Amazing Spider-Man 2 (2014)

Nebýt parádního vizuálního zpracování a solidního hudebního doprovodu, tak by to u mě asi nedopadlo. Slow motion, 3D paráda. Zbytek spíše průměrný a místy až absurdní. 55%

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Pro mě parádní film, který jsem zapínal s vědomím, že to dle "ohlasů" je tzv. blbost. Po první půlhodince jsem byl naopak mile překvapen než nějak znuděn. Samotný nápad, že herci hrají sami sebe je taky výborný. Skvělé hlášky,vtipy a odkazy na jiné filmy ve kterých hrál například J. Franco (-> 127 hodin). Film jsem bral s velkou nadsázkou a s klidem mohu dát 75% "Vítejte v nebi mam*di!"

Aquaman a ztracené království (2023)

Film si na nic nehraje, celou dobu drží tempo a hlavní dvojice si sedla. Finále proti jedničce dost komorní, zakončení vzhledem ke stavu universa ucházející. Určitě si to nezasloužilo takový „hejt“, který všude byl... Na základě toho o * víc.

Assassin’s Creed (2016)

Nevím, co si o tom myslet. Opravdu ne... Film má dvě tváře, jedna je svým způsobem úchvatná, avšak ta druhá je naprosto podprůměrná, zmatená. Nějak si to nemůžu dát dohromady a vytvořit si jednotný celek. Prozatím 4*, protože se nemůžu zbavit pocitu, že to na jednu stranu bylo udělané dobře ve spojení s hrou a některé vyobrazení bylo fajn. Budu si na to muset zajít ještě jednou...

Avatar: The Way of Water (2022)

Tolik potencionálu, ale ne, uděláme „nonsense blockbuster“, kde se budou všichni chovat přesně podle šablony a předvídatelně až to bolí... Vypadá to epicky, ale to je bohužel všechno.

Barbar Conan (2011)

Film-remake bohužel nic moc.. slabší průměr.. Celkově bych to viděl na 2 hvězdy, ale vzhledem k tomu, že Jasona "žeru" už od  SGA tak za něj musím přidat další dvě hvězdy.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Stále nevím, co si o tom mám myslet... Každopádně mne osobně neuvěřitelně překvapil Ben Affleck, který to zahrál naprosto bravurně a jeho batman nemá chybu!! A Lex Luthor je parádní psycho... Teď k filmu.. Provázanost z MoS je sice pěkná, ale bohužel se tu našlo pár WTF momentů a někdy sem naprosto nechápal, proč tam vůbec jsou. Osobně mi bitva s Doomsday-em přišla spíš na škodu a docela zhoršila můj pohled na film jako celek. Film ale neurazí, určitě stojí za to ho shlédnout, jen Ti "nezasvěcení" nebudou moc nadšeni. Sečteno, podtrženo... Naprosto parádní "Batfleck" a Lex "psycho" Luthor! Jen škoda, že je to spíš "pilot film", který se nás snaží připravit na celé DC universum. "Tell me, do you bleed? You will!" 80%

Batmetal (2014)

1 2 3 4 5 6 7 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Po celou dobu filmu jsem si říkal: WTF co to sakra je?!!! Myslel sem, že se tam stane něco zásadního, ale bohužel. Za Emmu Watson jedna hvězda navíc. 40%