markotter

okres Praha-východ

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 18.8.2017  17:59
    Příchozí (2016)

Na Hollywood bude muset spadnout nějakej meteorit nebo alespoň vesmírná loď mimozemšťanů aby od základu všechno zničila a začaly se zase točit normální filmy. Pěkně od němýho a čb filmu. A tyhle rádoby intelektuálský pitominy, který spolknou půlku rozpočtu ČR a snažej se nás dovést k rádoby nějakýmu poznání, na ty dojde řada zase až za 80 let a to já budu pěkně po smrti. Amy Adams je suverénně nejmíň sympatická "kladná" hrdinka posledního desetiletí. A už by si amíci mohli najít nějakýho jinýho nepřítele než rusáky a číňany. Ale příště už to vypadá na KLDR, tak uvidíme.

• 18.8.2017  17:54
    Vysvobození (1972)

Některé scény tam byly parádní - znásilnění, jízda peřejemi...Ale zbytek byl takový naivní, jakoby si režisér myslel, že jsme schopni skousnout všechno, co nám předloží.

• 18.8.2017  17:50
    Až po uši (TV seriál) (2014)

Hrozná zábava, oddechovka a sympatičtí herci. Takhle si představuju úspěšný český seriál. Body pro Hřebejka, že se nebál používat ostřejší slova i ostřejší scény. Akorát toho "lesbení" tam už bylo podle mně moc. Normální sex jsme měli skoro pořád ve tmě :-)

• 13.8.2017  10:19

Viděno v ruštině, takže vím jen to, že pošťákovi ukradli motor k lodi, ale poetiku to mělo. Pro mně o to větší, že jsem se vyskytoval v tu chvíli na tom samém místě, jako pošťák. A tam se Čech jen tak nedostane :-)

• 13.8.2017  10:16

Po letech jsem Tři oříšky znovu shlédnul a musím říct, že je to jedna z našich nejlepších pohádek. Z nepochopitelných důvodů byl Trávníček někým předabován (aspoň se mi to zdálo) a úroveň pohádky vzrostla minimálně o 10 % :-)

• 13.8.2017  10:13

Ne tak dobré jako lov, ale pořád dost velká prdel, aby se člověk celý film nenudil.

• 13.8.2017  10:11

Pokud člověk v době sledování filmu projíždí Ruskem jako já, tak nemůže tomuhle majstrštyku dát míň, jak pět hvězd.

• 13.8.2017  10:07

Trapný a hroooozně dlouhý. Kdyby se Oleg Menšikov celý film tak strašně nepitvořil, tak by člověk mohl uvěřit, že je to romantický film. Ale takhle to na mně působilo spíš jako parodie.

• 13.8.2017  10:05
    Trumbo (2015)

Politika mně nebaví a ať hrál Bryan Cranston sebelíp, do filmu mně vtáhnout nedokázal.

• 13.8.2017  10:04
    Tour de doping (TV film) (2017)

Něco jako 7 Days in Hell, ale podstatně horší a trapnější.

• 13.8.2017  10:03

Ty vole, vidět po letech ruský propagandistický film, to je něco. Ale to je tak všechno, protože námět, scénář, režie a výkony herců byly odpovídající době a zemi původu.

• 13.8.2017  10:00

Vůbec nechápu, proč někdo tenhle film točil. Ale občas tam byly zábavné momenty, které mně donutily vydržet až do konce.

• 6.7.2017  09:07
    Zvířátko (2016)

Nechápu, proč má tenhle film jen 58 %. Mně přišel naprosto originální a chytře vymyšlený. Celou dobu koukám, říkám si, že tohle tady už stokrát bylo a co jako bude na tom lepší a postupem času se objevují pro ně neočekávané a zajímavé věci, až ke konci musím říct: jo, tohles dobře vymyslel scénáristo.

• 5.7.2017  09:48
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Za komunistů dobrý, teď už trochu vyvanulý. Jednoduchá zábava pro masy.

• 5.7.2017  09:45

30 minut děda staví barák, 20 minut orá pole atd.,atd. to vše beze slov nebo s minimálními dialogy. Vizuálně hezké, ale pro mě bez nějakých zásadních zvratů dost nesledovatelné. Navíc ta herečka byla taková ňáká prkenná. Nemyslím její prsa :-) - to taky, ale herecký projev.

• 29.6.2017  10:32

No takhle to chodí mezi příbuznými - hezky podané. Chyběl mi nějaký přesah na konci filmu - prostě to skončilo a nic.

• 29.6.2017  09:44
    Suburra (2015)

Italům se po dlouhé době podařilo navázat na tradici jejich politicko-mafiánských dramat z přelomu 70. a 80.let. Tady je to ještě dotaženo skoro k dokonalosti - politiky není zas tak moc, aby se u toho člověk nudil. Všichni zúčastnění jsou více méně hajzlové a to jak na sebe jejich akce nasedají a souvisejí spolu je udělané opravdu dobře. Snad jen ten konec byl takový neuvěřitelný. SPOILER: Politik se na konci vůbec nezajímal o svýho syna, atd. Celkový dojem podpořila i výborná muzika.

• 28.6.2017  09:04

Nějak mě to nechytlo. Vlastně jsem celý film přemýšlel o tom, že ho vypnu. Ústřední trojka byla zajímavá to jo, ale kdyby si člověk odmyslel jejich postižení, rozhodně by to nebyl dobrý film. Ale pár záblesků geniality tam bylo, tak tam ten průměr nechám.

• 27.6.2017  18:21
    Demolice (2015)

Vůbec jsem nepobral režisérův záměr, co jako vo co de. Ale nějak mě to přitahovalo a bavilo, takže jsem rezignoval na to, že pochopím Gyllenhaaalovo chování a jen tak jsem proplul celým příběhem. Bohužel bez jakékoliv možnosti udělat si na věc vlastní názor.

• 27.6.2017  18:17

Sice dost nepravděpodobné, že by se tohle všechno stalo během jedné večeře, ale na druhou stranu naprosto uvěřitelné, že by se to stát mohlo :-) Výborně zahrané a vypointované, úplně jsem viděl naší partu, jak takovouhle hru hraje a jaký kostlivci by mohli vypoadnout ze skříně. Nepochopil jsem úplně úplný konec - dle mého by tam nemusel být, takhle to trochu zkazilo dojem z celého filmu.

• 16.6.2017  19:10

Film ve kterém je spousta toho, co by už teď v amerických filmech být nemohlo. A právě proto je to ohromná prdel, ale jak to u seveřanů bývá, prosvítá z toho i smutek - tentokrát nad tím, kam lze až dojít po nějakých letech v manželství. Bavily mně skoro všechny postavy a smál jsem se celkem pravidelně po celou dobu - takže dobrý.

• 16.6.2017  19:05
    Last Night (2010)

Po třech dnech na to nejsem schopen napsat recenzi, protože nevím, co se tam dělo. Akorát si pamatuju, že mě to hrozně nudilo.

• 16.6.2017  19:04
    Mělčiny (2016)

Prsatice v bikinách bojuje se žralokem - no trochu se mi do toho nechtělo, neb jsem očekával nějaké céčko s gumovou nafukovací obludou, ale zmýlil jsem se. Ono to bylo docela zábavné, strašidelné a žralok nevypadal vůbec zle. A prsatice byla sympatická a docela mazaná. Akorát že jí ty bikiny při tom všem boji pořád držely na těle jak přikovaný a skoro se nezamazaly. Ale to už bych chtěl asi moc.

• 16.6.2017  18:59
    Poll (2010)

Bylo to rozmáchle epické, a to byla ta největší chyba. Člověk nevěděl, čeho se má chytit, ani jeden příběh nebyl nosný a to že taťka rozřezával hlavičky anarchistům bylo zajímavé jenom ze začátku. Rozhodně by filmu prospělo zaměření se na jednu dějovou linku a tu pořádně rozpracovat.

• 6.6.2017  20:33

Až do posledních 10ti minut jsem to považoval za docela povedenej snímek a dumal jsem, jak to má Howard vymyšlený, že mu to ty oběti o tý atomový katastrofě baštěj. Ale jakmile se Michelle dostane na svobodu, film udělá tak debilní kotrmelec, že mi klesla nálada o 50%. Radši to vypněte 10 minut před koncem.

• 6.6.2017  20:24
    Tristana (1970)

Víc než Tristanu jsem litoval Dona Lopeho :-) Ona s nim šla do postele skoro dobrovolně a pak mu to až do jeho smrti vracela. Myslím, že za těch pár šuků mu to teda nestálo. Catherine Deneuve už tehdy ukazovala, jaká je krásná a talentovaná herečka.

• 6.6.2017  20:18

Malebná čínská vesnice, pár chudých vesničanů a ústřední velmi sympatický pár ve filmu, který sice plyne pomalu, ale uvnitř to dýmá a bouří a člověk tak nějak tuší, že to asi neskončí moc dobře. Člověku po nějaké době dojde, o co tam jde, ale to nevadí. Film je natolik dobrý, že to nijak nevadí a člověk si aspoň může v duchu hrát s možnými scénáři konce. Pomalá, klidná zábava na tichý večer.

• 6.6.2017  19:54
    Vidina (2015)

Komedie to teda není. Smutný popis toho, jak se úspěšný člověk může dostat do sraček ne úplně vlastní vinou. Komediální prvky tam jsou, nepůsobí rušivě, ale výsledný dojem z filmu je dost smutný. Pochopí hlavně ti starší.

• 6.6.2017  19:50

95 % filmu člověk kouká na Hardyho v autě, jak řeší několik problémů najednou. A není to vůbec nuda!

• 6.6.2017  19:35
    Tanečník (2016)

Geniální lidi mívají často složitý život. Sergej Polunin je jedním z nich. Tento dokument jeho život velice hezky dokumentuje. To, jaký je geniální tanečník, jak vyrůstal téměř bez rodiny a jak se to něm podepsalo. Proložené je to sestřihy z jeho vystoupení. Ač nebaleťák, některá jeho vystoupení mně opravdu brala dech.

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43