donnie22

donnie22

Slovensko

• 6.11.2015  20:26

Už davnejšie som si prečital komiks Rok jedna.Komiks bol jedinečný tak som bol kolosálne zvedavý aj na animovaný film.Síce som vyrastal na Batman-The animated series ale toto bolo bezchybné.Začiatok legendy o Temnom rytierovi sa nemohol natočiť lepšie.Charakter Jima Gordona Brucea Waynea alias Batmana a Catwoman si predstavujem takto.Temné drsné dospelácke a človeka to vtiahne do deja.Určite pre dlhoročných fanušikov Batmana to poteši najviac.Fanušik som aj ja a zostanem ním...90%

• 19.10.2015  21:10
    Heavy Metal (1981)

Tak som si konečne pozrel Heavy Metal.Počul som o nom len pozitívne reakcie.Takže o to viac som sa na tento animovaný film pre dospelákov tešil.Animácia a skvelá vízia búducnosti bola super na rok 1981.Najviac sa mi pačil prvý a posledný príbeh.Podla mna nie je vidiet na tomto umeleckom diele zub času.Ja som velmi spokojný bol to poriadný nárez.Prsnaté slečny síce boli kreslené ale nemali chybu.Všetky prvky vo filme sa mi pačili.Nech ide teraz brutalita bokom.Tento film je jedinečný a navždy aj ostane.Odporučam každemu kto nepozná vo filmoch hranice a chce sa poriadne bavit.Hudba bola tiež parádna.Sebaisto 90%

• 8.10.2015  13:28

Tá jedna hviezda je za Dannyho DeVita ktorého mám ako komika rád.Podla mna ešte stále ma na viac ako hrať v takýchto shitoch.Dvaja ...povalači... ktorý sa mi hnusili už od začiatku len hrajú ...akože... debilov.Odporné je to celé a je to strata času pozerat túto cirkusovú sašovinu.Kde je éra Jima Carreyho a dalšich skvelých komikov.Radšej si pozriem dačo čo má dej a prirodznejšie vtipy lebo toto je jedno velké nič.

• 16.9.2015  16:03
    Cinderella (TV film) (2011)

Mna tento film velmi neoslovil.Mohlo sa to natočit aj inak.Uprimne čakal som od tejto ...štýlovej... verzie viac.Pretože talianské filmy mám rád.Mohli do filmu dat aj krajšie a skromnejšie dievča.Ani Moderna Populuška s Hillary Duff nebol trhák.Ale Hillary sa mi ako Popoluška pačila viac.Slabšie 3 hviezdy.

• 26.8.2015  22:02

Kačera Howarda som si kúpil v roku 2008 v jednom internetovom dvd obchode.Zaujalo ma to že je to film podla komiksu.Včera po niekolkých rokoch som si ho pozrel znova.A pačil sa mi velmi.Kačer Howard je sympatický hrdina ktorý hlaškuje je podarený a je ešte k tomu aj inteligentný.Vela scénok vo filme boli uplne geniálne.Smial som sa nie raz ale aspon desatkrát.Hlavne ked Howard pracoval v bordeli.Pačilo sa mi hlavne spojenie komedie vedecko fantastického filmu a hororu.Proste ja som sa bavil a lutujem len to že toto som v detstve nevidel lebo Kačer Howard je poriadný haluzák a zjebista.Dokonca si asi zoženiem aj daké komiksy od Marvel pretože to može být podla mna dejovo brutálne a smiešne. Videl som obálky a to mi stači.Kačer Howard nie je pre mna a nikdy nebude prepádak pozriem si ho po čase znova.To že sa v Amerike nepačil ma vobec nezaujima.Pretože filmy podla komiksov zbožnujem a musim uznat že aj dabing na dvd bol super.Thanks Howard the Duck.

• 30.5.2015  19:55
    Táta lump (1993)

Podarená komedia :-) Patrickovi Swayzeimu som toho otca vagabunda uveril.Hral velmi dobre.Videné dnes prvykrát na Joj plus.V slovenskom zneni: Martin Kaprálik.

• 16.5.2015  00:51
    Hollyrock-a-Bye Baby (TV film) (1993)

Vynikajuce pokračovanie predošleho animaku Svadba v Bedrocku ja som sa velmi bavil :-)

• 18.4.2015  19:59

Klasický karate film pre mladež a pre fanušikov Chucka Norrisa.Majster kickboxu je film ktorý ma myšlienku s poslaním.Má dobrý pribeh o outsiderovi Barrym.Ktorý rád sniva o svojom oblubenom akčnom hrdinovi Chuckovi Norrisovi.Natočené je to dobré Aaron Norris ma prekvapil.Aj hudba Alana Silvestriho sa podarila.Dokonca sa mi tento film viac pačil ako napr.Karate Tiger.Film som videl s dabingom jojky naštaštie Chucka daboval Peter Rúfus a to je velké plus.Určite si ho pozriem ešte.Takže 4 poctivé hviezdy za dobrý dej humor akciu a Chucka Norrisa.

• 11.4.2015  20:44
    Tom a Jerry (TV seriál) (1990)

4 hviezdy.Aj za skvelý slovenský dabing študia DIMAS z roku 1994 ktorý bol na videokazetách od Intersonicu.V slovenskom zneni sa mi najviac pačil vynikajuci Ján Kroner ako McWolf.Ale aj ostatné postavičky mali dobré hlasy.V detstve som videl všetky videokazety s týmto seriálom.A neni to také zlé.Najviac sa mi pačili epizody kde bol Droopy zo svojim synom a vyborné boli aj tie kde bol Spyke a Tyke.A dodnes si pametam spev Jerryho bratranca Antonia :-D Takže 70% aj z nostalgie.

• 5.4.2015  22:12
    I Yabba-Dabba Do! (TV film) (1993)

Nechápem to nizké hodnotenie.Mne sa tento animák o Flintstonovcoch velmi pačil. :-) Asi aj preto lebo v detstve som zbožnoval povodný seriál prvý film a komiksy od Egmontu.Pri tomto filme som sa ani chvilu nenudil bolo to super aj smiešne poučne a napinavé.Aj animacia sa podarila ved Hanna a Barbera boli ozajstni umelci :-) Podla mna si to drži uroven seriálu.Fred a Barney ma ani teraz nesklamali.A mimochodom slovensky dabing bol na jednotku.Takže slušnych 90 %

• 19.2.2015  20:12
    Dinosaurek Dink (TV seriál) (1989)

Neskutočna nostalgia.Dinosaura Dinka si pametam na VHS kazetach z pozičovne od H,C,E zo skvelým českym dabingom.Pribehy boli fakt super no naposledy som ich videl niekedy v polovici 90-tých rokov.Tento seriál je tiež z dielne Hanna-Barbera.Je mi luto že neni oficialne na DVD.Rad by som si pozrel Dinkove pribehy znova,

• 1.1.2015  11:57
    Vůně ženy (1992)

Ano je to pravda co bolo na dvd obale napisane-Film ktorý pohladi dušu a zahreje srdce.Je to prvotriedna drama. A Al Pacino?Tuto podla mna zivotnu rolu zahral genialne a bezchybne.Tento velmi ludsky pribeh si stale rad pozriem.Urcite je to jeden z najlepšich filmov čo som kedy videl.Povodny film som nevidel ale nevadi mi to. U mna je na prvom mieste tato vona ženy.

• 21.12.2014  14:17
    Zvíře (2001)

Celkom v pohode film.Aj som sa pobavil.Ale na komedie Jima Carreyho to určite nemá.

• 6.12.2014  09:51
    Herkules (TV seriál) (1995)

Pisal sa rok cca 1997.Vtedy začala markiza vysielat Herkulesa.V tej dobe mi moj najlepši kamarat požičal videokazetu kde bolo nahratych zopár epizod.Pačili sa mi.No najviac ma oslovila epizoda Bojovná princezna.Tam sa objavila prvýkrat Xena.V tej epizode zbalila Herkovho verného kamarata Iolausa.Xena mu nahovorila vela klamstiev že je lepši ako Herkules.Chcela aby zabil Herkula.A ten ako vravel nie je dvorny šašo a chcel svojho kamoša zabit.No nakoniec všetko dobre dopadlo ako to v seriali Herkules stale bolo.Je to dobry seriál no ma aj slabšie epizody. No ja som videl tie lepšie stale som ho rad pozeral.A nech si každy mysli čo chce Xena v tej dobe bola ozaj kočka.