woodsman

woodsman

Slovensko

• 12.7.2018  22:43
    Pulling John (2009)

epicky film proste parada uz dlchsie sa venujem armwrestlingu a taketo dokumenty ma vzdy povzbudia

• 22.4.2018  14:56

vôbec nemusim muzikali a podobne srajdy ale toto bolo neskutocne epicky film vazne som ostal az sokovany aky je to perfektny film odporucam kazdemu herecke obsadenie perfektne Jackmanovi lepsie pasuju hrat taketo role ako wolverina a to je uz co povedat sountrack epicky

• 9.2.2018  19:17

naprosta pecka film paradny Kral Artuš skoda toho financneho neuspechu reziser mal v plane celu seriu to by bola riadna fantasy ktorých je malo

• 13.1.2018  00:41
    Vetřelci dávnověku (TV seriál) (2009)

najlepsi dokument o mimozenstanoch nema konkurencie niekedy to trosku prezenu ale inak davaju vecsinou kvalitne dvokazy a aj kvalitny vedci a ludia na tom pracuju

• 12.1.2018  23:41
    V obležení (2016)

jeden z najlepsich cinskych filmov zaporak super kurva , šerif a čunik su pani film v ktorom sa neseru s vrahmi a paradne bojove umenia

• 11.1.2018  22:51
    Uteč (2017)

tento film je genialny pozrel som aj ked z titulkami dakujem Sarinke za titulky uplna jeba film uvod trochu slaby ale potom to ide fakt parada ale horor to neni isto

• 4.1.2018  22:55
    Velká hra (2017)

uplne paradny film Jessica Chastain znova dokazuje ze je jedna z najlepsi hereciek tak tiez Idris Elba paradne si sadly k sebe cely film sa nieco deje hudba tak tiez paradna a je to fakt dobre zfilmovane podla predlohy

• 20.12.2017  11:18

paradny film kopa srandy The rock klasicky si kradne sceny pre seba a je to prijemna zaplata po odpade Star Wars 8

• 17.12.2017  20:53

Batman v Superman najepickejsi komiksovy film tento film natocil GOD genius vyzionar Zack Snyder tento film je strasne nedoceneny pomaly zraje za 10 rokov budu nan spomynat ako na vrchol komiksovych filmov

• 17.12.2017  20:51
    Válka Bohů (2011)

v hlavnej ulohe superman neni o com paradny film

• 17.12.2017  19:53

oproti genialnej 1 sa to neda ani porovnat

• 17.12.2017  17:55
    Dunkerk (2017)

nolan nolan nikdy uz nenatacaj vojnove filmy na to ta je fakt skoda urob znova epicke scifi skoro som skapal nudou vojnovy film bez kvapky krvy

• 17.12.2017  17:48

fuha tak toto je najvecsia srajda zo Star Wars na dalsie uz do kina nejdem,Tak takhle umírá největší filmová sága - za bouřlivého potlesku