Will_X

Instagram: will83_x

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 16.1.2019  21:46
    Skleněný (2019)

Asi sem od toho čekal zbytečně moc... To, že tam bylo pár „nevysvětlených“ momentů - OK, fajn, beru. Ale že to bude taková nuda, blbost a zachraňovat to bude samotné obsazení - díky Jamesi, sem fakt nečekal. Dialogy hrůza, bez smyslu, bez napětí, wtf momenty... Ach jo, mohlo to být tak dobrý. Ani motherf*cker se nepředstavil. Well, next time....

• 24.12.2018  00:13

Jediné, co bych vytkl je snad emocionální stránka filmu, místy to moc nefunguje. Jinak všechno ostatní naprosto super. Originální zpracování( animace, využití comicsu jako takového), parádní hudba, příběh a vtipů bylo tak akorát. Jedna z top comicsovek! 90%

• 4.10.2018  21:37
    Venom (2018)

Dostal sem přesně to, co sem čekal. Škoda jen, že nevyšel "R" rating a údajně se sebralo 30-40min, což je dost poznat... Uvidíme, snad to zachrání Blu-Ray verze. https://goo.gl/LnCLLQ

• 21.8.2018  22:18

Nebylo to tak hrozný, jak sem podle zdejších komentářů čekal. Celkem solidní animák v dnešní době, neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. 55%

• 21.3.2018  21:13

Oproti prvnímu dílu neskutečná nuda, příběh stál za vyliž p...omeranč a akce, no, to bylo tak jediné, na co sem tam dalo koukat.

• 19.5.2017  21:01

Už dlouho sem neměl z návštěvy kina takovou radost! That was epic!

• 12.4.2017  21:44

Nevím, na čem jede ten, kdo psal scénář, ale chci to taky! To musí být naprosto unikátní materiál. Na druhou stranu, některé scény byly fakt povedené, to se musí nechat. Každopádně osmička zvedla zase stupeň absurdnosti F&F. IMO Nejlepší je duo Johnson&Statham a jejich "pošťuchování a scéna ve vězení. Zápletka je jasná úplně od začátku a naprosto všechno je to dokonale průhledné #Brian. Není to nic, co byste potřebovali nutně vidět, ale pro pobavení je to naprosto dostačující snímek, už jen kvůli hercům, docela fajn písničkám a kameře.

• 28.12.2016  21:46

Nevím, co si o tom myslet. Opravdu ne... Film má dvě tváře, jedna je svým způsobem úchvatná, avšak ta druhá je naprosto podprůměrná, zmatená. Nějak si to nemůžu dát dohromady a vytvořit si jednotný celek. Prozatím 4*, protože se nemůžu zbavit pocitu, že to na jednu stranu bylo udělané dobře ve spojení s hrou a některé vyobrazení bylo fajn. Budu si na to muset zajít ještě jednou...

• 21.11.2016  16:55

Kniha džunglí V2 - hlavní rozdíly: Les, drak a méně postav. Čekal sem mnohem víc, ale na druhou stranu film nijak neurazí...

• 16.8.2016  22:57

Když pominu všechny nedostatky, šílenosti = "Linoviny", tak je to stále super sci fi blockbuster.

• 8.8.2016  23:45

Upřímně sem byl skeptický k prvotnímu hodnocení v zahraničí, ale osobně nejsem také moc nadšen. Bohužel to nezachrání ani Will Smith, nebo Margot Robbie...Možná by mohl Jared Leto, ale to by musel dostat mnohem více prostoru, což se nestalo. V některých částech mi to dost připomínalo "Guardians of the Galaxy", čemuž sem se vůbec nebránil. Ale celkově mi nepřijde moc dobře využitý potenciál, který Ti "bad guys" mohli být. Fajn akčňák, který nenadchne, ale ani neurazí. +Fantastická Margot Robbie! 75% IMHO nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že drtivá většina toho dobrého byla ukázána v traileru...

• 17.6.2016  13:15

Parádní obsazení a soundtrack, bohužel tím to kladné končí...škoda 50%

• 18.5.2016  21:46

Hlavní záporák byl fajn, ale někteří byli...trošku divní. Každopádně Sansa, ehm.. Jane to zachraňovala. Avšak z mého pohledu trošku menší chybky ve scénáři. Slabší 4*

• 5.5.2016  00:15

#TeamIronman - stále nevím, co si o tom myslet...pokračování někdy příště...

• 23.3.2016  23:15

Stále nevím, co si o tom mám myslet... Každopádně mne osobně neuvěřitelně překvapil Ben Affleck, který to zahrál naprosto bravurně a jeho batman nemá chybu!! A Lex Luthor je parádní psycho... Teď k filmu.. Provázanost z MoS je sice pěkná, ale bohužel se tu našlo pár WTF momentů a někdy sem naprosto nechápal, proč tam vůbec jsou. Osobně mi bitva s Doomsday-em přišla spíš na škodu a docela zhoršila můj pohled na film jako celek. Film ale neurazí, určitě stojí za to ho shlédnout, jen Ti "nezasvěcení" nebudou moc nadšeni. Sečteno, podtrženo... Naprosto parádní "Batfleck" a Lex "psycho" Luthor! Jen škoda, že je to spíš "pilot film", který se nás snaží připravit na celé DC universum. "Tell me, do you bleed? You will!" 80%

• 9.3.2016  00:51
    Dark Matter (TV seriál) (2015)

Uvidíme, co bude dál. Zatím mne to celkem mile překvapilo... Tak druhá série zatím vypadá hodně zajímavě, doufám, že se to nějak nepokazí.

• 7.11.2015  22:16
    Spectre (2015)

Ucházející "ukončení" - shrnutí předchozích dílů s D. Craigem. Bohužel, nedosahuje to takových kvalit(respektive tempa, nebo jak to nazvat), jako Skyfall, ale to se dalo očekávat. Bohužel mi přišlo, že potenciál hlavního záporáka, který mohl mít Ch.Waltz nebyl využitý na 100%, což je podle mě obrovská škoda. Každopádně parádní hudba(nejen akční výplach), "nečekaně" výborné úvodní titulky, sem tam nějaká ta přestřelka/ akce a bond girls. "Třešničkou na dortu" je hláška, snad jedna ze dvou vět D.Bautisti "shit". Sečteno podtrženo, já sem dostal přesně to, co sem očekával a sem naprosto spokojen. IMHO asi nejlepší opening scene, kterou sem v bondovce viděl. Aktuálně jen soundtrack se střihem scén filmu, ale i tak paráda. Krásných 80%

• 6.10.2015  23:26
    Marťan (2015)

Tak po záchraně Vojína Damona, výletu na Interstellar tu máme další záchranu Matta Damona. A nutno podotknout, že se povedla na výbornou. Všechno funguje naprosto parádně, atmosféra, napětí, emoce a v neposlední řadě nechybí ani humor a parádní hudební doprovod s "legendárními" a trefnými písničky... Nemám v podstatě co vytknout, až na mne moc příliš americký konec, no co, někomu se to může líbit. Navíc můj zážitek s filmu umocnilo 4DX, takže když to shrnu, krásných 90%! Plot twist: Sean Bean přežije!!

• 12.8.2015  19:47

Vážně? Ten, kdo má tohle na svědomí by zasloužil víc než jen přes prsty! Neuvěřitelně protahovaný začátek, akce žádná. V posledních 30 minutách se toho stane víc, než po celou dobu filmu. Čekal sem alespoň stejně dobrý reboot, ale bohužel se tak nestalo. Díky bohu za projekci, protože utratit za tohle cca kilo, to bych si radši provrtal koleno..

• 22.7.2015  11:46
    Bojovník (2015)

Jediné, co stojí za zmínku jsou 2 songy od Eminema a opravdu parádní výkon Gyllenhaala. Jinak je to klasické béčko, jehož děj je jasný hned od začátku..

• 10.6.2015  22:45

Ale jo! Mě se to líbilo... Další pokračování je spíše remake, který sází na to, v čem byla úspěšná jednička. Seznámení s parkem, zvířaty,"flashbacky" na předchozí díly, pár "wow momentů" a pak se to všechno nečekaně zvrtne. Kdo by to byl řekl, že... Po celou dobu si film drží slušné tempo, akce nechybí, sem tam nějaká ta uhozená hláška, nebo vtip a najdeme tu i něco k snědku... Finále na můj vkus trošku přehnané, ale co už. Parádní letní blockbuster a Chrisem, který je prostě sympaťák. 80%

• 2.4.2015  00:25

Kam se hrabe Superman, Mission impossible, nebo Avengers... Tak parádně načasované "akční zvraty" ve filmu sem dlouho neviděl, musím uznat, parádní time-ing. :-D Jako celek velice povedené, ale některé akční scénky si mohl J. Wan odpustit. Hudba parádní, auta a lokace taktéž. Bohužel na můj vkus až moc sestříhané akční scénky, bohužel.60%

• 26.2.2015  18:13

Vtipné, zábavné a vybrané písničky taky parádní. Upřímně sem doufal, že "mamrd" se opět ukáže. IMHO nepovedé záběry jsou super. "Please, Mr Jones? Thats my dad..Call me motherfucker!" 75%

• 5.2.2015  06:51

Tak tento film je pro mě upřímně velikým zklamáním.. Hrozně jsem se na nějaké "pořádné" sci-fi těšil a místo toho dostanu ultimátní slátaninu všeho možného...A myslel jsem, že sourozenci Wachowští (chudák fazolka Sean..)jsou zárukou aspoň nějaké průměrné kvality, ejhle, evidentně ne. Opravdu nikdy více! Příště se raději kouknu na krasobruslení. 20%

• 8.1.2015  22:30
    Sama nocí tmou (2014)

Bullshit!

• 7.1.2015  22:25

Mindfuck na entou...

• 6.1.2015  22:05
    Sedmý syn (2014)

Stejně rychle, jak se ve filmu objevila zima, stejně rychle zmizel i John Snow..:D První hvězda za Jeffa, půl hvězdy za pěknou hodnou čarodějnici..A zbytek za parádní záporáckou hlášku.. "Budu... vás...strašit." Bububu. A nepřidal tomu ani odfláknutý konec.. 35%

• 13.11.2014  16:19

"Let the games begin.." Nemám co bych dodal...Zachraňoval to Chris Evens + finální souboj mezi ním a Sultánem..a Charles Dance naprosto boží. Soundtrack ^^ 65%

• 5.11.2014  23:11
    Interstellar (2014)

Upřímně nevím, co si o tom myslet... První třetina spíše nudná, ale beru, že jsme se museli seznámit ze situací. Druhá třetina naprosté wau, byl sem opravdu unešen a opravdu jsem se těšil co se bude dít dále. No a závěrem je tu třetí třetina, která už se pro mě stala klasickým americkým filmem, plných klišé a absurdních situací-škoda. Každopádně se nezapře naprosto parádní zvuk - scéna, kdy prolétají kolem Saturnu naprosto parádní! Kamera fajn, ale místy mi přišla až moc chaotická... Ale docela mě zklamal konec...možná by se mi to více zamlouvalo, kdyby tam nebyl tak stupidní happy end a až pomatené scény, bylo by to podle mě lepší...Závěrem snad jen to, že by mě nepřekvapilo, kdyby bylo pokračovaní, ale vlastně proč ne. :-) 75%

• 8.10.2014  20:38
    Šéf (2014)

Naprostá pecka! Parádní atmosféra a nejvíce pohodový film, který sem za poslední dobu viděl. Na konec musím upozornit, že není dobré se na tento snímek koukat, když máte hlad. Párkrát sem opravdu záviděl. :-D 100%

<< předchozí 1 2 3 4 5