Porn_Lord

Porn_Lord

okres Hradec Králové
Užívatel

• 24.6.2014  10:20

Poslední scéna je prostě.. fenomenální!

• 24.6.2014  10:20
    King Cobra (2008)

Těžký život motorkářů na dálném středozápadě... joo jo. Ale jinak po delší době něco s dobrým pokusem o "art" v pornu, Vivid umí.

• 14.1.2014  10:58

Právěže Robby D. točí jako na běžícím pásu... měl by si dát rok pauzu, přečíst nějakej magazín nebo, nedej bože, třeba i knihu, aby nabral nějakou tu "inspiraci"

• 11.1.2014  18:19

Letušky.. věčné téma naší fantazie, tentokráte scény z prosluněného letoviska.

• 11.1.2014  18:16

V tý šedi porna "Ahoj, přišel jsem spravit Vaše..." je tohle rozhodně zajímavější. Vcelku dobrá detektivka a člověk se i pokouká na práci u tyče.. doslova

• 10.12.2013  11:28

Asi nejhorší parodie z těch, které jsem na téma "Bat... a Gotham" viděl. Jediná světlá chvilka je výslech She-Jokera, jinak je to strašná patlanina všeho batmanského bez nějaké, byť i základní, konstrukce.

• 6.12.2013  18:41

Pokus pěknej. Jenna jako vyslanec pekla.. snad první "role", kterou jsem jí věřil.

• 3.12.2013  14:32

They shot her down, gangbang! Ta paní ví, jak si vydělat na živobytí a nebojí se ničeho

• 29.11.2013  15:12

Točit něco takovýho.. to musela být opravdu sranda! Nicméně atmosféra a veskrze opravdové parodování původního filmu si zaslouží uznání.

• 24.11.2013  15:05
    2 of a Kind (2011)

Ale jo.. lepší průměr od DP. "Hodná" a "Zlá" Raven je opravdu zápletka k nezaplacení, to by nevymyslel ani Špájlberk.

• 17.11.2013  16:36

Je vidět, že "starší" tvorba DP měla sem tam i nějakej nápad a rozhodně širší základnu vnadných dam. Robby D, zde ještě jako pouhopouhý kameraman a střihač, by si z toho měl vzít příklad.

• 7.11.2013  11:32

Ten pan Hustler musí mít ale peněz.... další "best of" a víceméně ztráta času pro ty, kdo viděli filmy, z nichž jsou scény vytaženy.

• 4.11.2013  23:47

Phoenix Marie jako Xena - excelentní! Ale abych napsal pravdu, čekal jsem od toho přeci jenom víc. S tímhle tématickým materiálem šlo vytvořit mnohem lepší zápletku, než jenom vožralýho Cupida. Hvězdy za "herecké" obsazení (v čele s mojí současnou favoritkou) a kostýmy.