nopud

Student

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 1.1.2014  21:55
    Don Jon (2013)

Docela nic moc. Spíš než komedie to na mě působilo jako drama, ale o tom by se dalo polemizovat. Nejlepší část celého filmu je krásná zrzavá MCBP Julianne Moore, která ve mi ve svém věku připadá mnohem rajcovnější, než Scarlett Johanson se svojí prohlou páteří a vystrčeným zakem, podobným, jako měla Irenka v dědictví. Každopádně, viděl jsem to jednou a po druhé už asi nemusím, nicméně doufám že pan režisér Josef bude točit dál.

• 18.5.2013  13:04

Po shlédnutí filmu Neúplatní jsem musel o jednu hvězdu ubrat, protože v tomhle žánru Neuplátní rozhodně vítězí. Dalo by se říct, že to je velmi povedený remake.

• 26.8.2013  19:12
    Kick-Ass 2 (2013)

Když jsem viděl první díl poprvé, hned po skončení jsem si ho pustil znovu a další den zas, protože jsem nemohl uvěřit, že taková blbost může být tak super. Tento wow efekt se ale u tohoto dílu nekonal. Nevím, jestli to bylo změnou režiséra, ale tenhle díl byl místama až moc vážný, místama až přespříliš brutální a místama až moc vyblitý, neli fekální. Prostě tohle je nastavovaná kaše, která se nepovedla.

• 28.3.2013  19:34
    Mama (2013)

Film, který těží z náhlých nečekaných rychlých pohybů a zvuků, které jsou konstruované tak, aby se člověk lekl. Ale bavil jsem se. Zprvu jsem myslel, že dám 3 hvězdy, ale jak jsem o tom další den přemýšlel, rozhodl jsem se pro 4, protože to byl skutečně pěkný příběh. Ke konci svécho komentáře trochu zafilosofuju - vždycky si u všeh hororů říkám, jak to asi muselo pokračovat dál, jak asi přeživší vysvětlí úřadům X mrtvých kolem dokola, jak se budou odvolávat na nějakou nadpřirozenou sílu? Určitě se ale podívejte!

• 13.5.2013  13:50
    Nevědomí (2013)

Super film, který splnil skoro všechny mé požadavky. Akční scény - super. Efekty - super. Herecké výkony - super. Příběh - super. Jediná malinko slabší stránka filmu byla hudba, která byla velmi průměrná. Při poslední nejakčnější scéně, čili výbuchu, mi běhal mráz po celém těle.

• 2.3.2013  16:50
    Pekelná výzva (TV pořad) (2013)

To má být jako vtipné? Kam ten svět spěje proboha!

• 11.8.2013  22:26
    Pot a krev (2013)

Ano, byly tam dobré gagy, ale ve 130 minutách byly jako dva kousky masa v kotli fakt hnusnýho guláše. Nuda, blbost a nechutné scény jako řezání lidí, grilování rukou a podobně do krimikomedie fakt nepatřily. To je, jako bych do toho guláše hodil rybí maso.

• 12.10.2013  08:47
    Rivalové (2013)

Při scéně z nemocnice se mi udělalo vyloženě špatně. Daniel Brűhl hrál bolest výtečně. Hned jsem si vzpomněl na své nejbolestivejší návštěvy nemocnic a při vědomí, že jsou daleko horší bolesti, jsem se málem vyvrátil.

• 30.12.2014  14:40

Při prvním shlednutí jsem div neumřel smíchy, při druhém jsem se jednou pousmál.

• 11.7.2013  18:10
    Trans (2013)

Stalo se poprvé, že by mě film zradil. Spoiler: Celou dobu ukazuje hlavního hrdinu jako toho dobrého a nakonec je z něj snad největší hajzl! Bomba! Prvně jsem chtěl dát 4 hvězdičky, nakonec dám 5. Tenhle film si mě získal snad vším - příběh, hudba a další ostatní věcičky, které se dají na filmu hodnotit. Komentář, který mě pobavil: Enšpígl

• 3.12.2013  16:16

Nuda, tlačené hlášky, nastavovaná kaše.

• 27.12.2012  09:55
    Atlas mraků (2012)

Naprosto nejlepší film roku 2012. Celou dobu nevíte, o co tam jde a nakonec se všechno seběhne dohromady a člověku pak akorát padá brada. Příběh tedy byl úžasný. Hudba byla super - ten závěrečný sextet mě naprosto dostal. Naprosto nejúžasnější byly herecké výkony Toma Hankse a Huga Weavinga, který hraje asi 5 záporáků, mezi nimi i jednu ženu. Vřele doporučuji všem, kdo tento film ještě neviděli.

• 25.6.2013  15:53
    Avengers (2012)

Kecy Iron Mana a samotný Hulk byli boží. Zbytek filmu byl průměrný.

• 23.5.2013  18:18
    Cena života (amatérský film) (2012)

Jednodušší příběh si snad člověk ani nemůže přát. Ale teď vážně - tohle je jako film? Tohle má jako být psychologické? Asi se obrátím k bohu.

• 12.8.2012  09:37
    Diktátor (2012)

Super komedie. Nejlepší film od Saschi. Takovou pořádnou dávku černého humoru jsem dlouho nezažil

• 24.12.2012  19:29
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Poslední dobrá pohádka byla Lotrando a Zubejda a od té doby se točí naprosté průplachy trubek. Stále doufám, že by mohlo přijít konečně něco nového a dobrého a každý rok jsem stejně zklamán. Tohle je naprosto uječené zprznění pěkné pohádky, které není ani zábavné, ani zajímavé. Uječena Žilková se zde herecky těžce degradovala.

• 13.9.2012  10:38
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Čekal jsem něco ve stylu Helena, ale mile mne překvapilo, že jsem nemusel přepínat na jiný kanál

• 13.9.2012  10:41
    Helena (TV seriál) (2012)

Viděl jsem 2 minuty jednoho dílu, ve kterých šel asi 30x umělý smích, a já jsem si říkal, jestli nejsem blbej, protože jsem ani jeden vtip nepochopil

• 13.12.2012  23:09

Člověk by se neměl hodně těšit, protože pak může přijít velké zklamání. Přesně to byl můj případ. Chápu, že to P. Jackson pojal jako příběh pro mladší diváky, stejně jako Tolkien knihu. Film ovšem nemusel být tolik nudný a natahovaný. Trpaslíci povětšinou vypadali jako normální lidi. Abych však jen nepsal kritiku, musím říct, že film byl po stránce efektů naprosto senzační a že se ve zhruba tak ve třetí třetině dal do pohybu. Závěrečná scéna boje se skřety na stromech byla dechberoucí. Víc než 3 hvězdy ovšem dát nemohu. Snad to spraví druhý díl.

• 9.3.2013  14:47
    Let (2012)

Tenhle film měl na mě 2 účinky. První je, že až budu muset nasoupit do letadla, budu mít těžký problém a druhý je, že se budu velmi snažit, abych nepropadl alkoholismu.

• 4.5.2013  18:59
    MasterChef (TV pořad) (2012)

Tenhle pořad jsem naprosto nepochopil. Jaký to mělo proboha smysl? Kdyby tam alespoň dali nějaké recepty! Někdo může oponovat, že Ano šéfe! je to samé, jenže to je alespoň vtipné a učí českého konzumenta vyšším požadavkům. Tohle byla fakt nuda.

• 14.12.2012  17:47
    Méďa (2012)

Nejsem konzervativec, ale když už tahle "komedie" byla tak vulgární, mohla být alespoň vtipná. Zápletka - skoro nic, vtipy - stály za prd, herecké výkony - stály taky za prd.

• 11.10.2012  15:07
    Na forbíně TM (TV pořad) (2012)

Matonoha je fajn v pořadu Na Stojáka. Tady je to příšerná nuda, je to nezábavný a nezajímavý pořad.

• 19.1.2013  15:56

Tři slova: To bylo boží! Ze začátku jsem si myslel, že to má být nějaká parodie, ale u některých scén jsem skoro nedýchal. Pozor SPOILER!!!!!! Zvláště když byl dr. Schultz s Djangem na večeři, kde chtěli vykoupit Djangovu manželku. Di Caprio si střihnul roli perfektního hajzla. Troufám si říct, že šlo o jeho nejlepší herecký výkon. No a ty gegy, ty byly naprosto parádní. Situace, kdy se blbečci hrající si na ku-kux-klan hádají, jestli mít plachtu na hlavě, protože přes ni hovno vidí nebo když se Django zeptá, jestli si může vybrat oblečení, jaké chce a pak vyjde v křiklavě modrém obleku s volánky, mě opravdu dostaly. A bylo jich víc. Jen mi nejde do hlavy, proč Tarrantino nechává z lidí po kulce vystříknout o 17 litrů krve víc, než v člověku doopravdy je. Tento film si ovšem nezaslouží nic jiného, než 5 hvězd.

• 6.8.2012  18:02

Bohužel se tento film nepovedl a vedle seriálu byl velice podprůměrný a plitký. Sice jsem se zasmál pár vtipům, ale v půlce filmu jsem si říkal jak to může skončit, když to vůbec nezačalo.

• 2.4.2013  11:39
    Projekt X (2012)

Takový nemastný a neslaný film. Nikdy by mě nenapadlo, že někdo bude točit něco takového.

• 26.5.2013  10:51

Co se mi líbilo: Nádherné záběry na přírodu. Suprové scény v rozbouřeném moři. Nápad. Co se mi už tolik nelíbilo: Příběh byl zdlouhavý a chvílemi nudný. Trochu mi vadilo, jak se ve filmu sami hodnotili a neustále dokola říkali, jak ten příběh úžasný je.

• 30.11.2013  22:33
    Ve stínu (2012)

Úprava prvního naprosto nesrozumitelného komentáře, který odpovídal mému naprostému nadšení, že ta česká novodobá kinematografie není tak v prdeli. Prostě tenhle film dokázal skvěle vystihnout atmosféru oné doby, Ivan Trojan zase ukázal, že patří mezi současnou českou hereckou elitu a velmi milým překvapením byl soundtrack, který jsem si taktéž náramně užil. Tento film mi může posloužit jako další argument, proč s komunisty na věčné časy jen v tom nejhorším snu.

• 30.12.2012  23:12
    Věra 68 (2012)

Moc pěkně zpracovaný dokument o výborné paní. U scény, když závodila v Mexiku, mi skutečně bušilo srdce.

• 8.6.2013  15:51
    Bobovy burgery (TV seriál) (2011)

Je to barevné a hýbe se to. To je ale vše.

<< předchozí 1 2 3 4 5