Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 399)

plakát

Půlnoční slunce (2016) (TV seriál)

To že, tam je napsáno, že je to od tvůrců Mostu je jednak jen poloviční pravda a jednak tam něco chybělo - Martin a Sága. Zbytečně komplikovaný až překombinovaný s nesympatickejma policajtama - bohužel podprůměr.

plakát

Lucka - život a jak ho žít (2017) (TV film)

Podobné jako dokumenty H. Třeštíkové - tady s tím rozdílem,že Lucka nevypadá jako typický vyděděnec ze společnosti. hezká tvářička (nejen :-)), slušná, milá, relativně fungující rodina. O to zajímavější příběh, jak málo stačí, aby se člověk dostal až na úplný dno.

Chvění (1990)

Typický béčko, možná trochu s humorem, ale ne tolik aby to člověka pobavilo. Expozice přes půl hodiny a pak klasická vyvražďovačka.

Revizor (1933)

Geniální Vlasta Burian, ale doplněn neméně dobrými herci - zábava i po 85 letech.

Mrtvý úhel (2017)

Velmi dobře natočené, s dobrými herci a syrovým příběhem. Ale těch mezních situací, které hodně šustily papírem tam bylo tolik, že mě to nutilo chvílema přemýšlet o snížení hvězdiček. Ale belgičani si jednou za čas pochvalu zasloužej.

Pásky z Nagana (2018)

Když jsem vyhráli, tak jsem byl blažený, teď se na to hezky vzpomínalo a rád jsem si to připomněl.

Šéf (2014)

Jedna hvězda za to, že jsem během první půlhodiny koukáním na to pěkný jídlo dostal takovej hlad, že jsem musel sníst půlku mazance. A taky, že jsem pochopil, jak funguje Twitter a že ho nepotřebuju. Jinak absolutně plochý, bezemoční, nudný.

Rodinný přítel (2006)

Odporný Giacomo Rizzo v odporném příběhu starého lichváře s několika velmi zajímavými zápletkami.

Dede (2017)

Krásná gruzínská krajina, kam se v létě chystám a poutavý příběh o tradicích přetrvávajících i v 21. století.

Saljut-7 (2017)

Pocitově to bylo spíš na lepší 3. Ale byly tam některé momenty, kterýma si mě rusáci získali. Např. pití vodky ve stavu beztíže, narážky na komunismus a docela fajn triky a celkové zpracování. Ani toho patosu nebylo tolik, jak by mohl člověk od ruského filmu čekat.