Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor
  • Animovaný

plakát

Americký X Factor (2011) (TV pořad)

Tento rok sa mi zatiaľ X Factor USA páči viac než ten Britský :-)

Jump street 21 (2012)

Skvelá akčná komédia. Veľa akcie, striel a zábavy. Takto si predstavujem akčnú komédiu. 5 hviezd !

Mariňák (2005)

Krása!! Presne takýto film si predstavujem pod pojmom "vojnový". Proste nie zbytočne veľa smrtí a vrážd atd; ale proste nech to má nejaký príbeh. Vynikajúce kamery, hudba a taktiež fantastické prostredie. Nemám tomuto filmu čo vytknúť. Taktiež sa mi páčilo, že tam bolo rôznych aj zábavných scénok, nie ako v iných vojenských filmov, kde môžme vidieť len samé napätie, žiadne "uvoľnenie". Film Mariňák je na jednej strane vynikajúca dráma, no na druhej strane miestami vynikajúca komédia so skvelými hláškami. Proste parádny filmík. Moje hodnotenie 10/10 !! Odporúčam pozrieť ;)

Kickboxer (1989)

Film, ktorý mi ešte doteraz pripomína moje detstvo. Van Damme predviedol skvelý herecký výkon. Film je príbehovo dosť jednoduchý, ale zato zaujímavý. Myslím si, že jeden z najlepších filmov, čo sa týka výkonu Van Dammeho. Keď som už pri tých výkonoch, tak sympaticky výkon predviedol aj "zákerný" Michel Qissi, ktorý mi pri pozeraní tohto filmu v mojom detstve dával chuť ho nakopať, tak ako to urobil aj Jean-Claude... No dosť zážitkov z detstva.. Moje hodnotenie 8/10

plakát

Panelák (2008) (TV seriál) odpad!

Odpad...

plakát

Hooligans - Zákon tribuny (2006) (TV seriál)

Užasné!! Milujem tento seriál, pretože milujem futbal a kto miluje futbal, tak ten miluje aj futbalových fanúšikov. A v tomto seriály nám skvelý herec Danny Dyer ukazuje ako to v takýchto "hooligans firmách" chodí. Odporúčam!!

Diktátor (2012)

Tento film presne splnil to čo som od neho čakal. Proste skvelá zábava, ešte s lepším hercom. Veľmi som sa počas filmu bavil a to je hlavné! 5 hviezd jednoznačne! :)

REC 3: Počátek (2012)

Po pozretí tohto filmu nastalo vo mne veľké sklamanie. REC 1 a 2 boli neskutočné napínavé, vynikajúce príbehy a REC 3 ? Napätie žiadne, vôbec som sa nebál a príbeh taktiež nič moc. Som sklamaný...

Sám doma a bohatý (1994)

S jednotkou a dvojkou sa to nedá bohužiaľ ani porovnať.