nopud

Student

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 23.11.2013  15:30
    7 trpaslíků (2004)

Donedávna jsem si myslel, že největší sračka v dějinách filmu byli 4 ninjové v zábavní parku. Pak jsem ale viděl těhle 7 trpaslíku a mám jasno. Tohle je to nejhorší, nejpříšernější a nejotřesnější, co jsem kdy viděl. Vrcholem všeho jsou 2 nejkreténštější trpaslíci v podání Otty Waalkese a Martina Schneidra. Lituji každé minuty, kterou jsem ztrávil u tohodle filmu. Snad se příště podaří učiteli vybrat do hodiny němčiny něco lepšího.

• 16.7.2013  15:25
    96 hodin (2008)

Dost drsný film nebo spíš téma, který je ovšem velmi nadsazen. Pochybuju, že by jeden bývalý agent dokázal pobít celý bordel po zuby ozbrojených mafiánů - ale chápu to, je to výstraha rodičům, ať si dávají víc pozor na své děti. Na mě to mělo moc velký happy end.

• 27.12.2012  09:55
    Atlas mraků (2012)

Naprosto nejlepší film roku 2012. Celou dobu nevíte, o co tam jde a nakonec se všechno seběhne dohromady a člověku pak akorát padá brada. Příběh tedy byl úžasný. Hudba byla super - ten závěrečný sextet mě naprosto dostal. Naprosto nejúžasnější byly herecké výkony Toma Hankse a Huga Weavinga, který hraje asi 5 záporáků, mezi nimi i jednu ženu. Vřele doporučuji všem, kdo tento film ještě neviděli.

• 21.4.2013  11:53
    Autosalon (TV pořad) (2005)

Neuvěřitelná nuda. Jediný pořad o autech, na který se koukat dá, je Top Gear.

• 25.6.2013  15:53
    Avengers (2012)

Kecy Iron Mana a samotný Hulk byli boží. Zbytek filmu byl průměrný.

• 12.8.2012  09:44
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Uděláme si citrónovou omáčku. Základem je citrón. Když nemáte citrón, tak tam dejte limetu, když ani tu nemáte, tak tam nic nedávejte...

• 15.1.2013  16:58
    Big Lebowski (1998)

Jeff Bridges zahrál skvělého bohéma. Černý humor zde teče proudem a hlášky mi stále proletují hlavou. Dokonce hláška "Řekl jsem to dost jasně!? - chvíle ticha - Promiňte, neposlouchal jsem Vás." mi trochu připomněla mě. Tenhle film je prostě legendární.

• 8.6.2013  15:51
    Bobovy burgery (TV seriál) (2011)

Je to barevné a hýbe se to. To je ale vše.

• 7.8.2012  18:04

Na poprvé nic moc, na podruhé jsem byl nadšen

• 23.6.2013  21:03

Stalo se mi snad poprvé, aby mi 3. díl připadl jako nejlepší. Pokaždé jsem si vychutnával dlouhé scény, při nichž se vůbec nemluví. Celý film se dá shrnout jedním slovem - PARÁDA.

• 21.12.2012  15:10

Když mi bylo osm let, pouštěl jsem si tento film i několikrát týdně. Docela jsem se tehdy u toho bavil. Teď bych si to už ovšem nepustil.

• 29.3.2013  14:00
    Caveman (1981)

Tento film nám v rámci výuky pouštěla paní učitelka v biologii. Zlatá to paní. Zabili jsme tím 2 hodiny. Super komedie, ale po druhé už to vidět asi nemusím

• 23.5.2013  18:18
    Cena života (amatérský film) (2012)

Jednodušší příběh si snad člověk ani nemůže přát. Ale teď vážně - tohle je jako film? Tohle má jako být psychologické? Asi se obrátím k bohu.

• 15.9.2012  20:22
    Chuck (TV seriál) (2007)

Seriál, který může být vtipný a zároveň napínavý zaslouží 5 hvězdiček

• 31.12.2013  09:44
    Cirque du Soleil: Kooza (divadelní záznam) (2008)

Byl to nejlepší Boží hod, jaký jsem kdy zažil. Když jsem si tenkrát zapnul televizi, připoutal jsem na dobrou hodinu a půl k sedačce i zbytek rodiny a dokonce se obvolávaly babičky, ať si to pustí taky.

• 4.5.2013  19:42

Je to takový příjemný film, přestože to je z velké části demonstrace síly tehdejší československé armády.

• 27.8.2012  12:17

Čekal jsem něco jako V for Vendeta, ale byl jsem velmi sklamán. U filmu jsem se nudil protože nevedl k žádnému konci.

• 3.11.2012  19:21
    Cyanide & Happiness (TV seriál) (2005)

Takové řachy jsem snad nikde nezažil. Miluji tento jedovatý humor.

• 12.8.2012  09:37
    Diktátor (2012)

Super komedie. Nejlepší film od Saschi. Takovou pořádnou dávku černého humoru jsem dlouho nezažil

• 30.8.2012  15:47

Uvřeštěná Zuzana Slavíková zařídila, že film je ještě o něco horší než samotná kniha

• 1.1.2014  21:55
    Don Jon (2013)

Docela nic moc. Spíš než komedie to na mě působilo jako drama, ale o tom by se dalo polemizovat. Nejlepší část celého filmu je krásná zrzavá MCBP Julianne Moore, která ve mi ve svém věku připadá mnohem rajcovnější, než Scarlett Johanson se svojí prohlou páteří a vystrčeným zakem, podobným, jako měla Irenka v dědictví. Každopádně, viděl jsem to jednou a po druhé už asi nemusím, nicméně doufám že pan režisér Josef bude točit dál.

• 18.5.2013  09:55
    Duch (1990)

Tak tohle je opravdu pěkný film. Výborná myšlenka, výborná zápletka, výborné napětí a výborná Whoopi Goldberg, která se ve filmu starala o zábavu.

• 24.12.2012  19:29
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Poslední dobrá pohádka byla Lotrando a Zubejda a od té doby se točí naprosté průplachy trubek. Stále doufám, že by mohlo přijít konečně něco nového a dobrého a každý rok jsem stejně zklamán. Tohle je naprosto uječené zprznění pěkné pohádky, které není ani zábavné, ani zajímavé. Uječena Žilková se zde herecky těžce degradovala.

• 17.9.2012  15:52

Film, u kterého brečím smíchy od začátku do konce. Naprosto dokonale vypovídá o podstatě češství.

• 11.5.2013  09:24
    Etiketa (TV seriál) (2004)

Naprosto parádní pořad. Jako malý jsem se od toho nikdy nedokázal odtrhnout.

• 21.5.2013  11:05
    Fontána (2006)

Kdybych mohl, dám 4,5 hvězdičky. Byla to veelmi zajímavá podívaná, která ovšem ve mně nezanechala takový dojem, jako Atlas mraků. Přesto jsem nedočkavě vyhlížel konec. Ne proto, že bych se snad nudil, ale proto, že jsem už chtěl konečně pochopit, oč ve filmu jde.

• 23.4.2013  07:03
    Forrest Gump (1994)

Oproti knížce je zde jedna zásadní změna - film se stává dojemným, knížka je pouze humorný příběh. Mě osobně se líbíl víc film.

• 18.5.2013  13:04

Po shlédnutí filmu Neúplatní jsem musel o jednu hvězdu ubrat, protože v tomhle žánru Neuplátní rozhodně vítězí. Dalo by se říct, že to je velmi povedený remake.

• 13.9.2012  10:38
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Čekal jsem něco ve stylu Helena, ale mile mne překvapilo, že jsem nemusel přepínat na jiný kanál

• 28.4.2014  19:12
    Hamlet (1996)

Upozornění!!!!!!!!! Tento komentář obsahuje mojí společenskou sebevraždu. Tyhle 2 hvězdy nejsou za filmové zpracování, ty jsou za celý příběh. Je sice super, že měl Shakespeare takovou slovní zásobu, ale už tak super není, že psal takové KÝČE!!! To se opravdu nedá. Kdo má poslouchat 2 hodiny nesmysly dřistajícího Kennetha v roli Hamleta. No fuj! Vážně nechápu, proč je tenhle renesanční spisovatel tolik obdivován. Již vznikla mnohem kvalitnější literatura.

<< předchozí 1 2 3 4 5