Bednobuch

Steven Rogers

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 4.7.2017  08:20

Příběh není špatný. Ale upřímně mě dost zklamaly herecké výkony. Takže to celý film dost shodilo. Taky by mě zajímalo, kolik variant ještě bude. Minule bojoval s T-rexem, teď příšery, příště Godzilla. Není nutné vidět

• 3.6.2017  08:17
    Wonder Woman (2017)

Dost nudné a docela dlouhé. Přijde mi, že DC se ty komiksy moc nedaří. Poslední pěkný byl Muž z oceli, ale od té doby nic moc. Film mě vůbec nenadchl. Pár dobrých scén, ale upřímně řečeno ve většině z nich byly hodně vidět efekty. Takže to ještě víc vypadalo, jako pohádka. A hlavní odpověď na otázku, kdo je Arés byla odpovězena již v polovině filmu, ne až na konci. A vycpané brnění hlavní hrdinky nebylo také nic moc. Škoda

• 19.5.2017  13:50

Nic, co bych musel vidět znovu, ale na český film to ušlo. Nebyl to až tak velký průšvih. Ale nevím, proč jsou z toho všichni tak odvaření. Kdyby tam nebyla, již z prvního dílu, osvědčená dvojice Trojan a Dvořák, kteří se špičkují, tak zase film o ničem.

• 19.5.2017  13:44

Jedním slovem...NUDA. Nic záživného. Ztráta času

• 17.5.2017  07:30
    La La Land (2016)

Jestli tohle je budoucnost světových muzikálů tak potěš panbůh. Kde bych začal. Asi mě před filmem mělo varovat, že dostal tolik oskarů, nebo i vysoké hodnocení zde. Film je nestravitelný, příběh primitivní, někdy nepochopitelný. Hlavní hrdinové trochu tančí, ale oba neumí zpívat. Pár tanečních čísel, ale za řeč stojí pouze jedno. A abych byl upřímný, tak Emmě to v tom filmu vůbec neslušelo. Pořád nějak nateklá s vykulenýma očima. A nakonec ještě hra barev a světel byla po první půlhodině nudná a spíše otravovala. Po přečtení zajímavostí musím smeknout před Ryanem, který prý vše na klavír hrál sám. Jinak ani náhodou.

• 19.4.2017  11:02

Dost smutný příběh. Zajímavě udělaný, ale dost smutný. A nakonec překvapení.

• 8.4.2017  07:39

Pěkné. Tak bych to shrnul. Písničky pěkné, pěkně vybrané a zahrané role. Příběh je jasný pro každého, kdo zná pohádku, ale ztvárnění se povedlo. Jen jsem upřímně hledal ve filmu toho homosexuála, kvůli kterému to v Rusku vysílají až od 16 let. Buď mysleli kamaráda, sluhu a patolízala LeFu. A nebo herce Iana McKellena, který se tam objeví. Vážně nevím. Ani jeden se tam neprojevuje. Tohle se povedlo, i když nevím, zda je to správný směr, začít filmovat kreslené pohádky. Příště bude Dumbo, tak bacha.

• 15.3.2017  12:00
    Příchozí (2016)

Zajímavý příběh, i když jsem cca v polovině pochopil pointu i výsledek. Takže bez překvapení. Ale dobré pojetí "ufonů". A Amerika opět devastující i když tentokrát ne jako první. Nicméně to patří mezi filmy jednou a dost. Podruhé to vidět nemusím.

• 10.3.2017  09:36
    John Wick 2 (2017)

Jednička je prostě originál a dvojka je jen málokdy stejně dobrá. A ani zde tomu není jinak. John Wick je pořád dobrý, ale není výborný. Příběh je už podle mě uměle natahován a předělán tak, aby John musel zabíjet a zabíjet. Bojím se, aby nedopadl jako 96 hodin, kdy dvojka ušla, ale trojka už byla... špatná. Každopádně pěkné pokoukání.

• 7.3.2017  12:49

Depresivnější film jsem ještě neviděl. Rozhodně máme každý své starosti, než koukat na tohle. Dobře zahrané. Ale tím to končí. Děs

• 6.3.2017  20:18

Co se vám na tom lidi líbí? Je to dost nudné. Řekněme dobře zahrané, pěkné bojové scény, zbytečně moc sprostých slov, dost krve a pár vtipů. Ale té akce tam moc není a vážně jsem se dost nudil. Ještě ukňouranější, než Wolverine. Udělejte si vlastní názor, ale já té vstupenky do kina lituji.

• 3.3.2017  15:45

Nevím, zda je slabší knížka, nebo film. Každopádně mi tam nějak chybělo napětí. Byla to celkově nuda. Pár dobrých scén, ale jinak nic moc. Pořád mám v hlavě, že knižní Reacher má mít přes dva metry a taky že se v každé knížce s někým vyspí. Což filmový Reacher nesplňuje. Průměrný film.

• 10.2.2017  09:37

Pořád ještě nevím, co si o filmu myslet. Musím si ho pustit znovu. Ale rozhodně se mi líbil a klobouk dolů před Benem. Podle mě to zahrál moc dobře a i ostatní byli uvěřitelní. A co se mi už dlouho nestalo, tak jsem byl ke konci filmu překvapen. Vše bylo vysvětleno. Vřele doporučuji. Možná po dalším shlédnutí za pár dní přidám hvězdu.

• 10.1.2017  13:38

Rozhodně to neurazí. I klasický western sedm statečných je předělávkou, tak to nepředělat znovu. Líbí se mi různobarevnost jednotlivých hrdinů. Jsou tam použity některé hlášky a repliky z původního filmu a vlastně i závěrečná hudba. Dokonce je i stejný počet přeživších. Ale jinak je to samostatný western. Za mě dobrý

• 30.12.2016  20:03

Nehrál jsem hry, proto nejsem příběhem tak pohoršený, jako někteří jiní zde. Každopádně příběh mě neuráží, ale také nepřekvapí. Víceméně je jasné, co se stane už při úvodním logu Ubisoft. Pěkné bojové scény a parkour honičky. Rád se na film zase někdy podívám, ale klidně si pár měsíců počkám.

• 30.11.2016  08:19
    Jason Bourne (2016)

Tenhle Bourn se nepovedl. Nudný, málo boje, vlastně ty samé "finty", co v předchozích dílech. Vlastně nic nového.

• 6.11.2016  20:13

Luxusní efekty. Počátek se může jít podnout. Ale příběh mě vůbec nezaujal, ani nepřekvapil. Řekl bych, že arogancí a sebestředností se dost přiblížil Starkovi, ale nebyl dost vtipný. Takže jen tři hvězdy. Jsem zvědavý na případné spojení s dalšími hrdiny.

• 22.10.2016  11:57

Nabušený, ale psychicky narušený Bob a ukecaný Calvin. Jak mohli Boba vzít k CIA nechápu. Ani komedie, ani psycho, ani nevím, co to je. Ztráta času. Hvězdy jen za Dwaynea. Škoda

• 14.10.2016  11:09

Pár vtipů, pár dobrých scén. Ale jinak dost nevysvětlených scén, dost hloupé a nudné.

• 8.9.2016  22:59

Nesmyslné. Zdlouhavé. Místy špatně viditelné. Vedlejší role je nakonec hlavní. Ztráta času

• 30.8.2016  12:24

Teda velké zklamání. Příběh by i šel, ale zpracování je dost slabé. Herci moc nehrají, efekty jsou většinou špatné a dost viditelné. Škoda dobrého nápadu

• 9.8.2016  19:10

Bohužel jsem byl zklamaný. Podobně, jako u Strážců galaxie jsem čekal více srandy. Akce ušla, efekty luxusní, ale toho humoru tam není tolik, příběh sám o sobě není moc propracovaný a některé postavy nejsou dost uvěřitelné. Asi nejvíc si roli užívala a i byla uvěřitelná Margotka. Pojetí Jokera bylo pro mě naopak do nepříjemné a nesympatické. Zlatý nebožtík Ledger. Škoda dobrého nápadu.

• 20.6.2016  19:42

Velice příjemný druhý díl. Dobrá akce, pěkné vtipy a dost mě nadchly podoby Kranga, Bebopa a Rocksteadyho. Jako kdyby mi bylo 8 a koukal jsem na kreslený seriál na ČT3. Za mě rozhodně palec nahoru. Už se těším na podívanou doma.

• 30.5.2016  13:55

Přišlo mi to dost zdlouhavé. Bohužel. Ale jinak jsem si to užil. Pěkné akční scény, pěkné efekty a po přidání Spiedermana a Antmana je i sranda. Bohužel mi tam něco chybělo. Jistý spád děje, nebo něco takového. Bylo to dobré, ale ne skvělé.

• 30.5.2016  13:32

Upřímně tedy nic moc. Vlastně veškerá pointa je řečena už v trailerech. A co je horší, tak i dost těch dobrých vtipů je už prozrazena. Takže jsem se párkrát zasmál a to bylo vše. Starší děti smáli a menší moc nechápali. Takže dost zklamání.

• 25.3.2016  20:13

Nepovedlo se to. Jsem velký fanda komiksovek a Muž z oceli byl pro mě vítaná změna oproti klasice. Ale toto pokračování se prostě nepovedlo. Jak může SUPERMAN říct "Musí mi pomoct, nebo umře". A logicky uvažují Batman chce zabít Supermana, protože co kdyby on se rozhodl zabít lidstvo. Zkrátka hlouposti. A Lex Luthor, který je víc šílený, než geniální. Zlatý Kevin Spacey vám řeknu. A další věc, zbytečně dlouhé. Kupříkladu výlet Klárka někam na horu a pokec s jeho mrtvým otcem, je prostě zbytečnost. A takových nelogických a i zbytečných věcí je zde více. Podívejte se na to a udělejte si svůj názor. Tím spíš, že jsou zde odkazy na jiné hrdiny a na sólovky s nimi.

• 23.2.2016  13:46
    Spectre (2015)

Tohle se vážně nepovedlo. Nejen, že píseň je nazpívaná fistulí, ale i celý film je podobný. Monika si tam moc nezahrála a Léa není, jako Bonfgirl moc pěkná. Ve filmu je zmínka o dronech a je tam vůbec moderní technika, přesto vychytávky v Aston Martinovi, které tam dal geniální Q, mají tlačítka jak ze žigulíku a ještě nefungují. Zkrátka paradoxy a nedomyšlenky. Možná se na to časem podívám znovu, ale až hodně časem. Škoda bondovky.

• 15.2.2016  08:22

Čekal jsem tam víc fórů v uniformě. Těmhle americkým ftipům na policajty jsem se fakt moc nesmál. Takže za mě, ne.

• 15.2.2016  08:20

Je to pěkná ptákovina. Kdyby tam nebylo několik dobrých ftipů a několik pěkných holek, tak by to byl brak. Ale takhle to šlo

• 13.2.2016  20:46
    Deadpool (2016)

Hej super film. Pro milovníka komiksů je to ráj. Vtipné, velmi vtipné. Dělají si lekraci ze spousty herců a filmů. Nechybí tam akce. Není tam žádné velké překvapení, ale vůbec to nechybí. A ač se mi záporák Skrein nelíbil v novém Kurýrovi, tak tady si tu roli úžíval a hodně mu sedla. Mohu doporučit. Pokud přežijete trochu násilí, krve a sprostých slov, tak je to ideální. Jen jsem zvědavý, co s filmem udělá dabing. Obávám se ztráty několika vtipů. Jmenuji se Pool, Dead Pool.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9