The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Rozjezd parádní, ale s postupem času už to začíná být stereotyp. Nehrát to tak zajímavý týpci, tak je to nuda od začátku.

V pasti (2016) (seriál)

Island je krásný nejen v zimě. Ale jenom drsná severská příroda seriál nedělá. A tenhle byl bohužel průměrný. Zamotaný až běda, přitom motivace vrahů spíše z afektu, takže ta omáčka zbytečná. Spousta dějových linek spíš jako vata,. aby se tam něco dělo. A trojice policajtů jsou takový venkovský balíci, který když jde do tuhýho, dělají takový boty, že na ně stačí jeden průměrnej záporák.

Rivalové navždy - bitva o tenisky (2015) (TV film)

Dověděl jsem se to, co už mě dávno zajímalo, ale nic víc mi to nedalo. Klidně to mohlo být jednodílný. A kdyby nechali starý Dasslery hrát někoho jinýho, tak to mohlo bejt lepší - ty masky stály za hovno. Jo, a všichni 4 (Dasslerové a jejich maminy) byli hrozně nesympatický (jako casting myslím).

Zloději zelených koní (2016)

Nebýt nepovedeného závěru, tak snad dám 4. Mně se to totiž docela líbilo. Mělo to atmosféru, které normálně český filmy nemají, herci byli v pohodě (Liška super) a příběh byl sice jednoduchej, ale to westerny mají přece taky. Takže škoda toho Lišky, jak se na konci hrabe z jámy....

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Pokud k tomu člověk nepřistupuje jako ke komedii (což jsem byl zpočátku já), tak shlédne docela zábavný a zároveň smutný film. Jakub Kohák mi do role stárnoucího starého mládence sedl jak prdel na hrnec.

Až po uši - Série 2 (2017) (série)

Většina z toho, co se mi líbilo na 1. sérii jako mávnutím kouzelného proutku zmizelo. Zůstal jen utahaný pokus o humor, parodické postavičky a spousta jiných zbytečných přibylo. Tomu se říká pravá nastavovaná kaše.

Až po uši - Série 1 (2014) (série)

Hrozná zábava, oddechovka a sympatičtí herci. Takhle si představuju úspěšný český seriál. Body pro Hřebejka, že se nebál používat ostřejší slova i ostřejší scény. Akorát toho "lesbení" tam už bylo podle mně moc. Normální sex jsme měli skoro pořád ve tmě :-)

Blok 99 (2017)

Den před tímhle Blokem jsem viděl Trestance a žehral nad tím, že Costner Waldau se na tu roli moc nehodil. Tak tady teda Vince Vaugh ukázal, jak má vypadat tvrdej chlap, co si chce podmanit nejhorší vězení v Americe. Kosti a skalp byly dost dobrý, ale Blok 99 byl ještě o kus lepší.

Večerní slunce (2009)

Stáří je svině, pokud se přidá osamělost a snaha dětí dostat člověka do ústavu, tak o to větší. Film to ukazuje pěkně, ale vadilo mi, že Abner tak nějak při řešení svých problémů zapomněl na to, že máma s holkou za to moc nemůžou. A za to může scénárista, když je to film, že jo. Scéna s vycapným psem byla vážně dobrá.

Ovčáček čtveráček (2017) (divadelní záznam)

Vysoké hodnocení dávám hlavně proto, že se to opravdu stalo....ne to nebyl většinou jejich humor. A taky, že se mi líbili Babiš, Jílková a Ovčáček.