Chaos (2021)

Dobrý nápad s tím čtením myšlenek. A natočili to bravurně. Úplně jsem se dokázala vcítit do hlavního hrdiny jak náročný pro něj muselo být ovládat svou mysl tak, aby jí ostatní neodhalili. Ještě že to tak není ve skutečnosti...

Čas (2021)

Napínavý horor na to, že se děj odvíjel povětšinou na jednom místě. Zajímavá je i psychologie postav, které se dostaly do absurdní situace. A to rozuzlení mělo i svojí logiku. A to docela aktuální na dnešní dobu.

K zemi hleď! (2021)

Už jenom proto, že film vznikl v době plný korektnosti, kdy se pořádá hon na ty, co si dovolují říkat něco jiného než je dovoleno mainstreamem, tak už jen proto si film zaslouží plný počet.

Bratrstvo bojovníků (2002)

Dobře zahraný syrový příběh, kde vyhrává právo silnějšího a kde je normální nemít nad slabším slitování. Je to prostě dobře vystihnutý příběh z krutého středověku.

Sněhurka a kouzelní trpaslíci (2019) (TV film)

Naděžda královnu zahrála skvěle. Šel z ní strach jak se patří. Jinak ale není nad klasiku.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Přesto, že je to komedie, a to velice povedená, tak je v ní spousta věcí k zamyšlení. A ta scéna se zkoušením šatů by zřejmě v západní společnosti už asi těžko prošla s ohledem na to, že je prý vícero pohlaví. U nás ale, zaplať Pánbůh, je ještě svět v pořádku, alespoň co se této problematiky týká.

3% (2016) (seriál)

Propracovaná psychologie postav, napětí plná zvratů, a k tomu bezútěšná postapokalyptická společnost. Co si přát víc?

Karel (2020)

Když po skončení filmu uslzení lidé kolem mě  začali spontánně tleskat, tak nemůžu dát jiné hodnocení než pět hvězd. Myslím, že dokument chytne za srdce každého, fanouška i nefanouška. A hlavně si každý uvědomí, že náš národ ztratil skvělého umělce, kterého už nikdo nikdy nenahradí.

Billy Kid a kulečníkový upír (1987) odpad!

Viděno kdysi na festivalu ve Varech. To už je historie. Ale můžu říct, že od té doby jsem snad nic blbějšího neviděla. A jak tu už někdo psal, i já od té doby srovnávám podle tohoto filmu 🙂