terrore

terrore

Itálie
Jsem blázen do Itálie a vše kolem ní. Miluju italská jídla, auta, vlaky, památky, historii a samozřejmě filmy a seriály.

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 15.6.2019  20:14
    Mamma Mia! (2008)

Nesnáším Abbu. Tím, jsem řekl všechno.

• 19.5.2019  21:07
    Klec (TV film) (2019)

Komorní thriller se skvělou Bohdalovou a neméně skvělým Hádkem. Klobouk dolů před paní Bohdalovou. Nikdy jsem nepochyboval o její herecké kvalitě, ale v jejím věku takovou roli to není žádná legrace.

• 17.5.2019  11:37
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Myslíte, že je něco špatně když se u komediálního seriálu nejen že nesmějte, ale chvílemi se i cítíte trapně, že se na něco takového i díváte?? Toto je přesně můj pocit z tohoto seriálu kterej je tak blbej, že ho až lituju.

• 16.5.2019  16:02
    Hra o trůny - Zimohrad (S08E01) (epizoda) (2019)

Jak vás taková blbost může bavit. Vždyť to je pohádka a ještě navíc blbá.

• 7.5.2019  20:59

No strašný. Nuda, blbost, bez nápadu. BBC se nám pěkně zhoršila.

• 5.5.2019  07:53
    Pátrání (2018)

Nuda. Film bude bavit ajťáky nebo dnešní mládež závislou na netu, ale já (naštěstí) patřím mezi ty lidi, co netu nikdy nepropadli a proto ten film jde úplně mimo moje myšlení. Vydržel jsem prvních 20min.

• 17.4.2019  09:04
    Živé terče (TV seriál) (2019)

Seriály od ČT jsou všechny na jedno brdo. Pořád ti samí herci kteří rotují ze seriálu do seriálu a pouze mění role. Nebylo by už načase se pustit do mezinárodních projektů s neokoukanými tvářemi?? Jako to dělají RAI, BBC nebo ZDF?! Taky bych změnil žánry - pořád dokola krimi. Co takhle horor? Scifi? Drama?

• 16.4.2019  00:37
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

To je volovina. Nuda. Blbost.

• 11.4.2019  17:09
    Paprika (1991)

Chlapi, co si budeme vykládat. Kdo nehonil u tohoto filmu aspoň jednou jakoby nebyl. :)

• 3.4.2019  21:32
    Molo (TV seriál) (2019)

Vyloženě volovina. Kdyby v seriálu bylo tolik napětí jako laciné erotiky, tak je to paráda. Ale není. Příběh se tváří jako psychothriller, ale je to obyčejné drama dvou žen - manželky a milenky. Je to taková telenovela. Nuda.

• 14.3.2019  08:30
    Skleněný pokoj (2019)

Nuda. Film o nejake vile ktera se tedy chlubi, ze je na seznamu Unesco, ale to, ze je vizualne hnusna jako noc uz je vlastne jedno. Pro me pribeh o nicem. Film se tvari jako svetovy s mezinarodnim obsazenim, ale to mezinarodni obsazeni ve skutecnosti malokdo zna. Takze za mne se zazitek nekonal. Naopak konala se nuda.

• 12.3.2019  23:21

Krása. Prostě Itálii nikdo nepřekoná. Snad se tohoto pořadu dočkám i v češtině.

• 12.3.2019  19:18
    Il Capitano Maria (TV seriál) (2018)

Jsem rád, že aspoň slovenská RTVS se hojně věnuje italské televizní tvorbě od RAI. Zato ČT miluje jenom chladné severské seriály které jsou na jedno kopyto. Tento seriál je spíše rodinný, tak trochu o životě, trochu o lásce, trochu krimi... Není to na Oscara, ale na pohodový večer postačí.

• 5.3.2019  15:37

Paráda. Co dodat. Prostě RAI opět ukázala, že dokáže konkurovat americké televizní tvorbě. Začátek se sice trochu táhl, ale asi to bylo potřeba, aby divák pochopil detaily. Super.

• 28.2.2019  20:39

Tak to je špatný. Jedna hvězda za vizuální styl. Film je totiž hodně barevnej. A to je všechno.

• 27.2.2019  21:08
    Still/Born (2017)

Paráda. Skvělý horor se vším všudy. Je sice pravda, že trochu působí minimalisticky a komorně, ale to není v tomto případě vůbec na škodu. Film je napínavý od začátku do konce. Hlavní představitelka hraje "šílenou" matku bravurně a musím pochválit i kvalitní kameru a bezchybnou atmosféru.

• 23.2.2019  12:10
    Festival di Sanremo (TV pořad) (1951)

V Sanremu vystoupilo na 280 mezinárodních hostů, někteří z nich i jako soutězící. Výběr těch, kteří se zapsali do historie festivalu: Kate Bush, Barry White, Kiss , Peter Gabriel, Queen, Culture Club , Duran Duran, Frankie Goes To Hollywood, Spandau Ballet, Whitney Houston, Europe, Paul McCartney, Elton John, Joe Cocker, Bon Jovi, Ray Charles, Eros Ramazzotti, Zucchero, Ricchi e Poveri, Albano a Romina Power Alanis Morisette, Aerosmith, Cher, Ricky Martin, Jamiroquai, Bryan Adams, Lionel Richie, Phil Collins, Depeche Mode, Bruce Springsteen, Celine Dion, David Bowie, Madonna, REM, Mariah Carey, Tina Turner, Michael Jackson, Roxette, Metallica, Backstreet Boys Shakira, Jennifer Lopez, Take That, Blur, Spice Girls, U2, Robbie Williams, Oasis, Eurythmics, Andrea Bocelli, Il Volo, Beyonce, One Direction, Ellie Goulding, Mika, Nelly Furtado, Skunk Anansie, Ed Sheeran a dalšíate Bush, Barry White, Kiss , Peter Gabriel, Queen, Culture Club , Duran Duran, Frankie Goes To Hollywood, Spandau Ballet, Whitney Houston, Europe, Paul McCartney, Elton John, Joe Cocker, Bon Jovi, Ray Charles, Eros Ramazzotti, Zucchero, Ricchi e Poveri, Albano a Romina Power 90.léta: Alanis Morisette, Aerosmith, Cher, Ricky Martin, Jamiroquai, Bryan Adams, Lionel Richie, Phil Collins, Depeche Mode, Bruce Springsteen, Celine Dion, David Bowie, Madonna, REM, Mariah Carey, Tina Turner, Michael Jackson, Roxette, Metallica, Backstreet Boys 2000 až do současnosti: Shakira, Jennifer Lopez, Take That, Blur, Spice Girls, U2, Robbie Williams, Oasis, Eurythmics, Andrea Bocelli, Il Volo, Beyonce, One Direction, Ellie Goulding, Mika, Nelly Furtado, Skunk Anansie, Ed Sheeran a další Zdroj: Wikipedia

• 22.2.2019  20:27

No, asi takhle: je to typický komerční horor u kterého není potřeba přemýšlet jak, co a proč, ale stačí se jenom dívat. Atmosféra filmu není špatná, ale myslím si, že díky prostředí ve kterém se film odehrává, z toho mohli tvůrci vytřískat mnohem víc. Na jedno podívání ok, ale nečekejte nic zvláštního.

• 19.2.2019  15:08
    MOST! (TV seriál) (2019)

Co napsat... Trapný. Trapas. Seriál který stojí a padá na vulgaritách. Jestli je toto nejlepší český seriál, tak pak bych se styděl být Čechem.

• 15.2.2019  09:36

Rami Malek ze sebe vydal skutečně maximum a musím uznat, že mu role Mercuryho šla velmi dobře. Proto ta jedna hvězda. Jinak je to pro mě nuda. Film je bez emocí, bez zvratů, bez příběhu, prostě nuda. V podstatě dokola posloucháte ohrané písničky skupiny Queen. Na to mi stačí rádio. Úspěch filmu těží z obrovské fanouškovské základny Queenů, ale těm by se film líbil i kdyby tam byl monoskop a do toho by se pouštěly hity Queenů. Asi proto, že nejsem fanoušek Queenů (líbí se mi tak 2 písně), tak se na film dívám jinýma očima a mě se nelíbil.

• 14.2.2019  20:41
    La casa de papel (TV seriál) (2017)

Nuda. Nuda. Nuda. Náročný. Nuda.

• 8.1.2019  13:21
    Mafie vraždí jenom v létě (TV seriál) (2016)

V podstatě se jedná o první seriál co si dělá z mafie legraci - i když je pravda, že o mafii jako takovou v seriálu moc nejde. Je to taková oddychovka, občas pobaví, občas zvážní... Nahoru dolů. Nicméně seriál je spíše pro ženy.

• 6.1.2019  16:55

Já tento film považuji za velmi dobrý. Ne za úplně dokonalý, ale dobrý ano. Celkově je film velmi dobře natočen i zahrán a i celkové zpracování příběhu je zajímavý a já se nebojím napsat, že to je oficiálně první československý thriller jak má být.

• 16.12.2018  20:18

Lidi, jste se snad zbláznili, ne? Nebo jste všichni děti?? Taková volovina, že jsem vydržel sotva 20min. Jednu hvězdu za pěknou animaci, jinak blbost. To zaujme tak 7-10ti letý dítě anebo nevyzralí lidi.

• 16.12.2018  19:22

Krása. Tento seriál by měl být vzorem pro všechny televize.

• 15.12.2018  08:15

Seriál není určen pro milovníky "Slunce, sena...". Je to náročný seriál u kterého je potřeba se zamyslet a vžít se do jednotlivých postav. Pokud se to divákovi podaří, tak si může být jistý, že ho seriál dostal a doslova vcucl do děje. Je pravda, že v některých dílech jsou trochu hluchá místa která se táhnou, ale z celé série to může dělat max 10 minut.

• 13.12.2018  17:04
    Tvář vody (2017)

Co na to říct. Odpad! Jestli si kvůli takovým paskvilům platím dvě kila za HBO, tak ještě párkrát a končím.

• 28.11.2018  09:19

Ten konec neměl chybu. Takhle se zrodila camorra

• 19.11.2018  21:24
    Geniální přítelkyně (TV seriál) (2018)

Nezvykle natočený, pomalý, ale o to více výborný seriál od italské RAI a HBO. Přiznám se, že chvílemi jsem měl husinu a měl jsem pocit, že sleduju psychothriller. Seriál má slušnou atmosféru a musím uznat, že dětské herečky to zvládly na výbornou. Nicméně si myslím, že seriál je spíše pro náročnější diváky a asi příliš nezaujme běžného diváka který je krmen americkou tvorbou od HBO. Do seriálu je potřeba se opravdu vžít a sledovat jej pozorně od prvního dílu. -- Povedl se i hudební doprovod který výrazně podkresluje celý seriál.

• 12.11.2018  14:23
    Il Confine (TV film) (2016)

Příjemná minisérie pro inteligentní diváky. Ti jednodušší tomu rozumět nebudou a dají to najevo stupidním a vulgárním komentářem.

<< předchozí 1 2 3 4