nopud

okres Opava
Student

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 31.12.2013  09:44
    Cirque du Soleil: Kooza (divadelní záznam) (2008)

Byl to nejlepší Boží hod, jaký jsem kdy zažil. Když jsem si tenkrát zapnul televizi, připoutal jsem na dobrou hodinu a půl k sedačce i zbytek rodiny a dokonce se obvolávaly babičky, ať si to pustí taky.

• 26.12.2013  18:37
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Všechno to začlo, když jsem se 2 spolužaček zeptal, o čem se baví. Tak mi ve zkratce popsaly seriál Misfits, že prý to je super, že se u toho nasměju a že je to i napínavé. To, co mě ale čekalo, naprosto předčilo mé očekávání. Díky Nathanovi znám desítky nových nadávek v Angličtině, kterou jsem považoval v otázce nadávek velmi chudou. Nathanovy keci jsou opravdu to, proč bych tento seriál doporučil každému. V podstatě těm 2 spolužačkám musím poděkovat za novou závislost.

• 30.11.2013  22:33
    Ve stínu (2012)

Úprava prvního naprosto nesrozumitelného komentáře, který odpovídal mému naprostému nadšení, že ta česká novodobá kinematografie není tak v prdeli. Prostě tenhle film dokázal skvěle vystihnout atmosféru oné doby, Ivan Trojan zase ukázal, že patří mezi současnou českou hereckou elitu a velmi milým překvapením byl soundtrack, který jsem si taktéž náramně užil. Tento film mi může posloužit jako další argument, proč s komunisty na věčné časy jen v tom nejhorším snu.

• 12.10.2013  08:47
    Rivalové (2013)

Při scéně z nemocnice se mi udělalo vyloženě špatně. Daniel Brűhl hrál bolest výtečně. Hned jsem si vzpomněl na své nejbolestivejší návštěvy nemocnic a při vědomí, že jsou daleko horší bolesti, jsem se málem vyvrátil.

• 28.9.2013  15:01

"Neřeš, nepřepínej!" - tak už konečně vím, odkuď pochází ta hláška, která je v mojí rodině tolik populární. Tohle je stále český film, kde těm hercům věřím to, co hrají. Jiří Kodet a Vladimír Dlouhý odvedli skvělou práci - jejich grimasy a prupovídky snad už asi nikdo nepřekoná. Tento film mi však připadá výjimečný hlavně kvůli takovým vedlejším vtípkům, kterých si člověk nemusí hned všimnout. Třeba když taxíkář projíždí Prahou a vedle na chodníku je vidět úchyl, který na kolemjdoucího rozhrne svůj kabát a ukáže se mu v plné kráse. Tohle je prostě kultovní film.

• 11.9.2013  22:14
    Neúplatní (1987)

Zde se musím přiznat, že jsem propotil dvoje ponožky a po shlédnutí jsem okamžitě ubral o jednu hvězdu filmu Gangster squad. Morricone, ačkoliv to není jeho top kousek, zase krásně dotvořil velmi podstatnou část filmu - hudbu.

• 4.8.2013  13:26
    Surfařka (2011)

Reklamy na Nově jsem silně podcenil, jenže když ona ta Nova si udělá takový trailer, že se pak jen bojíte v těch osm večer na jejich kanál přepnout. No každopádně to bylo velmi sympaticky zahrané, byla tam pěkná hudba a hlavně ty záběry na ony jízdy po vlnách, při těch jsem jen litoval, že nemám televizi s uhlopříčkou 3 metry, protože surfování je překrásný sport, je to můj sen zkusit si to. Dalo by se říct, že u tohohle filmu jsem se rozplýval.

• 12.7.2013  16:34

Přesně takový film bych chtěl vidět v letním kině, místo všech těch sraček, co u nás dávají. Každopádně, tenhle film byl super po stránce jak příběhové, tak blá blá blá a tak dále. Prostě se mi to líbilo a taky se přikláním k názoru, že to je nejlepší německý film. Tento fakt ovšem ve mně také vyvolává otázku, proč němci nenatočili takových filmů víc?

• 11.7.2013  18:10
    Trans (2013)

Stalo se poprvé, že by mě film zradil. Spoiler: Celou dobu ukazuje hlavního hrdinu jako toho dobrého a nakonec je z něj snad největší hajzl! Bomba! Prvně jsem chtěl dát 4 hvězdičky, nakonec dám 5. Tenhle film si mě získal snad vším - příběh, hudba a další ostatní věcičky, které se dají na filmu hodnotit. Komentář, který mě pobavil: Enšpígl

• 26.6.2013  09:34

Spousta lidí mi tento film doporučovala, ale zároveň odrazovala, že je zdlouhavý a nudný. Musím říct, že jsem se navzdory dlouhým záběrům do očí ani chvíli nenudil, ba naopak jsem byl velmi napjatý. Tenhle typ filmu mi neuvěřitelným způsobem sedl a okamžitě jde do mojí Top10.

• 23.6.2013  21:03

Stalo se mi snad poprvé, aby mi 3. díl připadl jako nejlepší. Pokaždé jsem si vychutnával dlouhé scény, při nichž se vůbec nemluví. Celý film se dá shrnout jedním slovem - PARÁDA.

• 18.5.2013  09:55
    Duch (1990)

Tak tohle je opravdu pěkný film. Výborná myšlenka, výborná zápletka, výborné napětí a výborná Whoopi Goldberg, která se ve filmu starala o zábavu.

• 12.5.2013  15:38
    Láska jako trám (TV film) (1967)

Tak u tohoto filmu jsem se skutečně pobavil. Zlaté svatby jsem zažil 2 (od svých prarodičů) a musím říct, že by mě ani ve snu nenapadlo, že by mohly skončit takto.

• 11.5.2013  09:24
    Etiketa (TV seriál) (2004)

Naprosto parádní pořad. Jako malý jsem se od toho nikdy nedokázal odtrhnout.

• 4.5.2013  19:41

Supr komedie s typicky kachyňovskou stísněností.

• 26.4.2013  16:16

Nejlepší střeštěná komedie, jakou jsem kdy viděl.

• 26.4.2013  16:07
    Italian Job (1969)

Film, u kterého jsem se dobře nasmál. Hlavně mě pobavil hlava mafie na pobytu ve vězení, který si svým velkým jměním zpříjemňoval. Spoiler (pokud to někdo čte :D): Závěrečná scéna, kdy celé vězení včetně bachařů mafiánovi aplauduje k úspěšné loupeži, byla skutečně nádherná.

• 23.4.2013  07:19

Rozhodně nejlepší díl z celé trilogie (po filmové stránce - knihy se nadají srovnávat). Nejvíce dechberoucí scény, nejlepší hudba (beru ji jako naprosto rovnocennou se staršími hudebními díly), nejlepší akce, nejlepší efekty - prostě nejlepší všechno. Škoda, že se zde také neodehrála bitva o kraj proti Sarumanovi (to by byl ale zase film tak na hodinu), který již nemohl kouzlit, ale stále ještě něco uměl. Proto tedy 99%.

• 23.4.2013  07:12

Film, na který se vždy bojím znovu podívat, protože vím co mě čeká. Ovšem když už jednou oči mé padnou na obrazovku, už se neodtrhnou.

• 23.4.2013  07:09
    Matrix (1999)

Bylo mi 7 let, když jsem tento film viděl poprvé a už tehdy jsem byl nadšen, třebaže jsem z toho nemohl nic mít. Dnes už tímto filmem nikdy nepohrdnu, když hraje v televizi, protože je naprosto dokonalý, jak po stránce efektů a hudby, tak po stránce myšlenky, která zde působí velmi pravdivě.

• 23.4.2013  07:07
    Rain Man (1988)

Troufám si říct, že tohle je jeden z filmů, které mi změnily život. Nebo alespoň pohled na něj. Film, jak má být - dlouho jsem potom nemyslel na nic jiného. Tom Cruise si zde střihl asi svou nejlepší roli.

• 23.4.2013  07:03
    Forrest Gump (1994)

Oproti knížce je zde jedna zásadní změna - film se stává dojemným, knížka je pouze humorný příběh. Mě osobně se líbíl víc film.

• 13.4.2013  18:47

To je tak supr příjemný a pohodový film! Chtěl bych bydlet v tom nádherném bytě.

• 9.3.2013  14:47
    Let (2012)

Tenhle film měl na mě 2 účinky. První je, že až budu muset nasoupit do letadla, budu mít těžký problém a druhý je, že se budu velmi snažit, abych nepropadl alkoholismu.

• 19.1.2013  15:56

Tři slova: To bylo boží! Ze začátku jsem si myslel, že to má být nějaká parodie, ale u některých scén jsem skoro nedýchal. Pozor SPOILER!!!!!! Zvláště když byl dr. Schultz s Djangem na večeři, kde chtěli vykoupit Djangovu manželku. Di Caprio si střihnul roli perfektního hajzla. Troufám si říct, že šlo o jeho nejlepší herecký výkon. No a ty gegy, ty byly naprosto parádní. Situace, kdy se blbečci hrající si na ku-kux-klan hádají, jestli mít plachtu na hlavě, protože přes ni hovno vidí nebo když se Django zeptá, jestli si může vybrat oblečení, jaké chce a pak vyjde v křiklavě modrém obleku s volánky, mě opravdu dostaly. A bylo jich víc. Jen mi nejde do hlavy, proč Tarrantino nechává z lidí po kulce vystříknout o 17 litrů krve víc, než v člověku doopravdy je. Tento film si ovšem nezaslouží nic jiného, než 5 hvězd.

• 15.1.2013  16:58
    Big Lebowski (1998)

Jeff Bridges zahrál skvělého bohéma. Černý humor zde teče proudem a hlášky mi stále proletují hlavou. Dokonce hláška "Řekl jsem to dost jasně!? - chvíle ticha - Promiňte, neposlouchal jsem Vás." mi trochu připomněla mě. Tenhle film je prostě legendární.

• 29.12.2012  20:07
    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

Pořad, u kterého si vždy trochu namakám břicho - z těch záchvatů smíchu.

• 27.12.2012  09:55
    Atlas mraků (2012)

Naprosto nejlepší film roku 2012. Celou dobu nevíte, o co tam jde a nakonec se všechno seběhne dohromady a člověku pak akorát padá brada. Příběh tedy byl úžasný. Hudba byla super - ten závěrečný sextet mě naprosto dostal. Naprosto nejúžasnější byly herecké výkony Toma Hankse a Huga Weavinga, který hraje asi 5 záporáků, mezi nimi i jednu ženu. Vřele doporučuji všem, kdo tento film ještě neviděli.

• 25.11.2012  14:29

Naprosto úžasná komedie. S každým novým přáním mě přepadaly stále nové a nové vlny smíchu.

• 13.11.2012  15:31

Příjemná komedie, která mě vždy rozveselí a stala se již neodlučitelnou součástí mých Vánoc.

<< předchozí 1 2 3 4 5