Bane_Boss

Bane_Boss

Česko

<< předchozí 1 2 3 4
    • 23.12.2019  16:36

Vzpomínám si na jeden SONG (doporučuji pustit při rozjímavém čtení tohoto intimního komentáře zo srdca), který jsem poprvé slyšel cca před 7-8 lety. Byla to dokonalá míchanice emocí – cítil jsem smutek, neubránil se slzám, ale usmíval jsem se dokořán. Jako když odchází osoba, kterou dost možná již nikdy neuvidíte, ale ty vzpomínky a společné chvíle, které se vám honí v hlavě, zatímco ona se již ztratila v davu, vám nikdy nikdo nevezme. A navíc, ať už je to jakkoliv velké klišé – konec je nový začátek. Přesně tak by se dal popsat ten song. Má v sobě něco ohromně mocného a i po 3469 přehráních zní jako tehdá poprvé. Jako byste byli na úplném dně, ztratili víru v sebe a všechny…no a v tu ránu vám někdo podal ruku a řekl: „you’re a winner kiddo. Don’t you ever forget that.“ I z tak jednoduché věty najednou máte pocit, že můžete změnit svět, protože ve vás někdo věří. Proč brečim, když to píšu OMG?!?!! #motivation. A teď si představte, že sledujete finále jednoho z vašich nejoblíbenějších seriálů. Cítíte, že konec je blízko. Hlavní hrdina s klidem pronese: „This only work if you let go too.“ A najednou…………….najednou uslyšíte něco povědomého. Něco, co jste slyšeli už tolikrát, ale při prvních tónech vám hned naskočí husí kůže. Ano, začal hrát přesně TEN SONG, vo kterym tu už dobrých pár minut píšu. Tož to drbu tyvole. Moje srdce. Naposledy si s hrdinou pobrečíte, zavzpomínáte na tu divokou jízdu, kterou jste za ty roky oba zažili (jak v seriálu, tak v real životě) a i když to bolí a nejste ready, tak si uvědomíte, že ten nový začátek přece jen nemusí být tak zlý, a že není nikdy pozdě na to změnit svět. Protože třeba je to vskutku jen o tom být sám sebou a stát si za svým. Věřit v sebe, i když je vám často předkládáno, jak divní či jiní jste. A pokud se toho budeme držet a odmítneme zapadnout do fronty, tak možná…možná okolní svět nebude mít jinou možnost a změní se s námi. Goodbye friends.

• 9.12.2019  17:17

Představte si tohle – Trent Reznor & Atticus Ross napíšou srdceryvnou melodii, kterou vede lehký klavír a postupně se přidává uši hladící chór. I když je vaše srdce dávno rozbitý, tohle vás prostě dostane. Všechno je v hajzlu, orteláci už čekaj před domem s takyonickým kanónem, ale to je jedno, bo Dr. Manhattan nabíhá na scénu se svou vytříbenou krasomluvou a … This is the moment. I just told you that you can't save me and you're gonna try to anyway. In the bar THE NIGHT WE MET you asked me about the moment i fell in love with you. This is the moment. Moje srdce krvácí. A to jsem si myslel, že umím ty slova krotit, jak drak. Ještě se mám co učit. Příští týden se bude bulet. I'm so blue man 'cause today was the moment....the moment i fell *IN LOVE* with this series...and it is ending next week :(

• 3.12.2019  13:23

Běžně nehodnotím/nekomentuji jednotlivé epizody, protože nejsem šprt jako vy, ale poslední série Mr. Robota mi prostě nedá. Již nemohu dále mlčet. Těm, co ví, musím říct, jak to cítím já a těm, co jsou touto genialitou dosud nepolíbeni, musím dát důvod to rozjebat v teple jejich domovou dříve, než bude pozdě. Téměř každé pondělí od počátku poslední série mě můžete vidět ležet doma na zemi jako lidské klubíčko (ne)štěstí. Když se před tebou týden co týden píše seriálová história, tak to prostě nelze psychicky zvládat a já ty svoje pondělní mental breakdowns miluju! Orgasmická kamera, duši krásně drtící děj a herecké výkony, hudba procítěná skoro jako bych ji robil já....tož co ještě chceš kurva? Epizodu, která přepsala televizní historii a je hodnocena jako jedna z nejlepších epizod EVER? Pls. Heist epizodu o dvou větách, při které může chytnout infarkt i mládě jako já? Tu. Epizodu, kdy se všechen build-up za ty 4 roky vyplatí a ty budeš brečet štěstím jak za mlada, protože i když se zdá, že je všechno ve sračkách, tak změníš kurz osudu a dáš to, bo si drak jak sviňa? Tož to je tato! A co epizoda, která obsahuje rande tak cute & weird, že to prostě nejde nemilovat! Nabíhaj! (0:50 is the shit <3) Are you crazy or something? I guess so... I'm not like most people. Léto 2015. Zahraničí. Práce. Já sám a 1.série Mr. Robota. Pocit úžasu. Pocit porozumění. Nejsem sám. Někde tam jsou lidi jako já. Jako Elliot. I lůzři můžou změnit svět. Tak to začalo. 23. prosinec 2019. Zlín. Domov. Den před Štedrým dnem. Finále. Došel čas. Ať už v ten den budete kdekoliv, hoďte na mě myšlenku, protože budu prožívat konec jedné éry, která bude mít v mém srdci (i v kůži) místo navždy! A ač tyhle hořkosladký konce zbožňuju, tak vím, že mě čeká jedna z největších existencionálních krizí v mé kariéře pouličného kritika z lidu. Jdu se připravovat na další pondělí. #prayforJakubcik #MrRobot4EVER

• 3.10.2019  13:39
    Joker (2019)

i just hope my death will make more cents than my life. Co si o filmu myslí *JAKUB – POULIČNÝ FILMOVÝ KRITIK* - Pocítit dokonalé spojení obrazu, hudby a myšlenky je jedna z věcí, pro kterou stojí za to žít. Tento hypnotický kousek ve mně několikrát vyvolal pocity tak silné a hluboké, že jen při pomyšlení na ně se chvěji. Přestal jsem dýchat. Strnutě a užasle jsem zíral. Kolaboval jsem. Minulý podzim jsem se navíc v New Yorku omylem přimotal na set a jestli některé z těch aut GCPD, co jsem tam viděl a omakal na vlastní ručky, bylo TO auto z konce, tak vážení….byl jsem tam, kde se psala filmová história! Kde jste byli vy? A kde budete, až pojedu z jara do Bronxu tančit na schodech? See you there. Jak moc do živého tnul soundtrack? Mini-review by *JAKUB – PROFESIONÁLNÍ HUDEBNÍ ZNALEC* - Stejně jako inkoust z tetování, na kterém jsem byl den předem, tak mi i ty nádherně úzkostné/líbivé tóny houslí zůstanou vryté pod kůží NAVŽDY! Co našeptávají hlasy v hlavě *JAKUBA – ŠÍLENÉHO KLAUNA* - Už jsi někdy tancoval s ďáblem za bledého svitu měsíce? Cítíš to? Cítíš, jak se rozpadáš zevnitř? Mysleli si, že tě změní, ale to se krutě mýlili. Říkají, že si nemocný. Chtějí po tobě city, ale to díky nim jsi prázdný. Vidí jenom to, co chceš, aby viděli. Nikdo tě nezná. Nikdo neví, jak se skutečně cítíš. Na tebe světlo na konci tunelu nečeká. Ups. A jak to vlastně cítí *JAKUB – LOVERBOY* - Něco potřebuju. Omamnou látku, pilulku, rozptýlení. Cokoliv, co mě dostane z té nemilosrdně se prohlubující propasti. Možná to je tvoje tělo. Tvůj krk. Chtěl jsem slyšet, že mě miluješ a na všechno ostatní kašleš. Měl jsem špatný den. Potřebuju tvou lásku, jsi překvapená? Píšu to pro tebe, cítím se strašně povýšeně, a proto vím, že i ty potřebuješ mě. Napsal jsem o tom asi tisíce vět. Tyhle jsou poslední. Srdečné pozdravy, Jakub. V souvislosti s mým nepokojným komentářem jsem si teď uvědomil jeden velmi ironický vtip. Ale vy byste ho stejně nepochopili. Hihihi.

• 25.4.2019  15:29

„This is gonna work, Steve!“„I know it is…cause I don’t know what I’m gonna do if it doesn’t.“ Kurva to byla Amerika! To jsem cítil. Od roku 2012 jsem si myslel, že můj real taťka je Thanos. Ale včera jsem zjistil, že je to Stevie Rogers. Jednou za čas se objeví filmová scéna, která ve mně vzbudí pocity, jež si budu pamatovat do konce svých dnů. Když moj nový otecko povstal se zlomeným štítem a z druhé strany bitevního pole se na něj začly valit davy zmutovanejch hovad, věděl jsem, že tohle je ono. Tohle je můj život a všechny ty sračky, co se na mě denně valí. Ale nemůžu si prostě sednout a čekat. Musím hrdě povstat a jít tomu naproti, lebo tam…tam na druhý straně čeká to, co hledám celý život. Musí to tam být. Jinak nevím, co budu kurva dělat. Tak já jdu. Přes ty staré tváře, co vidím v dešti. Přes ty kusy rozbitého srdce, co leží na špinavé zemi. Přes ty děsivý hlasy, který jednou stejně taky uslyšíš. Vidíme se na druhé straně, baby. WHATEVER IT FUCKIN TAKES.

• 2.11.2018  21:48
    The Haunting (TV seriál) (2018)

"I've lived with ghosts since i was a kid. Since before I knew they were even there. Ghosts are guilt, ghosts are secrets, ghosts are regrets and failings. But most times....most times ghost is a wish." Když jsem jako malý capart viděl Blair Witch a Kruh, řekl jsem si, že ta traumata za to prostě nestojí a nebudu se dívat na duchařiny. Míjel jsem za ta léta spoustu údajně hustejch filmů a hodně mě to jako filmovýho maniaka mrzelo. Pak přišly Dušičky '14 a já se hrdě postavil jednom ze svých největších strachů - strachu z duchů - a pustil jsem si po sobě několik tvrdých duchařin. Té noci jsem málem umřel, ale teď tu hrdě píšu komentář jako jediný přeživší Dušiček '14 #goodtimes. Přesně jak se říkalo v tomhle seriálu - "Svému strachu se můžete buď poddat anebo s ním bojovat". Já bojoval a vyhrál. To nás dostává k dnešku. K Dušičkám '18. V prvé řadě posílám thoughts and prayers všem, kteří už tu s námi nekráčí. V druhé řadě bych chtěl říct, že tohle dílko od Netflixu je jako celek kurva strašně krásný. Je to život. Strach. Bolest. Nenaplněné sny. Minulost. Démoni v nás. To není o strašidlech. To je o nás. Tohle musíš milovat. Tohle musíš vidět. Místy až nebeská hudba, zrovna poslouchám soundtrack a kolabuji (Beginning of the End Movement I je TOP shit pro všechny uplakánky jako já). A ta závěrečná skladba? Tož to drbu ty vole. Dneska jsem brečel. A jdu pokračovat. A tuším, že dnes uvidím ducha. Ještě však nevím v jaké podobě. Budu vás informovat. Love y'all. Sincerely, Jakub! <3

• 27.4.2018  10:37

Ahoj, jmenuju se Jakub a jsem alkoholik…….ježiš, špatná skupina, repete! Ahoj, jmenuju se Jakub a nikdy jsem neviděl svého tatu. Ty vole, dravec #sadstory, ale co to tu tlačíš, toto není pošta pro Tebe!?! Však ja vim, klid, jen říkám, že i přes celoživotní absenci mužského vzoru ze mě vyrostl pěkně mazanej výlupek. A prohlašuji se za právoplatné dítko Thanosovo. Můj nový papá mě totiž velmi zaujmul jeho vizí, cílevědomou myslí, trpělivostí a v neposlední řadě také citlivostí. Je sice poskládaný z jedniček a nul a fialový jak nevyzrálé švestky, ale já jsem to viděl v jeho očích a slyšel v jeho hlase. Co přesně? Toto - Jestli můžeš, drž se. Prosimťě drž se. Jsem tady. Jsem s tebou. To zvládnem. Tohle už jsem zažil. Tohle už jsem viděl. Stokrát. Tisíckrát. Tak ještě jednou. Zatni zuby, to dáme! Wow, díky papá, taková motivačka, cením! Víte, co teď robím? Malý chillin s thatou na kopcu u východu slunce #instatravel ti jebeeeeeeeee. A pro všechny hejtrz mé nové rodiny – radši bych byl ticho frajírci, lebo jediná možná výhra je tanec smrti s Thanosem. Nechtěěěěěěěěěl bych. Nic, jdem s tatou na jedno zrzavý a probrat nějaký život! Zdar! Papá, is that you?

• 17.3.2018  15:45
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

THIS IS THE SHIT MY DUDES!!! Španělé umí a ví, co je život #LAVIDALOCA. Seriál o jedné z nejpromyšlenějších loupeží všech dob, kterou však dojebe věc, kterou naplánovat nikdy nejde. Síla mnohem mocnější než všechno ostatní - AMOR, mis amigos, PUTO AMOR!! No a já sám, starý lišák, jsem se během seriálu zamiloval hned třikrát - my girl Tokio, my other girl Allison Parker a my mama girl Raquel. Vždy když se jedna z nich objevila na scéně (což bylo bohužel/bohudík furt), slova v mých básních začly hořet a následně drolit pro nevýznam a já nemohl odtrhnout oči z jejich víček. So cute, so beautiful, so *IN LOVE*. Co se týče seriálu z dějového hlediska, byl jsem napjatý jak drát....který je velmi napjatý! Jako....často jsem to musel stopnout a jít se projít po bytě, protože jsem to napětí fakt nedával. So crazy dude!!! Připomněl jsem si staré časy Prison Breaku nebo prvních serií Homelandu #goodolddays. Pouštěl jsem se do toho krapet nesvůj, vzhledem ke španělštině, ale ta parta loupežniků mi tak přirostla srdce, že jsem se stal mini španělem. Lil Kubito, wassup?! Milujem, nezapomenem, budem krást (od těch co kradou), budem riskovat, budem žít! Ciao Bella :*

• 14.12.2017  18:13

UPOZORNĚNÍ - TENTO KOMENTÁŘ OBSAHUJE VERY RAW AND UNTAINTED SLOVA. Toto je skutečná zpověď, kterou napsal sám život. Život dokáže být krutý jak kunda. Sám to vím. Proto se velmi rád odpoutávám od všední reality a ztracím se ve filmech a seriálech. Jsem movie/tv show lover jako lusk. Star Wars cením, ale nijak závažněji nehrotím. Bydlím s kamarádem, který je však s největší pravděpodobností jeden z největších fanoušků SW ve střední Evropě. A včerejší předpremiéra tohoto „výživného“ kousku ho zlomila navždy. V našem bytě je najednou tolik smutku, že se to dá normálně cítit, ohmatat. This shit real dude!! Já jsem ztratil 169 kč za lístek, on ztratil vše! To je pocit, který nechceš zažít. Ptal se mě prej, co bude dál? Co mu mám říct ty vole? Co na tohle prostě říct? No…řekl jsem mu, že to každý den bude o trochu lehčí, ale že prostě musí každý den vstát a zvládnout to. Pravdou však je, že dál nic nebude. NIC. Nic je dál. Všechno je v piči, Davide, promiň. Nedokážu Ti to říct do očí, ale jestli tohle čteš – I love you brother #nohomo. Nyní jsme oba ztracení v temnotě, každý z jiných důvodů, přesto together. Ale to je v pořádku, protože svět je plný stínů a když někdo říká, že se máme držet světla, neznamená to, že to je správná volba. V temnotě je svoboda, potenciál a poznání. Kurva já už zním jak nějaký SITHko. Mini recenze: that movie was weird as fuck maaan! Když točíte film a nejlepší scéna je rozbití vlečky, nebo tragače či koleček dvou žabích jeptišek, tak víte, že jste něco udělali špatně. Kurva to byla taková prdel, jak jim Rej rozmrdala tragač. Vrchol filmu. Emoce na max. Jinak ale trapas fakt, Disney vole. PeS: kamarád zakládá movement „Vraťte Star Wars lidem“, jehož hlavním cílem je svrhnout Miky Maus impérium, znásilnit a zapálit Kejtlin Kennedy #metoo a vrátit SW vám, obyčejným lidem. Pokud se budete chtít přidat, kontaktuje mě do pošty, dám Vám kontakt. Hoj!

• 14.9.2017  18:51
    Pokoj (2003)

I will stand in a way of a bullet, I will wander the forest of flames, I will climb the highest of mountains, just to show you I love you, I will....toť slova refrénu z písně, jež hrála při první z mnoha akward sex scenes. A taky to vyjadřuje moje pocity k tomuto geniálnímu braku, který jsem viděl teprve včera, ale nemůžu na to přestat myslet. Pořád se přiblble usmívám, cituju si v hlavě hlášky a přehrávám scény. Ono je to tak dokonalé! Tak nesmírně špatné! Ale kurva tak boží. A nejzvláštnější je, že i když je tento kousek považován za nejhorší film všech dob, mám strašnou chuť ho čeknout znova. A znova. A znova. Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc zjišťuji, kolik vrstev a symbolismu ten film má. Režisér, scénarista, producent a hlavní herec celého filmu Tommy Wiseau je fakt uplně mimo realitu, jebnutý jak sysel, ale naprostý drak. Všechna čest Tommy! Vůbec se netěším na Justice League, ani na Star Wars. Chci Disaster Artist, right here, right now. Nadšené ohlasy z festivalů, mini Oscars buzz, Franco Bros, Rogen, Alison Brie <3 ...kurva poďte mi!!! Jestli toho ufona dotáhnou až na Oscary, tak zkolabuju prostě. Dream come true! #ForTommy PeS: Ten song, co zmiňuju na začátku je TOOOOOOOP! I will, I wiiiiiiiiiiilll, IIIIIIIIIIII wiiiiiil! https://www.youtube.com/watch?v=ls9oL12iSaw

• 5.2.2017  21:18
    Bo Burnham: Make Happy (TV film) (2016)

"Come and watch the skinny kid with a steadily declining mental health and laugh as he attempts to give you what he cannot give himself." Right in the feels. Víc psát netřeba.

• 24.12.2016  15:59
    Mladý papež (TV seriál) (2016)

*Komentík dost možná obsahuje (ne)chtěný product placement* Mocné, skvostné, nádherné, rouhačské, sexy, dráždivé, vizuálně dechberoucí, hudebně vyladěné, emotivní, umělecké dílo. Jude Law hraje jako ďábel, což je paradox, protože hraje papeže. Papeže, který něvěří v Boha. Protože pokud v Boha věříte, nevěříte vlastně ničemu. Ani v nejšílenějších snech mě nenapadlo, že někdy přilnu k postavě papeže. Moment, ve kterém jsem se našel, připlul již v prvním díle, kdy si chtěl papež vychutnat svoji tradiční ranní Coca Colu Cherry Zero, avšak ve spíži byla pouze Cola Light, nad kterou náš Poup jen znechuceně odfrkl. Ani se mu nedivím. My, co máme vyladěné postavy, bifidus esencis shit, přece nebudem pit Lightku s malým obsahem cukru, ale pěkně Zero (0 % cukru, 100 % chuti). Je tam sice snůška takových sraček, že z toho dostanem nejspíš rakovinu, ale aspoň budem umírat jako fešáci! Ty ale co ta Eshter, brácho? Cudná holubička nepopsatelných půvabů. Při jejích scénách jsem neměl pevnou půdu(matraci) pod nohama ani klid v kaťatách. Love you big time girl! Thinking 'bout ya! <3 PeS: Aby těch superlativů nebylo málo, intro seriálu je jednoduše geniální a tak stylové, že jsem to nepobíral...ostatně, posuďte sami - https://www.youtube.com/watch?v=dPjW75fIbUo

• 16.12.2016  18:55

Kdysi dávno v předaleké galaxii se nám jedna partička rebelujících mládežníků vydá pro plánky Death Star. Nikdo nemusí přežít, to všichni moc dobře ví, ale raděj by položili život, než se poddali Impériu v čele s nejčernějším bráškou v galaxii - Lordem Vaderem a Císařpánem! A o tom prostě život je ne? Když to vypadá, že je vše ztracené, sázíme přesto vše na tu beznaděj a plavíme se proti proudu, dokud není přelomená každá kost v těle. "Vybuchující raketoplán je taky raketoplán", jak se hovorilo za mého mládí v předalekém maloměstě. Myšlenka toho všeho je, že to prostě mělo být moc dobrý, že jsem měl plakat, když se na konci chytli za ruce, vědíc, že to (ne)bude okay! Ale kdepaaaaaak. Místo emocí se dostavila únava a nuda. Vader pls, proč si zajebal až na konci? Vader pls, příště si vyjednej víc prostoru a ukaž nám, co všechno v Tobě je, chlapče jeden černej! #noracist Nevim, no, prostě jsem tu Sílu necítil, a to mám tři dioptrie aka téměř slepý jak ten ťamančík se švihákem z vrby! A tož tak no. PeS: Ten shot Vadera sledujícího ujíždějící loď, s vlajícím pláštěm v jemném vesmírném vánku a s rozjebaným světelným je priceless #instagoals PPeS: Chtěl bych ještě pozdravit své dobré kamarády, velké fanoušky, kterým se to moc líbilo a náš rozdílný pohled vyústil v rozpad přátelství. We had a good run, fellas! See you in another life!

• 30.11.2016  16:08

Tento film byl průměrnej. Už ale dost o filmu jako takovém, je čas lupnout si odpolední sklenice bílého suchého pozdní sběr a přihodit do vínku zase nějaký komentář, který narozdíl od většiny místních kritikou a trapákou skutečně tne do živého a nebojí se poskytnout bolestivou pravdu....která je následující: Mudlovský tuček Jacob, nositel stejného jména a duševního rozpoložení jako já, nikoliv však stejné váhy, byl zlatým středobodem tohto snímku. Kdyby byl býval hubený a hezký stavěný jako já, možná bych tento film zcenil víc #nohomo. Jinak jsem se v něm ale moc viděl. Nebezpečně prázdný život, smůla na každém kroku, všechno v píči. Když si pak skutečně na dně a přestaneš hledat něco lepšího, to lepší většinou přijde a najde si tě samo - v tomto případě Queenie. Nebezpečně půvabná, myslčtivá, svůdně rozkošná krevetka, které stačí se pousmát a víš, že si v hajzlu, protože ten úsměv chceš vídat every flippin day!!! Jenže pak se něco klasicky posere, třeba ti musí vymazat mysl, nebo tak, však to znáte! A pak v konečném důsledku to byla jen chvilková překážka a ono to přece jen bude dobrý...a dobrý to bylo. Aaaaaale jen ve filmu. Ve skutečnosti by jednou takhle Jacob spěchal v dešti domů a přes cestu by ji viděl, jak se nese ruku v ruce s jiným. A i když si ji jen matně pamatuje a cestu by mu pak zkřížila jiná pohledná dívčina, v srdci by věděl, že nikdy nebude jako dřív. A vo tom to celé je kurva. Na druhou stranu ale nejtemnější noci mají nejjasnější hvězdy, dámy a pánové a my všichni to společně zvládnem!! #TeamJacob #ProVšetkýchSkutočných PeS: Ne, nepřetekl mi pohár emocí. Zvládám svůj nadměrný přísun tohoto hořkosladkého likéru hihihi.

• 31.8.2016  20:58
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

Skrytý diamant letní sézony. Okay, shodneme se všichni, že léto vyhrálo Stranger Things, ale za něj definitivně řadím tenhle skvostík, bo je to pecka bez důvodných pochybností (get it?). HBO ludia maj na ty kriminálky prostě čuch a Night Of to jen potvrzuje. Skvostná osmidílná odysea muslimského hošíka, kterej byl v nesprávný čas s nesprávně krásnou dívkou s nepopsatelnýma očima v jejím nesprávně zařízeným bytě. A já mám k tomu bytu co říct, jelikož zrovna vybavuju svůj nový. Tento seriál ale není jen o tom ?neprávem? obviněném chlapci, ale i o karamelové právní zástupkyni, kterou ušlehal sám čokoládový pánbožko a o právním zástupci, kterého trápí ekzém na nohou. Jeho boj s touto nepříjemnou chorobou by vystačil na spin off "Já a mé zasraně olezené tlapy aneb už ani šulek mi nestojí". Občas mě zajímalo víc, jak se dařilo jeho nohám, než jak se daří našemu chlapci ve vězení. Ten mix deprese a bezmoci s občasnými šprťouchlaty byl prostě svěží a vyloženě me mrdá, že s těmi postavami již nesetkám. Ale budu vzpomínat jak můj brat Naz pod tím mostem Žorž Wošinktn pojebaným, kde to všechno začlo....jednou se tam aj vykalím, až pojedu za velkou louži. Viva Justice bitch ass niggas!

• 17.8.2016  20:07
    The Get Down (TV seriál) (2016)

Shaolin's the DJ that we call conductor 'cause Shaolin Fantastic is a bad Mother------. HOULY MOULY! This series is THE SHIT maaan! Nebýt politických a ouředních pletich, nářez od začátku do konce. Hudba je pro mě všechno (rozuměj beat mého srdce je sickest beat of them all!) a když zkrachovalej hudební producent mluvil o tom, že hudba je vlastně takovou veřejnou službou, pomáhající lidem song od songu, minutu po minutě, nemohl jsem nic než přikyvovat a jen jsem si uvědomil, že jsem tu správně. Začátky DJingu fascinující natolik, že zítra nabíhačka pro řádný sound system, pak do obchodu s deskami pro ty největší pecky na vinylu a po cestě domů ještě do papírnictví pro voskovku bo já to chci dělat pořádně a od podlahy jako ma mén Grandmaster Flash a Shaolin, ne jak zmrdi z Duplexu, Retra apod. Závěrečný DJ battle mimo planetu...no ustřelilo mi to gatě!!! Pátou hvězdičku si nechávám jako rezervu pro zbylých 6 částí, které se doufám vyrojí hned zkraje příštího roku, jinak mi mrdne! PeS: Mylene má tak nebezpečné křivky, že když by dovalila k lednici, tak moje sýry z Lidlu zezelenaj závistí! Love yoooou...you sexy bitch!:***

• 17.8.2016  18:26

Je na čase uvést věci na pravou míru – Sujsad Skwot za mě skvělý 4 hvězdy! Tu pátou jsem přihodil do vínku, abych motivoval Warner/DC mocipány k natočení Joker/Harley filmu. „LOL degen, si myslíš, že nějaká hvězdička pomůže, si hovno, nic nezměníš, zabij se“. Okay, ale ještě předtím tu budu sedět a doufat v můj sen, protože ma géél Margou a můj brat Jared byl fuckin mesmerizing a ultra hypnotizing! Svázaní dušemi v hněvu, zhnuseně se smějící okolnímu světu! MAD LOVE ‘til the end of the world. Miluju to a chci víc! O půvabech a půlkách slečny Robbie by se dalo napsat nespočet veršů, děkujme bohom, za to, že k nám sklouzla z nebe po zlaté niti. A k její prcce dodám jen to, že je podmanivá jako odraz měsíce v hladině a rád bych si na ní ustlal (tož co, lepší jak moj vypelichanej pilou!).

• 20.7.2016  20:24
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Strašně super dílko. I když jsem handsome and cool soplák from the 90s, věřím že v období 80s bych byl stejně tak cool and handsome, možná i víc, díky té nepřekonatelné atmošce, kterou 80s maj a kvůli který ji všichni milujou. Takže - 80s atmo a TOP 80s soundtrack? CHECK! Další věc, co byla strašně super, je příběh, protože je to prostě klasické dětské dobrodružství, které snad zažil každej...nebo aspoň já určitě. Jako hele...kdo nemá ve svém "To Do" listu odškrtnuto "Zachránil fellu z Údolí Stínů" nebo "Bojoval s příšerou z Údolí stínů" nebo "Cukroval s křehotinkou, která byla v Údolí stínů", jakoby nežil a je stále nevyzrálým šulkem, protože to jsou klíčové zážitky, co musí mít každej...himlhergot!!! Takže - příběh, co život napsal sám? CHECK! Je Nancy celkem cute? CHECK! Nechal bych si od ní cumlat malíček? CHECK! Chci druhou sérii? CHECK! Jebe mi? CHECK!

• 27.6.2016  23:00

Uh, ti šibe? Ty vogo, ještě, že mě nikdo neviděl, jelikož jsem se z tohoto filmu normálně složil jak zahradní křeslo. Tak jednoduše a taky tak ladně. Křivky mořské panny, moje láska z Dredda Olivia a její oslavný taneček a skvík, lavky, každé slovo, hudba, VŠECHNO!!!!!! Kurrrrrrrva to bylo tak hezký, hele, že, to nebyly jako chlapské slzy, ale normálně vodopády. Ale vůbec se nestydím, zítra to vybuším ve fitku a budu zas #BadBoy. Dokud neuvidím další film, který mě přetransformuje do zahradního nábytku. 'Til then then. #LáskaŽijeKurvaaaaaaaaaaa

• 9.6.2016  00:10

1) Film - Natočil muj brat Wanko opět strašnej horrrror? Asio, asi určitě jo. Sedím tu na zastávce celý spocený bo kurva uplně čekám jak na mě naběhne ten zmrd Valok aka znesvětitel aka rouhač aka markýz hadů. Dope přezdívky, to mu nechám, ale esli ho někdy potkám ty vole (což, jak se znám, je nevyhnutelné), tak se stěhuju na Saturn! Fuj kurva zmrd hnusny. 2) Shrnutí strašidel - a) Valok - no ježíšku na křižku táhni do píči ty zlotřilec zlotřilej!!! b) Crooked Man - nebohabojný kanonýr, se kterym bych aj pofelil c) Děda Lebeda - s dědkama nefelim! 3) Vzkaz pro Verku Farmigu - TAKE MY HAND, TAKE MY WHOLE LIFE TOO. 'CAUSE I CAN'T HELP FALLIN IN LOVE WITH YOU!!!

• 19.5.2016  20:22

(FEEL THE BEAT) => https://www.youtube.com/watch?v=qeMFqkcPYcg Sladké sny komiksových fans jsou vytvářeny na plátně, kdo jsem kurva já, abych to rozjebal. Viděl jsem desítky komiksových adaptací, dobráci na konci dne stejně dycky vyhrajou. Někeré jsou temnější, druhé malované a třetí třeba dabované (jebem dabing). Pointa je v tom, vole, že prostě deš ne, do svého multiplexu, jebneš na sedačku, otevřeš bramburky z Lidlu a Colu Zero z Alberta ve slevě (tož kurva malý popcorn za 80 kč ti mrdá CinemaCity vole, ja su z ulic) a užíváš si ty komixové hovna, protože je to prostě v pohodě a máš to rád, ne. Prostě život nás šprtů. Apokalyps se jako mohl ukázat víc, ještě když kurva s ním mám fotku na Instagramu, ale jako dalo se. Kdyby se jmenoval třeba Lil' Katastrofka nebo MiniPohromkis místo Apokalyps, tak bych řekl okay, ale také prízvisko si musíš zasloužit kurva. Tak příště. PeS: Zase jsem se nedostal na CSFD projekci. POMO to zas celé domotal do frasa. Dělej s tím něco, nikdo si je nezaslouží víc jak já.

• 15.5.2016  23:57
    Southbound (2015)

Černočerná noc uprostřed ničeho. Ubíhající silnice osvětlená světly auta. V rádiu zrovna končí ničím nevýrazný country song. V hlavě lítost a výčitky. Odškodné a odčinění. To je přece život ne? Ale ten další song je přímo pro Vás. Pro všechny ztracené duše běžící na trati k vykoupení a pro všechny hříšníky utíkající před minulostí, ale přesto směřující do té hořké temnoty před nimi. My všichni jsme na této nekonečné cestě. Na té beze jména a bez konce. Hledáme cestu ven z dneška do zítřejšího dne. Pokusí se vás zastavit, ale musíte si říct NASRAT a pokračovat dál. Protože toto je vaše cesta a dnes by to mohla být Ta noc, kdy konečně uprchnete před těmi zvrácenými démony jednou provždy. A já u toho budu s vámi, abych se ujistil, že skončíte tam, kde máte, protože na konci dne se každý pokouší najít cestu domů, right?. Song začíná hrát. PeS: Film jako dobrej a ten song pro vás/nás/mě si asi musím koupit do haše, bo zadarmiko nikde není a já na něho musím žhavit do lurev!!!!

• 4.4.2016  16:47

„Jsem psychopat, ale směrem nahoru. Jednou všichni zaplatíte za váš smích a moje slzy.“ Ma girl Olga mééén!! Konečně vím, co si napsat do popisku o sobě na Facebooku. Když jsem šel z kina, začal jsem pociťovat mírnou depresi. Při čekání na metro tento pocit sílil a hudba, kterou jsem si pouštěl, tomu silně napomáhala. Mysl se vydala na cestu, na kterou chodí každou bezesnou noc, a já byl opět na podivných místech s tisíci otázek v hlavě. Bez odpovědi. Obklopen lidmi, ale přesto sám a nepochopen. Olga mi připomněla, že se mnou není něco v pořádku. Jak dlouho zvládnu potlačovat ten nápor, kdo vie? Život…no hele buď chcípneš, nebo to nějak přežiješ, ale někdy je to fakt tvrdý. Tak pravil Oldžin fella Míra. Tak cheers brácho.

• 13.2.2016  14:49
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

Smícháš 20 naběraček bolesti s 10 menšími miskami bezmoci, zředíš pár kapkami šílenství, okořeníš pořádnou dávkou emocí v té nejčistší formě, zahustíš kravskou dávkou deprese (pro ty, co by skutečně chtěli vyzkoušet, tak kravská dávka je něco, s čím nepomohou antidepresanty ani antiperspiranty) a okořeníš nádhernou hudbou, jejíž noty museli psát sami andělé (Max Richter je pánboh https://www.youtube.com/watch?v=2n8bIBspMLY ). S Leftovers projdete očistcem, na jehož konci budete na život a svět kolem vás pohlížet zcela jinak. POZOR - doporučeno pouze pro lidi schopné projevit empatii a pro lidi, kteří s hrdiny filmů a seriálů dokáží naplno sdílet veškeré radosti i strasti (aka pokud vždy hrdě brečíš na konci Titanicu, udělej si laskavost a čekni tuto extraordinary Tv Show. EDIT after SERIES FINALE spoiler free - Je to tam! Poslední série této jedinečné show byla .....no...jsem beze slov. Tohle je prostě vrchol televize. Hra o trůny může mít pojebané draky a drahé triky, henkaj nějaké Narcos může mít drogy a Pablíta Escobarko, ale to je všecko k piči, když tam nemáš život! A tento seriál je asi největší život, co jsem viděl. Je to poezie. Je to skvost. Je to skrytý diamant televizní tvorby (a já jsem ho viděl before it was cool, heč)! Děkuju všem, co vytvořili tohle bezkonkurenční dílo. JEDNA Z NEJLEPŠÍCH VĚCÍ, CO JSEM V ŽIVOTĚ VIDĚL!!! PeS: Max Richter je prostě bratko a ujebal na konec další dělovičku - jdu plakat a vzpomínat. DĚKUJU. DĚKUJU STRAŠNĚ MOC! https://www.youtube.com/watch?v=aS0fGS6D_JI

• 17.12.2015  13:54

Mám před sebou vskutku dilema, protože nevím jestli jsem černoch nebo černokněžník (rozuměj Finn - The Black guy nebo Kylo Ren - The Knight of Ren). Shrňme si fakta pro Finna - je to černoch v předaleké galaxii, což je víceméně úkaz (palec hore), je jeblý jak já (palec hore), je velký zvíře, který se s nikym a s ničim moc nesere (palec hore), dost možná bude v dalších epizodách cukrovat s půvabnou křehotinkou Rey, jejíž úsměv by mohl ničit galaxie:*** (něco iné hore). Na druhou stranu má na hovno vlasy a má astma. Obdivovatel dědko Vadera můj rytířský bratko Kylo Ren má epik majestátní vlasovou hřívu (palec hore), život ho mate a dusí v sobě mnoho hněvu a bolesti (ze života, proto palec hore), má hlas jak správný dravec (palec hore) a homemade mečisko mu vrčí jak bizon (palec hore). Co bych vytkl jsou jeho poněkud králičí přední zuby. Takže pro Finna - 3 palce a 1 šulek hore/dva palce dole, Kylo Ren - 4 palce hore/1 dole. Neurčil jsem si kolik bodů má šulek, takže jsem tam kde sem byl do picziiiiiii. No mám rok a půl na rozmyšlení, snad to rozčísnu. Takže STAR WARS epizodkiss VII - nevím, kdo jsem....pecka jak cipísek....husí pokožka jak kachna.....miluju tu mou sladkou Rey Rey a chtěl bych vrnět u jejího krčku jak meč mého bratka Kylo Rena nunynuny:**....a možná na to pudu v nedělu znova, csssssssssssssssss Ti jebe?

• 13.9.2015  21:17
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Nepředstírat bolí a my jsme zbabělci. FUCK the society!! Tento citát je život víc než slovo život sám. Za svůj život jsem chtěl být anarchista, rocker, rapper, pilot kosmické lodi, kurátor, trpaslík, elf, psanec, motorkář, real genstrz, dobrý syn, inteligentní vězeň, který uteče z vězení, terorista, agent CIA co nahání teroristy, Temný rytíř, Profesor Xavier, Hannibal Kanibal, Jack Dawson, Dean Winchester, Sherlock Kambrbeč, doktor, Doktor, Niki Lauda nebo James Hunt(to už nevim) pak vole to máš ještě Texaský masakr motorovou pilou jsem chtěl byt, mrdlý úředník, který po nocích zabíjí ženské, výrobce figurín, který je dělá z dívek, lulek, Viking Lothbrok, policajt v důchodu, kterého zavolají na jednu poslední prácičku, soukromý očko, finanční poradce, DJ, John Connor, chirurg na počátku 20.století, Tony Montana, Pokrevný bratr, Mistr Býn, Kenny, Slepičí úlet, Mikuláš, Ted, Snouborďák, Rafťák, Podvraťák, Feťák, sexbomba od vedle, Frank ze Tří kamarádů a Jerryho a pak myslím, že aj vlk nebo divočák. No a po tomto seriálu chci být real hacker, tak jdu študýrovat html kódy a hovna. Do konce zaří shodím CSFD a převezmu velení - žádné reklamy, sexy obrázky, život, kokina!!

• 23.4.2015  22:25
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Pár plků k seriálu - Inu, příjemná podívaná, občas mnoho zbytečných plků, ale jinak ze života jak lusk. Kurva když KinderMaxiKING...Pin vystupoval v posledním díle z dodávky a šel, tak to jsem sem málem vyvrátil ze židle jak seňor Foggy a přísahal si, že se musím nechat zatknout a transportovat v obrněném voze, abych z něj pak mohl vyjít jak pravý tygr aka jako Wilson!!!! Nech mu nejebe!! Vyznání lásky Vanesse "Kingpin" Fisk - Příchod Vanessy do prázdné restaurace na druhé rande s Willým mě pohltil a následně přinutil k tomuto doznání (jsem uplný Casanova jak seňor Foggy). Byl to snad ten její přirozený šarm jež symbolizoval to, co mě začlo sužovat a polehounku k ní táhnout. Její krása mě tahá do nitra, do nicoty a zpět mlčky jsem pokaždé vhozen a najednou jsem jen malý kluk... zamilovaný až po uši. Tak jsem se cítil pokaždé, když jsem ji viděl přicházet na scénu. Love you Van!! PeS: DC je stejně lepší. Jako tak kolem a kolem. Marvel má jen "mojeho tatu" Thanosa (který je stejně furt v prdeli) a nyní seňora Foggyho, ostatní jsou hovna. Počkajte, až dojebem s Batmanem, se ojebete, budete bleedovat Kal-El. PPeS: Ale jako Superman je taky dravec! PPPeS: Zdravím FanKalEl:DDD

• 2.4.2015  11:34

"It's been a long day without you my friend and I'll tell you all about it when I see you again." Jako vrchní CSFD uplakánek a cíťa slavnostně prohlašuji, že rozloučení se stokárem Paulem bylo vskutku nádherné. V kině jsem slzné vodopády zadržel, abych si udržel genstrz status mezi mou smečkou, ale když jsem pak doma nažhavil ten záverečný track a zavřel oči, tak už to jelo. Pravý život! Film jako celek byl taky přímo ze života, nevím co všichni jebou, že to popírá fyzikální zákony a podobně - nevím kde žijete, ale u nás v bloku to tu léce jak muchy kolem hoven(jako auta létaj, viš jak). Já až si jednou pořídím auto a k tomu konečně po tolika letech i ten řidičák(nebo naopak, uvidim), tak první co udělám bude, že proletím obchodním centrem jak lusk, klasika (i když popravdě jako první věc, co udělám, určitě bude, že zajedu do prvního rygóla a z tama už se nevyjebu...taky klasika). Nic nebudem z toho robit zbytečnou drámu, jednou taky zaklepu na nebeskou bránu, vyhledám Paula a projedem čtvrt míli jak nečestnou dámu, nech ti nejebeeeeeeeeee, trapné rýmy jak lusk, ale Paul! Tento koment je navždy Tvoj.

• 30.3.2015  16:54
    The 100 (TV seriál) (2014)

Jasné vole, skupinka sto mladých pártylidiček dojde po 97 letech na zem a jeden z nich se prohlásí za vedoucího a všeci tupě následují. Okay, neřeknu kdyby jeho chování a rozhodnutí zaváněli po kvalitní strategii, přímočarosti, upřímnosti a podobně. Ale ne! Ale NE! On si sere do huby 24/7, jmenuje se jak kretén (Bellamy, ti jebe?) a chce chránit svou sestru. Nejhorší je, že v tomto seriálu, chce každý každého chránit kurva...a víte co z té ochrany vzešlo? Na konci první série je ze stovky tak sotva padesátka. Inu, kvalitní to vůdce, chránil jak lusk. Ty vole, jesti mi někdo řekne, že něco udělal, protože mě chtěl ochránit, tak normálně zešílím a urvu si hlavu! Ne prostě!!! A hlavní hrdinka..no to je kapitola sama o sobě. Blondýnka, modré oči, bílá barva pleti - typický árijec, HITLERjugend ti jebe. A kdo umře mezi prvníma? No černoch přeceeee, jasnéééé vole. A aby ho ponížili ještě víc, tak ho zabije malá holka..no jasná páka vole. A kdo z celé stovky umí s technikou? No kdo asi...japonec vole Toshiba. Kdo jiný že....v piči prostě. Ale kolem a kolem, docela dobrej seriál. 75 % PeS: Nazi hlavní hrdinka je super, když se ji ve větru pohupují přednosti, to vždy slavím.

• 30.3.2015  16:41
    Glee (TV seriál) (2009)

Neviděl jsem všechny díly, ale ty zásadní jo! Dobře jsme si zabékali za ty roky haštak I Lived. Nejlepší postava - ten invalida na vozejku.

<< předchozí 1 2 3 4