LittleJohnny

LittleJohnny

Tomáš Věnsek

okres Ostrava
Jsem ubručený, ale šťastný blázen?!

homepage

20 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

  Kultovní film, který by neměl nikomu ujít. Legendární hlášky, scénky a hlavně nezapomenutelný herecký výkon Travolty... Neomrzí ani český dabing, který se povedl (nebo to je prostě filmem :D)... Bez pohnutek ve tváři plná palba.

 • poster

  Hanebný pancharti (2009)

  Christopher Waltz v jeho nejlepší herecké roli. Vynikající dialogy (to asi Tarantino prostě umí), scénky a samozřejmě prostředí a doba, do které je příběh zasazen. A samozřejmě Brad Pitt jako americký drsňák s vynikající italštinou :D...

 • poster

  Pád Třetí říše (2004)

  Mám rád filmy z doby druhé světové války. Tenhle mi padl skvěle do noty. Výborný herecký výkon Bruna Ganze, kterého jsem zahlédl snad jen v tomhle filmu(škoda). Kvalitu filmu rozhodně dokazuje i 300x parodovaná scénka z bunkru, kterou zná asi úplně každý. Prostě plná palba..

 • poster

  Ruby Sparks (2012)

  Bravisimo, po dlouhé době jsem viděl opravdu famózní film. Velmi inteligentní, barevné, krásné, záhadné? To všechno v jednom společně s vynikajícími hereckými výkony a vtipností okamžiku vykouzlí úsměv na tváři nejednomu filmovému nadšenci. Nemůžu nic jen doporučit. Zaslouženě plná palba!

 • poster

  Amélie z Montmartru (2001)

  Magnifique musique et tres jolie actrice. Histoire intéressante. Francouzštinu jsem nepoužil, už hodně dlouho, takže se omlouvám všem raněným...

 • poster

  Vlk z Wall Street (2013)

  Intenzivní zážitek a bláznoství Leonarda DiCapria co více si máme přát? Rok 2014 začal přímo famózně jen tak dále. Zaslouženě plná palba!!!

 • poster

  Interstellar (2014)

  Super film, který vás hned zaujme. Nemám rád sci-fi, které si určí měřítka a pak v nich nedává smysl.. Tohle je však přesný opak a proto jednoznačně plná palba!

 • poster

  Warcraft: První střet (2016)

  Ze začátku filmu mi přišlo, že vzniklo nutkání ukázat co nejvíce míst v krátkém časovém sledu a pro někoho, kdo se v příběhu neorientuje to mohlo být dosti zmatečné. Naštěstí po 15minutách děj absolutně vtáhne diváka do dění. Za mě jakožto fanouška warcraftů jednoznačně plná palba!!!

 • poster

  Hořící keř (TV film) (2013)

  Hodně povedený film. Zfilmování milníku české historie . Jednoznačně plná palba!!! Vypadá to, že i u nás se dají točit výborné filmy...

 • poster

  The Artist (2011)

  Neviděl jsem film s více charistmatickými herci. Prostě neskutečné. ze začátku jsem měl obavy, už kvůli toho že jsem se dozvěděl, že je film černobílý a po většinu filmu němý. Nakonec stačily hlavnímu herci dvě slova... Film mě provedl začátky kinematografie a ještě jsem se příjemně pobavil.. Zaslouženě plná palba