznam) (1997)

"To bych si asi něco udělal. Udělal bych si ze dřeva kyj a zabil bych tě!" "Tatínek je blbec!" .... "Poznal mě!" Mám rád tenhle styl inteligentního humoru. ;)

• 4.11.2013  15:29

Podle mého nejlepší zfilmovaný Asterix! :)

• 3.11.2013  01:23

Tak po super 3 filmech sledujících Bourna tu máme dalšího bratránka z kolonií. Docela povedená záležitost, jen tomu stejně trochu něco chybělo. Doufám, že bude nějaké pokračování.

• 31.10.2013  23:23
    RocknRolla (2008)

"Ty nejsi hezoun Bob, ty jsi buzík Bob!" Výbornej film plný hlášek u kterého jsem se fakt ani minutu nenudil.

• 25.10.2013  23:00

Tak typ filmů fakt můžu. Drsňák co si nebere servítky, nakope prdel každýmu záporákovi a ještě mu to i docela pálí. Na scientologa dobrý výkon!

• 25.10.2013  00:50

Tak tenhle film má pořádný grády! Motorkářský vohozy, Jeníček s Mařenkou s výzbrojí za kterou by se nemusel stydět ani ten sebevětší obchodník se zbraněmi a plno hlášek. Je to jako by člověk spojil filmy "Kletba bratří Grimmů" a "Machete" do jednoho. Prostě naprostá paráda! K tomu super kočka Gemma Arterton, drsňák na inzulínu Jeremy Renner a pořád supr čupr kost Famke Janssen.

• 24.10.2013  03:07

Přidám se k těm, kteří si snad desekrát během filmu vzpomněli na písničku "čaroděj ze země koz". Takovou pěkně ošklivou zelenou čarodějnici jsem ještě neviděl. Z Mily se ošklivá baba udělat nedá ;)

• 4.4.2013  01:57
    Cizinec (2010)

Z filmu jsem si odnesl ponaučení: " Pouze Rus přežije ránu do hlavy od rozjetého motorového člunu"

• 21.3.2013  10:56

Verbale, trvalo to 7 let..... 7 pod*laných let!!!!!!!

• 11.3.2013  23:13
    Skyfall (2012)

Pro mě dobrá bondovka ;) Sice se Bond vychrápal jen s dvěma ženami ( příště trochu více ženských!!! ), nechal se osahávat jedním chlápkem s umělým předkusem typu "Ronaldinho ala Pavel Horvát" a trochu zestárl, ale pořád to byl dobrý akčňák se vším všudy. Pro mě za 5! ;)

• 4.3.2013  23:31

Výborný začátek. Skvělé efekty, zápletka a tak dále. Ze začátku jsem se do filmu fakt zažral. Pak to sice bylo trochu horší, nudnější, moc se všechno protahovalo a vysvětlovalo, ale taková už režie od Nolana je. Myslím, že povedené pokračování. Bavilo mě to. Zajímala by mě pouze jediná věc: " Jak se povedlo Waynovi dostat se z prdelákovské vesnice do střeženého Gothamu? :D Ale jinak pohoda :)

• 23.1.2013  00:58
    Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

Naruto má něco do sebe, každý si v tom najde to svoje. Jediný mínus bych viděl v tom, jak moc je tento seriál obsáhlý. Doufám, že se do důchodu dočkám toho, že se z Naruta stane Hokage ;)

• 23.1.2013  00:48

hmm .. Elisha ;)

• 23.1.2013  00:45
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

tenhle seriál mě prostě baví ... Britové vědí, jak na to ;)

• 21.1.2013  04:22

Pomalý rozjezd, ale nakonec jsme se docela dobře bavili. Hodně vtipně provedená úvodní postelová scéna. Takovej film na pohodu. ;)

<< předchozí 1 2