nopud

okres Opava
Student

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 30.12.2014  14:40

Při prvním shlednutí jsem div neumřel smíchy, při druhém jsem se jednou pousmál.

• 28.4.2014  19:12
    Hamlet (1996)

Upozornění!!!!!!!!! Tento komentář obsahuje mojí společenskou sebevraždu. Tyhle 2 hvězdy nejsou za filmové zpracování, ty jsou za celý příběh. Je sice super, že měl Shakespeare takovou slovní zásobu, ale už tak super není, že psal takové KÝČE!!! To se opravdu nedá. Kdo má poslouchat 2 hodiny nesmysly dřistajícího Kennetha v roli Hamleta. No fuj! Vážně nechápu, proč je tenhle renesanční spisovatel tolik obdivován. Již vznikla mnohem kvalitnější literatura.

• 20.4.2014  14:02

Achjo!!! Takový film to mohl být a pan režisér to tak zjebal takovými plytkými a předvídatelnými vtípky vhodnými asi tak pro publikum 20. let 20. století. Alan je asi to nejlepší co na fimlu je. Má naprosto geniální ksicht a kdyby mu scénarista nacpal do huby aspoň dvojnásobek hlášek ve stylu masturbace v letadle a 11. září, dávám okamžitě 4 hvězdy. Čekal jsem nějakou novou kultovku ve stylu Ďůda, ale prostě tohle jsou jen zkurvení amatéři!!!!

• 3.1.2014  14:38
    Hotel Lolita (TV seriál) (2004)

Docela to spestřilo zábavu o Silvestrovském večeru. Bohužel chytám špatně Fandu, takže o to víc jsme hýbali anténou, abychom zjistili, co se pod takovýmto názvem skrývá (i když jsme to tušili). No každopádně jsme to na takových 10 sekund zprovoznili, ale nakonec nic moc :D

• 1.1.2014  21:55
    Don Jon (2013)

Docela nic moc. Spíš než komedie to na mě působilo jako drama, ale o tom by se dalo polemizovat. Nejlepší část celého filmu je krásná zrzavá MCBP Julianne Moore, která ve mi ve svém věku připadá mnohem rajcovnější, než Scarlett Johanson se svojí prohlou páteří a vystrčeným zakem, podobným, jako měla Irenka v dědictví. Každopádně, viděl jsem to jednou a po druhé už asi nemusím, nicméně doufám že pan režisér Josef bude točit dál.

• 31.12.2013  09:44
    Cirque du Soleil: Kooza (divadelní záznam) (2008)

Byl to nejlepší Boží hod, jaký jsem kdy zažil. Když jsem si tenkrát zapnul televizi, připoutal jsem na dobrou hodinu a půl k sedačce i zbytek rodiny a dokonce se obvolávaly babičky, ať si to pustí taky.

• 28.12.2013  09:04

Tenhle díl je fajn. Největší zážitek z celého filmu jsem ovšem měl, když jsem zde viděl scény, které už znám z Futuramy.

• 26.12.2013  22:52

K efektům se absolutně vyjadřovat nebudu. Prostě v 70. letech ještě tak vyspělá technika nebyla. Ale ten příběh! Celkem nic moc. A ani ta hudba mě nijak neoslnila.

• 26.12.2013  18:37
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Všechno to začlo, když jsem se 2 spolužaček zeptal, o čem se baví. Tak mi ve zkratce popsaly seriál Misfits, že prý to je super, že se u toho nasměju a že je to i napínavé. To, co mě ale čekalo, naprosto předčilo mé očekávání. Díky Nathanovi znám desítky nových nadávek v Angličtině, kterou jsem považoval v otázce nadávek velmi chudou. Nathanovy keci jsou opravdu to, proč bych tento seriál doporučil každému. V podstatě těm 2 spolužačkám musím poděkovat za novou závislost.

• 8.12.2013  09:39

To byla zase jednou sračka! Vždyť se v tom filmu nic nedělo! Navíc vyměnili krásnou Megan za nějakou Rosie s oteklým horním rtem. Už teď si nedokážu představit, na co pak hodlají nalákat diváky v příštím díle, natož pak v šestém. Dvě hvězdy za vinikajícího Malchovice a Jablonskeho hudbu. Zbytek byl na úrovni odpadní vody. Nuda, nuda a ještě jednou nuda.

• 3.12.2013  16:16

Nuda, tlačené hlášky, nastavovaná kaše.

• 2.12.2013  17:57

Co to je proboha za kravinu? Ten režisér si snad v životě nevymknul kontník, protože kdyby ano, pak by asi netočil takovou pí*ovinu o tom, jak nějaký budižkničemu běží s bobtnajícím kotníkem 17 kilometrů!!! A taky mě ten film nutí přemýšlet a moralizovat - vážně bych chtěl vidět babu, která se naštve na svého borce jen proto, že seřval jejího syna, který neuměl poslouchat a furt ho otravoval. Podtrženo, shrnuto, je to blbost.

• 30.11.2013  22:33
    Ve stínu (2012)

Úprava prvního naprosto nesrozumitelného komentáře, který odpovídal mému naprostému nadšení, že ta česká novodobá kinematografie není tak v prdeli. Prostě tenhle film dokázal skvěle vystihnout atmosféru oné doby, Ivan Trojan zase ukázal, že patří mezi současnou českou hereckou elitu a velmi milým překvapením byl soundtrack, který jsem si taktéž náramně užil. Tento film mi může posloužit jako další argument, proč s komunisty na věčné časy jen v tom nejhorším snu.

• 23.11.2013  15:30
    7 trpaslíků (2004)

Donedávna jsem si myslel, že největší sračka v dějinách filmu byli 4 ninjové v zábavní parku. Pak jsem ale viděl těhle 7 trpaslíku a mám jasno. Tohle je to nejhorší, nejpříšernější a nejotřesnější, co jsem kdy viděl. Vrcholem všeho jsou 2 nejkreténštější trpaslíci v podání Otty Waalkese a Martina Schneidra. Lituji každé minuty, kterou jsem ztrávil u tohodle filmu. Snad se příště podaří učiteli vybrat do hodiny němčiny něco lepšího.

• 17.11.2013  16:00
    Vendeta (2011)

Zajímavé, drsné. Některé scény mi přišly málo dotáhnuté. Trochu jsem zde cítil tendenci o takový ten syrový severský thriller, který zatím tady v Česku ještě pořádně neumíme.

• 20.10.2013  10:25

Je to takové neslané, nemastné. Oskara si to podle mého nezasloužilo.

• 12.10.2013  21:52

Ucházející zábava tak na jedno podívání.

• 12.10.2013  08:47
    Rivalové (2013)

Při scéně z nemocnice se mi udělalo vyloženě špatně. Daniel Brűhl hrál bolest výtečně. Hned jsem si vzpomněl na své nejbolestivejší návštěvy nemocnic a při vědomí, že jsou daleko horší bolesti, jsem se málem vyvrátil.

• 28.9.2013  15:01

"Neřeš, nepřepínej!" - tak už konečně vím, odkuď pochází ta hláška, která je v mojí rodině tolik populární. Tohle je stále český film, kde těm hercům věřím to, co hrají. Jiří Kodet a Vladimír Dlouhý odvedli skvělou práci - jejich grimasy a prupovídky snad už asi nikdo nepřekoná. Tento film mi však připadá výjimečný hlavně kvůli takovým vedlejším vtípkům, kterých si člověk nemusí hned všimnout. Třeba když taxíkář projíždí Prahou a vedle na chodníku je vidět úchyl, který na kolemjdoucího rozhrne svůj kabát a ukáže se mu v plné kráse. Tohle je prostě kultovní film.

• 11.9.2013  22:14
    Neúplatní (1987)

Zde se musím přiznat, že jsem propotil dvoje ponožky a po shlédnutí jsem okamžitě ubral o jednu hvězdu filmu Gangster squad. Morricone, ačkoliv to není jeho top kousek, zase krásně dotvořil velmi podstatnou část filmu - hudbu.

• 29.8.2013  20:01

Pěkné, napínavé, zajímavé

• 26.8.2013  19:12
    Kick-Ass 2 (2013)

Když jsem viděl první díl poprvé, hned po skončení jsem si ho pustil znovu a další den zas, protože jsem nemohl uvěřit, že taková blbost může být tak super. Tento wow efekt se ale u tohoto dílu nekonal. Nevím, jestli to bylo změnou režiséra, ale tenhle díl byl místama až moc vážný, místama až přespříliš brutální a místama až moc vyblitý, neli fekální. Prostě tohle je nastavovaná kaše, která se nepovedla.

• 11.8.2013  22:26
    Pot a krev (2013)

Ano, byly tam dobré gagy, ale ve 130 minutách byly jako dva kousky masa v kotli fakt hnusnýho guláše. Nuda, blbost a nechutné scény jako řezání lidí, grilování rukou a podobně do krimikomedie fakt nepatřily. To je, jako bych do toho guláše hodil rybí maso.

• 10.8.2013  22:56
    Iron Man (2008)

Downeyho obličeje mě naprosto dostávají. Naprosto chápu, proč jeho filmové screenshoty tvoří tak velkou část současných meme komiksů. Jen mě tam štval Jeff Bridges, kterého mám zafixovaného jen jako Biga Lebowského a tak mě jako padouch štval.

• 4.8.2013  13:26
    Surfařka (2011)

Reklamy na Nově jsem silně podcenil, jenže když ona ta Nova si udělá takový trailer, že se pak jen bojíte v těch osm večer na jejich kanál přepnout. No každopádně to bylo velmi sympaticky zahrané, byla tam pěkná hudba a hlavně ty záběry na ony jízdy po vlnách, při těch jsem jen litoval, že nemám televizi s uhlopříčkou 3 metry, protože surfování je překrásný sport, je to můj sen zkusit si to. Dalo by se říct, že u tohohle filmu jsem se rozplýval.

• 24.7.2013  20:26
    William a Kate (TV film) (2011)

Nevím kdo mě štve víc, jestli média, která všem cpou neskutečně nudné a zbytečné informace o britské královské rodině nebo ty dementní davy, které jim to žerou. Tohle je prostě čirá sračka a označení sračka by tu mělo být ještě pod odpadem. Až se mi nechce věřit, že v demokratické Británii budou točit filmy, které se podobají dobrodružným filmům o Stalinovi. Myslím, že až se jednou televize Nova rozhodne natočit film o Ivetě Bartošové, vyjde to na stejno.

• 24.7.2013  16:36
    Sportovní noviny (TV pořad) (1994)

Dal bych víc, kdyby tento pořad nebyl tak zatížený na Barcelonu. Neustále zaznívá, že "Barcelona je nejlepší fotbalový tým na světě", "Barcelona má ve svém kádru nejlepšího Messiho", "Barcelona utrpěla porážku" - tohle zaznělo, když ji porazil Bayern Mnichov. Nemohli říct, že Bayern vyhrál. Prostě tady tenhle detail mi velmi vadí, třebaže fotbal vůbec neřeším. Ale našlo by se toho i víc a až si vzpomenu, tak to sem zajisté připíšu.

• 16.7.2013  15:25
    96 hodin (2008)

Dost drsný film nebo spíš téma, který je ovšem velmi nadsazen. Pochybuju, že by jeden bývalý agent dokázal pobít celý bordel po zuby ozbrojených mafiánů - ale chápu to, je to výstraha rodičům, ať si dávají víc pozor na své děti. Na mě to mělo moc velký happy end.

• 12.7.2013  16:34

Přesně takový film bych chtěl vidět v letním kině, místo všech těch sraček, co u nás dávají. Každopádně, tenhle film byl super po stránce jak příběhové, tak blá blá blá a tak dále. Prostě se mi to líbilo a taky se přikláním k názoru, že to je nejlepší německý film. Tento fakt ovšem ve mně také vyvolává otázku, proč němci nenatočili takových filmů víc?

• 11.7.2013  18:10
    Trans (2013)

Stalo se poprvé, že by mě film zradil. Spoiler: Celou dobu ukazuje hlavního hrdinu jako toho dobrého a nakonec je z něj snad největší hajzl! Bomba! Prvně jsem chtěl dát 4 hvězdičky, nakonec dám 5. Tenhle film si mě získal snad vším - příběh, hudba a další ostatní věcičky, které se dají na filmu hodnotit. Komentář, který mě pobavil: Enšpígl

<< předchozí 1 2 3 4 5