janabel

janabel

okres Karlovy Vary

<< předchozí 1 2 3 4
    • 11.6.2018  00:10
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Jedna hvězda za slušný bydlení toho dementa.

• 14.5.2018  21:24

Dočkám se někdy toho, že uvidím naše české dějiny natočené na způsob Tudorovců? Myslím, že nuda, na rozdíl od tohoto snímku, by to opravdu nebyla. Dvě hvězdy za kostýmy a herce, kteří hráli, ač neměli pořádně co, velmi dobře.

• 1.5.2018  22:53
    Přízrak (2017)

Duchařiny mám ráda, ale tohle? Rádoby duchaplný děj o duchovi bez děje mě moc tedy neoslovil.

• 19.4.2018  16:49

Jako parodie by se mi to docela i líbilo. Kam se sovětský člověk Meresjev hrabe na toho americkýho!

• 12.3.2018  23:08

Lidi rádi čtou vzpomínky různých osobností, ale udělat vzpomínkový film je zřejmě asi moc velký sousto. Film mě totiž nedokázal zaujmout. Sice je to krásně natočený, ale to mi moc nestačí. A taky mě rušilo to prkenný hraní malých herců.

• 12.3.2018  22:42

Takový mišmaš všeho možnýho. Přimíchali do toho dokonce i fantazii. A pochopit, že film je o Artušovi, tak to chce ovšem taky pořádnou dávku fantazie.

• 10.3.2018  22:33

To byla jízda! Celý film tak rychle uběhl, že mi to bylo až líto. Byl to tak skvěle natočený příběh ze života, že jsem i tvůrcům odpustila takové ty nepravděpodobnosti jako je například ježdění po prázdné silnici. Vlastně bez toho by to potom nepůsobilo tak krásně poeticky. Přála bych si pokračování!

• 25.2.2018  09:56

Film diváky donutí zamyslet se nad vztahy na pracovišti, a navíc je to i moc dobře a zajímavě zahraná schíza. Škoda, že hlavní hrdina nevyužil té pomoci, co mu byla nabízena.

• 27.12.2017  22:17

Film, kde hrají jen tři herci a je napínavý a plný zvratů, si zaslouží jednoznačně plný počet.

• 20.12.2017  18:49

Po tom co jsem si přečetla o youtuberce, která před kamerou zastřelila svého přítele kvůli co největšímu počtu lajků, musím bodování zvýšit. Mezi těmi youtubery se fakt asi najde dost vypatlanců, kteří jsou pro sledovanost nebo peníze udělat cokoli. Film je proto dost dobrým varováním.

• 16.12.2017  23:15

Vypadá to, že tvůrci nesnáší zlo, a tak si parádně zafantazírovali a pěkně s ním zatočili.

• 2.12.2017  11:38
    Kvarteto (2017)

Film je celý takový bez šťávy, jediným prvkem co mě občas vytrhl z letargie byla hudba. Někteří v tomto snímku vidí druh umění, na některé zase dolehla nostalgie ke svému oblíbenému městu a hodnotí to vysoko. Nevím, já ale jestliže jdu na komedii, tak očekávám, že se alespoň občas zasměju a pobavím, a ne že si z toho odnesu depku a vtíravou chuť být sama.

• 12.11.2017  00:26

Film si zaslouží plný počet už jen tím, že upoutá pozornost ač se v něm nic na první pohled neděje a jen se tam kváká. Kvá kvá :-)

• 31.10.2017  19:07
    DVTV (TV pořad) (2014)

Mají zajímavé hosty, ale poslední dobou se mi nelíbí, jak se k některým chovají. V určitých rozhovorech mi moderátoři připadají jak samozvaní soudci. Je to ale potom tedy ještě nezávislé zpravodajství?

• 30.10.2017  19:29
    Odysea (2016)

Mohl by to být zajímavý film o zajímavém dobrodruhovi, kdyby to nebylo natočeno tak nezajímavě. A k dobrodružnému žánru to má opravdu hodně daleko.

• 30.10.2017  19:10
    Vyšší moc (2014)

Základní myšlenka je zajímavá, ale díky zbytečně zdlouhavých scén na té zajímavosti ztrácí.

• 11.10.2017  23:23
    Bába z ledu (2017)

Tvůrci se asi spletli. Tohle podle mě komedie nebyla. A to s tou slepicí, (která byla tak čistotná, že nikde nenechávala žádné slepičince), to už vůbec nebylo vtipné, ale spíše trapné. A ti nepovedení synové. To opravdu vtipné nebylo tím jak přehrávali. A chemie mezi hlavními hrdiny už vůbec nefungovala. Ty dvě hvězdy dávám ze soucitu.

• 25.9.2017  23:53

Docela působivá nechutnost. Teď abych se bála na lidi usmívat.

• 21.9.2017  00:42
    Volyň (2016)

Skvěle natočený. Ale jinak to je hrůza co si ti lidé museli všechno vytrpět. Lidský bestie měly totiž příležitost utrhnout se ze řetězu. Hnus. Ale hlavně, že se nám pořád vyčítají Sudety...

• 20.9.2017  23:57
    Orel Eddie (2016)

Příběh prosťáčka ukazuje, že když opravdu chceš a jdeš si za tím, tak máš vyhráno. Byl ale Eddie opravdu takovým jakým se zdál být? Právě jsem totiž zjistila, že potom co už nemohl závodit, vystudoval práva a začal pracovat v advokacii. Obdivuhodné.

• 6.9.2017  16:25
    John Wick 2 (2017)

Po technické stránce dokonalé, ale to bezduché vyvražďování mi začíná vadit čím dál víc.

• 13.8.2017  22:30
    Život (2017)

Napínavá, dobře zahraná ptákovina.

• 12.8.2017  22:22

Tato témata mám v oblibě, ale zrovna tento film mě moc neoslovil. Hlavní postavy mě nepřesvědčily a navíc v době kdy už byly počítače a mobily už přece bylo taky hodně zpráv o prožitcích blízké smrti. A hlavní hrdina a ani blízké okolí si je nevygooglil? A to, že se věřícím nelíbilo, že mají důkaz, že nebe existuje, se už raději rozepisovat ani nebudu. Možná kniha je dobrá, ale scénář je tedy dost slabý.

• 22.7.2017  00:19
    Mlčení (2016)

Zajímavé dílo a zajímavé téma, jen je mu ke škodě, že je tak zbytečně natažené.

• 5.7.2017  00:48
    Oklamaný (2017)

Napínavé, tíživé, stylové, nepředvídatelné. Kdo má rád ponuré a zajímavé snímky, tak jednoznačně doporučuji.

• 2.7.2017  10:48
    Dobrý časy (2017)

Zahrané to je moc hezky, napětí to má také, ale asi tak v polovině filmu jsem se začala těšit na konec a tím ukončit to zoufalé a hloupé jednání hlavního hrdiny.

• 8.5.2017  11:24

Taková krásná a fantastická podívaná o ničem. Je to jako probudit se ze sna, a vy víte, že ten sen byl fantasticky kouzelný, ale nemůžete se rozpomenout o čem že vlastně byl. A co vám ten sen chtěl sdělit už vůbec nechápete.

• 3.4.2017  23:03

Zprvu dobrý a zábavný, ale na konci filmu z toho bylo cítit zlo a manipulace. A to mě tedy fakt namíchlo.

• 3.4.2017  22:22
    Příchozí (2016)

To sledování kruhů mě chtě nechtě přivedlo do meditativního stavu a posléze do hlubokého spánku. Abych byla spravedlivá, další den jsem to dokoukala, a můj názor je, že je ten film tady dost nadhodnocený.

• 25.3.2017  23:07

Ten název filmu se podle mě vůbec nehodí k danému příběhu. Rozhodně si sílu života představuju jinak, než jak nám ji předvedla hlavní hrdinka.

<< předchozí 1 2 3 4