terrore

terrore

Itálie
Jsem blázen do Itálie a vše kolem ní. Miluju italská jídla, auta, vlaky, památky, historii a samozřejmě filmy a seriály.

2 body

1 2 3 4 následující >>
    • 15.9.2017  17:57
    Pasažéři (2016)

To byla teda blbost... Sci-fi? Romantika? Thriller? Ani jedno.

• 30.8.2017  18:03
    Šťastné údolí (TV seriál) (2014)

86%??? Já tento seriál vidím jako další krimi seriál kterých jsou stovky. Mě se zdá, že se můžete pos.at že všeho co je anglické a všeobecně severní. Že by mentalita? Stejně tak chladná a neosobní jako ta anglická??? Vždyť v Itálii nebo Francii i Španělsku takových krimi seriálů se natáčí stovky za rok a mnohem lepší... Ale není to anglický, takže to není ono.

• 27.8.2017  17:39

Nevím no, nechápu, proč české komedie málokdy jsou komediemi. Když to srovnám s Italskou anebo třeba i americkou kinematografii, tak jsou české komedie přízemní, bez vtipu a vždycky tam musí být moment, kdy se to úplně skazí... Jako např tady smrt na konci filmu. Nebo další příklad Pelíšky. Proč všechno musí mít černý nádech?? Je to tou mentalitou?? Že Češi musí ve všem vidět něco negativního jinak nebudou spokojení?? Asi jo. Škoda. Začátek se povedl. Pak to šlo do kytek.

• 12.8.2017  19:05
    ČESKÁ MISS 2014 (TV pořad) (2014)

No jedna hvězda za Sophii Loren, která je pořád krásná a elegantní. Jinak pořad byl nudný, bez života a Bouček tu nudu ještě víc umocnil. A rozhovor se Sophii Loren v angličtině byl trapas. Sophia je Italka jak poleno a i když anglicky mluví, je o ní známé po celém světě, že rozhovory poskytuje pouze v italštině. Takže si měli pořídit překladatele. Trapas!

• 20.6.2017  21:02
    The Belko Experiment (2016)

No, tohle jsou přesně ty filmy, které by se točit neměly. Je horor a horor. V podstatě tento typ filmu nabádá k zabíjení, protože tak je to vlastně správně. Pokud chceš přežít. Zatímco v normální a zdravé společnosti by tohle dilema nemělo vůbec existovat. I když je film dobře natočený a líbil se mi, rozhodl jsem se ho bojkotovat. Takové filmy jsou ODPAD.

• 15.6.2017  17:28
    Manuela (TV seriál) (1991)

Dějově je seriál zajímavý a musím říct, že mě zaujal. Horší to je s hereckými výkony a celkově se zpracováním seriálu.

• 15.6.2017  12:07

Nelíbí. Pokus o západní thriller. Ale bohužel natočený východní zemí. Takže to západní thriller není a jde to vidět. Sice kamera není špatná a herecké výkony solidní, ale děj ničím neupouta ani nepřekvapí. Docela klišé a nuda.

• 11.6.2017  16:13
    Svatební cesta do Jiljí (TV film) (1983)

Hodnocení 84%?? Si děláte srandu, ne? Film je plný nudy, sem tam nějaká ta hláška... No sranda to určitě není.

• 5.6.2017  07:22
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Hmm, hodnocení 88% tak je mi jasný, kdo hodnotí filmy na csfd. Prostě ajťáci. Trapnější seriál jsem neviděl. To je lepší Ordinace.

• 3.6.2017  12:11
    Na doraz (2017)

Opět z dalších mnoha filmů, kde je napětí až posledních 30 minut. Honička v autě byla absurdní a je lepší film posunout a sledovat od 60te minuty.

• 31.5.2017  11:36
    Mama (2013)

To bylo vyloženě trapný. Sice začátek vypadal slibně a atmosféru to mělo, ale po 20ti min filmu to všechno opadlo a zůstal nemastný a neslaný příběh malého sirotka. Mě se film spíše nelíbil.

• 24.5.2017  19:17

Krásný věčný město.

• 10.5.2017  13:30
    Kalendárium (TV pořad) (1993)

I když si myslím, že by tento pořad potřeboval po těch letech malinko změnu, minimálně nové studio, větší stopáž, nějaký ten host apod. Prostě si s tím více pohrát. Tak i přesto patří mezi stálice TV pořadů a nedělních rán. Saskia je legenda a pořád stejně krásná.

• 6.5.2017  09:40

Super film. Komedie která nenudí. Samozřejmě pro toho, kdo ovládá výborně italštinu a rozumí italskému humoru.

• 3.5.2017  21:05
    Flashdance (1983)

Skvělá hudba italského filmového skladatele Morodera.

• 3.5.2017  19:54

Pěkný. Skvělá hudba. Pocta hororům 80 let. Napětí to mělo a to je důležitý.

• 3.5.2017  19:51

Nuda. Jednu hvězdu za pěknou kameru.

• 23.4.2017  21:05
    Phenomena (1985)

Jedním slovem krása. Nádherná hudba, výborná kamera, solidní herecké výkony a hlavně napětí které by se dalo krájet. A hudba Claudia Simonettiho je famózní. Docela se musím smát jednomu hororovýmu (ne)expertu který dal Phenomeně jednu hvězdu a dal pět hvězd filmu Zombie Den D. Tak hlavně že je expert...

• 23.4.2017  21:01

Místy to napětí mělo, ale vcelku se mi film nelíbil. Dům ve kterém se film odehrává, ale měl potenciál z.filmu udělat dobrý atmosférický horor. Ale bohužel byl ve špatných rukou. Snad příště dostane další šanci...

• 23.4.2017  20:54
    Pyramida (2014)

Prostě řečeno nemám rád horory s počítačovýma monstrama. V tu chvíli pro mně ten horor ztrácí smysl a vše, co k hororu patří jakoby nebylo. Navíc tento film je bez napětí. Hodně špatný. Jednu hvězdu za lokace.

• 23.4.2017  08:50

Nádherná hudba, nádherná Itálie. K této zemi prostě patří hudba a romantika.

• 17.4.2017  08:56
    Skryté zlo (2017)

Mě se to líbilo. Napětí i atmosféru to mělo. Na pět hvězd to sice není, protože film nepřináší nic nového pod sluncem, ale na jedno shlédnutí když není zrovna do čeho píchnout​, to jde.

• 16.4.2017  22:32

Film natočený takřka amatérsky. Bez napětí, bez děje, špatné herecké výkony, špatná hudba. Jedna hvězda za snahu.

1 2 3 4 následující >>