Alma (2022) (seriál)

Som rád že som sa odhodlal pozerať seriál, ktorý má pod 60 percent. Osobne mu nemám čo vytknúť a podľa mňa to bolo perfektné. Bolo to napínavé, mysteriózne, mind blowing a emotívne, v podstate všetky moje najobľúbenejšie kategórie. Asi top bol výkon herečky, ktorá hrala hlavnú postavu, jej postava sa veľmi menila a vždy to zahrala perfektne. Čiže kto váha to pozrieť kvôli zlému hodnoteniu a náhodou nájde môj komentár tak určite odporúčam ak máte radi záhadné mind blowing veci :)

Cesta do fantazie (2001)

Najlepší popis tohto filmu je už len samotný názov - Cesta do fantázie. Tento film je jedna nádherná cesta do fantázie, každý moment tejto rozprávky je čarovný a úžasne to dopĺňa nádherný soundtrack. Zážitok vidieť.

Dokonalý svědek s.r.o. (2015)

Keď máte chuť si pozrieť oddychovú komédiu, ktorá ani nenadchne a ani neurazí , tak toto je asi učebnicový príklad filmu z tejto kategórie. V rámci svojho žánru je to mierny nadpriemer ale veľkú kinematografickú hodnotu to nemá. 5/10

Život je večírek (2018)

Akékoľvek trápne komédie zhliadnem v telke tak majú aspoň pár momentov kde sa zasmejem. Pri tomto filme som sa nezasmial ani raz, každý pokus o vtip bol neskutočne trápny a nasilu :/ Dávam jednu hviezdičku za námet.

Cestou necestou (2015) (pořad)

Na túto reláciu sa teším každý týždeň. Je to veľmi jedinečný formát, keďže sa z pohľadu našinca dozvieme o živote, kultúre a hlavne gastronómii pre nás exotických krajín. Svojho formátu je to jedinečná relácia a veľmi dobre natočená, tých 30 minút je presne tak akurát, že drží náš záujem po celý čas ale zároveň je to dostatočne dlhý čas aby nám bolo odprezentované všetko najzaujímavejšie.

Hypnoshow (2019) (pořad) odpad!

Nič horšie som v živote nevidel a asi ani neuvidím.

Úžasňákovi 2 (2018)

Strašne pomaly sa to rozbiehalo, ale keď sa to už rozbehlo, tak to bola celkom jazda,.. žiaľ, všetko bolo až príliš predvídateľné a všetok humor sa točil okolo najmladšieho člena rodiny, čo je síce milé, ale pomerne málo na celý film

Riverdale - Kapitola 31: Nezapomenutelná noc (2018) (epizoda)

Tak toto bolo absolútne od veci.. V seriáli s premakaným dejom, kde človek ani nedýcha čo sa stane ďalej, pridať diel kde sa nič nedeje až na posledných pár sekúnd? Toto mohli vydať maximálne tak na bonusovom DVD, som veľmi sklamaný, duplom keď sa na ten diel čakalo niekoľko týždňov. Jednu hviezdičku dávam za kvalitné spracovanie a druhú za herecké výkony.

Dark (2017) (seriál)

Majstrovské dielo, klobúk dole pred scenáristami.