nopud

Ondřej Dupal

okres Opava
Student

• 21.4.2013  13:26

Tenhle flm se mi vždy jako malému líbil. Zajímavý nápad a supr zpracování.

• 21.4.2013  11:53
    Autosalon (TV pořad) (2005)

Neuvěřitelná nuda. Jediný pořad o autech, na který se koukat dá, je Top Gear.

• 21.4.2013  11:51

Když jsem to viděl poprvé, přepadaly mne hlasité záchvaty smíchu a říkal jsem si "Tak to je fakt super, to musím vidět aspoň ještě jednou!". Pak jsem to tedy viděl podruhé, a už víckrát to vidět nepotřebuju.

• 20.4.2013  14:42
    Počátek (2010)

Zajímavý nápad, dobré efekty a dobrá hudba. Trochu se to podobalo Matrixu. Jediná věc, kterou můžu filmu vytknout, je ta, že mě nepřesvědčil (tak jak to udělal třeba Matrix), že by něco takového mohlo klidně být možné. Efekty se stavy bez tíže byly naprosto parádní.

• 19.4.2013  15:17
    Oscar Wilde (1997)

Celý film mi připadl jako gayovské soft porno. Pominu-li ovšem tento fakt, musím říct, že se mi film líbil. Lituji Oscara Wilda, že se narodil do špatné doby - jako vzácný liberál v převážně konzervativní společnosti neměl absolutně šanci. Narodit se dnes, bylo by každému úplně jedno, jaký život žije.

• 13.4.2013  18:47

To je tak supr příjemný a pohodový film! Chtěl bych bydlet v tom nádherném bytě.

• 2.4.2013  11:39
    Projekt X (2012)

Takový nemastný a neslaný film. Nikdy by mě nenapadlo, že někdo bude točit něco takového.

• 30.3.2013  08:47

Film, který má v divákovi vyvolat vlnu nechuti, hnusu a údivu nad celým tím komunistickým nesmyslem.

• 29.3.2013  14:01
    Perný den (1964)

Film naprosto o ničem, ale hudba úžasná. Po veškerém zprůměrování dávám 4 hvězdy.

• 29.3.2013  14:00
    Caveman (1981)

Tento film nám v rámci výuky pouštěla paní učitelka v biologii. Zlatá to paní. Zabili jsme tím 2 hodiny. Super komedie, ale po druhé už to vidět asi nemusím

• 28.3.2013  19:34
    Mama (2013)

Film, který těží z náhlých nečekaných rychlých pohybů a zvuků, které jsou konstruované tak, aby se člověk lekl. Ale bavil jsem se. Zprvu jsem myslel, že dám 3 hvězdy, ale jak jsem o tom další den přemýšlel, rozhodl jsem se pro 4, protože to byl skutečně pěkný příběh. Ke konci svécho komentáře trochu zafilosofuju - vždycky si u všeh hororů říkám, jak to asi muselo pokračovat dál, jak asi přeživší vysvětlí úřadům X mrtvých kolem dokola, jak se budou odvolávat na nějakou nadpřirozenou sílu? Určitě se ale podívejte!

• 9.3.2013  14:47
    Let (2012)

Tenhle film měl na mě 2 účinky. První je, že až budu muset nasoupit do letadla, budu mít těžký problém a druhý je, že se budu velmi snažit, abych nepropadl alkoholismu.

• 2.3.2013  16:50
    Pekelná výzva (TV pořad) (2013)

To má být jako vtipné? Kam ten svět spěje proboha!

• 19.1.2013  15:56

Tři slova: To bylo boží! Ze začátku jsem si myslel, že to má být nějaká parodie, ale u některých scén jsem skoro nedýchal. Pozor SPOILER!!!!!! Zvláště když byl dr. Schultz s Djangem na večeři, kde chtěli vykoupit Djangovu manželku. Di Caprio si střihnul roli perfektního hajzla. Troufám si říct, že šlo o jeho nejlepší herecký výkon. No a ty gegy, ty byly naprosto parádní. Situace, kdy se blbečci hrající si na ku-kux-klan hádají, jestli mít plachtu na hlavě, protože přes ni hovno vidí nebo když se Django zeptá, jestli si může vybrat oblečení, jaké chce a pak vyjde v křiklavě modrém obleku s volánky, mě opravdu dostaly. A bylo jich víc. Jen mi nejde do hlavy, proč Tarrantino nechává z lidí po kulce vystříknout o 17 litrů krve víc, než v člověku doopravdy je. Tento film si ovšem nezaslouží nic jiného, než 5 hvězd.

• 15.1.2013  16:58
    Big Lebowski (1998)

Jeff Bridges zahrál skvělého bohéma. Černý humor zde teče proudem a hlášky mi stále proletují hlavou. Dokonce hláška "Řekl jsem to dost jasně!? - chvíle ticha - Promiňte, neposlouchal jsem Vás." mi trochu připomněla mě. Tenhle film je prostě legendární.

• 15.1.2013  16:54

Je to sice totální blbost, ale vždycky mě to rozesměje.

• 15.1.2013  16:53
    Hodiny (2002)

Film jsem shlédnul po kouskách ve třech hodinách češtiny a musím říct, že bych se snad i raději učil. Rád bych pocválil hudbu, ten klavír byl fantastický. To ovšem nemění nic na faktu, že se tam ta hudba opravdu nehodila. Když M. Streepová stoupala polorozpadlým výtahem do horního patra a do toho hrála ta superdramatická hudba, tak jsem čekal, že se ten výtah alespoň urve, ale ono se nestalo vůbec nic. Pouze vyjela za svým nemocným přítelem a následovalo 5 minut o tom, jak se mu nechce jít na večírek. Nejlepší scény: lesbické úlety Julianne Moore před svým synem a Nicole Kidman se svou sestrou a sebevražda Eda Harrise. Nelituju, že jsem film viděl, ale opravdu si ho nehodlám pouštět znovu.

• 30.12.2012  23:12
    Věra 68 (2012)

Moc pěkně zpracovaný dokument o výborné paní. U scény, když závodila v Mexiku, mi skutečně bušilo srdce.

• 29.12.2012  20:07
    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

Pořad, u kterého si vždy trochu namakám břicho - z těch záchvatů smíchu.

• 28.12.2012  12:20

Pěkný film, který když hraje v televizi, tak nepřepínám.

• 27.12.2012  09:55
    Atlas mraků (2012)

Naprosto nejlepší film roku 2012. Celou dobu nevíte, o co tam jde a nakonec se všechno seběhne dohromady a člověku pak akorát padá brada. Příběh tedy byl úžasný. Hudba byla super - ten závěrečný sextet mě naprosto dostal. Naprosto nejúžasnější byly herecké výkony Toma Hankse a Huga Weavinga, který hraje asi 5 záporáků, mezi nimi i jednu ženu. Vřele doporučuji všem, kdo tento film ještě neviděli.

• 24.12.2012  19:29
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Poslední dobrá pohádka byla Lotrando a Zubejda a od té doby se točí naprosté průplachy trubek. Stále doufám, že by mohlo přijít konečně něco nového a dobrého a každý rok jsem stejně zklamán. Tohle je naprosto uječené zprznění pěkné pohádky, které není ani zábavné, ani zajímavé. Uječena Žilková se zde herecky těžce degradovala.

• 21.12.2012  15:10

Když mi bylo osm let, pouštěl jsem si tento film i několikrát týdně. Docela jsem se tehdy u toho bavil. Teď bych si to už ovšem nepustil.

• 14.12.2012  17:47
    Méďa (2012)

Nejsem konzervativec, ale když už tahle "komedie" byla tak vulgární, mohla být alespoň vtipná. Zápletka - skoro nic, vtipy - stály za prd, herecké výkony - stály taky za prd.

• 13.12.2012  23:09

Člověk by se neměl hodně těšit, protože pak může přijít velké zklamání. Přesně to byl můj případ. Chápu, že to P. Jackson pojal jako příběh pro mladší diváky, stejně jako Tolkien knihu. Film ovšem nemusel být tolik nudný a natahovaný. Trpaslíci povětšinou vypadali jako normální lidi. Abych však jen nepsal kritiku, musím říct, že film byl po stránce efektů naprosto senzační a že se ve zhruba tak ve třetí třetině dal do pohybu. Závěrečná scéna boje se skřety na stromech byla dechberoucí. Víc než 3 hvězdy ovšem dát nemohu. Snad to spraví druhý díl.

• 25.11.2012  14:29

Naprosto úžasná komedie. S každým novým přáním mě přepadaly stále nové a nové vlny smíchu.

• 13.11.2012  15:31

Příjemná komedie, která mě vždy rozveselí a stala se již neodlučitelnou součástí mých Vánoc.

• 3.11.2012  19:21
    Cyanide & Happiness (TV seriál) (2005)

Takové řachy jsem snad nikde nezažil. Miluji tento jedovatý humor.

• 3.11.2012  19:18
    Šumná města (TV seriál) (1995)

Je pěkné dívat se na dokument, ve kterém tolik chválí město, kde bydlím :)

• 3.11.2012  19:17

Tak tohle jsem ve svých šesti letech smažil na WHS od rána do večera.