Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 399)

Bourneovo ultimátum (2007)

Po shlédnutí všech tří filmu pěkně za sebou mohu říct toto: Velmi povedená trilogie s tím, že nejzajímavější pro mě byla 1. Bylo to něco nové, celou dobu jsem byl napnutý, neztrácel jsem se v ději a pomalejší střih oproti Greengrassovi jsem spíš ocenil. Další dva díly už byly spíše variací toho prvního a i když hodnotím všechny 3 na 4*, jednička byla prostě nejlepší. Matt Damon byl cool a vůbec bych to do něj neřek, že takhle dovede zahrát akčního hrdinu.

Medvídek (2007)

Připadne mi to jako Hon na Hřebejka. Je pravda že film má místy chatrný scénář a některé postavy by tam nemusely být, ale to hlavní, že film má pobavit člověka se mu povedlo.

Lady Snowblood (1973)

Na tenhle film jsem se moc těšil a popravdě řečeno jsem byl zklamán. Už sice vím, kde bral Quentin Tarantino inspiraci ke Kill Billovi, ale jinak jsem se většinu filmu spíš nudil. Některé originální bojové scény to zas až tak moc nevytrhly, protože jich tam bylo oproti mému očekávání dost málo.

Distrikt! (2004)

Pravda, příběh je trochu slabší, i když nápad, jak vydělat prachy a jak to celé zorganizovat mě hodně pobavil. Co mě ale absolutně bralo byla úžasná animace, která určitě nestála tolik peněz, jako kdyby se s tím pachtili v Pixaru a byla hodně originální. Doprovázeno skvělou muzikou, i když se mi zdálo, že některé provky se ve výstupech opakují. Takže 4.

Oskar (1967)

Po dlouhé době komedie, u které jsem se smál od začátku do konce, někdy to byl jenom úsměv, jindy řehtání na celé kolo. Škoda, že Francie už nemá takového druhého LDF a že vůbec její filmy šly svou kvalitou o hodně dolů než před 30-40 lety.

Roming (2007)

Hodně nepovedené a ta jedna hvězdička e za Bolka Polívku a prsa Jarušky...:-)

plakát

Stvořeni pro lásku (2000)

Když jsem si před filmem četl recenze na csfd, bál jsem se, že Stvořeni pro lásku budou nuda, kde forma vítězí nad obsahem. Jo, forma vítězí nad obsahem - scénář bych možná napsal za hodinku taky :-) Ale jak byl film udělaný, to mě docela vzalo. Snová atmosféra, krásná hudba a láska, která byla cítit z každýho okýnka filmu - to je tak každý režisér neumí.

plakát

Nikdo nesmí chybět (1999)

Moc příjemný filmeček. Krásný byly děti neherci a učitelka Wej - na tý byla vidět moc hezky každá emoce. Docela jsem byl rád , že to dobře dopadlo a že děti dostaly svojí křídu....

Taxidermia (2006)

Takový odvaz, jaký jsem čekal na základě recenzí to nebyl. Tu hvězdičku dávám za naprosto dokonalou sebedestrukci na konci filmu, ale jinak mě to vůbec nevzalo.

Ovládací panel