markotter

Marek B.

okres Praha-východ

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 16.6.2017  19:10

Film ve kterém je spousta toho, co by už teď v amerických filmech být nemohlo. A právě proto je to ohromná prdel, ale jak to u seveřanů bývá, prosvítá z toho i smutek - tentokrát nad tím, kam lze až dojít po nějakých letech v manželství. Bavily mně skoro všechny postavy a smál jsem se celkem pravidelně po celou dobu - takže dobrý.

• 16.6.2017  19:05
    Last Night (2010)

Po třech dnech na to nejsem schopen napsat recenzi, protože nevím, co se tam dělo. Akorát si pamatuju, že mě to hrozně nudilo.

• 16.6.2017  19:04
    Mělčiny (2016)

Prsatice v bikinách bojuje se žralokem - no trochu se mi do toho nechtělo, neb jsem očekával nějaké céčko s gumovou nafukovací obludou, ale zmýlil jsem se. Ono to bylo docela zábavné, strašidelné a žralok nevypadal vůbec zle. A prsatice byla sympatická a docela mazaná. Akorát že jí ty bikiny při tom všem boji pořád držely na těle jak přikovaný a skoro se nezamazaly. Ale to už bych chtěl asi moc.

• 16.6.2017  18:59
    Poll (2010)

Bylo to rozmáchle epické, a to byla ta největší chyba. Člověk nevěděl, čeho se má chytit, ani jeden příběh nebyl nosný a to že taťka rozřezával hlavičky anarchistům bylo zajímavé jenom ze začátku. Rozhodně by filmu prospělo zaměření se na jednu dějovou linku a tu pořádně rozpracovat.

• 6.6.2017  20:33

Až do posledních 10ti minut jsem to považoval za docela povedenej snímek a dumal jsem, jak to má Howard vymyšlený, že mu to ty oběti o tý atomový katastrofě baštěj. Ale jakmile se Michelle dostane na svobodu, film udělá tak debilní kotrmelec, že mi klesla nálada o 50%. Radši to vypněte 10 minut před koncem.

• 6.6.2017  20:24
    Tristana (1970)

Víc než Tristanu jsem litoval Dona Lopeho :-) Ona s nim šla do postele skoro dobrovolně a pak mu to až do jeho smrti vracela. Myslím, že za těch pár šuků mu to teda nestálo. Catherine Deneuve už tehdy ukazovala, jaká je krásná a talentovaná herečka.

• 6.6.2017  20:18

Malebná čínská vesnice, pár chudých vesničanů a ústřední velmi sympatický pár ve filmu, který sice plyne pomalu, ale uvnitř to dýmá a bouří a člověk tak nějak tuší, že to asi neskončí moc dobře. Člověku po nějaké době dojde, o co tam jde, ale to nevadí. Film je natolik dobrý, že to nijak nevadí a člověk si aspoň může v duchu hrát s možnými scénáři konce. Pomalá, klidná zábava na tichý večer.

• 6.6.2017  19:54
    Vidina (2015)

Komedie to teda není. Smutný popis toho, jak se úspěšný člověk může dostat do sraček ne úplně vlastní vinou. Komediální prvky tam jsou, nepůsobí rušivě, ale výsledný dojem z filmu je dost smutný. Pochopí hlavně ti starší.

• 6.6.2017  19:50

95 % filmu člověk kouká na Hardyho v autě, jak řeší několik problémů najednou. A není to vůbec nuda!

• 6.6.2017  19:35
    Tanečník (2016)

Geniální lidi mívají často složitý život. Sergej Polunin je jedním z nich. Tento dokument jeho život velice hezky dokumentuje. To, jaký je geniální tanečník, jak vyrůstal téměř bez rodiny a jak se to něm podepsalo. Proložené je to sestřihy z jeho vystoupení. Ač nebaleťák, některá jeho vystoupení mně opravdu brala dech.

• 31.5.2017  22:56

Od doby Zběsílé jízdy Mad Maxe jsem asi neviděl nějakej pořádněj akční nářez, kde by to jelo od začátku do konce. A Artuš to moc nevylepšil. Hodně se tam kecá, akce je pomálu, není moc originální a padlých hrdinů mi není ani moc líto. Když už chce někdo konkurovat Excaliburu, musí na to asi jít trochu jinak. Hudba a povedené triky to trochu zvedly, ale jinak spíš slabší průměr.

• 31.5.2017  22:48

Pomoc. Já chci Ripleyovou. Já chci Vetřelce, co celou dobu skoro neuvidím. Já chci mít husí kůži. Já chci Vetřelce, kde nebudu muset dumat nad tím, co mi chtěl stárnoucí režisér říct a o čem vlastně ten vesmír je.

• 26.5.2017  20:28

Ryze apokalyptické, naturalisticky nafilmované a zahrané a nebojící se ukázat i věci, které v jiných filmech, honosících se přívlastkem hororové neuvidíte.

• 26.5.2017  20:22

Hrozná prdel od samého začátku. Ke konci to trochu zpomalilo a těch několik dějových přemetů filmu malinko uškodilo, ale to nic nemění na tom, že jsem se výborně pobavil.

• 26.5.2017  20:18
    Provedu! Přijímač (TV seriál) (2017)

Výborný dokument. Trochu jsem změnil názor na lidi, co se tam hlásí - musí tam i ten, co chce dělat doktora u letecké záchranky. A jak tam každého bez rozdílu pohlaví masí, to bych teda nevydržel :-)

• 12.5.2017  21:17
    Gia (TV film) (1998)

Prostě zase jeden vzestup a pád jedné "hvězdičky" A bohužel ani ne moc dobře podaný - všechno ve zkratkách a upravené pro americké publikum (samozřejmě se sladkobolným koncem). Jediná zajímavá linka byla s Lindou. A Angelina JOlie byla rozhodně lepší než ve svých pozdějších rolích.

• 12.5.2017  21:02
    Noční recepční (TV seriál) (2016)

Takové ploché a scénáristicky plytké. Jedině charisma Hugha Laurie mně dokázalo jakž takž držet u telky. Vlastně jsem zůstal, abych se dověděl, jak ho chrabrý superagent dostane. Na rozdíl od Bonda, který je velkou nadsázkou a člověk dokáže odpustit scénáristům naprosto nereálné situace a akce, tady si to hrálo na důležito a tak se ty nepředstavitelné a nereýálné situace dost špatně zkousávaly.

• 12.5.2017  20:56
    Duši neprodám (TV film) (2016)

Nesympatický hrdinky a ještě nesympatičtější zpracování. Nechat ty blbky bez pomoci mluvit a jen tak pozorovat, co tam (ne)dělají nebyl opravdu dobrý nápad. To by režisérka musela mít k ruce nějaký lepší materiál.

• 12.5.2017  20:50
    Děti úplňku (TV film) (2017)

Je dobře, že se lidi dovědí o takovéto malé skupině rodin, kterým nikdo neumí (a někdy nechce) pomoct. Výborně natočené.

• 12.5.2017  20:41
    Doktoři (TV seriál) (2017)

Naprosto úchvatný dokument, který mně donutil vážit si doktorů a jejich práce ještě víc než doteď. Při některých záběrech z operací se mi skoro zastavovalo srdce, jako bych byl sám na sále.

• 29.4.2017  12:30
    Labyrint - Série 2 (série) (2017)

O dost slabší. Sice příběh nebyl tak komplikovaný, ale o to víc mu musely pomáhat různé berličky. Některé dějové linie (třeba ta s Křížem lobbistou skoro zbytečná, spíš to byla taková vata pro vyplnění). Oproti 1. sérii taky o hodně víc ochotníků v čele s Donutilem. Namátkou třeba mladý Donutil, Vrzalová a naprosto nehodící se k roli kriminalistky Vilhelmová. Ale dokoukal jsem to, no.

• 29.4.2017  12:25
    Labyrint - Série 1 (série) (2015)

Vsaďte se, že ve 4.-5. díle Langmajer ojede Kanocz. Hodnotit budu na konci, ale zda se mi, že kvalita se postupně zvedá. Edit po skončení. Tak sex nebyl (nebyl čas :-), ale vydržel jsem až do konce a i když to bylo složité na pochopení, tak to do sebe nakonec docela dobře zapadlo. Jedinou vadou (opravdovou) na kráse byl Donutil, který hrál hrozně, bůhví jestli vůbec hrál. Patří do estrád.

• 29.4.2017  10:44
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

Nedporučuju nikomu, komu jsou výrazy vyšší princip, vyšší moc, osud apod cizí. Já se po celou dobu snažil proniknout do toho, proč tenhle seriál vznikl, jaké poselství přináší, proč postavy jednají tak, jak jednají a ....NIC. Škoda, že jsem si nevšimnul, že seriál nekončí po 10ti dílech. Takhle jsem furt čekal, že se dovím něco zásadního, co mi pomůže všechen ten zmatek pochopit. A....NIC. Ztracenejch 10 večerů.

• 22.4.2017  11:31

Plytké. Nebýt Benicia del Torra, tak úplně bez šťávy. Oba hlavní hrdinové mají problém, oba ho zdánlivě společně řeší, ale nevyřeší skoro nic. Jen prázdně tlachají místo aby si pořádně zapíchali. Dle mého by stačilo se zaměřit na příběh jednoho a ten pořádně rozpracovat.

• 22.4.2017  10:46

Lituju tohohle nesmírně charismatického chlapíka (v dobách jeho největší slávy) kam až ho jeho nemoc a způsob života dostaly. Neméně tak ho lituju, jakými je obklopen lidmi, že ho nenechají být a snaží se na jeho zašlé slávě vytřískat co nejvíc peněz.

• 12.4.2017  11:53
    Phenomena (1985)

Šílenost - to jo. Ale aby mě to bavilo, muselo by tam bejt kromě krve a násilí ještě něco navíc. A ty herecký výkony - ježišmarjá.

• 12.4.2017  11:50
    Lupiči (2015)

Nechápu, proč by mě měl zajímat a bavit nějaký gangster, kterej se diví, že když nasere bosse, tak mu jde o kejhák. Jako mapování části života jednoho pablba možná, ale jako film bez ducha a bez nápadu.

• 12.4.2017  11:47

V tom filmu se vůbec nic neděje, je nudný a ještě skončí tak, jak bych si přesně nepřál. Že to je legenda, mě až zas tak moc nezajímá. A k tomu ta hrozná, skřípající hudba.

• 12.4.2017  10:16
    Zádušní oběť (TV film) (2017)

Nezáživné, nezábavné. A to J. Svobodu považuju za docela dobrého režiséra.

• 6.4.2017  14:17
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Pomalejší rozjezd - vypadalo to spíš na nějakou maloměšťáckou taškařici, ale díl od dílu napínavější a závěr úplně super. Všichni herci v hlavních rolích naprosto skvělí. Mám slabost pro Reese a to, jak se dovedla přeměnit z holky, co se toulá divočinou, do týhle nóbl paničky, bylo úžasný. Nicol i v 50ti krásná.

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42