Polnoch

okres Rožňava
White wolf

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 12.4.2019  22:43
    Cestou necestou (TV pořad) (2015)

Na túto reláciu sa teším každý týždeň. Je to veľmi jedinečný formát, keďže sa z pohľadu našinca dozvieme o živote, kultúre a hlavne gastronómii pre nás exotických krajín. Svojho formátu je to jedinečná relácia a veľmi dobre natočená, tých 30 minút je presne tak akurát, že drží náš záujem po celý čas ale zároveň je to dostatočne dlhý čas aby nám bolo odprezentované všetko najzaujímavejšie.

• 10.1.2019  23:00
    Hypnoshow (TV pořad) (2019)

Nič horšie som v živote nevidel a asi ani neuvidím.

• 4.8.2018  23:08

Strašne pomaly sa to rozbiehalo, ale keď sa to už rozbehlo, tak to bola celkom jazda,.. žiaľ, všetko bolo až príliš predvídateľné a všetok humor sa točil okolo najmladšieho člena rodiny, čo je síce milé, ale pomerne málo na celý film

• 21.4.2018  21:22

Tak toto bolo absolútne od veci.. V seriáli s premakaným dejom, kde človek ani nedýcha čo sa stane ďalej, pridať diel kde sa nič nedeje až na posledných pár sekúnd? Toto mohli vydať maximálne tak na bonusovom DVD, som veľmi sklamaný, duplom keď sa na ten diel čakalo niekoľko týždňov. Jednu hviezdičku dávam za kvalitné spracovanie a druhú za herecké výkony.

• 7.4.2018  21:33

je to rozprávka a tak to aj hodnotím, na rozprávku výborné a famózne natočené

• 27.1.2018  20:56
    Dark (TV seriál) (2017)

Majstrovské dielo, klobúk dole pred scenáristami.

• 24.11.2017  23:07

krásny film o ľudskosti, neviem čo viac dodať

• 3.3.2017  00:13
    Máma (TV seriál) (2013)

Anna Faris je super ale inak je tento seriál prepadák. Neviem kto píše scenár ale pripomína mi to naše slovenské seriály. Zaslúži si to len 1 hviezdičku ale z úcty k niektorým kvalitným hercom, ktorí aj napriek mizernému scenáru podávajú výborný výkon dávam 2.

• 6.12.2016  21:33
    Naši (TV seriál) (2015)

Veľmi zaujímavý seriál nakoľko sa tu stretli neherci, nerežisér a nescenáristi, tak to aj vyzerá. Možno keby ste dali natočiť seriál 10 náhodným ľuďom z ulice, s tým že by ste im poskytli kameramanov a zvukárov, tak by to bolo kvalitnejšie. Hluchá a nudná strata času, úplné dno slovenskej kinematografie, smutné je že to chodí o 8 večer.

• 1.12.2016  22:56
    Hádej můj věk (TV pořad) (2016)

Zaujímavá relácia, ja osobne ju rád sledujem. Zdanie klame.

• 14.10.2016  23:10
    Tvoja tvár znie povedome (TV pořad) (2016)

Na slovenské pomery je to jedna z lepších relácií. Pre väčšinu slovenských relácii je najtypickejším prvkom stupidita. Táto relácia však určite nie je stupídna, je pomerne zaujímavá a keď nič iné nejde v telke tak sa dá pozrieť. Taký priemer.

• 14.10.2016  23:05
    Troja (2004)

Tróju ako takú zbožňujem, prečítal som množstvo kníh o Trójskej vojne a preto som mal veľké očakávania aj od filmu. Viac by ma potešilo keby sa spracovala knižná predloha od Davida Gemmella ale myslím si že aj toto spracovanie je veľmi dôstojné a výborne zahrané, nemám čo vytknúť.

• 9.8.2016  23:39

rozprávka ako z produkcie Walta Disneyho, v ktorej sú aj "bad guys" v podstate nepochopení dobráci od kosti.

• 20.7.2016  03:43
    Green Room (2015)

vynikajúca atmosféra, akurát dej mal miestami logické zádrhely počnúc samotnou pointou. Taktiež efekty a masky pôsobili občas ako v klasickom Béčkovom horore. Každopádne atmosférou, napätím a zaujímavou tématikou to bola pecka, silné 3*

• 15.7.2016  23:37

ťažko sa mi to hodnotí, nakoľko mám veľmi pozitívny vzťah k tejto sérií. musím však povedať, že dej bol otrasný a strašne silený, len aby sa zarobilo na pokračovaní. ak sa odosobním od deja a zameriam sa na humor, tak klasicky vtipných scénok tam bolo dosť a veľmi to ťahal ako vždy Sid so skvelým slovenským dabingom. Podstatne slabšie ako 4ka ale stále pozerateľné, slabé 3.

• 10.6.2016  23:25

Mal som obrovské obavy z tohto filmu, no bol som veľmi milo prekvapený. Pre mňa ako veľkého fanúšika to bol splnený sen, počas celého filmu som mal zimomriavky a slzy na kraji. Krásne, monumentálne, dojemné, epické.

• 5.4.2016  00:58

Kto nazve tento film originálnym tak zrejme nevidel jeden veľmi veľmi podobný kórejský horor, ktorý má dokonca aj americký remake. Mal som teda možnosť zhliadnuť tretiu verziu toho istého námetu, akurát, že tu bola pointa zrejmá už po 10 minútach. Napriek maximálnej predvídavosti deja to malo niečo do seba. Možno by som hodnotil vyššie keby som nevidel "originál". slabšie 3

• 15.3.2016  23:08
    Southbound (2015)

Keď dá LIVINGDEAD nejakému hororu odpad, tak je to zvyčajne záruka kvalitného filmu s hlbšou myšlienkou ako len klasické vyvražďovanie. Výnimkou nie je ani tento mysteriózny film, ktorý disponuje výbornou atmosférou a hudbou. Príbeh je miestami tajomný a abstraktný ale má jasnú myšlienkovú líniu.

• 21.12.2015  03:44

Miestami plné klišé a dosť nereálne ale zároveň miestami veľmi dojemné a krásne..musí mať však človek rád takéto filmy.

• 16.10.2015  22:34

Asi najvýstižnejší prívlastok je, že to bolo trápne. Osadenstvo a réžia sa na tom očividne bavili ale pre diváka to bolo prestrelené - podľa názvu uletené, ale v zlom slova zmysle. Improvizácia je skvelá vec, ale nemôže fungovať takým spôsobom, že sa pokúsime robiť všetko najprehnanejšie ako sa dá. Bol som v kine veľa krát, ale nikdy som nezažil, že by ľudia odchádzali počas filmu, no tu však ľudia odchádzali v húfoch. Priznám sa, že aj mne bolo miestami pri tom filme tak trápne, že som zvažoval útek. Tento film vysoko neodporúčam, je to interná zábava tvorcov, respektíve niekoľkých žien ktoré sa super zabavili ako nachytali ľudí v meste, no u publika sa to veľmi nestretávalo s pochopením. Je úplne pochopiteľné, že v každej skupine ľudí vznikne nejaký interný humor, no stavať na tom film je prinajmenšom ..hmm.. neprimerané? Najlepšie to ilustrovali záverečné titulky, v ktorých boli scény z natáčania a objavila sa tam jedna scéna kde režisérka a scenáristka padajú do kolien od smiechu, no reálne pri tej scéne niekoľko ľudí opustilo sálu a ja som tiež len krútil hlavou od znechutenia :)

• 16.10.2015  22:12

Po mimoriadne slabej a strašne komerčnej dvojke som mal len tie minimálne očakávania, ale bol som veľmi milo prekvapený. Nový režisér sa priblížil k jednotke a nepokračoval v nevkusne komerčnej fraške, ktorou bola dvojka. Stále to je však kinofilm, čo je v tomto žánri väčšinou mínus. Napriek tomu som sa nenudil a finále som si užil, dávam silné 3.

• 10.9.2015  02:21

Nechutne amatérske. Nejde v žiadnom prípade o umenie v žiadnom smere. S touto tematikou by sa dal natočiť kvalitný umelecko-abstraktný horor ale to by ho najprv musel režírovať nejaký režisér, scenár písať nejaký scenárista a hrať by tam museli herci. Toto však zrežíroval, napísal a dokonca natočil kamerou (pravdepodobne na mobil) absolútny amatér bez kúsku talentu. Ako "herečky" najal posledné rozkysnuté humusáčky. ktoré vyhrabal niekde vo feťáckej nore. V kinematografickej sfére funguje zákonitosť, že čím bizarnejší horor, tak tým amatérskejšie a zúfalejšie osadenstvo, čo je obrovská škoda.

• 10.9.2015  02:04
    May (2002)

Veľmi originálny a nápaditý film. Bohužiaľ si ide však málo svojou cestou. Určite by dokázal fungovať čisto ako psychologický triler, no žiaľ sa snaží zakomponovať hororové prvky za každú cenu a zvrháva sa to na klasický prestrelený horor bez fungujúcej logiky. Mohol to byť mimoriadne znepokojujúci psychologický film vďaka skvelej herečke hlavnej úlohe a nápaditému scenáru, no je z toho taký mierne nadpriemerný horor. Určite sa však oplatí pozrieť.

• 10.9.2015  01:56
    Taxidermia (2006)

Pomerne zaujímavé, pomerne kvalitné, pomerne bizarné, no nič prelomové.Priznám sa, že som v každom smere čakal viac. Tematicky možno poburujúce ale audiovizuálne skôr komické.

• 20.3.2015  19:42
    Pod zemí (2014)

Nakoniec som sa rozhodol odpustiť ten mizerný koniec tomuto inak veľmi napínavému a zaujímavému hororu. 7/10

• 27.2.2015  19:58
    Kutyil s.r.o. (TV seriál) (2008)

Úvodné série v pôvodnej zostave boli ešte miestami celkom pozerateľné ale čo prišlo potom je otras, noví otrasní herci a vyčerpanie aspoň trochu vtipných nápadov dotiahli tento seriál na úplne dno.

• 14.2.2015  14:43

Nenávidím Valentína ale tento film ešte o kus viac.

• 8.2.2015  13:47
    2012 (2009)

Nerozumiem celkom nízkemu hodnoteniu, ktoré má 2012. Príbeh mi nepríde nejaký stupídny, ak by naozaj došlo ku koncu sveta v 2012, tak si to predstavujem nejako takto. Efekty sú vynikajúce a to, že hlavným hrdinom sa podarí vždy uniknúť o vlások (čo mi väčšinou veľmi vadí), mi tento krát vôbec neprišlo ako rušivé. Rodine, okolo ktorej sa točil dej po celý čas, som veľmi fandil a po celý čas som bol vo veľkom napätí aj keď som vedel, že to asi zvládnu - čo považujem za umenie tvorcov. Bolo tam veľa rôznych a zaujímavých postáv a podnetných myšlienok a pohľadov na ľudstvo. Videl som to už asi 3x a rád si to pozriem znovu.

• 5.2.2015  23:32

Obrovský potenciál čo sa týka hercov a námetu, no žiaľ využitý v nepostačujúcej miere. Film tohto typu musí disponovať napätím, tu však okrem poslednej polhodiny nie je vonkoncom žiadne. Herci si svoje odohrali výborne v rámci možností scenára. Páčilo sa mi aj ako film miestami hral na emócie, niektoré scény boli pomerne silné. Ale ak chcem točiť thriller tak musím vedieť, že základ je aby bol napínavý, duplom keď si to námet pýta. V celku však celkom dobrý film, ktorý sa oplatí pozrieť, škoda ale nevyužitého potenciálu!

• 27.1.2015  12:41
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Herecké obsadenie je bezpochyby kvalitné, postavy sú vykreslené výborne a prístup Housa k životu je mi sympatický. Nedokážem však prehliadnuť ten ubíjajúci stereotyp ako v podstate v každej časti ide o to, že sa objaví nejaký zapeklitý prípad, ktorý nikto z doktorov nevie vyriešiť, potom príde House a z fleku vytiahne nejaký revolučný/alternatívny postup, ktorému sprvu nikto neverí, no zaručene vyrieši každý zdravotný problém. A to isté v každej jednej časti. Navyše to nemocničné prostredie mi nepríde až také zaujímavé.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6