ShortyIC

ShortyIC

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 8.1.2017  15:19

Kto vyrastal na takýchto veciach bude z filmu priam nadšený, ako ja... n.w.a je srdcovka tak ako tento film :)

• 8.1.2017  15:16

Hľadáte bláznivú komédiu? Tu ste správne :)

• 8.1.2017  15:14
    Interstellar (2014)

Lepší film s vesmírnou tematikou som v živote nevidel.. dokonalo spracované, dokonalý McConaughey, dokonalá hudba (nič nové pri H.Zimmerovi).. boli scény pri ktorých som len nechápavo pozeral s otvorenými ústami (áno, scéna s čiernou dierou).. nie som asi jediný kto sa po filme dosť hlboko zamyslel nad vesmírom, neskutočné :) TOP

• 8.1.2017  15:07
    Šňup (2002)

Bláznivý,čudný,zábavný, no hlavne film, ktorý nevyužil svoj potenciál, bohužiaľ.. ale aj napriek tomu ma to dosť bavilo, hlavne postava "kohút"... Tie všetky vizuálne efekty sú až okato inšpirované od Requiem za sen, pri ktorých by mali epileptici asi dosť veľký problém, no mne osobne sa to páčilo. Škoda toho slabšieho príbehu, škoda... ale aj napriek tomu som spokojný, pretože som sa bavil..

• 8.6.2015  01:10
    Brotherhood (2010)

Takýto rýchly adrenalínový začiatok filmu som fakt dávno nevidel, nebola snáď chvíľka. ktorá by ma nudila. Veľkým plusom je aj krátka dĺžka filmu, čiže žiadne naťahovanie ale rovno sa ide k veci. Zaujímavý príbeh, ktorý ukazuje ako sa zo sračiek viete dostať ešte do väčších sračiek. Film plný napätia a samozrejme vynikajúce výkony sympatických hercov. Lepší film na nudný večer som si snáď ani nemohol želať :)

• 6.6.2015  10:35

Dalo sa síce čakať, že už to nebude dosahovať kvalitu prvých dvoch častí Insidious, no som mierne sklamaný. Dosť nezáživný dej, málo scén z prostredia "Diaľavy" a celkovo to namňa nepôsobilo tak desivo ako prvé dve časti. Treba vyzdvihnúť samozrejme hudbu k filmu od Bisharu, ktorá bola dokonale nepríjemná tak ako vždy. Taktiež je tu fakt veľa lekačiek, ktoré boli fakt účinné a zdvihli zo sedačiek nejedného diváka v kine. Príjemne ma oslovil výkon Lin Shaye, ktorá mi miestami pripadal ako hrdinka z akčného filmu (C'mon, bitch). Taktiež dobré odľahčenie počas filmu priniesla dvojka Tucker a Specs. Z môjho pohľadu slabá a zbytočná tretia časť. 60%

• 30.1.2015  14:47

Setha Rogena mam veľmi rád a vyhovuje mi v každej komédii, no musím uznať, že toto mu sadlo ako uliate. Síce sa jedná o film, ktorý je dobrý a zábavný, no bohužiaľ stačí len na jednou použitie. No zábava to bola dobrá a nevidím dôvod, prečo nedať 4 zaslúžené hviezdičky. Skvelý finálový soundtrack - City Wolf - Where is my mind :-)

• 30.1.2015  14:42
    Superbad (2007)

Tak toto bolo kurva niečo! Takto dobre som sa nezasmial veľmi dlho, neuveriteľne vtipné postavy hlavne dementní policajti a Mclovin, akonáhle sa objavili na obrazovke, hneď mi začalo trhať kútiky... Je síce pravda, že na takúto bláznivú komédiu sa jedna o dosť dlhú stopáž, no mne osobne to prešlo veľmi rýchlo a kľudne by som prijal aj o hodinu dlhší film.. Premňa jedna z najlepších komédii akú som kedy videl.. Už sa teším keď si to pozriem zas!

• 18.1.2015  18:32
    John Wick (2014)

Keanu Reeves to proste v akčňákoch vie, hneď ako som narazil na film, vedel som, že ma čaká kvalita, keďže Reeves je zárukou kvality a to skoro v každom jeho filme... Film má síce dosť predvídateľný priebeh, no mňa to proste bavilo, je to fakt kvalitne natočené so skvelou hudbou. 9/10

• 14.1.2015  14:03
    Osvícení (1980)

Majstrovský horor od majstrovského Stephena Kinga, v bezchybnej Kubrickovej réžii. Dávno som nezažil, že by sa v horore nenašla žiadna nudná pasáž, no v The Shining som nič také nenašiel. Film, ktorý mi zostane ešte dosť dlho v pamäti, najmä scéna v izbe 237, fuj... Výborná kamera, výborny scénár, réžia a excelentná hudba, ktorá dodávala fakt nepríjemnú atmosféru a pocit. A Jack Nicholson? Lepší herecký výkon v horore som snáď ani nevidel a asi už ani neuvidím, neuveriteľné... Asi najlepší horor aký som kedy videl... 100%

• 7.1.2015  09:26
    Horná Dolná (TV seriál) (2015)

Sračka na úrovni Kameňáku, možno že ešte horšie...

• 6.1.2015  22:43

Pre mňa jednoznačne najlepší vojnový film minimálne za posledných 5 rokov. Ani nepamätám kedy som sa tak skvele zapozeral do filmu. Fury je určite veľmi kvalitný snímok, hlavne čo sa týka výkonmi. Brad Pitt excelentný, ale hlavne ma oslovil výkon Lermana a LaBeoufa... Príbeh to síce nieje najsilnejší, dokonca mi pripadal veľmi jednoduchý, no to mi vôbec nevadilo... Jednoznačne 5 hviezd!

• 5.1.2015  11:54

Filmy o drogách ma neskutočne zaujímajú a vždy si rád nejaký pozriem, na tento som sa pustil hneď ako bolo možné, pretože nezaujímal ma len obsah filmu, ale hlavne som bol zvedavý, ako zvládne takúto pomerne dosť ťažku rolu mladík DiCaprio a Walhberg. Neoslnil ma len super scenár a príbeh, ale hlavne neskutočný výkon mladého DiCapria.... Úprimne musím priznať, že som čakal o kúsok viac, no myslím, že film svoj účel splnil, hlavne čo sa týka zhusenie užívania toho svinstva... 75%

• 1.1.2015  23:34
    Nepovedené operace (TV seriál) (2013)

Určite sa oplatí nájsť si tých 45 minút na pozretie Botched Up Bodies, nikdy neviete, možno to práve vás (alebo vašu priateľku, ak má malé prsíčka) odradí neurobiť dáku hlúposť... Je to celkom stručné, dosť zaujímavé, fantasticky natočené a hlavne je to solídne gore...

• 2.12.2014  21:06

Páni, to bolo ale tempo, nebola snáď ani chvíľa vo filme kedy by som sa nudil. Super prostredie, dobré taktiež aj po vizuálnej stránke, postavy v pohode (okrem Gally, existuje snáď aj nesympatickejší herec jak bol on??) a samozrejme príbeh, ktorý bol slušný, aj keď si myslím, že sa dalo z toho vyťažiť viac, hlavne z toho labyrintu. Ale úprimne, neskutočne sa teším a som zvedavý ako dopadne pokračovanie...

• 1.12.2014  23:24
    Šofér (2014)

Ak mám byť úprimný, po 15 minútach pozerania som mal fakt veľkú chuť vypnúť to, absolutne ma to nebavilo, no povedal som si, že len predsa dám tomu šancu. A urobil som veľmi dobre! Film sa pekne rozbehol a ani som sa nenazdal a už bol koniec, po ktorom nastala moja spokojnosť. Ak hľadáte film plný zábavy, skvelých hereckých výkonov, alebo proste len nemáte čo pozerať, pustite sa do tohto filmu. Lepšiu oddychovku na večer som si snáď ani nemohol želať. Samozrejme musím vyzdvihnúť skvelý výkon Patricka Wilson, vynikajúce mi do tohto filmu sadol. Na záver si neodpustím jednu hlášku z filmu: //"Teraz si asi pekne vydesený čo? Ani nie, nedávno som viezol Charlieho Sheena.. "//.

• 30.11.2014  12:54

Scenár prepracovaný do štipky, fakt to bola radosť dívať sa na film. Veľa zábavných scén, ktoré mi v pamäti ostanú ešte veľmi dlho. Skvelé herecké výkony a ešte lepšia hudba. Paráda, jednoznačne 100% !

• 29.11.2014  23:51

Nechápem niektoré hodnotenia, film bol vizuálne veľmi kvalitne spracovaný, super herci, kvalitné "prestrelky" a samozrejme kvalitný dej. Je síce pravda, že niektoré scény sú zbytočne moc prehnané, no mňa tento film veľmi zaujal. Zamňa 95%, odporúčam pozerať v Bluray je to fakt krása to prostredie tam..

• 22.11.2014  17:15
    Training Day (2001)

Filmy v špinavých uliciach LA plných drsných negrov priam zbožňujem + keď do toho započítam slušných hercov tak sa určite mám na čo tešiť. Toto som si povedal pred filmom, no priznávam čakal som o niečo viac. Určite to nebolo zlé, no fakt som čakal niečo lepšie a "väčšie". Vo filme ma veľmi oslovil výkon E.Hawkeho.. 8/10

• 21.11.2014  14:32
    38 (2014)

Krásna pocta pre našu hokejovú legendu. Od začiatku pôsobí film veľmi emotívne a pomedzi to nejaké tie zábavne historky z kabíny,ľadu, ale i so súkromia Paľka Demitru. Od začiatku do konca po mne behali zimomriavky, čo sa mi fakt dávno nestalo. Som vďačný tvorcom, že vo filme vidíme aj zábavné scény, pretože keby ich tam niet, určite by som sa v kine rozplakal už po pár minútach... Vynikajúci dokument, jednoznačne 10/10 .. P.S - už sa teším ako budem raz o Paľkovi rozprávať mojim deťom, aký to bol úžasný hokejista a hlavne človek..

• 15.11.2014  18:39
    Street Kings (2008)

Krimi lahôdka s drsným Keanu Reevesom ma fakt bavila. Pre mňa taká akčná oddychovka, z ktorej síce nespadnete na zadok, ale zas ani nenudí. Ja som sa bavil..

• 8.11.2014  23:50
    Sviňák (2013)

Mám rád tento typ komédie, proste týpek, ktorý si ide svoje. Prvých 25 minút bolo úžasných, no odvtedy sa to tempo nejak spomalilo a začalo to byť miestami nudné a pekne otravné. Herec James McAvoy zahral svoju úlohu skvele. 3 hviezdy, aj keď som bol na vážkach či nedám 2... Scéna s kopírkou to zachránila..

• 8.11.2014  12:52
    Oni (2008)

Tí čo obľubujú hororové naháňačky si prídu určite na svoje. Atmosféra, napätie a samozrejme lekačky boli fakt super. A čerešničkou na torte je to, že film je podľa skutočnej udalosti. Vynikajúci horor, no na 5 hviezd to nieje. 70% !

• 8.11.2014  00:31
    Kredenc (TV pořad) (2014)

Je to naozaj taký priemer čiže niečo je tam fakt na zasmiatie ale niečo je fakt dosť trápne. Vydarené boli najme Športové noviny, Karma a Reflux :D

• 6.11.2014  11:40
    Vejška (2014)

O triedu slabšie než Gympl...

• 1.11.2014  18:13

Furt vážny agent Hanratthy a prefíkaný Abagnale ma neskutočne bavili. Lepšiu oddychovku na poobedie som si nemohol snáď ani želať. Spielberg je fakt mág, ale to už dávno vieme.. Celé 2 hodiny som sa skvele bavil a miestami s otvorenými ústami sledovali triky a vyjebanosť Franka Abagnaleho, ktorého aj napriek zločinom si musel vo filme snáď obľúbiť každý. Herecké výkony taktiež skvelé... Jednoznačne 5 hviezd..

• 30.10.2014  13:43
    Joe (2013)

Neviem či to bolo tým úžasným prostredím, peknou prírodou alebo slušným výkonom Cagea, ale u mňa tento film zabodoval. Viac takýchto filmov zo amerického zapadákova :)

• 30.10.2014  10:00
    Autopsy (2008)

Milujem keď sa z takého pomerne menej známeho hororu vyvinie celkom milé prekvapko. Ja tomuto hororu fakt nemám čo vyčítať. Super prostredie, pekne spracované krvavé scény a určite sa tam nájde aj zopár lekačiek. 7/10

• 28.10.2014  18:31

Veľmi podarená komédia, takéto niečo by som naozaj od Nemcov nečakal... Veľmi zábavná a zaujímavá, ani chvíľku nenudí, nič lepšie neodreaguje po práci ako takáto komédia. Super! 10/10 !

• 28.10.2014  18:28
    Annabelle (2014)

Nechápem hodnotenie, ktoré označujú tento film za podpriemerný. V dnešnej dobe sa točí veľa hororov, ktoré nemajú vlastne s horormi vlastne nič spoločné, čiže žiadne napätie, atmosféra, poriadne desivá hudba atd. Film Annabelle má minimálne polovicu z tychto vymenovaných prvkov... Pred tým než som sa pustil do tohto filmu, tak som si samozrejme pozrel hodnotenie tohto filmu a samozrejme som tomuto filmu nedával veľké nádeje, no neskutočne ma prekvapil. Pri filme som sa dokonca niekoľko krát zľakol, keďže hudba k filmu je výborná a miestami pekne znepokojivá, ale čo iné by sme mohli od Bisharu čakať. Tento film hodnotím 80% ! Moje hodnotenie som možno kúsoček prehnal, keďže som dlhšiu dobu nepozeral žiadny dobrý horor tak tento trošku zdvihol latku hororov roku 2014 (aspoň v mojich očiach).. Som spokojný, film prekročil hranice mojích očakávaní...

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12