Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Jelenice (2019)

Jeleni nevědí, že bunda není lidská kůže, takže tahle pomsta se jim moc nepovedla :-)

Drive Angry (2011)

Všechno, co jste kdy chtěli vidět v béčkovém filmu a nebáli jste se kvůli tomu obětovat 100 minut svého života.

Konfuciánský sen (2019)

Rozpad jedné obyčejné čínské rodiny "v přímém přenosu". Hlavní hrdinka je tak protivná, až je její urputnost zábavná.

plakát

Běženky a kapři (2016) (TV film)

"Schováme se do podzemní (!) jeskyně, protože má kamenité dno a tím se žralok neprohrabe." Boží! Chtěl bych psát dialogy k takovým filmům.

Po čem muži touží (2018)

Čemu jsem se zasmál já aneb nejlepší hlášky z nejlepších hodnocení na ČSFD: "Velmi perfektní film" "Kinosál propukal v histerický smích" "Divák nesmí uvažovat o detailech" "Langmajer standardně ostřílený" "Šlo o humor a ten zde je a já jsme se zasmál" "Více chlapským narážkám se smály muži" "Chlapy se tomu smát nebudou" "Tak takto může a má vypadat český film dnešní doby" "Asi jedno z nejlepších děl, co česká kinematografie vyprodukovala za posledních 10 let"

plakát

Baahubali: The Beginning (2015)

Film s nejdelším flashbackem v dějinách a guilty pleasure jako prase. Díky stopáži jsem se už dlouho takhle dlouho nesmál. Některé scény (romanticko-tetovací nebo použití obřího válečného "křovinořezu") mi málem způsobily roztržení bránice. Baahubali vypadá jako vážně myšlená indická verze Kung Fury. Už se těším na dvojku.

Muzzikanti (2017) odpad!

Představení ochotnického kroužku přestárlých pacientů stižených demencí. Pro mně přímo esence nevkusu. Rozhodně kandidát na nejhorší český film desetiletí. PS: Lístek na Nohavicův koncert jsem věnoval tchýni.

Komando (1985)

....."Zelený barety žeru k snídani".... Po letech musím změnit hodnocení filmu výrazně směrem nahoru. V žánru "nechtěných komedií" je totiž Komando jedním z nejlepších fláků všech dob!