terrore

terrore

Itálie
Jsem blázen do Itálie a vše kolem ní. Miluju italská jídla, auta, vlaky, památky, historii a samozřejmě filmy a seriály.

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 2.12.2017  20:03
    Abattoir (2016)

Docela pekny horor. Je napinavy a i kdyz je pomerne dejove zamotany, ma logiku. Film potesi predevsim milovniky suspence a necekanych lekacek.

• 1.9.2018  18:11
    Agnelli (2017)

Výborný dokument o člověku který významně přispěl k ekonomickému boomu Itálie a udělal z ní jednu ze sedmi největších ekonomik světa (G7).

• 5.6.2017  07:22
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Hmm, hodnocení 88% tak je mi jasný, kdo hodnotí filmy na csfd. Prostě ajťáci. Trapnější seriál jsem neviděl. To je lepší Ordinace.

• 23.4.2017  08:50

Nádherná hudba, nádherná Itálie. K této zemi prostě patří hudba a romantika.

• 27.12.2017  12:26
    Anděl Páně (2005)

Film (zamerne nerikam pohadka) co v podstate ironizuje nad Bibli a dela si legraci ze vseho, co je svate. Ono, uprimne, dalo se cekat, ze v zemi kde je 80% ateistu drive nebo pozdeji vznikne podobny film. Pevne doufam, ze film neprekroci hranice Ceskoslovenska a budou se nad timto filmem bavit pouze Cesi a Slovaci. Ja jsem mentalitou a hlavou spise na zapade, takze me nebavil. To stejne plati i pro druhy dil.

• 27.12.2017  12:28
    Anděl Páně 2 (2016)

Film (zamerne nerikam pohadka) co v podstate ironizuje nad Bibli a dela si legraci ze vseho, co je svate. Ono, uprimne, dalo se cekat, ze v zemi kde je 80% ateistu drive nebo pozdeji vznikne podobny film. Pevne doufam, ze film neprekroci hranice Ceskoslovenska a budou se nad timto filmem bavit pouze Cesi a Slovaci. Ja jsem mentalitou a hlavou spise na zapade, takze me nebavil. To stejne plati i pro prvni dil.

• 9.2.2018  09:00

Film není špatný. Řekl bych, že má docela dost originálních gore scén. Moc se mi líbila italština která zní opravdu pěkně. Krásný jazyk z kterého šel místy strach...

• 31.10.2018  15:22

Skvělá italská komedie která si dělá srandu z chudých i bohatých. Komentář 'sluníčka2' je absurdní.

• 15.2.2019  09:36

Rami Malek ze sebe vydal skutečně maximum a musím uznat, že mu role Mercuryho šla velmi dobře. Proto ta jedna hvězda. Jinak je to pro mě nuda. Film je bez emocí, bez zvratů, bez příběhu, prostě nuda. V podstatě dokola posloucháte ohrané písničky skupiny Queen. Na to mi stačí rádio. Úspěch filmu těží z obrovské fanouškovské základny Queenů, ale těm by se film líbil i kdyby tam byl monoskop a do toho by se pouštěly hity Queenů. Asi proto, že nejsem fanoušek Queenů (líbí se mi tak 2 písně), tak se na film dívám jinýma očima a mě se nelíbil.

• 24.6.2019  10:15
    C'era una volta Studio Uno (TV seriál) (2017)

Je to takový zajímavý rodinný příběh o vzniku italské televize Rai, tedy její počátky když začínala s televizní zábavou a tak dále. Od ní pak vzešlo i několik mezinárodních celebrit. Dobře natočené, sympatičtí herci a pěkná hudba. Ale na Oscara to není.

• 3.1.2018  12:33
    Chapadla korupce (TV seriál) (2011)

Napinavy krimi serial.

• 14.10.2017  23:00

Ja uz jsem si bohuzel zvyknul na to, ze jakmile nejaky film na csfd ma pod 50% vetsinou se mi libit bude a naopak nad 80% se mi libit nebude. No a tedy samozrejme tento film se mi libil hodne. Je to proste typicky thriller. Pokud tedy mate radi napeti a do toho i solodni herecke vykony, film vas bavit bude.

• 17.7.2019  09:01
    Duch jezera (2004)

Film se mi líbil. Je to klasická vyvražďovačka. Nechápu tak nízký hodnocení. Ale to je tady normální. Nikdy se nespoléhej na hodnocení a udělej si sám úsudek až po shlédnutí. Kolikrát se mi líbil film s hodnocením pod 30% a naopak se mi vůbec nelíbil film s hodnocením nad 80%

• 3.9.2018  10:58

Jeden z mála filmů ze kterého mám zvláštní pocit. Já jsem většinou přímý divák a buď se mi film líbí anebo nelíbí. U tohoto filmu ale nevím. Na jedné straně má film hustou atmosféru, opravdu dobré herecké výkony, zajímavý děj, ale na druhou stranu je film nelogický, divákovi nepodává žádné vysvětlení (a pokud ano, velmi strohé), hlavně začátek se docela táhl... No nevím. Není to špatný film, ale ani výborný. Možná, kdyby si s filmem pohrál někdo zkušenější výsledek by byl jiný. Lepší?

• 6.1.2019  16:55

Já tento film považuji za velmi dobrý. Ne za úplně dokonalý, ale dobrý ano. Celkově je film velmi dobře natočen i zahrán a i celkové zpracování příběhu je zajímavý a já se nebojím napsat, že to je oficiálně první československý thriller jak má být.

• 3.5.2017  19:54

Pěkný. Skvělá hudba. Pocta hororům 80 let. Napětí to mělo a to je důležitý.

• 23.2.2019  12:10
    Festival di Sanremo (TV pořad) (1951)

V Sanremu vystoupilo na 280 mezinárodních hostů, někteří z nich i jako soutězící. Výběr těch, kteří se zapsali do historie festivalu: Kate Bush, Barry White, Kiss , Peter Gabriel, Queen, Culture Club , Duran Duran, Frankie Goes To Hollywood, Spandau Ballet, Whitney Houston, Europe, Paul McCartney, Elton John, Joe Cocker, Bon Jovi, Ray Charles, Eros Ramazzotti, Zucchero, Ricchi e Poveri, Albano a Romina Power Alanis Morisette, Aerosmith, Cher, Ricky Martin, Jamiroquai, Bryan Adams, Lionel Richie, Phil Collins, Depeche Mode, Bruce Springsteen, Celine Dion, David Bowie, Madonna, REM, Mariah Carey, Tina Turner, Michael Jackson, Roxette, Metallica, Backstreet Boys Shakira, Jennifer Lopez, Take That, Blur, Spice Girls, U2, Robbie Williams, Oasis, Eurythmics, Andrea Bocelli, Il Volo, Beyonce, One Direction, Ellie Goulding, Mika, Nelly Furtado, Skunk Anansie, Ed Sheeran a dalšíate Bush, Barry White, Kiss , Peter Gabriel, Queen, Culture Club , Duran Duran, Frankie Goes To Hollywood, Spandau Ballet, Whitney Houston, Europe, Paul McCartney, Elton John, Joe Cocker, Bon Jovi, Ray Charles, Eros Ramazzotti, Zucchero, Ricchi e Poveri, Albano a Romina Power 90.léta: Alanis Morisette, Aerosmith, Cher, Ricky Martin, Jamiroquai, Bryan Adams, Lionel Richie, Phil Collins, Depeche Mode, Bruce Springsteen, Celine Dion, David Bowie, Madonna, REM, Mariah Carey, Tina Turner, Michael Jackson, Roxette, Metallica, Backstreet Boys 2000 až do současnosti: Shakira, Jennifer Lopez, Take That, Blur, Spice Girls, U2, Robbie Williams, Oasis, Eurythmics, Andrea Bocelli, Il Volo, Beyonce, One Direction, Ellie Goulding, Mika, Nelly Furtado, Skunk Anansie, Ed Sheeran a další Zdroj: Wikipedia

• 3.5.2017  21:05
    Flashdance (1983)

Skvělá hudba italského filmového skladatele Morodera.

• 10.9.2018  21:39
    G. Verdi: Rigoletto (TV film) (2010)

Celý přenos vysílala a natočila italská státní televize RAI. Žádná jiná televize se nikdy nepokusila o podobnou věc. Kdo umí ten umí.

• 19.11.2018  21:24
    Geniální přítelkyně (TV seriál) (2018)

Nezvykle natočený, pomalý, ale o to více výborný seriál od italské RAI a HBO. Přiznám se, že chvílemi jsem měl husinu a měl jsem pocit, že sleduju psychothriller. Seriál má slušnou atmosféru a musím uznat, že dětské herečky to zvládly na výbornou. Nicméně si myslím, že seriál je spíše pro náročnější diváky a asi příliš nezaujme běžného diváka který je krmen americkou tvorbou od HBO. Do seriálu je potřeba se opravdu vžít a sledovat jej pozorně od prvního dílu. -- Povedl se i hudební doprovod který výrazně podkresluje celý seriál.

• 15.12.2018  08:15

Seriál není určen pro milovníky "Slunce, sena...". Je to náročný seriál u kterého je potřeba se zamyslet a vžít se do jednotlivých postav. Pokud se to divákovi podaří, tak si může být jistý, že ho seriál dostal a doslova vcucl do děje. Je pravda, že v některých dílech jsou trochu hluchá místa která se táhnou, ale z celé série to může dělat max 10 minut.

• 28.11.2018  09:19

Ten konec neměl chybu. Takhle se zrodila camorra

• 16.12.2018  19:22

Krása. Tento seriál by měl být vzorem pro všechny televize.

• 7.5.2019  20:59

No strašný. Nuda, blbost, bez nápadu. BBC se nám pěkně zhoršila.

• 20.11.2017  21:11
    Gerald's Game (2017)

No to byla teda blbost...

• 19.6.2018  21:21
    Ghostland (2018)

Nudný, nezajímavý film.

• 28.2.2019  20:39

Tak to je špatný. Jedna hvězda za vizuální styl. Film je totiž hodně barevnej. A to je všechno.

• 16.4.2019  00:37
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

To je volovina. Nuda. Blbost.

• 16.5.2019  16:02
    Hra o trůny - Zimohrad (S08E01) (epizoda) (2019)

Jak vás taková blbost může bavit. Vždyť to je pohádka a ještě navíc blbá.

• 8.11.2018  23:50
    Il Cacciatore (TV seriál) (2018)

Další ze skvělých seriálů od RAI. Tentokrát se jedná o opravdu surový seriál z mafianského podsvětí který míchá thriller, akci i drama. Trochu mi připomíná severské seriály, ale s italským stylem. Premiéru seriálu jsem viděl na kanálu RAI 2.

<< předchozí 1 2 3 4