terrore

terrore

Itálie
Jsem blázen do Itálie a vše kolem ní. Miluju italská jídla, auta, vlaky, památky, historii a samozřejmě filmy a seriály.

2 body

• 16.12.2018  19:22

Krása. Tento seriál by měl být vzorem pro všechny televize.

• 15.12.2018  08:15

Seriál není určen pro milovníky "Slunce, sena...". Je to náročný seriál u kterého je potřeba se zamyslet a vžít se do jednotlivých postav. Pokud se to divákovi podaří, tak si může být jistý, že ho seriál dostal a doslova vcucl do děje. Je pravda, že v některých dílech jsou trochu hluchá místa která se táhnou, ale z celé série to může dělat max 10 minut.

• 13.12.2018  17:04
    Tvář vody (2017)

Co na to říct. Odpad! Jestli si kvůli takovým paskvilům platím dvě kila za HBO, tak ještě párkrát a končím.

• 28.11.2018  09:19

Ten konec neměl chybu. Takhle se zrodila camorra

• 19.11.2018  21:24
    Geniální přítelkyně (TV seriál) (2018)

Nezvykle natočený, pomalý, ale o to více výborný seriál od italské RAI a HBO. Přiznám se, že chvílemi jsem měl husinu a měl jsem pocit, že sleduju psychothriller. Seriál má slušnou atmosféru a musím uznat, že dětské herečky to zvládly na výbornou. Nicméně si myslím, že seriál je spíše pro náročnější diváky a asi příliš nezaujme běžného diváka který je krmen americkou tvorbou od HBO. Do seriálu je potřeba se opravdu vžít a sledovat jej pozorně od prvního dílu. -- Povedl se i hudební doprovod který výrazně podkresluje celý seriál.

• 12.11.2018  14:23
    Il Confine (TV film) (2016)

Příjemná minisérie pro inteligentní diváky. Ti jednodušší tomu rozumět nebudou a dají to najevo stupidním a vulgárním komentářem.

• 8.11.2018  23:50
    Il Cacciatore (TV seriál) (2018)

Další ze skvělých seriálů od RAI. Tentokrát se jedná o opravdu surový seriál z mafianského podsvětí který míchá thriller, akci i drama. Trochu mi připomíná severské seriály, ale s italským stylem. Premiéru seriálu jsem viděl na kanálu RAI 2.

• 31.10.2018  15:22

Skvělá italská komedie která si dělá srandu z chudých i bohatých. Komentář 'sluníčka2' je absurdní.

• 10.9.2018  21:39
    G. Verdi: Rigoletto (TV film) (2010)

Celý přenos vysílala a natočila italská státní televize RAI. Žádná jiná televize se nikdy nepokusila o podobnou věc. Kdo umí ten umí.

• 8.9.2018  22:29

Nadherně natočené, výborná práce italské televize RAI. A samozřejmě nádherné kulisy amfiteátru. Více takových pořadů!

• 3.9.2018  10:58

Jeden z mála filmů ze kterého mám zvláštní pocit. Já jsem většinou přímý divák a buď se mi film líbí anebo nelíbí. U tohoto filmu ale nevím. Na jedné straně má film hustou atmosféru, opravdu dobré herecké výkony, zajímavý děj, ale na druhou stranu je film nelogický, divákovi nepodává žádné vysvětlení (a pokud ano, velmi strohé), hlavně začátek se docela táhl... No nevím. Není to špatný film, ale ani výborný. Možná, kdyby si s filmem pohrál někdo zkušenější výsledek by byl jiný. Lepší?

• 1.9.2018  18:11
    Agnelli (2017)

Výborný dokument o člověku který významně přispěl k ekonomickému boomu Itálie a udělal z ní jednu ze sedmi největších ekonomik světa (G7).

• 17.8.2018  10:11
    Jeden den v Německu (2015)

Německo - ničím nezajímavá země. Oproti Itálii nebo Francii żádné unikátní památky, žádný luxus, hnusná kuchyně, hroznej jazyk. Kdyby Německo nemělo love, tak neštěkne ani pes...

• 27.7.2018  00:00

Nádherná, bohatá země. Sami vidíte, že pokud se věci dobře vysvětlí, není nic horké jak to vypadá.

• 26.7.2018  23:11
    Stephanie (2017)

Skvělý horor. Film má atmosféru a napětí od začatku až do konce. Samozřejmě že zdejší šašci co chodí spát s pocitem, že filmu rozumí, opět nezklamali a klasika v podobě nízkého hodnocení se pravidelně opakuje, ale na to se za poslední léta na čsfd musíme zvykat. Bohužel.

• 20.7.2018  21:59
    Taj Mahal (2015)

Poměrně dobrý thriller se solidní atmosférou. Zdejší burani ohodnotili film Tiché místo pěti* a tento film má sotva 43%. Přitom tenhle film má atmosféru, napětí a navíc se reálně odehrál. Začátek je sice pomalejší a asi by se dalo celkově z filmu více vydolovat, ale mě se líbil.

• 7.7.2018  22:10

No to byla volovina! Opět další film s hodnocením nad 70% který se mi nelíbil. Ale vůbec. By mě zajímalo, jak nebo podle čeho tady ty filmy hodnotíte, a taky kdo?!? Protože když se mi nelíbí 19 filmů z 20ti s hodnocením nad 70%, tak buď bude problém ve mně anebo ve vás. Toto byla taková nuda, že Tiché místo je vhodné ke spaní a to doslova. Za ty dvě stovky jsem se radši měl jít někam pořadně nažrat namísto do kina. Souhlas s komentářem od merigieren; debilní film bez kouska logiky.

• 19.6.2018  21:21
    Ghostland (2018)

Nudný, nezajímavý film.

• 3.6.2018  11:51

Líbí se mi televizní filmy a seriály od RAI. Umí to dobře natočit, mají solidní herecké výkony. Tento film je o to víc emocionální, protože je o muži, který opravdu něco dokázal.

• 20.4.2018  15:59
    Půlnoční slunce (TV seriál) (2016)

Klasika severských seriálů: táhlý děj, nuda, žadné nebo skoro žádné napětí. Jednu hvězdu za pěknou kameru. Seriál se mi nelíbí. Po dvou dílech končím.

• 25.3.2018  22:12
    Trans (2013)

No jo, anglofilove jsou opet v transu. Tentokrat doslova. Zhuleny film pro milovniky britske nudy. Po 50min jsem film vypnul.

• 24.3.2018  15:42

V Itálii skoro neznámý film. V it. televizi se vysílal pouze jednou v 90 letech a pak už nikdy. Mě se film líbil.

• 25.2.2018  16:37
    Pobřežní hlídka (2017)

Asi takhle...jako přehlídka krásných bab a chlapů tak to je za 5*. Jako film tak to je odpad.

• 10.2.2018  12:09

Jednoduše natočený horor s prvky thrilleru s docela solidní atmosférou. Rozuzlení příběhu je natolik nechutné, že jsem měl problém vydržet a nezavřít oči.

• 9.2.2018  20:57

Jste zbytecne prisni s hodnocenim. Je to proste typicky hororovy thriller pro normalniho divaka co si nehraje na filmoveho kritika. Me se film libil. Atmosfera fungovala dobre.

• 9.2.2018  09:00

Film není špatný. Řekl bych, že má docela dost originálních gore scén. Moc se mi líbila italština která zní opravdu pěkně. Krásný jazyk z kterého šel místy strach...

• 14.1.2018  19:44

Pribeh filmu je samozrejme naivni, ale krasna Italie to vsechno spravi. To je tak nadherna zeme. Po shlednuti tohoto filmu musi byt vsem jasne, proc nemam v lasce severske serialy. Nebe a dudy.

• 12.1.2018  19:11
    V pasti (TV seriál) (2016)

84%???? Ale jo tady me to neprekvapuje, ale po shlednuti prvniho dilu mam nasledujici nazor: nesympaticky hlavni hrdina, nesympaticke prostredi, skoro zadne napeti (a kdyz uz nejake je, tak to neni dotazeny), velmi pomaly dej, navic je serial dejove velmi zmateny. Proste nemam rad severske serialy.

• 12.1.2018  09:10
    Vzteklina - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

Ja vam nevim, serial je na ceske pomery urcite dobre natocen, prvnich 10min bylo skvelych, ale pak to pomalu slo dolu a z thrilleru se to vratilo do obycejne krimi kterych jsou vsude mraky. Taky me uz docela vadi, ze se ve vsech serialech stale opakuji stejni herci, me osobne to kazi zazitek z divani, protoze me to odvadi pozornost. No uvidime. Jeste mrknu na druhy dil a pokud ten nebude alespon za 4* dal se uz divat nebudu...

• 3.1.2018  12:33
    Chapadla korupce (TV seriál) (2011)

Napinavy krimi serial.