Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Strážcovia biopsie. Na začiatku to bol gýč, pokračovalo to ako väčší gýč a skončilo to ako megavesmírny gýč.

Pappa Mia! (2023) odpad!

Na tomto filme v kine asi nezostalo veľa divákov do konca. Niro, Niro, potrebuješ toto k životu???

Papežův vymítač (2023)

Akokoľvek to bolo celé pomotané a krívalo to myšlienkovo na obidve nohy, pupkatý Gladiátor to prevalcoval neuveriteľným spôsobom!

Kilo Dva Bravo (2014)

To nemá celá Britská armáda jeden posratý detektor kovov? Pošlú svoje jednotky operovať do prostredia s tisíckami starých mín, holých a bosých? Asi majú v armáde podobných "mysliteľov", ako tá banda, ktorá v slovenskom parlamente schválila novelu trestného zákona o zákaze používania detektorov kovov!

Insidious: Červené dveře (2023) odpad!

Asi najhorší horor, aký som kedy videl. Teda určite najhorší! Po pol hodine som išiel spať. Akcia NULA, báť sa nebolo čoho, nesympatický nechutný pubertiak a jeho vlezlá spolubývajúca .... grc. Logika a zdravý rozum ABSOLÚTNA NULA! Dvaja blbečkovia nesú veci na internát: Obrovskú ale viditeľne prázdnu cestovnú kabelu na kolieskach nesie blbeček v na pleci, pričom pred ním si študentka vezie cestovný kufrík po vlastnej osi, čiže povrch chodníka to dovoľuje... Druhý blbeček má plastovej bedničke z Kauflandu ešte položenú cestovnú kabelu, ktorú môže mať zavesenú na pleci, ale z blbosti ju nesie v POKRČENÝCH rukách. Režisér Wilson má asi v hlave nasrané...

Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)

Pobiede jedna hviezdička za Machálkovú, Csákovú, Zelenkovú, Bílú, Zímu. Zato Korn & his bastards, transvestita Brzobohatý a trapák Mareš..... velebnosti, DU BLEJT!!! Ono už aj Kájov koncert tesne pred rakovinou, už to nebolo ono, ale stále týchto "neumětelov a nýmandov" strčil do vrecka na spoďároch. Noid to poňal ako cestu z krčmy po záverečnej! Prekričíme celé mesto, aj sirény policajných áut, čo pre nás idú. Veľké sklamanie bol aj Bohúš Matúš - už mu tie výšky asi definitívne odišli! Hovorí sa, že blahoslavení chudobní duchom, na tomto koncerte boli blahoslavení s hluchým uchom! Ukázalo sa, že po Kájovi potopa.  PS: Darinka..... urob všetkým radosť, prestaň sa hrať na speváčku! Čo bolo, to bolo, teraz už to nevieš.

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Začínam si myslieť, že scénaristi tohoto Geronto-Cruisovského projektu a partička okolo Dieslového Vina majú toho istého dodávateľa bieleho prášku! Ten istý koncept deleného dielu, dlhého +- 2a pol hodiny, nikdy nesedeli na hodine fyziky, nesmrteľné postavy, recyklované postavy, prestárlí hrdinovia, ktorí si liečia svoje starnúce egá pred kamerou, koncept "rodiny" ktorá rodinou nikdy nebola a nebude. Pri tých delených dieloch a veku akčných hrdinou sa už obávam, či sa toho ďalšieho dožijú. Inak tá zlodejka by sa popri chujovinách, ktoré donekonečna vymýšla, nedožila ani puberty.

Párty Hárd (2019) odpad!

Pobiede som zvládol dopozerať 10 minút. Toto má byť budúcnosť českej komédie? Smer akým sa uberá česká kinematografia?  Toto chcete raz pustiť svojim deťom? Tak sa potom nečudujte, čo z nich vyrastie! Pred dvoma dňami som si pozrel modernú Francúzsku komédiu z dielne Philippe Lacheau-a. Vo Francúzsku sa smejú nad bláznivými gagmi, a áno, je tam aj holá riť. Ale nad čím sa chcete smiať tu? Nad ráčkujúcim debilom s jebákmi, nad mladými, čo si honia péra nad pormom? Komu toto stačí, tomu fakt nezávidím!  V každom prípade je ČR na tom finančne úplne super, keď sa nájdu prachy na výrobu umelých jebákov a ich vytláčanie pred kamerou!!! No ale tieto prachy, aby sa udržala vesmírna rovnováha, zase niekde musia chýbať. Napr. v školstve. Jedine, že by bol zámer robiť všetko k uspokojeniu sprostých jedincov, následne by sa museli aj inteligentní začať hanbiť, že sú neni blbí a začali sa prispôsobovať.  A pomaly aj začínam byť presvedčený, že práve toto je zámer!

Alibi na klíč: Den D (2023)

Nebola to druhý raz zaliata káva, ako to často býva. Dvojka bola nesporne lepšia, ako jednotka. Keď sa počas komédie už nevládzete smiať, asi urobili tvorcovia niečo fakt dobre! Pri scéne s "televíznym moderátorom" som už fakt nevládal! A takých chvíľ tam bolo viacej. Takto sa robia komédie!

Ještě rychlejší a zběsilejší (2015)

Ako v každej paródii tam boli chvíle, kedy muselo byť divákovi "stydno", ale čakal som vyššiu mieru trápnosti. No a The Šuter  nemal chybu. Jeho herectvo založené na steroidoch, o tri číslach menších tričkách a detskom olejčeku je fakt úbohé!!!