Batman Rok jedna (2011)

Už davnejšie som si prečital komiks Rok jedna.Komiks bol jedinečný tak som bol kolosálne zvedavý aj na animovaný film.Síce som vyrastal na Batman-The animated series ale toto bolo bezchybné.Začiatok legendy o Temnom rytierovi sa nemohol natočiť lepšie.Charakter Jima Gordona Brucea Waynea alias Batmana a Catwoman si predstavujem takto.Temné drsné dospelácke a človeka to vtiahne do deja.Určite pre dlhoročných fanušikov Batmana to poteši najviac.Fanušik som aj ja a zostanem ním...90%

Cinderella (2011) (TV film)

Mna tento film velmi neoslovil.Mohlo sa to natočit aj inak.Uprimne čakal som od tejto ...štýlovej... verzie viac.Pretože talianské filmy mám rád.Mohli do filmu dat aj krajšie a skromnejšie dievča.Ani Moderna Populuška s Hillary Duff nebol trhák.Ale Hillary sa mi ako Popoluška pačila viac.Slabšie 3 hviezdy.

Váš dům, náš hrad (2009)

Tá jedna hviezda je za Dannyho DeVita ktorého mám ako komika rád.Podla mna ešte stále ma na viac ako hrať v takýchto shitoch.Dvaja ...povalači... ktorý sa mi hnusili už od začiatku len hrajú ...akože... debilov.Odporné je to celé a je to strata času pozerat túto cirkusovú sašovinu.Kde je éra Jima Carreyho a dalšich skvelých komikov.Radšej si pozriem dačo čo má dej a prirodznejšie vtipy lebo toto je jedno velké nič.

Zvíře (2001)

Celkom v pohode film.Aj som sa pobavil.Ale na komedie Jima Carreyho to určite nemá.

Klauni (1996) (TV film)

Tento film hodnotim pozitivne.Peter Falk a Woody Allen hrali podla mna uplne prirodzene.Sarah Jessica Parker tu bola ešte uplne mlada.Dej bol dobry sem tam daka vyborna hlaška proste som sa bavil.

Herkules (1995) (seriál)

Pisal sa rok cca 1997.Vtedy začala markiza vysielat Herkulesa.V tej dobe mi moj najlepši kamarat požičal videokazetu kde bolo nahratych zopár epizod.Pačili sa mi.No najviac ma oslovila epizoda Bojovná princezna.Tam sa objavila prvýkrat Xena.V tej epizode zbalila Herkovho verného kamarata Iolausa.Xena mu nahovorila vela klamstiev že je lepši ako Herkules.Chcela aby zabil Herkula.A ten ako vravel nie je dvorny šašo a chcel svojho kamoša zabit.No nakoniec všetko dobre dopadlo ako to v seriali Herkules stale bolo.Je to dobry seriál no ma aj slabšie epizody. No ja som videl tie lepšie stale som ho rad pozeral.A nech si každy mysli čo chce Xena v tej dobe bola ozaj kočka.

Hollyrock-a-Bye Baby (1993) (TV film)

Vynikajuce pokračovanie predošleho animaku Svadba v Bedrocku ja som sa velmi bavil :-)

I Yabba-Dabba Do! (1993) (TV film)

Nechápem to nizké hodnotenie.Mne sa tento animák o Flintstonovcoch velmi pačil. :-) Asi aj preto lebo v detstve som zbožnoval povodný seriál prvý film a komiksy od Egmontu.Pri tomto filme som sa ani chvilu nenudil bolo to super aj smiešne poučne a napinavé.Aj animacia sa podarila ved Hanna a Barbera boli ozajstni umelci :-) Podla mna si to drži uroven seriálu.Fred a Barney ma ani teraz nesklamali.A mimochodom slovensky dabing bol na jednotku.Takže slušnych 90 %

Táta lump (1993)

Podarená komedia :-) Patrickovi Swayzeimu som toho otca vagabunda uveril.Hral velmi dobre.Videné dnes prvykrát na Joj plus.V slovenskom zneni: Martin Kaprálik.

Mistr kickboxu (1992)

Klasický karate film pre mladež a pre fanušikov Chucka Norrisa.Majster kickboxu je film ktorý ma myšlienku s poslaním.Má dobrý pribeh o outsiderovi Barrym.Ktorý rád sniva o svojom oblubenom akčnom hrdinovi Chuckovi Norrisovi.Natočené je to dobré Aaron Norris ma prekvapil.Aj hudba Alana Silvestriho sa podarila.Dokonca sa mi tento film viac pačil ako napr.Karate Tiger.Film som videl s dabingom jojky naštaštie Chucka daboval Peter Rúfus a to je velké plus.Určite si ho pozriem ešte.Takže 4 poctivé hviezdy za dobrý dej humor akciu a Chucka Norrisa.

Ovládací panel
11 bodů